Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 133

Wątek: Baby BeeHinds

  1. #101
    ratyska
    Guest

    Domyślnie

    Czy ktos moze mi opisac, jak sa motowane wkladki w formowance konopnej? Trzeba je skladac jak np. w IB?



    Nienawidze, kiedy sprzedawcy umieszczaja jedno zdjecie pieluchy, z ktorego nic nie wynika!

  2. #102
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ratyska Zobacz posta
    Czy ktos moze mi opisac, jak sa motowane wkladki w formowance konopnej? Trzeba je skladac jak np. w IB?



    Nienawidze, kiedy sprzedawcy umieszczaja jedno zdjecie pieluchy, z ktorego nic nie wynika!
    Niestety tylko jedno zdjęcie mam od producenta, wkładki przypinane są za pomocą napek.



  3. #103
    ratyska
    Guest

    Domyślnie

    Dziekuje za szybka odpowiedz. Chodzi mi o to, czy sklada sie je jak w IB, czy wpina bez skladania, jak mother esy lub flexi tot?

    Czy jako sprzedawca, nie mozesz umiescic swoich zdjec?

  4. #104
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Małą wpinasz bez skladania, dużą składasz na długość (nie jak w IB na szerokość) w zależności od potrzebnej długości.

  5. #105
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ratyska Zobacz posta
    Dziekuje za szybka odpowiedz. Chodzi mi o to, czy sklada sie je jak w IB, czy wpina bez skladania, jak mother esy lub flexi tot?

    Czy jako sprzedawca, nie mozesz umiescic swoich zdjec?
    Do tej pory nikt nie zgłaszał zapotrzebowania na dodatkowe zdjęcia ale dzięki za sugestię, w weekend postaram się zrobić i wrzucić. Wkładki są inne niż w IB, jedna jest długa ma 50cm, składa się ją na pół, krótsza ma 25 cm; można używać jednej.
    Ostatnio edytowane przez nemhain ; 20-08-2010 o 11:40



  6. #106
    Chustomanka Awatar tonya
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    743

    Domyślnie

    wkładki można wpinać dowolnie
    tu są moje zdjęcia formowanki BBH

    http://picasaweb.google.pl/112608055...eat=directlink
    Beata mama Grzesia (30/03/96) Ani (14/08/07) i Jasia (16/10/09)

  7. #107
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tonya Zobacz posta
    wkładki można wpinać dowolnie
    tu są moje zdjęcia formowanki BBH

    http://picasaweb.google.pl/112608055...eat=directlink

    Dzięki Beatko



  8. #108
    ratyska
    Guest

    Domyślnie

    Wielkie dzieki!

    Co do zdjec artykulow sprzedawanych przez internet. Wydaje mi sie, ze im wiecej zdjec, tym lepiej. Nie mam wtedy poczucia, ze kupuje kota w worku.

    tonya twoje zdjecia sa genialne! Nigdy bym sobie czegos takiego nie wyobrazila, widzac zdjecie zamknietej pieluchy. Dzieki.

  9. #109
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    2,766

    Domyślnie

    Ja o otulaczach pszczółkowych
    Tosi trudno jeszcze założyć Storcheny, a BBH jak najbardziej łatwe w ubieraniu na leżącym dzieciu, rzepy bardzo czepne i ładnie się otulacz na pupci układa... minusem było pranie co kupa, bo się niestety tu i ówdzie ulewało z pieluszki- ale ten problem rozwiązaliśmy, składając pieluchę w latawca mimo ciągłych zabrudzeń, zwłaszcza na trudno dostępnych rantach, wszystko dopierało się pięknie (zaprane szarym mydłem, a potem w płynie do wełny). nic nie przecieka, nie łapie pszczółka zapachów, a używamy właściwie cały czas (z tetrą)- za wyjątkiem spacerów i nocy... no i ważne dla mnie- Toś (8 kg prawie i rozmiar 80/86) mieści się jeszcze w S-kę, więc wiele miesięcy przyjemności używania otulaczy przed nami (chyba że się panna wcześnie odpieluchuje )
    zatem polecam z czystym sumieniem

  10. #110
    Chustomanka Awatar tonya
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    743

    Domyślnie

    Olu cieszę się że otulacz BBH się sprawdza, bo to chyba ja Ciebie na niego namówiłam
    Beata mama Grzesia (30/03/96) Ani (14/08/07) i Jasia (16/10/09)

  11. #111
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Ja napiszę tylko, że otulacz wełniany+formowanka konopna to jest mój ulubiony zestaw ze wszystkich 30 pieluch które mam

  12. #112
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    A powie mi ktoras z Was, ktora pieluszka jest bardziej chlonna, bambusowa czy konopna?
    U nas bambusowa nie daje rady, totalnie przesikana na wylot po polowie nocy i tak sei zastanawiam, czy konopna nie bardziej chlonna.
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  13. #113
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Nie mam bambusowej, ale na podstawie obserwacji wkłądek bambusowych wydaje mi się, że konpopie lepiej chłonie. Ania w Maminku ma promocję teraz na konopne formowanki, może kup na próbę

  14. #114
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Nie mam bambusowej, ale na podstawie obserwacji wkłądek bambusowych wydaje mi się, że konpopie lepiej chłonie. Ania w Maminku ma promocję teraz na konopne formowanki, może kup na próbę
    Konopnych już nie mam, na początku września nowa dostawa będzie.



  15. #115
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    To chyba ja świsnęłam Ani ostatnie konopie Pieluszka wygląda, jakby miała wytrzymać co najmniej tygodniowe siusianie, a mimo to jest zgrabna. Ładna, miękka, starannie wykonana. System wkładek bardzo zmyślny - można wpinać je w zależności od pożądanej chłonności.
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  16. #116
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    2,766

    Domyślnie

    Beatko, u Ciebie nie zdążyłam chyba zauważyć "pszczółek", bo za dużo zaczęło się dziać ale zapraszam do mnie na przegląd mojego (nie)skromnego już stosiku i różne pogadchy

  17. #117
    Chustomanka Awatar sharkah
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    745

    Domyślnie

    Otulacz wełniany BB - za radą jednej z dziewczyn z forum nabyłam taki otulacz i jestem nim zachwycona - jest mięciutki, bardzo starannie wykonany i ma rewelacyjne rzepy (nie wiem jak się takie nazywają, ale nie są to "zwykłe rzepy", nie czepiają się tak bardzo otulacza i nie zaciągają go jak już się przylepią w miejscu dla nich nie wskazanym , wyglądają jakby mogły naprawdę dużo znieść).

    Te otulacze mają chyba dość sporą rozmiarówkę, bo mój maluszek ma prawie 6,5 kg i M-ka jest na niego za duża - da się założyć i tetra bardzo się nie przesuwa, ale po bokach zostają spore luzy, chociaż to może dlatego, że on z tych długich i chudych dzieciaków M-ka jest od 6 kg, więc przymierzamy się do zakupu S-ki jeszcze, bo wydaje mi się, że jeszcze trochę w tym mniejszym rozmiarze pochodzi, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę jego budowę.

    Otulacz ma zgrabny fason i nie opina się na maluszku, łatwo się go zakłada. Generalnie mogłabym o jeszcze długo zachwalać - ten otulacz jest super i już

  18. #118
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    Moze faktycznie sprobuje gdzies kupic na jakims bazarku Bo inaczej znowu bede miala kolejna dzienna pieluche, a nie nocna. mojego bambusa moge wykrecac, cos sie mojej corce porobilo i siiiika za krolestwo chyba, ze inne nocne do mnei szybciej dojda

    Juz nie pamietam, czy pisalam, ale otulacze sa b fajne. Taakie duze jakies, fakt, ale na dluzej starcza. mysle, ze M wystarczy malinowce juz do konca okresu pieluchowego!
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  19. #119
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    no i ja sie podepne,juz trzecia noc stosujemy formowanki bbh i otulacz pulowy L
    2 konopne i 1 bambusowa
    pomimo ze prane tylko raz trzymaja niezle,po 12 godzinach lekko przecieklo przy nóznach ale sama formowanka mokra tak ze wyzymac mozna.mysle jeszcze kilka pran i bedzie jeszcze wiecej chlonac.
    zadna pielucha nam nocy bez przecieku kolo 6 rano nie wytrzymała wiec jest dobrze.nie robia duzej pupki i nie sa szerokie w kroku,mlodej jest wygodnie.
    co do otulacza wziełam L,mloda dobija do 11 kg i troszke sie balam ze jednak za duzy bedzie ale pasuje idealnie z tym ze zapiety na maxa.swietnie otula i dobrze zatrzymuje wilgoc.fajnie uszyty, dosc gruby ale mi sie podoba,szybko schnie i nawed jakby szybciej nawed niz flip,ale moze mi sie zdaje
    ogolnie super,szkoda ze nie robia otulaczy na napki bo rzepy prewnie sie szybciej zuzyja,rozwiazanie rozmiarowe otulaczy podoba mi sie bo fajnie sie dopaowuje,nawed chyba lepiej niz flip.
    leca do mnie jeszcze magiczne pszczoly tez L 2 szuki i mam nadziej ze nie przesadzialm z rozmiarem i tez bedzie tak fajnie pasowac ja otulacz choc zdaje soebie sprawe ze ona naleza do tych wiekszych pieluch.
    i to chyba tyle uffff
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  20. #120
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    213

    Domyślnie

    A ja mam pieluszke Magiczna AIO Baby BeeHinds w rozmiarze S 4-8 kg (córa wazy ok. 4,8 kg) i mam z nią problem, bo mi przecieka przy nóżkach, jakoś jej nie mogę dopasować dla mojej córeczki, wszystkie próby założenia kończyły sie przeciekiem, poza tym wydaje mi się że gumka z tyłu uciska plecki dziecka Już powoli dojrzewam do decyzji żeby ja sprzedać, bo nie mam pojęcia jak ja dopasować. A w sumie podoba mi się, bo jest bardzo miła i mięciutka w środku i na zewnatrz.

    A jeśli chodzi o formowankę ej firmy, to czy z flipem fajnie bedzie współgrać?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •