Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 133

Wątek: Baby BeeHinds

  1. #61
    Chustonoszka Awatar Sylaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xbetkax Zobacz posta
    pszczoła wypas! kupiłam na próbę na noc i teraz zaczynam łowy, bo chcę więceeej!!!
    Cieszę się że się sprawdziła
    Mama dwóch super chłopaków : Pawełka - raczka (07.1999), Daniuszki - skorpionka (11.2009) i maleństwa, które byłoby rybką (11.2008)

  2. #62
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Ponoć w Maminku mają być nowe na dniach Ja już czekam na różową I fiolet to mnie leci. Mam różne pieluszki i dla mnie ta jest numerem jeden.

  3. #63
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olik Zobacz posta
    Uwielbiam pszczołę! Kornelia bardzo dużo pije, również w nocy a co za tym idzie sika masakrycznie. Tylko pszczoła daje radę!





    zakładamy tylko do spania

    Piękna modelka



  4. #64
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nemhain Zobacz posta
    Piękna modelka
    Dziękujemy

  5. #65
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie Otulacze i formowanki BabyBeehinds

    Dziewczyny, jestem ciekawa Waszych opinii na temat otulaczy wełnianych i pulowych oraz formowanek konopnych i bambusowych



  6. #66
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    ja o formowankach )
    Konopna to wiesz, czekam póki co na wyjaśnienie sprawy więc nie nosimy.
    Ale bambusik...
    Mięciutki, pięknie leży, cud miód po prostu!
    Na chłonność czekamy bo za nami póki co 3 prania, ale i tak jest chłonny
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  7. #67

    Domyślnie

    testowałam L AIO na 10 kg pannicy. Pieluszka jest śliczna po wyjeciu z koperty wydawała mi sie ogromna ale okazalo sie, ze nie jest tak zle choc wydaje mi sie ze M-ka bylaby lepsza.

    Ze wzgledu na to, ze była troche duza zakładałm ja tylko na noc - Julka w dzien lata w IB ktore sa węższe w kroku

    Na noc sprawdza sie SUPER!!!! jestem bardzo zadowolona! i mysle nad kupnem M-ki. Mam tylko jedna wade - straaaaasznie długo schnie (wydaje mi sie ze nawet jak na AIO) szczególnie przy tej pogodzie
    www.fotodzieciaki.blogspot.com - fotografia ciążowa, fotografia rodzinna, fotografia...
    www.fotodzieciaki.com

    DOULA





    "Dziecko małe, lekkie, mniej go jest. Musimy się pochylić, zniżyć ku niemu." J. Korczak "Prawo dziecka do szacunku"

  8. #68
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Kraków \ śląsk
    Posty
    2,302

    Domyślnie

    Ja również zostałam fanką pszczoły. Dla mnie dużo lepsza niż IB .Duża, więc bez obaw P wychodzi w niej na spacer. Na nocne spanie również sprawdza się rewelacyjnie. Może mało zgrabnie wygląda na pupie ale już się przyzwyczaiłam i czekam na nowe kolory . Co do schnięcia to wspomagam się kaloryferem w łazience, nie mam wrażenia,że dłużej schnie niż IB
    P(III 2008), T(XI 2011), R(*III 2014), B (III 2018)

  9. #69
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    otulacz wełniany - również na spanie i na spacerki - nie przecieka ( a jeszcze go nie kąpałam w lanolinie ), wogóle nie generuje przykrych zapachów, nie obciska, sporo mieści w sobie. Formowanka może być załadowana wkładami i się spokojnie zmieści . Fajne, delikatne, ale dobrze trzymające rzepy.
    Jestem bardzo zadowolona






  10. #70
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,519

    Domyślnie

    Jedyny minus, jaki udało mi się znaleźć, to długi czas schnięcia. Poza tym wszystko super, od koloru, po rewelacyjną chłonność. Jedna z niewielu pieluch, która wytrzymała całą noc.

  11. #71
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    U nas pszczoła zaczęła przemakać masakrycznie Tzn. obie pszczoły. Na noc już odpadają. Teraz wytrzymuje Wonderoos z wkładem bambusowym

  12. #72
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olik Zobacz posta
    U nas pszczoła zaczęła przemakać masakrycznie Tzn. obie pszczoły. Na noc już odpadają. Teraz wytrzymuje Wonderoos z wkładem bambusowym

    Wkładasz tą wkładkę bambusowa? Może za luźno zapinasz i dlatego siku przelatuje bo u nas to drobne przecieki były tylko przy ząbkowaniu jak sikał wielkie ilości, aha moze już być zatłuszczona więc nie chłonąć i trzeba zrobić kuracje.



  13. #73
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Ja wkładam tę wkładkę dodatkową z pszczoły + wkład bambusowy kupiony dodatkowo. Przesikuje na wylot, a nie bokiem. Kupię Ludwika, zobaczę co da się zrobić.

  14. #74
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olik Zobacz posta
    Ja wkładam tę wkładkę dodatkową z pszczoły + wkład bambusowy kupiony dodatkowo. Przesikuje na wylot, a nie bokiem. Kupię Ludwika, zobaczę co da się zrobić.

    To masz niezłego sikacza oby odtłuszczanie pomogło



  15. #75
    Chustonówka Awatar klaxa
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    20

    Domyślnie

    U nas pszczoła sprawdza się rewelacyjnie w nocy, to nasza ulubiona nocna pielucha. W dzień nie zakładam, bo jakoś nie znalazłam spodni w których mogłabym upchać ten big-odwłok

  16. #76
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Jak jest gorąco to spodnie niepotrzebne ;D



  17. #77
    Chusteryczka Awatar Aloha
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,979

    Domyślnie

    Testowałam pszczółkę AIO, szkoda, że tak krótko, bo nie jestem w stanie wypowiedzieć się na wszystkie tematy, ale to co mogę napisać:

    - pieluszka zgrabna, nie tak malutka jak Itti Bitti, ale przez to dla mnie bardziej funkcjonalna (może być zarówno na dzień jak i na noc)
    - krój całkiem fikuśny (falbanka na plecach super prezentuje się na dziecku )
    - miękka (i tutaj dla mnie wygrywa z Itti Bitti SIO, której wkłady są twarde)
    - mocne napy
    - fajne rozwiązanie, ze do AIO można jeszcze wkładkę dorzucić

    Dziękuję za możliwość testowania



  18. #78
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Mam swoje własne pszczółki, juz trzy sztuki, bo to jedna z niewielu pieluch, których Fran mi nie przesikuje nad ranem.
    Dziwne, bo mimo, że synek nie należy do grubasków (a ma dopiero 2,5 mies.) pieluchy leżą na nim dobrze i nie robią jakiejś super wielkiej pupy. Może jedynie jest ciut szeroko w kroku po włożeniu wkładki bambusowej. To są też jedyne pieluchy, które nie są wilgotne przy nóżkach, to zasługa tych falbanek i specyficznego wszycia gumki.
    Fajny jest ten gruby pul, jakby podwójny, bo nie dotyka się tej "gumowej" powierzchni podczas wkładania wkładki, łatwo sie też przewraca je na lewą stronę do suszenia.
    Chciałabym mieć jeszcze kilka pszczółek i przymierzam się do uszycia czegoś "a'la w podobie"






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  19. #79
    Chusteryczka Awatar Aloha
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,979

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erithacus Zobacz posta
    Fajny jest ten gruby pul, jakby podwójny, bo nie dotyka się tej "gumowej" powierzchni podczas wkładania wkładki, łatwo sie też przewraca je na lewą stronę do suszenia.
    Właśnie, właśnie, też zauważyłam, ze tam jest warstwa laminatu gdzieś ukryta. Fajna sprawa



  20. #80
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    185

    Domyślnie

    jest to całkiem fajna pieluszka, całkiem zgrabnie sie prezentuje.dzieki temu że ma dodatkowy wkład jest naprawdę chłonna, pul jest na prawdę fajny. niestety ma jedną wadę- schnie długo w porównaniu do innych (kieszonek i sio- trochę nierówna konkurencja).
    dziękuje za możliwość testowania

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •