Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 133

Wątek: Baby BeeHinds

  1. #41
    Chustonówka Awatar NiLLi
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    48

    Domyślnie BB

    Ja też mam fioletową L. Pierwsze wrażenie - wielka. Ale kupiłam troszkę na zapas (synek waży 10kg). Dwa razy ją ubrałam i dwa razy wszystko mokre. Nie wiem o co chodzi. To właśnie wygląda tak, jakby siuśki nie wsiąkały, tylko wylatywały bokiem i górą No nic, będę testować dalej. Może po kilku praniach efekt będzie lepszy.

  2. #42
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    u mnie po pierwszym praniu też siuśki leciały bokami i to za każdym razem, a mam 4 pieluchy BB. już po drugim praniu wszystko było ok i pielucha trzyma na mur beton. a więc cierpliwości

  3. #43
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Zapinaj też tak żeby za dużego luzu nie było i wkladaj w kieszonke tą bambusową wkładkę.



  4. #44
    Chustonówka Awatar NiLLi
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    48

    Domyślnie

    Tak myślałam prałam już dwa razy, więc może teraz będzie OK a wkładkę wkładam.
    Dzięki!

  5. #45
    Chusteryczka Awatar monia52
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Chwaszczyno koło Gdyni
    Posty
    1,976

    Domyślnie

    Ja mam 3 sztuki BB kupione w Australii. 2 z pulem

    i jedną taką mięciutką na zewnątrz.

    Wszystkie AIO z kieszonką. DWie z rzepami, jedna z napkami. Rozmiar M, nie wiem ile mój Jack teraz waży ale pewnie dobija 10 kg, a M-ka jest wciąż na niego dobra. Używam od 1,5 miesiąca, będąc obecnie na północy AUS, w tropikalnym klimacie. Największa wada to długie schnięcie - wilgotność powietrza przekracza 70% i mimo słońca i upału nie udaje mi się ich wysuszyć w 1 dzień. Poza tym są bardzo milutkie w dotyku i szczelne. Te falbanki powiększają pieluchę, ale z drugiej strony uniemożliwiają wypływanie zawartości. Są duże, tutaj poza pieluchą nic innego dzieciom nie zakładam, ale jak wrócę do domu i ubiorę body, spodnie, itp, to myślę że kuperek będzie duży. Chłonne - używam bez tych dodatkowych wkładek. A wkładki dodatkowe bardzo fajne - cienkie i również miłe w dotyku, wkładam starszej do majtek kiedy chodzi bez pieluch. Plus dla rzep - dobrze trzymają.
    Ostatnio edytowane przez monia52 ; 15-03-2010 o 12:43 Powód: dodanie zdjęć
    Stasia 03.05.2008 , Jack 12.10.2009 , Toboma 3.07.2012

  6. #46
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    my właśnie po testach jesteśmy. Pieluszka bardzo fajnie chłonie, podoba mi sie też rozwiązanie AIO/kieszonka. Falbanka słodka i nie przeszkadzała nam. ten PUL trochę za gruby, chociaż, jak chyba Kamuszyca pisała, ma to swoje plusy w postaci lepszego trzymania. poza tym, pomimo tego grubszego PULu, pieluszka dopasowywała się bardzo dobrze. Tak więc pieluszka ogólnie na plus

  7. #47
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie

    Nareszcie po 5 praniach jest chłonna. Jak narazie Młody jej nie przesikał, więc to ewenement potestuję z dłuższymi czasami. Jeśli będzie trzymała dłużej niż inne pieluszki na pewno dokupię kolejną, bo bez dodatkowej wkładki jest chłonniejsza niż inne.

  8. #48
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    U mnie gościła testowa pomarańczowa L-ka. Pierwsze wrażenie po wyjeciu z koperty to, że jest dziwnie duża i sztywna ale po bliższym zapoznaniu się z nią stwierdzam, że jest rewelacyjna.
    To najlepsze AIO z jakim miałam do tej pory doczynienia, fajnie leży na pupie, ładnie wygląda i nieźle chłonie - chociaż nocki nie przetrzymała (myślę jednak, że to ze względu na małą ilość prań)
    Susząc na lewej stronie - pieluszka schnie dużo szybciej niż bez tego zabiegu. Wkładka dodatkowa bardzo fajna.
    Mautki minusik - materiał wewnątrz pieluszki leciutko się mechaci już po pierwszym praniu
    Generalnie chcę mieć taką pieluszkę w swoim stosiku
    Mati 03.2005 Martynka 09.2008 Szymonek 12.2012


  9. #49
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie

    Odważyłam się spróbować BBH na noc. Wytrzymała! jestem w szoku. Ale... to pierwsza pieluszka wielo którą Mlody miał w nocy, a poza tym nagle w tym tygodniu przestał mi przesikiwać pieluchy.
    Minus BBH: miał tak duży odwłok (+2 wkładki), że ledwo mógł się przewrócić na bok

  10. #50
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Masz L prawda? a L sa naprawdę duże



  11. #51
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,865

    Domyślnie

    Nadrabiam zaległa opinie po testeach L.
    pielucha duża, obszerna, falbanki tez ja powiekszaja ale jak dla mnie ok, lubie fajny odwłok u dzieciaczków. ciekawa jestem czy M byłaby dobra na moje 11 kg dziecię?
    PUL rzeczywiscie grubszy ale moze wlasnie dzieki temu nic nam nie przeciekło. Materiał zewnetrzny milutki, falbanki dodaja pieluszce uroku.
    Jstem na tak ale przy nastepnym potomku bo Maja powoli sie odpieluchowuje

  12. #52
    Chusteryczka Awatar rosass
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Góry izerskie
    Posty
    1,687

    Domyślnie

    rzeczywiscie L duuuze, ale za to chlonne, nam starczala na noc nawet bez wkladania wkladu
    przeszkadzala mi szeroka i gruba tylnia gumka
    nalezy do grupy dluzej schnacych.
    Latwa do doprowadzenia do porzadku przy czyms "wiekszym"
    GAJENKA-23.12.08
    Certyfikowany Doradca noszenia ClauWi®

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sylaba Zobacz posta
    Hura mam moją pszczółkę (odkupiłam na bazarku w stanie idealnym) wizualnie cudna, mięciutka, schnie długo (pomogło przewrócenie na lewą stronę). mam rozmiar M i niestety trochę zaduża jeszcze na mojego juniorka ale cieszy oko jak żadna inna !
    Sylaba, a ile waży i w jakim wieku jest Twój maluszek ?
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  14. #54

    Domyślnie

    Długo schnie, tzn ile ?
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  15. #55
    Chustofanka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    okolice Wadowic
    Posty
    202

    Domyślnie

    Testowałam pomarańczową BB rozmiar L. Dla nas rozmiar idealny ma grubiutkiego 11-kilowca, a nawet moja prawie trzylatka 16 kg przymierzała i całkiem dobrze pieluszka na niej leżała – dobrze się dopasowuje.
    Pielucha wygląda świetnie – ładny kolor, bardzo dobre wykończenie. Gumka ideał - nie zostawił na pulchnych udach żadnych oznak. Chłonność – rewelacja. Do tej pory myślałam, że nic nie przebije wonderosa – ale jednak BB zdecydowanie lepiej "trzyma".
    Jedyny minus to czas schnięcia – w mieszkaniu prawie dwa dni , ale na świeżym powietrzu wyschła w niecały dzień.
    Mama Anieli- 8 lipca 2007 i Antosi - 15 sierpnia 2009

  16. #56
    Chustomanka Awatar dominika79
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,384

    Domyślnie

    Jedyna wada tej pieluchy to to że dlugo schnie-bardzo długo.. nawet jak za radą nemhain wywinełam ja na lewa stronę to schła ponad dwa dni.. i dlatego na pupie u Hanki była tylko dwa razy..

    Bardzo ładnie leży na pupie, nie przeciekła nam a to biorąc pod uwage oryginalne pieluchy bardzo rzadko sie zdaża.
    Powaznie zastanawiam się nad jej zakupem.

    I kolor (mielismy fiolet) cuuudny!
    H- 28.06.2008 r., M -05.06.2001 r.


    mojdom13.blogspot.com

    http://http://www.chusty.info/forum/...ad.php?t=46784pieluszki wielorazowe

    ---> w razie zapchania skrzynki pw---> dosr@poczta.wp.pl

  17. #57
    Chustofanka Awatar tumtum
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    463

    Domyślnie

    testowałam pomarańczową AIO L
    tak z czystej ciekawości, bo my zupełnie nie wielo jesteśmy

    jestem pod wrażeniem staranności wykonania i dbałości o wykończenie
    długo schnie (ale ten typ chyba tak ma), rzeczywiście suszenie na lewej stronie pomaga
    fajny duży kuper, ale nie wyobrażam sobie ubierania na to czegoś jeszcze - spodni, piżamy, bodziaka - ale z getrami prezentuje się super

    ogólnie pielucha przekonała mnie, że wielo ma sens

  18. #58
    Chusteryczka Awatar Asikka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,532

    Domyślnie

    Testowałam pomarańczową AIO rozmiar L. Na moją ponad 8 kg córkę troszkę za duża. Emi miała w niej wielką pupę i zakładałam ją tylko na noc. Jedną noc pieluszka wytrzymała bez żadnych przecieków, natomiast za drugim razem przmokła Myślę, że musiałam coś źle zapiąć, że wszystko wyszło bokiem i że przy lepszym dopasowaniu pieluszki wszystko byłoby w porządku.
    Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to pieluszka bardzo mi się podobała. Pul w intensywnym kolorze i miluśki. Podobało mi się to, że chociaż to AIO, to jest to także kieszonka w którą można napakować wkładek Jedyny wielki minus to czas schnięcia. Nawet jak wywróciłam ją na lewą stronę i suszyłam na zewnątrz to trwało to baaardzo długo.
    Ogólnie pieluszkę oceniam na 8/10. Ciekawa jestem jeszcze rozmiaru M, jak miejsza pieluszka będzie się dopasowywać do pupy 8 kg dziecka.
    Elficzka Em - 15.03.2009r i Elfik Ad - 21.05.2012r

  19. #59
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Uwielbiam pszczołę! Kornelia bardzo dużo pije, również w nocy a co za tym idzie sika masakrycznie. Tylko pszczoła daje radę!





    zakładamy tylko do spania

  20. #60
    Chustofanka Awatar xbetkax
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    211

    Domyślnie

    pszczoła wypas! kupiłam na próbę na noc i teraz zaczynam łowy, bo chcę więceeej!!!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •