Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 133

Wątek: Baby BeeHinds

  1. #21
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olapio Zobacz posta
    no bo jak w udkach na styk skoro w pasie jeszcze luzno?
    to jest możliwe - kiedy pielucha jest płytka.
    u nas jest na styk jeśli chodzi o głębokość pieluchy, w pasie jest zapas

  2. #22
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    Dotarla do mnie tez nasza magiczna AIO, pomaranczowa, nawiasem mowiac. Walory estetyczne sa ogromne, pupa wyglada na duza, ale w tym caly urok!! Troche jak pszczeli odwlok To porownanie szczegolnie nasuwa sie przy formowance BB. Az sie ciesze, ze nie uzywamy otulaczy, bo szkoda byloby zakrywac to cudo!
    w zwiazku z tym, ze mamy dwie pieluchy BB, to recenzja bedzie podwojna

    Producent BabyBeeHind
    Nazwa pieluchy bambusowa BabyBeeHind
    Typ pieluchy Formowanka
    Rodzaj zapiecia napy
    Material bambus 70% plus 30 organiczna bawelna
    Rozmiar one size

    Niezawodnosc: 10/10
    Chlonnosc: 10/10
    Wyglad: 10/10
    Czas schniecia: 8/10
    Kompaktowosc (slimnes): 7/10
    Warta swojej ceny: 10/10
    Ocena ogolna: swietna!
    Tak jak pisalam wczesniej, odwlok duzy, ale w tym jej urok i pieknie sie uklada. PRzyznam, ze troche czasu zabralo nam dopasowanie jej do pupy Malinowki, ale to dlatego, ze pieluszka jest one size Miekkosc niesamowita! Chlonie sweitnie, w srodku sa dwa wklady, odpinane, wiec to skraca jej czas schniecia, a wiadomo, bambus lubi swoje odczekac na suszarce Jak wiekszosc formowanek nei ma warstwy trzymajacej wilgoc z daleka od pupy. Kolor: naturalny.

    Nazwa pieluchy Magiczna BabyBeeHind
    Typ pieluchy AIO, ale z kieszonka
    Rodzaj zapiecia napy
    Material Minkee, wklad z mikrofibry
    Rozmiar M

    Niezawodnosc: 10/10
    Chlonnosc: 10/10
    Wyglad: 10/10
    Czas schniecia: 8/10
    Kompaktowosc (slimnes): 7/10
    Warta swojej ceny: 10/10
    Ocena ogolna: swietna!
    Sliczne zywe kolory, nasza w pomaranczu, czas schniecia dosc dlugi, ale wiadomo AIO My nei dostalismy dodatkowej wkladki bambusowej, ktora powinna byc w zestawie, ale to wina naszego dostawcy (UK), i tak sie cieszymy, ze w ogole doszly w jednym kawalku Generalnie, prawdziwie pokazowa pielucha, szkoda ja przykrywac czymkolwiek, nadaje sie wiec tylko do getrow
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  3. #23
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Malino, do AIO w zestawie jest tylko jedna wkładka bambusowa, ta dodatkowa to promocja w moim sklepiku (dla naszych forumowiczek) z racji wprowadzania pieluszek na nasz rynek
    Ostatnio edytowane przez nemhain ; 16-02-2010 o 15:40



  4. #24
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    Nemhain, ja nie dostalam ani jednej, tylko ta wszyta z mikrofibry mam , wiem, ze w zestawie powinna byc jeszcze ta bamusowa, luzem, wg tego co jest napisane na stronie, z ktorej kupowalam, ale co tam... Mysle, ze sie po prostu gdzies im zagubila po drodze, bylo tyle zamieszania z wysylka, zgubili moje zamowienie itd. Pieluche nadal lubie, i to jak Nie bede juz prosic o dosylke. Powiedz mi tylko, czy ta wkladka wyglada tak samo, jak ta mniejsza z formowanki bambusowej?

    I zeby nie bylo nieporozumien, dodam tylko, ze nie kupowalam od Nemhain, wiec to nie ona jest mi 'winna' wkladke Zreszta, potkniecia zdarzaja sie nawet najlepszym, bo mysle sobie,ze tamten sklep tez nie jest zly, tylko trafilo na mnie
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    No to szkoda bo ta bambusowa fajnie chłonie i powinna być jedna w każdym zestawie, napisz do nich i sie upomnij
    Ta wkładeczka jest ok. 4 razy ciensza niz ta z mikrofibry i ja ją wkładam w tą kieszonkę, super ściąga wilgoć z mikrofibry i dzieki temu pieluszka dłużej wytrzymuje.
    Jest większa i odrobinę grubsza od tej mniejszej z formowanki.



  6. #26
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    Ufff zalegam ze swoją recenzją no wiec juz nadrabiam.
    Hmmmm przyznaje ze my dopiero zaczynamy przygode z wielo BB to pierwsza pielucha jaką miałam!
    na pierwszy rzut oka heheh oceniłam ją jednym sowem : śmieszna Wybaczcie moj nieprofesjonalizm, ale ja sie kompletnie nie znam na pieluchach wielorazowych.
    Noo to do rzeczy! Pielucha mnie mega zaskoczyła! Jakoś sobie wyobrazałam ze to bedzie coś a'la tetra
    A tu proszę moj dzieć po 3h miał sucho przy dupci , specjalnie do polika przykładałam zeby zobaczyć czy pielucha jest mocno wilgotna, no i nie była.
    Fajnie, łatwo sie zakłada, bosko wyglada! Moj dzieć miał dupsko wieksze niz głowe ale on chudzielec i pewnie dlatego tak to wygladało.
    Jedyny minus dla mnie to dość długo schnie nooo ale juz widze ze ten typ tak ma!
    Bardzo dziekuje za możliwość testowania nooo i niezmiernie sie cieszę ze dostalismy szasne sobaczenia z czym to sie je
    Obecnie w domku mamy juz wlasną BB nooo i heheeh planujemy kolejne zakupy! To chyba najlepsza ocena jaką mozna było dać

  7. #27
    Chustomanka Awatar tonya
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    743

    Domyślnie

    Recenzja pieluszki testowej - M-ka fiolecik

    Pieluszka BB zachwyciła mnie od pierwszego momentu - gdy tylko wyjęłam ją z koperty, materiał zewnętrzny bardzo miły w dotyku, pielucha bardzo chłonna, mój sikacz bardzo często sika i zazwyczaj zmieniam mu pieluchy co godzinę, dwie - tutaj pielucha była na dupce przez 3 godziny a skóra była nadal sucha i cieplutka - jak dla mnie rewelacja.

    Rzeczywiście czas suszenia jest trochę dłuższy niż przy kieszonkach, ale wiedząc o tym można się odpowiednio nastawić, taka już natura AIO
    Jasiek waży około 8 kg i pielucha była na niego w sam raz ale mój synek to raczej z tych tłuściejszych - pielucha spokojnie pomieściłaby jeszcze dodatkowe kilogramy

    Pieluszka ta zdecydowanie nie powinna być chowana pod ubrankami, tylko eksponowana na zewnątrz - chociaż kuperek wydaje się dosyć duży


    zresztą zobaczcie zdjęcia:








    Mnie testowa pieluszka przekonała i w naszym stosiku BB na pewno zagości tylko jaki by tu kolor wybrać podobają mi się wszystkie

    Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania pieluszki
    Ostatnio edytowane przez tonya ; 26-02-2010 o 11:15
    Beata mama Grzesia (30/03/96) Ani (14/08/07) i Jasia (16/10/09)

  8. #28
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    u nas to są pieluchy do zadań specjalnych - mam wrażenie, że one nigdy nie przemokną.
    to pewnie zasługa dość grubego pula minkee - to zupełnie inny pul niż te, z którymi miałam do tej pory do czynienia - sztywniejszy i grubszy niż np. itti bitti, cushie tushies czy babyetta. początkowo trochę mi to przeszkadzało, potem to doceniłam.
    podoba mi się bardzo połączenie AIO i kieszonki. dodatkowa wkładka bambusowa bardzo fajnie zbiera wilgoć z mikrofibry. zresztą można włożyć do kieszonki cokolwiek, żeby zwiększyć chłonność, ale ten bambus jest taki cienki i bardzo chłonny zarazem.
    generalnie jestem bardzo zadowolona z pieluszki. fajnie leży i jest ładna. nie mogę napisać śliczna, bo to słowo jest na razie zarezerwowane dla pieluszek yetty

  9. #29
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    czym ktoś mógłby zrobić zdjęcie jak wygląda system wkładek, czyli od wewnątrz?

    Jestem zawiedziona IB, więc może BB zastąpią miejsce ?
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  10. #30
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pondo Zobacz posta
    czym ktoś mógłby zrobić zdjęcie jak wygląda system wkładek, czyli od wewnątrz?

    Jestem zawiedziona IB, więc może BB zastąpią miejsce ?

    Jak naładuje baterie to zrobię



  11. #31
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,729

    Domyślnie

    A proszę (bo akurat pranie zdjęłam z suszarki)
    http://picasaweb.google.pl/espejo.ma...41782915922194
    na piewszym zdjęciu pieluszka na lewą stronę przewrócona, potem już normalnie, na drugim dodatkowa wkładka
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  12. #32
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie

    Przyszła. Jest śliczna, świetny kolor (fiolet). Tylko duuuża.
    No i od razu, po godzinie została przesikana, ale tak dziwnie. Mokry był kawałek materału z przodu na skrzydełku, wewnątrz. Mokry tzn nie wsiąknięty.
    BTW czy wkładki są opcjonalne czy nie da rady bez wkładek?

  13. #33
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Wyprałaś ją najpierw? pieluszka nabiera chłonności po ok 8 praniach, moze L za duza jednak dla Was albo za lużno zapiełaś. Ja do naszej wkładam wkładke i jeszcze nie zdarzyło sie zeby cos przeciekło.



  14. #34
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie

    Jasne, że wyprałam. To nie wyciekło nawet poza pieluszke, bo krótko mał, ale nie wsiąkło. Będę prała wytrwale

  15. #35
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    A może siusiak tak sie ułożył, ze siknął do góry i w bok



  16. #36
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,908

    Domyślnie

    ja kupiłam rozmiar L i przy moim geubym 8,5 kg jest ok, nawet nie zapinam najcieasniej tylko zostaje w srodku jedna wolna napka
    pieluchy uzywam na noc bo jest olbrzymia ale na ta okazje jest najlepsza. Nic nie puszcza a wonderoo i pampers potrafia przecieknąć
    Polecam na noc bo na dzien jest zbyt duza i niezgrabna

  17. #37
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie

    Serio? To się nie mogę doczekać tych 8 prań. Jak dotychczas nie ma pieluszki, która w nocy nie zostałaby przesikana.

  18. #38
    Chustonoszka Awatar Sylaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    144

    Domyślnie

    Hura mam moją pszczółkę (odkupiłam na bazarku w stanie idealnym) wizualnie cudna, mięciutka, schnie długo (pomogło przewrócenie na lewą stronę). mam rozmiar M i niestety trochę zaduża jeszcze na mojego juniorka ale cieszy oko jak żadna inna !

  19. #39
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Suszenie na lewej stronie to podstawa



  20. #40
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Ja testowałam fioletową pszczółkę, M. No cóż moge powiedzieć??? Super pieluszka, pupka ładnie w niej wygląda (choć troszkę wielka), nam nic nie przeciekało, ale stosowałam z tą dodatkowa wkładką. Jedynie w przypadku mojego szczuplaczka trudno mi było dopasować szerokość - albo było za ciasno, albo za luźno - ale nie jest to wielki problem jak dla mnie.
    Jedynym minusem jest czas schnięcia No ale z tym należy się liczyć używając wielorazówek.


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •