Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: "Twoje dziecko" nr lutowy

  1. #1
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie "Twoje dziecko" nr lutowy

    Kupiłam, bo młoda lubi zdjęcia dzieci
    Jest tam cykl pokazujący rozwój konkretnego dziecka i właśnie był odcinek "Drugi miesiąc". Otoż w drugim miesiącu niejaki Hubercik trafił do chusty (turkusowej) i mama jest zachwycona. Ciekawe tylko, co będzie za miesiąc, bo w zajawce napisano "ortopeda wyda ostateczną decyzję co do chusty".
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  2. #2
    Chustofanka Awatar sylabelle
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Poznań/Luboń
    Posty
    318

    Domyślnie

    No też jestem ciekawa... bo w sumie zajawka trochę sugeruje, że nie do końca coś musi być ok z tą chustą
    Julka (VII 2009), Kornelia (V 2013), Konstanty (IX 2014)


    Mój blog szydełkowy: sylabelle.blogspot.com
    FB: https://www.facebook.com/sylabellesylabelle

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar karolinka251
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    warszawa-kamionek
    Posty
    4,907

    Domyślnie

    W numerze marcowm nic nie ma o ortopedzie tylko fotki w bambusiku NAti

  4. #4
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Właśnie byłam w sklepie i przejrzałam, gdzies tam jest zdanie, że ortopeda nie miał nic przeciwko Szybko przeglądałam, bo mi młoda wyrywała gazetę
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •