Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 45

Wątek: Sprzedaję wózek!

  1. #1
    Chustofanka Awatar kaka-llina
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Rochester/Kent/UK
    Posty
    286

    Domyślnie Sprzedaję wózek!

    To sie mucha ucieszy...
    Myślałam i myślałam.... I tak wózek czasam przudatny jest! Ale ja przez ostatnie piec miesiecy (dziecie ma 6) uzyłam wózka 2 (słownie dwa) razy i to jak nas zasypało i za śłisko było, nawet się tu chwaliłam ( a raczej wstyd mi było..).Więc postanowione- właśnie zobaczyłam, że identyczny wózek w podobnym, nawet troche gorszym stanie, poszedł za prawie 300 funtów(ja zapłaciłam 340). Wiec jutro wrzucam na ebay i co tam, wiecej wózków nie kupuję!
    Ale jakies nowe chusty- jak najbardziej
    Alicja ( 18 08 09) Stasiu (13 09 12)

  2. #2
    Chustomanka Awatar Ania Bober
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    859

    Domyślnie

    Eeee, to wypas! Ciekawa jestem, jakie zakupy zrobisz koniecznie się pochwal!
    byłam: Anna Dobrowolska

    STUDIO FOTOGRAFICZNE: http://www.studioniezapominajka.pl
    BLOG: http://www.blog.studioniezapominajka.pl
    FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA: http://www.annaijan.pl


  3. #3
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Tez sie nad tym zastanawiałam, ale czasem nocujemy u rodziców i wtedy Młody ma gdzie spac

  4. #4
    Chustofanka Awatar kaka-llina
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Rochester/Kent/UK
    Posty
    286

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Tez sie nad tym zastanawiałam, ale czasem nocujemy u rodziców i wtedy Młody ma gdzie spac
    Ja cały czas wózek trzymałam, zeby wziać jak do polski pojadę (ryanair pozwala zabrac za darmo..) ale pewnie w samolocie by mi zniszczyli... a teraz jak nowy i lepiej sie sprzeda! Do polski moze od kolezanki pożycze (ona wózkowa bardzo, mimo mojego gadanie ma trzy!) a Małe juz za duze zeby w gondolce spac. A tak jakies nowe krótkie cos na plecaczki mysle bedzie... i jeszcze cos i jeszcze jedno( to oczywiscie pod warunkiem,że się dobrze sprzeda- nic na ebay jeszcze nie sprzedawałam, więc nie mam pozytywnego feedback-u - mam jako kupujacy, ale co tam zaryzykuje)
    Alicja ( 18 08 09) Stasiu (13 09 12)

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    Gratulacje! choc ja nigdy w zyciu bym sie wózka nie pozbyła!
    np. kocham weekandy kiedy rodzinka mi małego na spacery zabiera a ja mam WOLNE!!!! gdybysmy wozka nie mieli to było by cieżko

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    a ja nie, mimo ze nei uzywam. bo mam w pamieci wilgotne letnie 35 stopni w cieniu i t jak zdychalismy bez chusty. w chuscie bylaby masakra, az mi slabo na te mysl bylo
    wiec wozek czeka, pewnie sie nei przyda... albo bede w nim wozic rzeczy na plaze, do tego jest genialny
    Cytat Zamieszczone przez kaka-llina Zobacz posta
    To sie mucha ucieszy...
    Myślałam i myślałam.... I tak wózek czasam przudatny jest! Ale ja przez ostatnie piec miesiecy (dziecie ma 6) uzyłam wózka 2 (słownie dwa) razy i to jak nas zasypało i za śłisko było, nawet się tu chwaliłam ( a raczej wstyd mi było..).Więc postanowione- właśnie zobaczyłam, że identyczny wózek w podobnym, nawet troche gorszym stanie, poszedł za prawie 300 funtów(ja zapłaciłam 340). Wiec jutro wrzucam na ebay i co tam, wiecej wózków nie kupuję!
    Ale jakies nowe chusty- jak najbardziej

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  7. #7
    Chustofanka Awatar kaka-llina
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Rochester/Kent/UK
    Posty
    286

    Domyślnie

    no dobra moze kupie najtańsza spacerówkę ale to potem...
    Alicja ( 18 08 09) Stasiu (13 09 12)

  8. #8
    Chustomanka Awatar Ania Bober
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morepig Zobacz posta
    a ja nie, mimo ze nei uzywam. bo mam w pamieci wilgotne letnie 35 stopni w cieniu i t jak zdychalismy bez chusty. w chuscie bylaby masakra, az mi slabo na te mysl bylo
    wiec wozek czeka, pewnie sie nei przyda... albo bede w nim wozic rzeczy na plaze, do tego jest genialny
    O tak właśnie! Kacper 'chodził' na plażę na plecach, a wózek jeździł pełen bambetli plażowych
    byłam: Anna Dobrowolska

    STUDIO FOTOGRAFICZNE: http://www.studioniezapominajka.pl
    BLOG: http://www.blog.studioniezapominajka.pl
    FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA: http://www.annaijan.pl


  9. #9
    ChustoTata Awatar mucha
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaka-llina Zobacz posta
    To sie mucha ucieszy...
    Myślałam i myślałam.... I tak wózek czasam przudatny jest! Ale ja przez ostatnie piec miesiecy (dziecie ma 6) uzyłam wózka 2 (słownie dwa) razy i to jak nas zasypało i za śłisko było, nawet się tu chwaliłam ( a raczej wstyd mi było..).Więc postanowione- właśnie zobaczyłam, że identyczny wózek w podobnym, nawet troche gorszym stanie, poszedł za prawie 300 funtów(ja zapłaciłam 340). Wiec jutro wrzucam na ebay i co tam, wiecej wózków nie kupuję!
    Ale jakies nowe chusty- jak najbardziej
    Gratulacje!
    W kościele najlepszym świętym zostaje nie ten co całe życie był "grzeczny" ale ten co się nawrócił (złodziej, mordercy, nierządnice...). Wkraczasz na dobrą drogę i trzymaj się jej. Nie wsłuchuj się w podszepty diabła z kółkami zamiast rogów i rączką zamiast nosa.
    http://www.leniwiec.eu strona mojego zespołu
    http://www.kamilamuczynska.blogspot.com blog z fotkami moich córek

    Doradca po kursie zaawansowanym Die Kinderwagenvernichtungsschule Dresden® (Drezdeńska Szkoła Unicestwiania Wózków®)

  10. #10
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    Sprzedaj i nawet sie nie ogladaj! Ja juz dawno temu wózek sprzedałam bo stał wiele miesiecy i sie kurzyl. I ani raz nie brakowało mi go, ani raz nie pomyslalam, że może jednak by sie przydal. Ja osobiscie nie cierpie wózków za kilka rzeczy, sama jak jeszcze uzywałam wózka to zawsze narzekałam na to wozenie. Gdybym miała miec drugie dziecko to nawet bym nie rozpatrywała czy wózek lupić. Bo po co?
    Tyle, że ja sama sie zajmuje dzieckiem. Pewnie gdyby zajmowała sie czesto babcia czy niania to wózek musiałby byc.


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  11. #11
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    631

    Domyślnie

    My wczoraj wyprowadzilismy wozek na spacer po 1,5 miesiaca :-D mąż prowadził

  12. #12
    Chusteryczka Awatar beannshi
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    1,992

    Domyślnie

    Ja wozek schowalam gleboko bo sie tylko kurzyl ale nie sprzedam. Nauczylam sie tego przy Hance. Kiedy dziecko Ci urosnie i bedzie goraco wozek sie przyda. Ale faktycznie, masz racje, wtedy najlepsza bedzie lekka parasolka.
    "W warunkach wolnorynkowych dyktat gustu większości prowadzi do dominacji rzeczy miernych i tandetnych." Cz.M.

  13. #13
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,810

    Domyślnie

    Też bym sprzedała gdyby nie to że:
    1. to prezent od rodziców
    2.niania go używa

    A tak to sobie stoi w laubie i służy za podręczna półkę na czapki i szaliki
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  14. #14
    Chustofanka Awatar kaka-llina
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Rochester/Kent/UK
    Posty
    286

    Domyślnie

    Mój prezent od teściowej... zgode na sprzedaż wydała chociaż pewnie jej szkoda bo chciała trochę wnuczkę w wózku powozić.. ale cóż nie ma, ze boli...
    Alicja ( 18 08 09) Stasiu (13 09 12)

  15. #15
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Boszsz.... Mucha - nie czytaj! zakryj oczy!
    Ja uwielbiam mój wózek, bardzo lubię długie spacerki z wózem i sobie nie wyobrazam, żebym mogła go nie miec, tym bardziej, że mały nam rośnie na potegę i już teraz jest ciężki. Chustę polubiłam na równi z wózkiem, (ale herezja, nie?) ale nie bardziej. Liczę na zrozumienie odmiennych poglądów, gdyż wszak jest to forum ludzi, którzy otwarci są na innośc (??) :-D

  16. #16
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ania Bober Zobacz posta
    O tak właśnie! Kacper 'chodził' na plażę na plecach, a wózek jeździł pełen bambetli plażowych

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  17. #17
    Chustoguru Awatar yanettee
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8,342

    Domyślnie

    wiecie co .. chyba tez sprzedam wózek...
    jeden


    ps. mam trzy
    i chyba z 8 nosidełek MT
    Mama Kubusia i Basi

  18. #18
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pania Zobacz posta
    Boszsz.... Mucha - nie czytaj! zakryj oczy!
    Ja uwielbiam mój wózek, bardzo lubię długie spacerki z wózem i sobie nie wyobrazam, żebym mogła go nie miec, tym bardziej, że mały nam rośnie na potegę i już teraz jest ciężki. Chustę polubiłam na równi z wózkiem, (ale herezja, nie?) ale nie bardziej. Liczę na zrozumienie odmiennych poglądów, gdyż wszak jest to forum ludzi, którzy otwarci są na innośc (??) :-D
    Pania - ja mam tak jak TY. Lubię swój wózek i tyle.

    Są sytuacje gdzie sprawdza się lepiej a czasami fajniejsza jest chusta a niedługo może zdecydujemy się na nosidło...





  19. #19
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    750

    Domyślnie

    Wy sprzedajecie,a ja chce kupic wózek spacerówke,ale w necie tyle ze sama niewiem na co sie zdecydowac,po sklepach chodzilam ale ceny jak z kosmosu
    Nie chce typowej parasolki tylko spacerówke...zastanawiałam sie nad modelem BABY DESING SPRINT ale nie mam nikogo znajomego,kto by sie wypowiedział na temat tego wózka.A wy cos byscie poleciły?

  20. #20
    Chustoguru Awatar yanettee
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8,342

    Domyślnie

    chcesz ? ja mam na sprzedaż spacerówke
    piszę pw
    Mama Kubusia i Basi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •