Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: do kiedy można nosić w ciąży?

  1. #1
    Chustomanka Awatar maagduusiiaa
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Płock - miasto sexu i biznesu :P
    Posty
    1,230

    Domyślnie do kiedy można nosić w ciąży?

    zastanawiam się do kiedy będę miała tę wygodę, że dam radę bez wózka wybrać się z synkiem (16 mies i 12kg) gdziekolwiek? oczywiście zakładając, że jest typowo fizjologiczna
    nie ukrywam, że jest głównie chodzący, ale czasem małe nóżki nie dają rady, a nie chciałabym utknąć na spacerach blisko domu
    ciąganie ze sobą wózka to imo udręka - no i kupujemy manduke - pocieszcie, że nie tylko M będzie dane nosić w utęsknionej olive
    doświadczone mamy doradźcie!
    Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
    - Tygrysku...!

    - Co Prosiaczku?
    - NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


    Sz. 2008 E. 2010 Lu.2017

  2. #2
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    http://www.chusty.info/forum/showthr...i%C4%85%C5%BCy to watek o chustowaniu w ciazy, pewnie pomoze
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  3. #3
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Beskid Niski
    Posty
    5,288

    Domyślnie

    to ja jeszcze dopowiem, że mnie się manduka świetnie sprawdziła w ciąży. zaczęłam w niej nosić ok. 24 tyg. wtedy w chuście wchodziło w grę już tylko wykończenie tybetańskie, ale było mi w nim niewygodnie. mandukę zapinałam nisko na biodrach, pod brzuchem. nie obciążała mi kręgosłupa, jak chusta. długo w niej nosiłam, na samą końcówkę tylko wróciłam do chusty, bo mi w końcu brzuch trochę urósł
    2007, 2009, 2016

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •