Pokaż wyniki od 1 do 20 z 56

Wątek: kolor chusty a osobowosc;)

Mieszany widok

  1. #1
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie kolor chusty a osobowosc;)

    temat z przymruzeniem oka, ale obserwujac moja ostatnia milosc do Inki tak sobie mysle ze cos w tym jest
    inka jest mi chyba najblizsza, na zdjeciu wyglada inaczej niz w rzeczywistosci i robi kiepskie pierwsze wrazenie. i jest taka hmm tajemniczo zdystansowana...
    wczesniej mialam jeszcze katje - to ta ludowosc sie we mnie odezwala
    a jeszcze wczesniej hoppa nairoba - to chyba ta strona mojej osobowosci ktora wtedy domagala sie dopieszczenia radosna wiara w to ze slonce istnieje nawet za chmurami
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  2. #2
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    Ja przy Zosi mialam same czerwone chusty: nati diament, pozyczonego leosia i zare candy
    teraz ciagnie mnie zdecydowanie ku niebieskosciom assuri mavi, gekony antigua, pawie petrol, Inka dla mnie tez jest niebieskawa XD

  3. #3
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Ja kocham wielokolorowe wszyyyystko, więc i chusty miałam w większości kolorowe pasiaki z nati baby, LL czy almelle No i może coś w tym jest, bo wielokolorowe rzeczy często są utożsamiane z optymizmem
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    jak nie lubię szarego i nie mam żadnego chyba ciucha w tym kolorze tak moja ulubiona chusta jest z szarym..
    teraz mi proszę zinterpretować co to znaczy
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  5. #5
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Lubię kolory i chusty mam kolorowe energetyczne.

  6. #6
    Chusteryczka Awatar malgos
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,746

    Domyślnie

    A u mnie ciągle sporo niebieskości: Girasol Alpejskie Dzwonki, Fale Dunaju, Hoppediz Montreal - te już poleciały w świat, został tylko japanek indygo i inka. Potem miałam fazę na fiolety, więc Nati Prowansja i marzyłam długo o jednej unikatowej chuście Storcha, właśnie niebiesko-fioletowej, ale jej nie ma w regularnej sprzedaży niestety . W końcu niespodziewanie dla siebie wzięło mnie na czerwienie i róże zmieszane z fioletami (mimo, że mam synka ), więc kupiłam sobie Ulli i ... baaardzo fajne kolorki ma ta chusta . Szarości też ogormnie lubię, miałam swoje Millefiori i bardzo je lubiłam.

    Przy córeczce miałam przez chwilę indio biało-niebieskie, z którym jakoś się nie polubiłam, ale teraz niespodziewanie dla siebie zastęskniłam za nim , w ogóle chętnie bym w jakimś indio ponosiła, stare didki podobają mi się coraz bardziej, przy następnym bąbelku na pewno sobie kupię kilka sztuk.
    M&M 2006 , M 2009, M 2013, M 2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •