Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 56

Wątek: kolor chusty a osobowosc;)

  1. #1
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie kolor chusty a osobowosc;)

    temat z przymruzeniem oka, ale obserwujac moja ostatnia milosc do Inki tak sobie mysle ze cos w tym jest
    inka jest mi chyba najblizsza, na zdjeciu wyglada inaczej niz w rzeczywistosci i robi kiepskie pierwsze wrazenie. i jest taka hmm tajemniczo zdystansowana...
    wczesniej mialam jeszcze katje - to ta ludowosc sie we mnie odezwala
    a jeszcze wczesniej hoppa nairoba - to chyba ta strona mojej osobowosci ktora wtedy domagala sie dopieszczenia radosna wiara w to ze slonce istnieje nawet za chmurami
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  2. #2
    Chusteryczka Awatar april
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Im lepszy koń, tym na niego wiecej nakladają.
    Posty
    2,184

    Domyślnie

    Co do Inki to trudno jej nie pokochać, ja ją uwielbiam, czuję sie w niej świetnie a mój pediatra na widok mnie i zachustowanej(zainkowanej) Mani zaniemówił a potem mu się wyrwało: ale wy pięknie wyglądacie!
    Mam jeszcze Nati safari, lubię ją bardzo, jest taka letnia, ale Inka to jest to!

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    567

    Domyślnie

    Ja bardziej dobieram kolory chusty pod kolor ubrania czy "urodę" (hehe).

    Chociaż muszę się przyznać, że lubię mieć kolor chusty, która obecnie nie jest w modzie. Z tego powodu sprzedałam Paprykę .
    A za paskami nie przepadam w żadnej konfiguracji, z wyjątkiem wyżej wymienionej Papryki

  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,270

    Domyślnie

    Hmmm, a wiecie, że mnie się Inka nigdy nie podobała? Ciekawe co to oznacza odnośnie mojej osobowości
    W ogóle moje typy to zdecydowane kolory i raczej gładkie lub z niezbyt widocznymi paskami - Leosie, Indio (ale nie te pastelowe), Vicki, Koira.
    W takich chustach czuję się najlepiej choć wypróbowuję chętnie wszystko bo lubię eksperymenty.
    Jeśli chodzi o przełożenie na cechy charakteru to faktycznie, kiedyś w teście robionym w pracy przez psychologa wyszło mi że mam męski mózg, raczej bez miejsca na zawiłości i subtelności
    Pomóżmy Teosiowi! www.naturscy.pl/teo

  5. #5
    Chusteryczka Awatar sabcia
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Skoczów
    Posty
    2,549

    Domyślnie

    Zuzia, mi też nie. Ja mam Nati Sunset, ogólnie pociąga mnie czerwień .
    Zuzanna 06.07.2007
    Liliana 25.06.2009
    Doradca z Doświadczeniem®

  6. #6
    Chustopróchno Awatar Budzik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    13,478

    Domyślnie

    Ja miałam najpierw Nati Fale Dunaju, bo uwielbiam niebieski.

  7. #7
    Chusteryczka Awatar polaquinha
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Łodź
    Posty
    2,478

    Domyślnie

    a mnie sie wydaje,ze chusty dobiera sie podswiadomie pod kolor jakiego potrzebuje nasz organizm w danym momencie

    dlatego zaakceptowalam juz takie okresy kolorystyczne u siebie i wiem ze nie ma co walczyc z wlasna intuicja, ktora czasami podpowiada,ze wbrew wszelkim przeslankom trendowym ten kolor jest dla mnie akurat teraz.

    Warto sluchac glosu serca nawety jesli mowi,ze potrzebuje czerwieni mimo,ze mam juz dwie inne czerwone chusty Za kilka miesiecy moze sie okazac, ze tylko niebieskie (tak jak ja mam teraz -niebieski i zielony)




    "Najwspanialszym prezentem, ktorym mozesz obdarowac druga osobe,
    jest podarunek w postaci twojego oczekiwania sukcesu tej osoby"

    Abraham "Prawo Przyciagania"

  8. #8
    yena
    Guest

    Domyślnie

    A ja na lato kupiłam ciemny fiolet, wręcz oberżynę, choc zdrowy rozsądek podpowiadał, że lepiej coś jasnego.

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    u mnie to się często zmienia, ale to tez mnie określa jedno co jest stałe to moje różowinki, chodź też zmieniają sie odcienie. Lubię kolory jasne, bez znaczenia czy to kwiatki czy paski
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  10. #10
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie

    Mnie chyba nie określają kolory szmat Mam chusty kremowe, czerwone, zieloną, niebieskie, różową... Wszystkie kocham tak samo i zawsze miałam dylemat którą rano założyć Starałam sie tylko żeby nie gryzła się za bardzo z ubraniem.
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  11. #11
    Chustofanka Awatar salgonya
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    416

    Domyślnie

    A ja się zastanawiam jak to ze mną jest
    Ogólnie jestem osobą raczej nieśmiałą, nie lubię się wyróżniać.
    Szukając chusty z lubością patrzyłam na te stonowane kolorki - nati kalahari czy leosia natura. A kupiłam... najpierw nati toskanię, natomiast teraz namiętnie noszę w lilibulle manonku różowym I rzucam się w oczu każdemu, nie ma co kryć.
    Czy to jakiś podświadomy sposób walki z moja wrodzoną nieśmiałością?
    Tobiasz 17.11.2003 Matylda 25.10.2007 Ignacy 24.07.2011

  12. #12
    Chusteryczka Awatar groszek1983
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,683

    Domyślnie

    Zielenie Dlatego Toskania. Dobrze czuje się w zielonych kolorach ubrań, zielony cień do powiek... (to przed ciążą teraz mam lenia ). Zielone ściany, dywan, zasłony, łózko... Pościel Szymka też lekko zielona ehh nawet kaloryfer zielony
    Zieleń rozwesela, wiosna ciepło
    Szymon 30.12.2007, Wojciech 20.12.2014.

  13. #13
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    494

    Domyślnie

    Co jakiś czas odzywa się we mnie zapotrzebowanie na kolory energetyzujące - zapewne stąd polekont mandarynka czyli jaskrawopomarańczowy (żeby nie powiedzieć zajebiście pomarańczowy)
    Pierwszą chustą był hopp - Havana. Ciepłe żółte pasy + duży kontrast między jasnymi i ciemnymi - też wydaje mi się, że raczej energetyzujący. Wtedy ropatrywałam też Santiago i Nairoba, Havana była z nich najspokojniejsza i w zasadzie wybrał mąż A wybrał najlepiej pasującą do noszonych przeze mnie wtedy beży i brązów.
    Niebieskości nati Ontario (jeszcze wtedy nazwy nie miało) były wynikiem ograniczonego wyboru u ekomamy. A, niestety, nati sawanna nie zaistniała w wersji cienkiej. Jakoś już sunseta nie chciałam. A uczucia mam do niej mieszane, znaczy takie nieentuzjastyczne. Lubię za gramaturę, niebieskie obiektywnie ale subiektywnie za spokojna jest
    A Janek woli ciepłe kolory chust - widocznie też musi się doenergetyzować. Jak był u nas SOL przechodni, to nie można było dziecia z chusty wyplątac, żeby ją złożyć.
    Fiolety i zgniłe zielenie mi nie leżą (zgniłe zielenie to nie o Ince).

  14. #14
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    ja uwielbiam wsciekłe kolory ( ale ja chyba taka wścieklica nie jestem???) mój pierwszy wybór to girasol teczowy- moje kolorki!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #15
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    a ja mam leosia natura,żeby mi do wszystkiego pasował taki spokojniutki kolor,ale już kółkowa to anna.
    a co zabawne,to mój ulubiony kolor toczerwony i głęboki fiolet (i te mnie określają),natur ze względu na kolor cały czas mnie prowokuje:sprzedać czy nie sprzedać?
    nosi się super,kolor pasuje do wszystkiego ale nie jest mój.

  16. #16
    Chustomanka Awatar monjan
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,076

    Domyślnie

    moja pierwsza chusta byl hopp rio-energetyzujacy, kolorowy lekko ludowy-jak pas łowickiale sprzedałam
    teraz kocham inkę i jej nie sprzedam
    a czerwnienie nigdy mnie nie pociagaly...przedzej rózowości, fiolety..
    Braciszki Stefan 12.01.2007 . Henryk 22.07.2011
    ****************************************

  17. #17
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez monjan
    a czerwnienie nigdy mnie nie pociagaly...przedzej rózowości, fiolety..
    mam ta samo
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  18. #18
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    317

    Domyślnie

    My jesteśmy Zielaki, więc wszystko zielone

  19. #19
    Chusteryczka Awatar irla
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    華沙
    Posty
    1,874

    Domyślnie

    Kolory moich chust a mój charakter - wychodzi, że mam charakter pokretny, ze skrzywieniem na energetyzujące czerwienie
    mam chusty białe i czarne (konopie/seattle), brazy i czerwone pasiaki (kalahari/katja).
    By dziecko się uczyło, To dla dobra sprawy, Wpójmy mu, że Świat, cały, Jest bardzo ciekawy.
    Każda dziedzina wiedzy warta jest zachodu. Najlepiej gdy ich pozna, wiele już za młodu.

    by Anonim z sieci

    Tu i Teraz.


  20. #20
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Luksemburg
    Posty
    59

    Domyślnie

    szara (hopp elastyczny),czarna (hopp Kapstadt), kremowa (didymos indio natur), czerwona (Leo rouge Storchenwiege) i bradzo kolorowe beco baby carier (carnival). wlasciwie uzywam wszystkich choc najchetniej leo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •