Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 71

Wątek: znowu o wisiadle

  1. #1
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie znowu o wisiadle

    http://www.allegro.pl/item364376621_red ... atisy.html

    nie dośc że dzieci wygladaja koszmarnie (za pierwsze zdjęcie to wiezienie normalnie) to przy takiej cenie już 7 szt. sprzedane
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie

    masakra,ale wiesz myślę,że ludzie kombinują tak:to drogie nosidło ,więc na pewno super.

  3. #3
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    to mnie ubieglas - znalazlam takie cus na e-bay'u angielskim i tez chcialam wkleic... jedna z gorszych rzeczy jakie widzialam biedne dzieciaki...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #4
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    a w naszej mieścinie jedna młoda mama tak nosi swoją pociechę (dziecko jeszcze troche takie chybotliwe i gibiące się z leksza- pi razy oko daję mu jakieś 3 miechy moze) i to przodkiem do świata- taka dynDuszka

    POZDRAWIAM MAMĘ W MINIÓWIE

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    ja widziałam parę razy takie coś na tatusiu. Musi być wspaniałesuperwygodne i ile pasków i sprzączek. I jak profesjonalnie wygląda.

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  6. #6
    Chusteryczka Awatar kamaal
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    chwilowo Wietrzne Miasto
    Posty
    1,790

    Domyślnie

    A ja właśnie przed chwilą weszłam na naszą-klasę i co widzę: mąż koleżanki z liceum z dzieckiem w wisiadełku, przodem do świata.
    A on na dodatek ortopedą jest!! No skandal normalnie!!
    I teraz się łamię czy napisać do nich maila uświadamiającego ? Póki co zamieszczę chyba moje zdjęcie z
    Ala (15.04.2007) Martyna (18.04.2011) i 2 Maluszki[*]

  7. #7
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    jak chcesz to napisz tylko nienachalnie , ale skoro ortopeda, to watpie zebys trafila

    mnie jakos tracaja takie widoki, ale juz chyba o tym pisalam
    to i tak jedna z mniejszych "krzywd" jaka mozna dziecku zrobic, bardziej mnie ruszaja dzieci katowane i zaniedbane
    nie zbawimy swiata, za to wlasna postawa mozemy propagowac noszenie, ale korygowac komus swiatopogladu nawet w dobrej wierze, nie zamierzam, bo efekty moga byc mizerne

    ale co sobie pomysle, to moje
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  8. #8
    Chusteryczka Awatar kamaal
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    chwilowo Wietrzne Miasto
    Posty
    1,790

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DonKaczka
    jak chcesz to napisz tylko nienachalnie , ale skoro ortopeda, to watpie zebys trafila

    mnie jakos tracaja takie widoki, ale juz chyba o tym pisalam
    to i tak jedna z mniejszych "krzywd" jaka mozna dziecku zrobic, bardziej mnie ruszaja dzieci katowane i zaniedbane
    nie zbawimy swiata, za to wlasna postawa mozemy propagowac noszenie, ale korygowac komus swiatopogladu nawet w dobrej wierze, nie zamierzam, bo efekty moga byc mizerne

    ale co sobie pomysle, to moje
    Po namyśle doszłam do takich samych wniosków Dobrze że noszą i przytulają....
    Ala (15.04.2007) Martyna (18.04.2011) i 2 Maluszki[*]

  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    wielkopolska
    Posty
    671

    Domyślnie

    [quote="DonKaczka"]
    nie zbawimy swiata, za to wlasna postawa mozemy propagowac noszenie, ale korygowac komus swiatopogladu nawet w dobrej wierze, nie zamierzam, bo efekty moga byc mizerne

    ale co sobie pomysle, to moje
    [quote]

    BRAWO!

    Ja w końcu (mam nadzieje dorosłam do tego, poczatkowo góry chciałam przenosić a efekt . Lepiej zostawić bez komentarza i działać w podziemiu, zakazanych owoc lepiej smakuje
    Nika sierpien 1996
    Miosz listopad 2007

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agrescik
    Lepiej zostawić bez komentarza i działać w podziemiu, zakazanych owoc lepiej smakuje
    No wlasnie!!! Zostawmy to uswiadamianie Wszystkim mowmy, ze nosimy w chuscie tylko i wylacznie dlatego, ze na wozek nas nie stac (na super hiper wisiadlo tym bardziej), bo bida w domu JA CHCE DALEJ NOSIC W MNIEJSZOSCI!!!
    CHUSTY DLA WYBRANYCH!!!
    (tez juz chyba o tym gdzies pisalam )

  11. #11
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie

    Jaśnie Pani no monitor oplułam normalnie

    A wisiadło, ech szkoda gadać...
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  12. #12
    Chustopróchno Awatar Budzik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    13,478

    Domyślnie

    O rany, masakra! Wyobrażam sobie jak tym maluchem rzuca podczas chodzenia
    Poza tym to normalnie marnotrawstwo pieniędzy - za tę cenę można by kupić jakąś fajną chustę

  13. #13
    Chusteryczka Awatar sabcia
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Skoczów
    Posty
    2,549

    Domyślnie

    Spotkałam kiedyś w supermarkecie panią z czymś takim i ok 9 miesięczna dziewczynką w środku. A ja z Zuzą w chuście. Pani przystaneła, uśmiechneła się, kazała pomachać swojej córeczce do mojej i poszła. No to też się uśmiechnełam i pomachałyśmy. Taka integracja nosidełkowo-chustowa
    Zuzanna 06.07.2007
    Liliana 25.06.2009
    Doradca z Doświadczeniem®

  14. #14
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,270

    Domyślnie

    I pewnie nikomu nie przyjdzie do głowy żeby się dziwić czemu to tyle kosztuje
    Koszmarne to jest, ja też nie uświadamiam już, niech se myślą że jestem Cyganką albo coś, ostatnio jeden pijaczek na ulicy to aż flaszke upuścił jak Tosie w plecaczku zobaczył :-D
    Pomóżmy Teosiowi! www.naturscy.pl/teo

  15. #15
    Chustofanka Awatar alawuwu
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    379

    Domyślnie

    Mnie najbardziej intryguje kto to wszystko wymyśla i po co? Przecież chusta to taka prosta sprawa do przenoszenia dziecka! A oni tu w laboratoriach kombinują jakby tu podwiesić, ile dać sprzączek, a może jeszcze coś usztywnić...itd. Potem testy, atesty itd itp. Po raz kolejny twierdzę, że to choroba cywilizacyjna pęd do na siłę wymyślania nowego mega praktycznego i niezbędnego dla człowieka wynalazku, jak np niemiecka podstawka pod piloty tv, lub też inne smaczki z asortymentu katalogów bon prix
    ...:::ala mama gosi prędko urodzonej 10 lipca 2007:::...

  16. #16
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    o muszę częściej podczytywac donkaczkowe opinie
    bo ja to laska z misją jestem...
    ale wiecie, udało nam się juz około 10 lasek z innego forum przekonac do chust i to tych nosidełkowych-przodem-do-swiata
    jest tu troszkę e-mamowych styczniówek na chustowym.,..
    i to wszystko dzięki wam!!

    aha i to wcale nie nachalnie wszystko się odbyło, po prostu wklejałyśmy zdjęcia różnych wisadełek i opinie ortopedów
    i wcale nie krytykowałyśmy ich zdjęc w nosidełkach
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  17. #17
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alawuwu
    pęd do na siłę wymyślania nowego mega praktycznego i niezbędnego dla człowieka wynalazku, jak np niemiecka podstawka pod piloty tv,
    Że tak zboczę nieco z tematu
    No ale co jest złego w podstawce pod piloty??? Są tacy ludzie, którym się przydają takie gadżety, np mnie by sie bardzo przydał Mam do opanowania kilka pilotów, które albo wiecznie giną albo Zuza je obgryza, co im na zdrowie nie idzie
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  18. #18
    Chustofanka Awatar alawuwu
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    379

    Domyślnie

    w sumie nic złego, ale ona akurat mi się przypomniała. W zasadzie to przeżylibyśmy bez niej, no nie? Chodzi mi o to, że często się zdarzają, zwłaszcza w niemieckich katalogach, wynalazki zupełnie bez sensu, np zestaw misek specjalnie i tylko do panierowania kotletów, elektryczny otwieracz do słoików itp. Są to wynalazki mające swoje zatosowanie, ale wszyscy żyjemy szczęśliwie bez nich, bo tradycyjne rozwiązania sprawdzają się w zupełnośći.
    ...:::ala mama gosi prędko urodzonej 10 lipca 2007:::...

  19. #19
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie

    No prawda, masz rację Ja w sumie tez wolę proste rozwiązania, im prostsze tym lepiej.

    Mój mąż za to jest straszny gadżeciarz, do tego dużo podróżuje i z niemal każdej podróży do niedawna przywoził cos "niezbędnego". A to rozsuwaną amerykańską wanienkę do kąpieli dziecka (miała fatalnie pofałdowane dno, cięzkie do umycia i glony tam rosły - wymieniliśmy na zwykłą wanienkę za 30 zeta i jest o wiele lepsza), a to super niemiecki zestaw do przesuwania mebli (4 jakby wrotki na kółkach i wajcha do ciągnięcia - wrotki wyjeżdżały spod mebla i notorycznie zacinały się na progach skutkiem czego przesuwana szafa podczas transportu ze cztery razy porządnie walnęła o ziemię, niszcząc siebie i podłogę. W końcu przesunęłam ją sama, błyskawicznie, na kawałku chodnika . I tak dalej.

    Gdyby nie to, że ja kocham chusty (i w ogóle wiem, że są i jak ich używać) to pewnie Zuza byłaby noszona własnie w czymś w rodzaju takiego wisiadła, mocno wypasionego, z kupą sprzączek, dizajnerskim wyglądem i niebotyczną ceną
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  20. #20
    Chusteryczka Awatar sabcia
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Skoczów
    Posty
    2,549

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alawuwu
    w sumie nic złego, ale ona akurat mi się przypomniała. W zasadzie to przeżylibyśmy bez niej, no nie? Chodzi mi o to, że często się zdarzają, zwłaszcza w niemieckich katalogach, wynalazki zupełnie bez sensu, np zestaw misek specjalnie i tylko do panierowania kotletów, elektryczny otwieracz do słoików itp. Są to wynalazki mające swoje zatosowanie, ale wszyscy żyjemy szczęśliwie bez nich, bo tradycyjne rozwiązania sprawdzają się w zupełnośći.
    To teraz ja sie wtroncę, mam taki zestaw do panierowania kotletów i bardzo mi się przydaje, są znacznie zgrabniejsze niż trzy talerze rozłożone na moim kuchennym miniaturowym blacie.
    Coś ala nie możesz znaleść produktu, który by się nikomu nie przydał
    Zuzanna 06.07.2007
    Liliana 25.06.2009
    Doradca z Doświadczeniem®

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •