Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Nasz pierwszy zimowy spacer :)

  1. #1
    Chustomanka Awatar dziunka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,302

    Domyślnie Nasz pierwszy zimowy spacer :)

    Zawsze sadzilam, ze w zyciu nie wyjde w zime z dzieckiem w chuscie. A wczoraj cos mnie tchnelo i stwierdzilam ze to wlasnie TEN moment aby sie na to odwazyc
    Mieszkam na wsi, obawialam sie reakcji otoczenia, ale niepotrzebnie! Pani z dwojka malutkich dzieci w sklepie chciala mnie przepuscic w kolejce, oczywiscie nie skorzystalam, zachwycala sie mala jak slicznie i spokojnie siedzi, starszy pan z zaciekawieniem zapuszczal zurawia przez moje ramie, co ja tam chowam wszyscy przechodnie usmiechali sie patrzac na nas
    A oto my przed spacerkiem:

    A tu na spacerku (zdjecie slabej jakosci bo z komorki i jednak zarzucilam jeszcze polar na młoda, bo dosc mocno wialo):


    Sa jednak dwa minusy - Aska wrocila cieplutka, ale nie spocona, za to ze mnie sie lało no i troszke opadla, byc moze niedbale sie omotalam, ale moze jest juz za ciezka na elastyka? Wazy 7kg.
    Gosia - mama Juleczki Tancereczki i Asiuli Łobuziuli

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    ja już się nauczyłam zakładać na siebie coś lekkiego i mało grzejącego jak wychodzę z Alią w chuście zimą, no i kurtka koniecznie rozpięta, inaczej w połowie spaceru już jestem mokra

    a za odważenie się


    Aga, mama Alii

  3. #3
    Chusteryczka Awatar monika999
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,831

    Domyślnie

    Dziunka- "sa powody do mruczenia"!!!
    jeszcze raz gratulacje!!!


  4. #4
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Gratuluje pierwszego spacerku, tym bardziej że jednak u nas wieje. Obawy zawsze są jak otoczenie zareaguje ale ogólenie ludzie tu przyjaźni są, jak podjedziesz do Wejherowa z mała w chuście przekonasz się, że niesprawiedliwie nazywani jesteśmy burakami

    Jednak bym już zrezygnowała z elastyka na rzecz tkanej

  5. #5
    Chustomanka Awatar dziunka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,302

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baryłka Zobacz posta
    Gratuluje pierwszego spacerku, tym bardziej że jednak u nas wieje. Obawy zawsze są jak otoczenie zareaguje ale ogólenie ludzie tu przyjaźni są, jak podjedziesz do Wejherowa z mała w chuście przekonasz się, że niesprawiedliwie nazywani jesteśmy burakami

    Jednak bym już zrezygnowała z elastyka na rzecz tkanej
    Od zeszlego roku mieszkam w Strzebielinie, ale codziennie jezdze do Wejherowa. Mam zamiar sie wybrac za kilka dni z mloda do lekarza w chuscie zobaczymy jakie beda reakcje Mam nadzieje ze burak nie uslysze
    Przymierzam sie do kupna LennyLamb z bambusem

    A tak na marginesie to w wakacje widzialam na placu jakas mame z dzieckiem w chuscie (a moze to bylo 2 lata temu ). Moze to bylas Ty?
    Gosia - mama Juleczki Tancereczki i Asiuli Łobuziuli

  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    874

    Domyślnie

    Gratuluję pierwszego zimowego spacerku. Pierwsze lody przełamane!!! Teraz to już chyba częściej będziesz tak spacerować. Super zdjęcia. Myślę, że w tkanej byłoby Ci wygodniej

  7. #7
    Chustomanka Awatar dziunka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,302

    Domyślnie

    Cala noc spac nie moglam, tak sie doczekac kolejnego spaceru nie moglam
    Gosia - mama Juleczki Tancereczki i Asiuli Łobuziuli

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,732

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez suzi Zobacz posta
    Gratuluję pierwszego zimowego spacerku. Pierwsze lody przełamane!!! Teraz to już chyba częściej będziesz tak spacerować. Super zdjęcia. Myślę, że w tkanej byłoby Ci wygodniej
    Też tak myslę no i ja wolę lekko się odziać, ale kurtkę zapiąć - w koncu u nas wieje zawsze - taka uroda dzielnicy aha mlodziez tez nie za grubo ubrana, bo kurtka dla dwojga ciepla
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  9. #9
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    brawo! ja też sobie wyszłam na dwór, jednak daleko nie zaszłam, bo nigdy nie wiem jak ja ubrać: raz ubralam normalnie (bodziak rajstopki) plus polarowy pajacyk i w chuste bo było 2 stopnie. drugi raz ubralam normalnie i w kombinezon (nie sliski) i w chuste i też wyszłam... i miałam wrazenie że jej ciepło było za tym drugim razem, moze nawet za... no i teraz nie wiem jak wychodzic w taka pogode, a mi sie tam podobało (w końcu moge gdzies zajśc)...

  10. #10
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Dziunka, ja mieszkam w Wejherowie i chodzę wszędzie z dzieckiem w chuście, do lekarza też Wszyscy pozytywnie na mnie reagują, więc się nie stresuj
    W tkanej zawsze jest wygodniej
    Ostatnio edytowane przez Olik ; 03-02-2010 o 20:08

  11. #11
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    Gratuluję A co do elastyka nie pomogę bo nigdy nie miałam ( oprócz testowego )


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  12. #12
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    Lubię spacerować ale nie w takich warunkach. Ostatnio zgrzałam się od ciągnięcia wózka z Damianem. Cała mokra byłam.
    A co do ubrania to ja z tym mam ciągle problem. Raz tylko Hania nabawiła się potówek. A mnie wiecznie za gorąco.
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  13. #13
    Chustoguru Awatar mmadzik
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,766

    Domyślnie

    Spacery w chuście są naprawdę super Ale co do ubrania to też nigdy nie wiem, jak będzie ok...

  14. #14
    Chustoguru Awatar JoShiMa
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmadzik Zobacz posta
    Spacery w chuście są naprawdę super Ale co do ubrania to też nigdy nie wiem, jak będzie ok...
    Dlatego zawsze ubieram dziecko lekko, i mam w zanadrzu polarowe poncho na wypadek, gdyby okazało się, że jednak zrobiło się trochę chłodniej.

  15. #15
    Chustomanka Awatar roziii
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    kiedyś Wa-wa Bielany teraz z pod Warszawy
    Posty
    984

    Domyślnie

    Gratulacje!! Super , że z domu wychodzicie my jakoś nie możemy sie zebrac a i przeziębienie nas trzyma. Ale ja jakoś wogóle w chuście w zimę nie bardzo , więc podziwiam i gratuluje raz jeszcze
    Rozalia( Rozi) mama Patryka 11.2005, Szymona 10.2008, Wojtka 03.2011 i Maćka 06.2019

  16. #16
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    cały świat
    Posty
    1,704

    Domyślnie

    gratuluję, bo ja jakoś zimowe spacery chustowe - to jednak nie za bardzo :/

  17. #17
    Chustomanka Awatar Ania Bober
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    859

    Domyślnie

    Gratuluję! W końcu dojdziesz do tego, jak siebie i Asię ubierać Ja nosiłam Kacpra całą poprzednią zimę pod kurtką - 2 razy dziennie po półtorej godziny na jego drzemki, inaczej nie spał Allle miałam wtedy kondycję dzięki temu!
    byłam: Anna Dobrowolska

    STUDIO FOTOGRAFICZNE: http://www.studioniezapominajka.pl
    BLOG: http://www.blog.studioniezapominajka.pl
    FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA: http://www.annaijan.pl


  18. #18
    Chustomanka Awatar dziunka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,302

    Domyślnie

    Ania mam ten sam bol, Asia ma takie dni ze inaczej niz w chuscie nie zasnie :/
    Ostatnio ubralam bluzke z krotkim rekawem, na to Asiula w kombinezonie do chusty, bluza mojego A i na plecy kamizelka puchowa.
    I bylo nam super dobrze
    Gosia - mama Juleczki Tancereczki i Asiuli Łobuziuli

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •