Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21

Wątek: MT-ktoś nie pokochał???

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie MT-ktoś nie pokochał???

    mam pięknego MT i nie noszę w nim.Próbowałam wsadzać Bartka parę razy i nie jest mi wygodniePas dolny wiąże sobie w pasie a i tak syn mi wpada do środka.Jak wyjęłam rączki na zewnątrz to wisi paszkami na materiale.Nogi są po chwili czerwone w miejscu pasów.Nie umiem dobrze dociągnąć,czuje luzy a boki panela odstają.Może jeszcze za mały jest??Do tego pasy MT górne mam wrażenie,że mi wchodzą za bardzo na szyję.Jedyny plus to wrzucenie młodego na plecy (ale tez na chwilkę),bo w chuście narazie mi nie wychodzi.Nie wiem czekać ,aż jeszcze bardziej podrośnie,czy sprzedać i kupić manduke,której nie próbowałam i może będą takie same problemy.A może ja jestem tylko i wyłącznie chustowa (wiązana,bo kółkowa też mi nie podchodzi).
    Ktoś jeszcze nie pokochał sie z MT???

  2. #2
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    219

    Domyślnie

    ja nie mam MT ale mam ergo i bardzo lubię-zakłada sie szybko i wygodnie sie nosi teraz zastanawiam sie nad manduca


  3. #3
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    ja się kompletnie nie umiem przekonać ani do MT ani do podów.. choć śliczne są, to jakoś nie dla mnie

  4. #4
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie

    Ja również wolę chusty. Kocham MT za wygląd mam dwa przecudne od OppaMarty szyte na wymiar (moje dziecko wielkie jest), i używałam tylko po domu. W sumie to nie wiem dlaczego, ale jakoś tak... Chusty wolę i już
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  5. #5

    Domyślnie

    Marta jeśli MT wydaje Ci się za długi to go skróć zawijając polny pas na panel, a o dociąganiu pasów w MT Mysia ostatnio pisała:
    http://www.kasiamarcin.com/online/zblog ... ZAI-7D5R46
    spróbuj może coś pomoże

  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie

    o dzięki Aniu poczytamSama wiesz jaki ten MT jest śliczny ,a ja miałam go na sobie w sumie z godzinę może.Popróbuje wszystkiego,bo nie chcę sie za łatwo poddać.

  7. #7
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    no w sumie...
    ja nie wiem.
    mi sie bardzo podobaja wizulanie i MT i Onbuhimo... ale z moim dzieckiem mi w nich niezbyt. to znaczy ciezar dobrze sie rozklada, ale mi jakos nie tak.
    za to podegi kocham bo oanel otula podobnie jak w chuscie.
    ale i tak CHUSTA NAJLEPSZA
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  8. #8

    Domyślnie

    próbuj, próbuj, choć ja mimo wszystko jestem nieustającą zwolenniczką długich ręczników

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Ja do MT przekonalam sie dopiero kiedy mlody skonczyl 8 miesiecy. Teraz nosze wlasciwie najwiecej w MT, mam takie ktore kocham, takie super wygodne, moge w nich nosic naprawde kilka godzin. I zupelnie szczerze moge powiedziec, ze w dobrym MT lepiej mi sie nosi niz w chuscie i nosidle ergonomicznym.

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    A ja lubię swoje maki. I noszę często. I czekam na tulikowską jaszczurkę. . Natomiast z podem nie umiem się dogadać i rozważam opcję sprzedania go

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  11. #11
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    no w sumie...
    ja nie wiem.
    mi sie bardzo podobaja wizulanie i MT i Onbuhimo... ale z moim dzieckiem mi w nich niezbyt. to znaczy ciezar dobrze sie rozklada, ale mi jakos nie tak.
    za to podegi kocham bo oanel otula podobnie jak w chuscie.
    ale i tak CHUSTA NAJLEPSZA
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  12. #12
    Chustofanka Awatar alawuwu
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    379

    Domyślnie

    Mi też MT nie spasował, ale to kwestia sprzętu mój akurat średnio udany, ciężko się nosi
    ...:::ala mama gosi prędko urodzonej 10 lipca 2007:::...

  13. #13
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    ja lubię zarówno MT jak i pody, ale nie kocham jeśli miałabym wybrać wybrałabym zawsze chustę.
    Teraz jeszcze chcę zrobić podejście do nosiła ergonomicznego, zobaczymy czy się pokochamy
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  14. #14
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    270

    Domyślnie

    a ja mam odwrotnie plecaczek w chuscie jakos mi nie bardzo wychodzi :/ poza tym namecze sie przy tym i upoce a z MT to raz dwa trzy i dziec juz siedzi ... no i jak zasypia to mi jakos tak pewniej ... juz nie pamietam kiedy chusty uzylam ... no chyba ze moja ukochana polarowa
    Franek 07.05.2007 , Ewa i Hania 15.11.2009


    LennyLamb - chusty tkane, elastyczne , nosidełka mei-tai i ....
    Dwa ssaki w akcji więc jeśli chcesz się ze mną skontaktować podaję maila asia [et] lennylamb.com

  15. #15
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    wielkopolska
    Posty
    671

    Domyślnie

    To ja poraz pierwszy swą opinie dołacze poniewaz od kilku dni testuję użyczonego wspaniałomyslnie mt Tulikowego. Dla mnie rewelacja, szczególnie noszenie na plecach . Miosz oczywiscie wyraza akceptacje i zasypia po paru chwilach. Kwestia wizualna tez odgrywa role Cała rodzinka zapajała smakiem na MT. Chusty mam trzy sprawia mi przyjemność noszenie w nich. Mt BARDZO chce posiadac na własnosc Musze niestety czekac
    Nika sierpien 1996
    Miosz listopad 2007

  16. #16
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    ÂŁĂłdÂź
    Posty
    89

    Domyślnie

    Ja mam swojego mt dopiero od kilku dni - piękny, ale póki co chusta zdecydowanie wygrywa.
    Nabyłam go, tak jak i część dziewczn wypowiadających się przede mną by nosić małą na plecach, bp póki co do opanowania plecaczka jeszcze trochę mi brakuje.

  17. #17
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Londyn/PoznaĂą
    Posty
    151

    Domyślnie

    dla mnie w tej chwili tylko MT
    mam dwa z tulikowa ( piękne) i Ellaroo
    wszystkie bardzo lubię
    www.kocipazur.org
    nasz TeleGabiÂś oraz kotki-psotki

  18. #18
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    63

    Domyślnie

    u nas wygrywa tylko chusta, Krzyś na widok MT od razu płacze, tak że nie mam nawet szans na próbę zawiązania, nie mogę zrozumieć dlaczego tak na niego MT działa bo nic mu nim złego nie zrobiłam - do tej pory w MT siedział może z 5 razy, a mamy aż trzy nosidła

  19. #19
    Chusteryczka Awatar kobra
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Chicago
    Posty
    1,850

    Domyślnie

    Linda, zrobilas niezla selekcje. Powiedz co Ci podpasowalo w tym czternastym MT, za co tak bardzo go pokochalas

    Ja sprawilam sobie niedawno MT,ale za maly jest troche dla Kajtusia, o spaniu w nim nie ma mowy. Rozciaga sie ladnie od kolanka do kolanka, ale jest za "niski", nie przykrywa glowki. Moze kapturek bylby dobrym pomyslem? Mysle tez o szerokich pasach naramiennych w nastepnym,ale nie jestem pewna czy to nie chybiony pomysl. Jest tyle mozliwosci,ze glupieje

    Widzialas mei taie Kozy? Co o nich myslisz?
    Nothing you become will disappoint me;
    I have no preconception that I'd like to see you be or do.
    I have no desire to foresee you, only to discover you.
    You cannot disappoint me.


    Aska - mama Kajetana (19.10.2007)

  20. #20
    Chusteryczka Awatar buns
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Tarnowskie GĂłry
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    JA od jakiegoś czasu praktycznie tylko w Mt noszę i Aga z naszego mini stosiku najczęściej wybiera właśnie MT (na zmianę z pouchem)
    Ania, mama Agusi (19.02.2007) aka dr buns

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •