Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 35678910111213
Pokaż wyniki od 241 do 253 z 253

Wątek: FLIP, otulacz

  1. #241
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie fajny otulacz

    I ja skusiłam się na flipa Bardzo lubię kieszonki BG i ich otulacz również trafił w moje gusta. Gumki miękkie nie odciskają, można ładnie dopasować otulacz do dziecka. Zakładki pomocne żeby wkład się nie przesuwał i nic nie wyciekało - super. Materiał miękki i miły w dotyku. Polecam.

  2. #242
    Chustopróchno Awatar muzakate
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    10,043

    Domyślnie

    Nasze najlepsze otulacze!

    Przy czym wolę wersję z napkami niż z rzepem.

    Wersja z rzepem ma z tyłu, na pleckach miękkie części rzepu do przyklejenia ostrych części rzepu na czas prania, czy przy przewijaniu. To się córeczce niestety nie podobało, swędziało ją i musiałam te części odpruć.
    Ale podstawowa funkcjonalność wersji z rzepem tak samo dobra jak w tej z napkami.

    Aha, my używaliśmy tego otulacza gdzieś od 6 tygodnia, córa miała wtedy jakieś 4,5kg.

  3. #243
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    31

    Domyślnie

    u mnie juz kilka roznych otulaczy sie przewinelo, ImseV, bambinomio, i jeszcze jakies, ale flipy wygrywaja ze swoja niezawodnoscia i nieprzeciekalnoscia. na poczatku trudno bylo wyczuc jak bardzo zapiac te napy, zeby nie przecieklo, a jednoczesnie zeby nie bylo malemu za ciasno, ale jakos sie udaje

  4. #244
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    24

    Domyślnie

    A ja posiadam 6 sztuk tego cuda. Potwierdzam niezawodność. Raz tylko zdarzył nam się przeciek, ale to po tym jak włożyłam tam felerne wkłady, po których wszystko spływa zamiast wsiąkać. Poza tym czego bym tam nie włożyła to sprawdza się super. Mój mąż najbardziej lubi małej zakładac Flipy, zwłaszcza Alberta Nawet jeśli ma do wyboru cały kolorowy stosik to i tak Albert idzie na pierwszu rzut Mam tylko egzemplarze zapinane na napki, ale zastanawiam się nad wypróbowaniwm sztuki z rzepami. Zakłada się na pewno szybciej i łatwiej dopasować.

  5. #245
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Pamiętam jak przybierałam się zakupu otulacza i ze względu na tyle pozytywnych opinii skusiłam się właśnie na flipa,jakim było zaskoczeniem,gdy za każdym razem po jednym siku mała była cała do przewinięcia,bo przeciekał nam niemiłosiernie,czy to na wkładach,czy na tetrze,czy też na formowankach. Jedno co mi się podobało to że gumki są na tyle elastyczne i delikatne,że się nie odciskają i jego cieniutki Pul.

  6. #246
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Mam mieszane uczucia, podchodziłam jak do jeża, bo jakoś się nastawiłam negatywnie, zastanawiając się o co tyle krzyku, skoro kosztuje sporo, a można tańsze a fajne otulacze kupić. No, ale stwierdzilam, że muszę spróbować:

    PLUSY:
    - bez dwóch zdań rewelacyjny krój
    - świetny zakres regulacji, gęsto rozmieszczone napki
    - fajne skrzydełka z napkami, nie wyginają się, nie rolują, dla mnie 2 rzędy napek są też atutem
    - no i najważniejsze - potwierdzam, że przecieki we Flipie to rzadkość, faktycznie niezawodny otulacz ( z powodzeniem stosowaliśmy w nocy )
    - szybko schnie

    MINUS:
    - tylna zakładka przytrzymująca wkład bardzo luźna i słabo trzymająca
    - zauważyłam, że flip często obciera młodemu girki ( przy gumkach ) i właśnie nie odciska się, tylko wygląda tak jakby drażnił skórę, robią się takie czerwowane podrażnienia/przytarcia
    - PUL z czasem szorstkawy, wolę innych firm
    - mój subiektywny minus, nie mam przyjemności z jego użytkowania, bo taki gładki wzorek jest dla mnie nudny, a albert mnie nie powala

    Mimo wszystko warto go mieć swojej kolekcji, ze względu na funkcjonalność.
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  7. #247
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    Używam od niedawna, a już kilka przecieków także ja zachwycona nie jestem :/

  8. #248
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    U mnie flip przechodzi różne fazy od miłości przez obojętność aż po nienawiść(kilku się nawet pozbyłam).
    Teraz został jeden pomarańczowy i używamy go z powodzeniem z flanelką, tetrą, wkładami z flipów i prefoldami i nie ma przecieków mój synek ostatnio woli sypiać w nocy w pulowym(nie wełnianym jak dotąd),otulaczu z formowanką lub tetrą.
    Ogólnie tą firmę lubię mam dwie kieszonki i choć rzepy czasem zawodzą to sama kieszonka już jest bez zarzutu.
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  9. #249
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Ja się zachwycam nad Flipem, dzięki temu, że jest taki mięciutki to można go używać od urodzenia. Nic się nie odciska, nic mi nigdy nie przeciekło

  10. #250
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    To i ja się przyłączę do zachwytów. To mój najulubieńszy otulacz
    Nigdy nie przeciekł, a używam go na nocki z formowanką. Idealnie się układa i dopasowuje. No i co ważne mieści formowanki XL.
    J.2014 i E.2016

  11. #251
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Dołączę Po ponad roku pieluchowania mojego dziecka we wszystkim tylko nie w tym otulaczu... i z b.sceptycznym podejściem do "wielebnego" Flipa, spróbowałam. Miłość od pierwszego wejrzenia Zgrabniejszy na brzuszku nawet od kieszonek 4.0 BG, które uwielbiam. W kroczku układa się jak marzenie. Polecam!
    Toopy & Binoo

  12. #252
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,778

    Domyślnie

    To chyba od tyleczka zalezy,ten sam fip przy Zosii mnie nie zachwycil jak pamietam,a na kazikowej pupie uwielbiam
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  13. #253
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Ja go bardzo lubiłam zakładać młodemu na plaży, do środka wkład jednorazowy grovii, super wczasy przeszliśmy bez pampersów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •