Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 253

Wątek: FLIP, otulacz

  1. #181
    Chusteryczka Awatar taniuka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,969

    Domyślnie

    dla mnie Flip ma jedną wadę - za szeroki w kroku, przez to zdarzały się przecieki (przy chodzeniu się przesuwał i flip i wkład), ale to pewnie zależy od dziecka, moja akurat z tych chudszych.. Dopiero niedawno (niestety) odkryłam inny, dużo zgrabniejszy i lepiej dopasowany. Poza tym, bez zarzutu. Po 10 miesiącach intensywnego użytkowania i prania wygląda tak samo jak przy zakupie.
    marzec 2010 i kwiecień 2013

  2. #182
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,282

    Domyślnie

    dla mnie flip też ma tylko 1 wadę: zapinanie tyyylu nap na wiercącym uciekinierze jest bardzo utrudniające życie. Cała reszta flipa na 5+
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  3. #183
    Chustomanka Awatar Tehanu
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    684

    Domyślnie

    Ja dziś po prostu muszę wystawić laurkę... Młody pod koniec spaceru zasnął i spał jeszcze dwie godziny, pielucha po tym wyczynie była równo mokra aż pod plecy, a ubranie suche...

  4. #184
    Chustofanka Awatar guciamama
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    346

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kreska Zobacz posta
    dla mnie flip też ma tylko 1 wadę: zapinanie tyyylu nap na wiercącym uciekinierze jest bardzo utrudniające życie. Cała reszta flipa na 5+
    fakt, jest to problematyczne - zapiąć 4 napy w takich okolicznościach, ale poza tym flipy są ekstra!!! nigdy nam się żadna przykra niespodzianka nie zdarzyła

  5. #185
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    Mamy dwa Flipy i żałuję, że aż tyle kieszonek. Gdybym była mądrzejsza, kupiłabym same otulacze. Fajnie byłoby, gdyby Flip miał jakieś bajeranckie wzory.

    Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego otulacza. Szybko schnie, jest po prostu praktyczny.
    miśki dwa i mały ktoś

  6. #186
    Chustomanka Awatar sharkah
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    745

    Domyślnie

    Podobno niedługo będą nowe wzory flipów (info z Pieluszkarni) - czekam niecierpliwie, bo to są najlepsze otulacze jakie znam

  7. #187
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sharkah Zobacz posta
    Podobno niedługo będą nowe wzory flipów (info z Pieluszkarni) - czekam niecierpliwie, bo to są najlepsze otulacze jakie znam
    ej, no fajnie
    miśki dwa i mały ktoś

  8. #188
    Chusteryczka Awatar chioma
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    UK
    Posty
    2,439

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sharkah Zobacz posta
    Podobno niedługo będą nowe wzory flipów (info z Pieluszkarni) - czekam niecierpliwie, bo to są najlepsze otulacze jakie znam
    Oo, to swietnie! Zdecydowanie brakuje wzorow.

    Flipy to jedyne otulacze jakich uzywamy, mamy ich lacznie 7. Syn ma 8 miesiecy, a przeciek zdarzyl nam sie tylko raz! Pod tym wzgledem sa niezawodne, po nocy pielucha przemoczona do granic mozliwosci, a ubranko suche Minusem jest to, ze czasem sie troche odciskaja przy nozkach i jeden mi sie jakims dziwnym trafem rozciagnal
    B. 2011
    S. 2012 [']
    M. 2013
    B. 2014

  9. #189
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    179

    Domyślnie

    Też jestem bardzo zadowolona z flipa, głównie z powodu, że można do niego włożyć niemal wszystko.

    Cytat Zamieszczone przez taniuka Zobacz posta
    Dopiero niedawno (niestety) odkryłam inny, dużo zgrabniejszy i lepiej dopasowany.
    Czyli jaki?

    Przeglądnęłam cały wątek i mam jeszcze takie pytanie: jak sprawdzają się Wam wkładki z bawełny ogranicznej?
    We're on a road to nowhere. Come on inside...

  10. #190
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Julla Zobacz posta
    Mamy dwa Flipy i żałuję, że aż tyle kieszonek. Gdybym była mądrzejsza, kupiłabym same otulacze. Fajnie byłoby, gdyby Flip miał jakieś bajeranckie wzory.

    Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego otulacza. Szybko schnie, jest po prostu praktyczny.
    ja właśnie wyprzedałam wszystkie kieszonki bo flipy z wkładami w zupełności wystarczają, i wbrew pozorom wygodniej jest bo nie musze wkładu upychać, taniej i więcej do pralki mi wkładów wejdzie. obecnie mam juz tylko same flipy i wkłady bawełniane. super rozwiązanie


  11. #191
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paulinina Zobacz posta
    Też jestem bardzo zadowolona z flipa, głównie z powodu, że można do niego włożyć niemal wszystko.


    Czyli jaki?

    Przeglądnęłam cały wątek i mam jeszcze takie pytanie: jak sprawdzają się Wam wkładki z bawełny ogranicznej?
    sa takie sobie, nie powalają chłonnością, po praniu sa sztywne i sie zdeformowały. wole prefordy pieluszkarniowe


  12. #192
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blabla0 Zobacz posta
    sa takie sobie, nie powalają chłonnością, po praniu sa sztywne i sie zdeformowały. wole prefordy pieluszkarniowe
    dobrze wiedzieć! Też mi bardzo odpowiadają prefoldy z pieluszkarni, więc chyba przy nich zostanę.
    We're on a road to nowhere. Come on inside...

  13. #193
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    115

    Domyślnie

    ladnie piszecie o tym flipie, ale mnie powala cena.
    Do dziewczyn ktore stwierdzja ze znalazly lepszy otulacz, napiszcie wreszcie jaki, bo zadna tego nie podaje.

  14. #194
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Kraków/Morąg
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cena faktycznie powala... Ale jak ktoś ma możliwość sprowadzenia to polecam day pack Flip: 2 otulacze i 6 wkładów stay dry za mniej niż 50$ można kupić.
    U nas sprawdzają się świetnie już pół roku. Otulacz świetny, ale wkłady też chyba najlepsze jakie miałam okazje używać.

  15. #195
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    16

    Domyślnie

    My od miesiąca stosujemy Flipy i tetra i uważam ten zestaw za najlepszy ( ale Marysia ma już rok i 3 miesiące). Tak jak przy innych pieluszkach: kieszonki Charlie Banana, Nappime, Franiszki itd zdażały sie przecieki. To Flip nigdy mnie nie zawiódł. Nawet jesli tetra była prawie cała mokra.

  16. #196
    Chustofanka Awatar Maminek
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    290

    Domyślnie

    fantastycznie chroni przed wyciekami. zmieści każdy wkład.

  17. #197
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Bogunice k. Rybnika
    Posty
    94

    Domyślnie

    Dziewczyny, co wy pakujecie do tych Flipów, że wam nie przeciekają? Mnie się już kilka razy przeciek zdarzył, choć za każdym razem się tego spodziewałam, bo działo się to głównie wtedy, gdy małemu przedłużała się drzemka. Ja do Flipów mam pieluszki bambusowe Kikko i tetrę LUX, sprawdza się nieźle, ale na moim półroczniaczku dłużej niż 1,5 do 2 godz. więcej nie wytrzyma. Czytam, że polecacie prefoldy z pieluszkarni, a co poza tym?

  18. #198
    Chustomanka Awatar mamaUlki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Dzierżążno
    Posty
    1,331

    Domyślnie

    Spróbuj jakieś chłonne formowanki, albo ja jeszcze do tetry dokładałam wkład bawełniany albo możesz mikrofibrowy albo jakiś inny.

  19. #199
    Chusteryczka Awatar urticea
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,731

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez efkaskorupka Zobacz posta
    Dziewczyny, co wy pakujecie do tych Flipów, że wam nie przeciekają? Mnie się już kilka razy przeciek zdarzył, choć za każdym razem się tego spodziewałam, bo działo się to głównie wtedy, gdy małemu przedłużała się drzemka. Ja do Flipów mam pieluszki bambusowe Kikko i tetrę LUX, sprawdza się nieźle, ale na moim półroczniaczku dłużej niż 1,5 do 2 godz. więcej nie wytrzyma. Czytam, że polecacie prefoldy z pieluszkarni, a co poza tym?
    wkłady flip są super
    08.2011 04.2014

  20. #200
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Bogunice k. Rybnika
    Posty
    94

    Domyślnie

    urticea jeśli chodzi ci o te "mam sucho", to posiadam dwa takowe. Z flipem używam ich rzadziej, bo strasznie mi się przesuwają w prawo i w lewo, a przez to mieliśmy przecieki. Natomiast świetnie się sprawdzają w kieszonkach Charlie Banana (kładę je na polarek, kiedy jest już przesikany), bo dopasowują się do przedniej kiszeni. Wiem, że są jeszcze wkłady z Flipa typu prefold a tych nie używałam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •