Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 253

Wątek: FLIP, otulacz

  1. #81
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    no to i ja dorzucę opinię.
    flip to był mój pierwszy zakup, gdy zdecydowałam, że przechodzę na wielo, zachęciła mnie promocja 1+1. w moim zestawie flipy były z wkładami 'mam sucho' (z wierzchu milutki polarek), potem dokupiłam wkłady z bawełny organicznej u nas na bazarku. oba są super, nieźle chłoną, choć dopiero za kilka prań osiągną pewnie maks swoich możliwości.
    otulacz jest rewelacyjny, miękki, gumki się nie odciskają, mimo, że Zośka ma pulchne nóżki (waży aktualnie prawie 11 kilo). jest dość szeroki, więc bez problemu wchodzą do niego większe formowanki. jeszcze nie zdarzył nam się żaden przeciek, nawet w nocy. w ciągu dnia Zośka biega w muślinkach, ręczniczkach z ikei albo wkładach do flipa i flip wszystko pięknie zatrzymuje, nawet rzadszą kupę, która nam się ostatnio dwa razy zdarzyła.
    postanowiłam dokupić jeszcze jeden otulacz, szukałam, szukałam i znów stanęło na promocyjnym zestawie flipa. przeważyły następujące cechy: miękkość, napy zamiast rzepów, fakt, że jest to onesize, no i niewątpliwie cena.
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  2. #82
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    krótko pieluchuję ale mam już 4 flipy otulacze - pasują wszystkim mi, mężowi , opiekunce no i noszącej
    mówicie że też warto formowanki ......... pewnie tez zanabęde

  3. #83
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    do nas też dotarły flipy, jeszcze te promocyjne Na razie tak na szybko jedynie po założeniu - rewelacja, świetnie dopasowane, strasznie zgrabne. Na Franka (16mcy) zapięłam jeszcze na środkowe napki. Teraz się suszy a jutro będą testy, mam nadzieję, że się sprawdzi Drugi został w szafie i czeka na maleństwo.


    edit
    no i jesteśmy po dłuższych testach - wrażenia: rewelacja. Otulacz miękki, delikatny, po dwóch godzinach żadnych przecieków (a Franek co chwilę sika), mógł spokojnie wytrzymać jeszcze dłużej, ale to tylko tak do testów pupa maleńka, zgrabna. Z tetrą też nosi się idealnie (w sumie z takim zamiarem go kupiłam). Wykończenie staranne, szybko schnie. No same naj. Dotąd byłam wierna wełnie, pule to sporadycznie, ale ten otulacz to co innego. Myślę, że w lecie będziemy również go używać na przemian z wełną, mały będzie się lansował w samym flipie Polecam gorąco i daję 5+
    Ostatnio edytowane przez magnolia ; 29-04-2010 o 13:18 Powód: dopisałam resztę wywodu

  4. #84
    Chusteryczka Awatar marcy
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,927

    Domyślnie

    Lubię flipa przede wszystkiem za to że absolutnie w żadnym miejscu się nie odciska, ani na pleckach, ani przy nóżkach. Wkład mikrofibrowy z zestawu chłonny i polarek rzeczywiście pozostaje suchy przy pupie. Przeciek zaliczyliśmy, ale to bardzo sporadyczne wypadki. Otulacz jest mięciutki, lekko elastyczny. Szkoda że nie ma wersji flipa z bawełną w środku... Chętnie bym wypróbowała...

  5. #85
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    jak czytałam recenzje, to się zastanawiałam co takiego w tym flipie, że się wszyskie tak zachwycają....
    teraz już rozumiem, bo znabyłam 1+1 gratis świetnie się zapina, super materiał, wklad chłonny, łatwo sie zapina i nie przecieka.
    K. 2009M. 2012

  6. #86

    Domyślnie

    my też mamy z zestawu 1+1 i też jesteśmy baaardzo zadowoleni. u nas świetnie sprawdzają się na noc- do wkładu z mikrofibry dokładam ręcznik ikea (ten większy, po odpowiednim złożeniu ma taki sam rozmiar jak wkład). nigdy żadnego przecieku nie było!
    Z 2008, M 2010, M 2018

  7. #87
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez peluche Zobacz posta
    jak czytałam recenzje, to się zastanawiałam co takiego w tym flipie, że się wszyskie tak zachwycają....
    teraz już rozumiem, bo znabyłam 1+1 gratis świetnie się zapina, super materiał, wklad chłonny, łatwo sie zapina i nie przecieka.
    prawda? a wydawałoby się, że taki zwykły otulacz a jednak jest po prostu rewelacyjny! Mówię to ja niepoprawna miłośniczka wełny

  8. #88
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    no i ja doczekałam się swojego flipa. Bardzo mi się podoba i dołączam do fanek
    a tak jeszcze odnośnie tych napek, to przy pieluszkach/otulaczach na napy trzeba uważać, żeby ich nie wyrwać. Po prostu trzeba być delikatnym

  9. #89
    Chustoholiczka Awatar kubutkowa
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Reykjavik / Poznań
    Posty
    3,043

    Domyślnie

    Dzisiaj kupiłam 2 flipy z 6 wkładkami.Jestem w stanie dosc dużej ekscytacji ,własnie susze wkładki i zobaczymy jak nam pójdzie.

  10. #90
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    szkoda ze juz nigdzie promocji nie ma...


  11. #91
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    w pieluszkarni sam otulacz kosztuje juz 76 zl, masakra


  12. #92
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    a pytałaś u Little MI - w zeszłym tygodniu jeszcze miała promocję






  13. #93
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    U LM już nie ma, niestety: http://www.littlemiracles.pl/?flip,144

    Tu jest po 51: http://www.krainapieluszek.pl/index....product_id=194

    Też jestem fanką i też nie udało mi się załapać na promocję, jakoś przegapiłam.
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  14. #94
    Chustomanka Awatar ledunia
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    985

    Domyślnie

    Ja właśnie w zeszłym tygodniu nabyłam w littlemiracles, ale... najpierw była promocja tylko na zielone i jak już miałam kasę to patrzę i brak :/
    Popłakałam się, bo to było na tyle ekonomiczne rozwiązanie, że mogłam zacząć z wielo, ale postanowiłam zajrzeć na wyprzedaże i okazało się, że są niebieskie i różowe (no i róż mi bardziej się spodobał) i mam!!!!!
    Są super, ale mam też econobum
    http://ekomaluch.pl/otulacz-econobum...ml?podstrona=4
    na razie też brak (też dwa w cenie jednego, tylko bez wkładów) i też są super. Nawet może lepsze, bo takie lżejsze - mają jeden rząd nap a flip dwa. Co do zakładek we Flipie to mi nie są tak przydatne, mam wrażenie, że i tak są na tyle krótkie, że się wysuwa z nich wkład (na pewno tetra). No i śmigamy sobie... i super
    Lena ma pulchne nóżki i jej się troszkę odciska między nogami - a może to kwestia przyzwyczajenie po jednorazówkach...?

  15. #95
    Chustoholiczka Awatar kubutkowa
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Reykjavik / Poznań
    Posty
    3,043

    Domyślnie

    Dołączam do fanek!Nie jestem co prawda ekspertką,ale flip plus wklad sprawdza sie super!Używamy tez z tetrą i nie ma problemu.Otulacz bardzo dobrze trzyma,nie mielismy wycieków.Wkłady są bardzo chłonne.Byłam dziś nawet zaskoczona,ponieważ moj mąz zapomniał () przewinąć młodego przez...dość długi czas.Nic nie wyciekło,i wkład i otulacz spisał sie na medal.
    Polecam!

  16. #96
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie super

    ja mam 2 flipy niebieskie i leci do mnie jeszcze jeden różowy .wkłady używam mam sucho z microfibry i jestem bardzo zadowolna.nic nie przecieka,nie mielismy żadnych wypadków.czasami wkładam tetre gdy wszstkie wkłady sa mokre.a na noc pod microfibre zakładam cienka tetre i wytrzymuje og ok 8 wieczorem do 8 rano bez wypadków.zdecydowanie polecam.nio i mało pracy econobum raczej nie-słabe zapiecie|(jednorzedowe i bez zakładek i pieluszki sie u nas troche przesuwały)nio

  17. #97
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    troche pokombinowałam i poskładałam i pociełam kawałki froty,troche bawełny ,troche flanelki i poskladałam dalam krwcowej do poszycia i mam teraz dodatkowe 6 wkładów na wzór wkłądów mikrofbry bumgenius,na grubosc tez troche zgapiłam i przeszycia tez mi krawcowa zrobila i jest gicio,fajnie sie prawdza na śmiganie Młodej w domku

  18. #98
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    sprytnie można by tez zwykły wkład mikrofibrowy za 6 zl u fartaliny obszyć jeszcze czymś i mikropolarkiem i tez by było... hmmm tylko kto by mi to zrobił...


  19. #99
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    wiesz co ja tak pociełam,pospinalam szpilkami,zanioslam kobicie ,dalam na wzor wkladke mam sucho bumgenius potłumaczylam zeby mi przeszycia tez zrobila jak w orginalach do skladania i jest git.byle ktora krawcowa w okolicy ci to zrobi(albo znajoma z maszyna co choc trzoszke umie szyc),bo owerlokiem wystarczy zrobic.kosztowalo mnie to 2 dyszki nie liczac wkladu wlasnego (jak policzylam ze musialabym dokupic z 6 wkladek to sie za glowe zlapalam,(ja na skladanie za leniwa,a M. to nie chce tez skaladac) a cio tam masz to mozesz uzyc wlasciwie,ja dalam tez do pozszywania male reczniki z frotki(nie maial akurat kultowych z ikei,bo mi po reczniczki niepodrodze)ale kupilam w markecie takie mieciutkie za 5 zetka i sa tez oki(moze nie jakies eko super ale są)

  20. #100
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    a jak wam sie sprawdzaja wkłady mam sucho przy starszych dzieciach? ja mam 2-miesieczne i wkłady sa super, ale zastanawiam sie czy wystarcza przy wiekszym wiecej sikajacym dziecku?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •