Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 253

Wątek: FLIP, otulacz

  1. #41
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    60

    Domyślnie

    Ja na razie zdecydowałam się na econobuma i czekam na przesyłkę (oj wolno idzie, wolno, już nie mogę się doczekać też tak miałyście na poczatku??). Dopiero zaczynam zabawe z wielorazówkami, wiec jak mi się spodobają, to pewnie zamówię Flipy.

  2. #42
    Chustomanka Awatar blabla0
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    1,070

    Domyślnie

    ja zamówiłam i econobuma i flipa, jeszcze nie uzywałam bo dzidzia w brzuszku ale wydaje mi sie że flip jakis taki milszy jest, ma zakładki które trzymaja wkład, a econobum to sam otulacz,a wkład bawełniany jakis taki duży i gruby, pewnie sie sprawdzi przy starszym dziecku ale na noworodka to jakos tak... nie wiem czy bede go uzywac

  3. #43
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Flip zdecydowanie stał się jedną z moich ulubionych pieluszek.
    Nie znalazłam póki co żadnej wady!

  4. #44
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    647

    Domyślnie

    U na flip + dobrze chłonna formowanka z polarem od pupy daje radę całą noc. Śpię sobie spokojnie nigdy żadnych przecieków nie było

  5. #45
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    U nas dzisiaj dopiero pierwsza próba: 2 i pół godzinna drzemka w otulaczu Flip i kieszonce formowanej ( wcześniej na noc i drzemki jednorazówka). Efekt mnie zadowolił ( pewnie dzisiaj zaryzykuje całą noc - tylko czy 10/11 godzin to nie za dlugo w jednym zestawie?). Na godzinne spacery chadzamy w wersji Flip + wkładka ( ponieważ chcę aby czuł że nasiusiał) - nic nie wycieka a Młody chyba jednak nie czuje tego co ja bym tak bardzo chciała aby czuł






  6. #46
    Chustonoszka Awatar Sylaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    144

    Domyślnie

    My też już po próbach z Flipem i jak dla nas rewelacja . Z poczatku trochę mnie przeraził ten "goły" PUL od środka ale junior jest zadowolony a to najważniejsze. Wkładki super chłonne. Mocno zastanawiam się nad zakupem kolejnych puki trwa promocja 2 za cenę 1. Na noc zamiast wkładki poszła formowanka NB - rano zobaczymy czy zestaw dał radę. Ale maly ostatnio cyckuje co 2 godziny więc mam poważne obawy że polegniemy ok 4 nad ranem

  7. #47

    Domyślnie

    Dziewczynki, wiecie może gdzie jeszcze można dostać flip z wkładem z bawełny organicznej w promocji 2 w cenie 1??? Szukam i szukam... Pozdrowionka

  8. #48
    Chustonoszka Awatar Sylaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    144

    Domyślnie

    W pieluszkarni jeszcze sa 2 w cenie 76 zł

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sylaba Zobacz posta
    W pieluszkarni jeszcze sa 2 w cenie 76 zł
    Ślicznie dziękuję za info, ale już kontaktowałam się z Panią Ewą z Pieluszkarni i niestety nie ma i już nie będzie w tej promocji. Buu ;(

  10. #50
    Chustonówka Awatar NiLLi
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    48

    Domyślnie

    To ale mi się udało, bo zamówiłam ten zestaw przedwczoraj i wczoraj dostałam. Wcześniej kupiłam z wkładem mikrofibrowym. Chyba bawełna organiczna bardziej przypadnie mi do gustu. Otulacz jest super. Ja też go używam z różnego rodzaju formowankami, najczęściej z Tetro i bambuskami.

  11. #51
    Chustonoszka Awatar aniouek
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    130

    Domyślnie

    Mam prośbę czy mogła by któraś zmierzyć mi długość tego Flipa. Bardzo proszę.

  12. #52

    Domyślnie

    Bardzo proszę - bez rozciągania długośc okolo 35cm, po maksymalnym roziagnięciu ok 47-48cm.

    Ania Mania witaj i tutaj

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaamelki Zobacz posta
    Bardzo proszę - bez rozciągania długośc okolo 35cm, po maksymalnym roziagnięciu ok 47-48cm.

    Ania Mania witaj i tutaj
    Cześć Sami swoi

  14. #54
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    32

    Domyślnie

    moim zdaniem są rewelacyjne, jeszcze nie zdarzyły się nam żadne przecieki.
    ładnie wyglądają na maluszku jaki i na dwulatku, a że są szerokie to są idealne do formowanek

  15. #55

    Domyślnie

    Czy Waszym zdaniem flip będzie pasował na noworodkową pupinkę ???

  16. #56
    Chustonoszka Awatar Sylaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    144

    Domyślnie

    Ja zaczęłam zakładać Flipa jak maly mial okolo 4 kg i pasowal bez problemu (z wkładem mam sucho lub formowanką wielka miękkość Nature Babies) a jak noworodek bedzie z tych pulchniejszych to powinno być OK
    Mama dwóch super chłopaków : Pawełka - raczka (07.1999), Daniuszki - skorpionka (11.2009) i maleństwa, które byłoby rybką (11.2008)

  17. #57
    Chusteryczka Awatar martita
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    warszawa grochów
    Posty
    2,011

    Domyślnie

    jestem bardzo zadowolomna z tych otulaczykow...naprawde fajne!
    cieniutki pul, ladny kolorek, duzo napek, przez co mozna idealnie dopasowac, ladnie gumeczki przylegaja, a nie gniota, ogolnie super!
    mam duzego 1,5roczniaka...takze chodzi w calym rozpietym, zobaczymy jak sie spisze juz za kilka miesiecy u newborna
    caluski :*


    Doula
    Mamong Dziabonga i Dzidzionga

  18. #58
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    1,299

    Domyślnie

    My zaczynamy dopiero, Flip to pierwsza rzecz z nowoczesnych wielo, którą Piotrek miał na pupie. Wszystko mi się podoba, tylko, że wczoraj zauważyłam, że jeden (jedna) z nap(napów) (jak to się odmienia?) pękł. Widać to tylko od środka, na zewnątrz nienaruszone. Nie używamy go (tego zapięcia), bo to najniższe po prawej stronie - na najmniejszy rozmiar.
    Nie przypominam sobie, żebym zrobiła coś, co mogłoby go uszkodzić. Wydaje mi się, że po praniu w pralce wszystko ok.
    Zdarzyło się tak komuś z jakąkolwiek pieluszką?

  19. #59
    Chusteryczka Awatar martita
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    warszawa grochów
    Posty
    2,011

    Domyślnie

    hmmm...mi napka sie odpiela...
    ale nie pekla
    Zzagatka, a moze tak od poczatku bylo...?
    dziwne...

    skojarzylo mi sie, ze moze ktos stanal niefortunnie na otulaczu
    caluski :*


    Doula
    Mamong Dziabonga i Dzidzionga

  20. #60
    Chustonoszka Awatar Tolusia30
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    61

    Domyślnie

    ja jestem bardzo zadowolona z Flipa - jest świetny!!!
    u mnie niestety przyszedł już z pękniętym napkiem
    Są jeszcze w promocji w ekomaluchu
    Pyzatka (3.10.09)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •