Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1234567891012 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 253

Wątek: FLIP, otulacz

  1. #21
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    647

    Domyślnie

    Masz rację. Dlatego pewnie z tymi rozmiarami to czasem różnie bywa. Moja Zuza raczej wysoka i szczupła jest i fajnie pasuje

  2. #22
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    153

    Domyślnie

    Flip w użyciu:
    http://tinyurl.com/yfc9vlg
    http://tinyurl.com/yjlyp24
    http://tinyurl.com/ylzut42

    nadal jestem zachwycona. i dokupiłam wkładki


  3. #23
    Chustomanka Awatar ewinka
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    691

    Domyślnie

    A gdzie Wy to kupujecie?

  4. #24
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    153

    Domyślnie

    w internetowych sklepach z pieluszkami wielorazowymi


  5. #25
    Chustomanka Awatar ewinka
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    691

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trzy_misie Zobacz posta
    w internetowych sklepach z pieluszkami wielorazowymi
    haha Się domyślam, ale chciałam zapytać, gdzie konkretnie jest teraz ta promocja - chyba to nie będzie reklama?

  6. #26
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    647

    Domyślnie

    trzy_misie ślicznie
    Cytat Zamieszczone przez ewinka Zobacz posta
    haha Się domyślam, ale chciałam zapytać, gdzie konkretnie jest teraz ta promocja - chyba to nie będzie reklama?
    Ja znalzłam tutaj
    http://www.chusty.info/forum/showthread.php?25238-Kup-1-otulacz-Bumgenius-FLIP-Econobum-lub-zestaw-FLIP-Econobum-a-DRUGI-dostaniesz-GRATIS!

    http://www.chusty.info/forum/showthread.php?25113-!-PROMOCJA-!-FLIP-z-BumGenius-w-Pieluszkarni-)

  7. #27
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    40

    Domyślnie

    pieluszki bardzo fajne i dobrze chlona chyba tez dokupie sobie wkladow a wlasnie jak skladacie te wklady bo dla nas jeszcze troche za duze sa calkowicie rozlozone a jak zaginam w tym miejscu gdzie niby reguluje sie rozmiar to jakis gruby mi sie wydaje ten wklad?
    Helenka 05.11.2009 Zuzia 20.09.2007

  8. #28
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    313

    Domyślnie

    Mam pytanie. Jeśli w środek wkłada się tylko prefold lub tetrę to czy dziecko nie ma podrażnionych nóżek po bokach od Pulu? Sam otulacz wygląda na super, pasowałby do formowanek?

  9. #29
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    nie probowalam, ale u nas nozki od BG sa zawsze obtarte mimo posiadania polarku (mowie o V3)
    wiec one albo obcieraja zawsze albo wcale IMO.
    idę sprawdzic czy ma obtarte
    Cytat Zamieszczone przez Mamusia Jasia Zobacz posta
    Mam pytanie. Jeśli w środek wkłada się tylko prefold lub tetrę to czy dziecko nie ma podrażnionych nóżek po bokach od Pulu? Sam otulacz wygląda na super, pasowałby do formowanek?

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  10. #30
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    more .
    obtarte czy odcisniete ?

    generalnie BG jak i te otulacze mają deliatny pul i ja niesądze by powodował obtarcia sam z siebie ...chyba ze sie otulacz zciśnie za bardzo wtedy może odznaczyć się na nóżkach
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  11. #31
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    40

    Domyślnie

    nam sie nic nie odciska ale Helenka jest bardzo drobna i nozki ma jak u kurczaczka
    a co z zaginaniem tej wkladki wie ktos?
    Helenka 05.11.2009 Zuzia 20.09.2007

  12. #32
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    313

    Domyślnie

    Mi nie chodziło o obtarcia przy nóżkach tylko o odparzenia, otarcia wewnątrz, tam gdzie nie ma pieluchy. Kiedy jest mokro sam Pul może dziecku przeszkadzać. Prawda? Czy nie?

  13. #33
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mamusia Jasia Zobacz posta
    Mi nie chodziło o obtarcia przy nóżkach tylko o odparzenia, otarcia wewnątrz, tam gdzie nie ma pieluchy. Kiedy jest mokro sam Pul może dziecku przeszkadzać. Prawda? Czy nie?
    nie bardzo rozumiem gdzie nie ma pieluchy?
    Helenka 05.11.2009 Zuzia 20.09.2007

  14. #34
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    647

    Domyślnie

    Rzeczywiście jak we flipa włoży się wkładkę lub tetrę to są miejsca gdzie pul dotyka skóry. Myślę, że jak używa się otulaczy + pielucha składana to tak to wygląda we wszystkich otulaczach. Można pieluchę złożyć inaczej (np w trójkąt) i zapiąć klamerką, wtedy pul nie będzie dotykał skóry. Oprócz wkładów zakładam też formowanki. Pul we flipie jest bardzo fajny, delikatny i cieniutki. Nie zauważyłam żadnych otarć czy podrażnień od pula.

    Jeśli chodzi o składanie to wydaje mi się, że wkład można złożyć wzdłuż lub w poprzek w zależności od wielkości otulacza jaki jest nam potrzebny. Mamy wtedy mały lub duży wkład.
    http://www.karmelek2008.republika.pl/flip/8.JPG

  15. #35
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    313

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luandzia Zobacz posta
    nie bardzo rozumiem gdzie nie ma pieluchy?

    Na biodrekach. Tam może odparzać.

  16. #36
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    153

    Domyślnie

    hehe, przepraszam, odpowiedziałam tak, bo wszędzie, gdzie widziałam te pieluchy to były one w promocji, chyba każdy sklep ma je teraz.

    Cytat Zamieszczone przez ewinka Zobacz posta
    haha Się domyślam, ale chciałam zapytać, gdzie konkretnie jest teraz ta promocja - chyba to nie będzie reklama?


  17. #37
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    153

    Domyślnie

    Lenie nie podrażniają się nóżki we flipie w ogóle ani w miejscach z samym pulem, ani przy sciągaczach. natomiast raz w BG miała obtarte. Myślę że za ciasno jej założyłam, GG w ogole wydają się jakieś mniejsze, nie zmniejszam ich, a flipy są na środkowej pozycji.

    Cytat Zamieszczone przez Mamusia Jasia Zobacz posta
    Mam pytanie. Jeśli w środek wkłada się tylko prefold lub tetrę to czy dziecko nie ma podrażnionych nóżek po bokach od Pulu? Sam otulacz wygląda na super, pasowałby do formowanek?


  18. #38
    Chustofanka Awatar reniason
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    285

    Domyślnie

    Jestem bardzo zadowona z tych pieluszek Wkład z mikrofibry zakładam na noc i po 10 godzinach nic nie przecieka wkłady szybko schną i są bardzo chłonne. Tylko ta gumka z tyłu trochę odgniata się na ciele Urszulki. Flipy dobrze też leżą na moim 12 kg dwulatku. Flipy sprawdzają się również rewelacyjnie zarówno z formowankami jak i z tetrą
    Ostatnio edytowane przez reniason ; 11-03-2010 o 18:44
    Renata mama Arusia 25.11.2007 i Urszulki 03.11.2009
    Kosmetyki Mariza

  19. #39
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    Również skusiła mnie promocja. Testuję Flipy i jestem bardzo zadowolona. Moją pierwszą pieluszką na próbę była NB i niestety mocno obcierała fałdki na udach a gumka bardzo mocno odciskała się na brzuchu i pleckach. Przy Flipie nie mam tego problemu ( no moze bardzo delikatny odcisk na plecach -ale brzuszek i udka nienaruszone ) Synek waży 12 700. Wkładka jest na tyle szeroka iż nie zauważyłam aby pul dotykał do ciałka. Do Flipów często wkładam tetrę, którą po prostu składam tak, ze jest jeszcze trochę szersza niż wkład. A teraz czekam aż przyjdą formowanki i przetestuję je we Flipie...

  20. #40
    Chustonoszka Awatar Sylaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    144

    Domyślnie

    No to się skusiłam i też zamówiłam 2 Flipy (ten drugi gratis glownie mnie przekonał) i wkładki dodatkowe a jako że dopiero zaczynam przygodę z wielorazowkami to mam nadzieje że sie nie zawiodę. Jak pokocham ten rodzaj pieluszkowania to nastepne będą beehinds (od samego patrzenia sie zakochałam a wasze opinie tylko wzmocniły to uczucie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •