Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 120

Wątek: Parę rzeczy do poprawek (MOŻE PODOPISUJCIE W TYM WĄTKU WSZYSTKO, CO NIE DZIAŁA TAK JAK POWINNO?)

  1. #1
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Unhappy Parę rzeczy do poprawek (MOŻE PODOPISUJCIE W TYM WĄTKU WSZYSTKO, CO NIE DZIAŁA TAK JAK POWINNO?)

    Nie chcę tworzyć kilku nowych wątków, więc tutaj dopiszę wszystko, co mi przyjdzie do głowy


    1) Kiedy chcę odpowiedzieć w jakimś temacie, włącza mi się okno szybkiej odpowiedzi, którego szczerze nie lubię Lubię mieć pod ręką listę emotek i wszystkie skróty czcionkowo-kolorowo-linkowo-obrazkowe Kombinowałam z ustawieniami forum, zmieniłam w tychże ustawieniach interfejs edytora postów na zaawansowany, później standardowy - ale i tak domyślnie otwiera się szybka odpowiedź Przy pisaniu nowego tematu włącza się jednak zaawansowany widok.
    Wiem, że jest wiele ważniejszych rzeczy do dogrania w nowej wersji forum, a do widoku rozszerzonego można się dostać jednym kliknięciem w odpowiedni przycisk, ale może kiedyś w wolnej chwili dałoby się to zmienić

    2) Opcja "Idź do pierwszego nowego postu" działa niespecjalnie - przerzuca do pierwszego postu na ostatniej stronie wątku, niekoniecznie jest to pierwszy nieprzeczytany post

    3) Nowe emotki pod starymi skrótami - przynajmniej niektóre - są brzydkie i mało czytelne
    Ostatnio edytowane przez Meta ; 30-01-2010 o 23:18

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,732

    Domyślnie

    Dołączam się do prosby - jak będzie na to czas
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  3. #3
    Chusteryczka Awatar ewadbr
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    UK
    Posty
    1,798

    Domyślnie

    Też nie lubię opcji szybkiej odpowiedzi ...teraz jak chcę coś więcej, to muszę za każdym razek klikać w zaawansowaną edycję

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    A ja nadal nie widzę nowych postów w niektórych wątkach. Tzn. po wejściu do wątku post jest, ale nie widać tego w widoku ogólnym.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  5. #5
    Chustofanka Awatar tumtum
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    463

    Domyślnie

    Zauważyłam, że nie widać odpowiedzi w wątku, który dobił do 1000 postów. Odpowiedź się wysłała, widzę adnotację że "mam x postów w tym wątku", ale postów nie widać. Nie znalazłam nic o limitach postów w wątku, chociaż nie byłby to głupi pomysł, żeby nie tworzyć tasiemców

    edit: się znalazły Czy mi się wydawało, czy była kiedyś opcja edytuj/usuń post? Bo bym chętnie skorzystała, a teraz nie widzę możliwości usunięcia.
    Ostatnio edytowane przez tumtum ; 30-01-2010 o 22:14

  6. #6
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tumtum Zobacz posta

    edit: się znalazły Czy mi się wydawało, czy była kiedyś opcja edytuj/usuń post? Bo bym chętnie skorzystała, a teraz nie widzę możliwości usunięcia.
    Nie ma mozliwosci usuwania postow, nigdy nie bylo. To tylko moderatorki moga, ale kazdy uzytkownik ma opcje edytowania swoich postow.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  7. #7
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Meta Zobacz posta
    1) Kiedy chcę odpowiedzieć w jakimś temacie, włącza mi się okno szybkiej odpowiedzi, którego szczerze nie lubię Lubię mieć pod ręką listę emotek i wszystkie skróty czcionkowo-kolorowo-linkowo-obrazkowe Kombinowałam z ustawieniami forum, zmieniłam w tychże ustawieniach interfejs edytora postów na zaawansowany, później standardowy - ale i tak domyślnie otwiera się szybka odpowiedź Przy pisaniu nowego tematu włącza się jednak zaawansowany widok.
    Wiem, że jest wiele ważniejszych rzeczy do dogrania w nowej wersji forum, a do widoku rozszerzonego można się dostać jednym kliknięciem w odpowiedni przycisk, ale może kiedyś w wolnej chwili dałoby się to zmienić
    Jak przegladalismy inne fora wersji 4, to tak samo bylo, ze sie wchodzi w szybka odpowiedz i trzeba kliknac dalej zeby pisac wiadomosc z emotkami z boku itd.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357

    Domyślnie

    A jak piszę i wstawię emotę to nie mogę jej "przeskoczyć" żeby dalej pisać. Muszę strzałką do niższej linii przejść, nic innego nie działa.
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

  9. #9
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pomidore Zobacz posta
    A jak piszę i wstawię emotę to nie mogę jej "przeskoczyć" żeby dalej pisać. Muszę strzałką do niższej linii przejść, nic innego nie działa.
    Teraz sprawdzilam i ja tak nie mam, moge pisac normalnie...
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357

    Domyślnie

    A w priwach?

    Cytat Zamieszczone przez Jazzoo Zobacz posta
    Teraz sprawdzilam i ja tak nie mam, moge pisac normalnie...
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

  11. #11
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    a ja mam pytanko czy będzie powrót do poprzedniej wersji? pytam tylko orientacyjnie.
    I wielki szacun dla Was, że w ogóle to wszystko jako tako działa bo jestem uzalezniona
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  12. #12
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pomidore Zobacz posta
    A w priwach?
    Ja i w privach i w postach mogę pisać normalnie, bez problemów z przeskakiwaniem emotek

  13. #13
    Chustofanka Awatar tumtum
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    463

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jazzoo Zobacz posta
    Nie ma mozliwosci usuwania postow, nigdy nie bylo.
    To pewnie w "roboczej wersji angielskiej" widziałam przez moment taką opcję, albo mi się tylko zdawało

  14. #14
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ilonsa Zobacz posta
    a ja mam pytanko czy będzie powrót do poprzedniej wersji? pytam tylko orientacyjnie.
    I wielki szacun dla Was, że w ogóle to wszystko jako tako działa bo jestem uzalezniona
    Zmienilismy/przeszlismy z wersji 3.8.4 na 4.0.1. Ten wyglad forum - zielony - byl tylko do wersji poprzedniej, niestety. Kazda wersja ma swoje "skiny".
    Tez myslalam ze mozna uzyc ten skin co byl ale niestety nie idzie. Na razie jest bardzo malo wyboru bo wesja 4.0.1 jest bardzo nowa.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  15. #15
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Teraz zauwazylam ze jak klikam RAZ na "odpowiedz na ten temat" to wchodze w szybka odpowiedz, ale jak klikam DWA razy to wchodze do drazu w zaawansowana edycje.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  16. #16
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Meta Zobacz posta
    Ja i w privach i w postach mogę pisać normalnie, bez problemów z przeskakiwaniem emotek
    Ja po raz kolejny przetestowłam w PM i postach, nadal to samo... Wcześniej nie miałam takiego problema, co mam sprawdzić???
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

  17. #17
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    A ja jeszcze dodam, że forum jest rozjechane totalnie pod przeglądarką firefox. Ja dzisiaj wróciłąm na forum tylko dzięki mojemu M., który mi poradził, żebym otworzyła forum w IE. Do tej pory zastanawiałam się jak to możliwe, ze Wam forum się podoba, a ja nie mogę niemal z niego korzystać
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  18. #18
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Ja używam tylko FF i u mnie wszystko wygląda jak należy

  19. #19
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Właśnie znalazłam coś, czego bardzo, strasznie, okropnie będzie mi brakować
    W wyszukiwarce nie ma już opcji wyszukiwania w zaznaczonych podforach - a czasem tylko w ten sposób udawało się coś odnaleźć, z całości Szukaj nie znajdował
    Czy jest możliwość doinstalowania porządnego Szukaja do tej opcji forum?

  20. #20
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    szukaj niedomaga
    wpisałam np "japan" i wyskoczyło mi brak wyników, wpisałam "szalik" i wyskoczyły mi 2 wątki tylko a żadnego z handmade gdzie dziewczyny drutują, wpisałam "dieta" a wyskoczył mi tylko wątek "co ekologicznego na pryszcze" itd...

    albo ja szukać nie umiem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •