Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 120

Wątek: Parę rzeczy do poprawek (MOŻE PODOPISUJCIE W TYM WĄTKU WSZYSTKO, CO NIE DZIAŁA TAK JAK POWINNO?)

  1. #101
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erithacus Zobacz posta
    Oj, ale chyba lekko przesadził
    moim zdaniem jest ok.
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  2. #102
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    ja osobiście nadal mam problem z postami, tzn pisze wysyłam i niby poszło ale jak wchodze na temat gdzie się udzielałam nie ma ni jednego,sprawdzam kilkakrotnie, no więc pisze kolejny raz i po tym pojawiają się oba, ten co wcześniej pisałam i się rzekomo nie pojawił i świeżutki
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  3. #103
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    ooo i znowu to samo buuuu
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  4. #104
    Chustomanka Awatar fizbach
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    559

    Domyślnie

    Przejrzałam posty i chyba nikt o tym nie pisał.
    W poprzedniej wersji można było łatwo wejść do subskrybowanych wątków. Teraz kiedy wchodzę do swoich ustawień to muszę dopiero kliknąć "Subskrybcje", żeby się pokazały. Co więcej pokazuje wtedy wszystkie wątki, a nie te, w których są nowe posty

  5. #105
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    U góry masz "Szybkie menu" i tam są subskrypcje, więc chyba podobnie szybko jak w starej wersji da się je przeglądać

  6. #106
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,994

    Domyślnie

    A czy jest gdzieś opcja zwiększenia liczby PM? Bo ja mam jakoś dziwnie - limito ok 90 a przy 50-ciu juz mi pokazuje, że skrzynka zapchana

  7. #107
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Limit jest ustawiony na 200 wiadomości wodebranych i wysłanych. Może masz dużo w wysłanych?

  8. #108
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,994

    Domyślnie

    Meta - dzięki. Sierota jestem i się nie połapałam. Poczyściłam i jest ok

  9. #109
    Chustoguru Awatar JoShiMa
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Nie śledziłam całego wątku za co z góry przepraszam. Działają Wam albumy? Ja nie mogę dodać żadnego zdjęcia

  10. #110
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    Ja nadal mam problem z oglądaniem zdjęć. Zazwyczaj widzę tylko pierwsze a później na fotki nakładane są następne posty a między nimi widać tylko fragmenty fotek.
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  11. #111
    Chusteryczka Awatar matka.kobitka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    1,758

    Domyślnie

    Nie wiem czy nie mogę znaleźć, czy też nie ma opcji robienia kopii wiadomości?

    Cytat Zamieszczone przez Jazzoo Zobacz posta
    Teraz zauwazylam ze jak klikam RAZ na "odpowiedz na ten temat" to wchodze w szybka odpowiedz, ale jak klikam DWA razy to wchodze do drazu w zaawansowana edycje.
    to bardzo fajna opcje - dzięki!

    Cytat Zamieszczone przez Jazzoo Zobacz posta
    Na razie bedzie ten wyglad co jest, nie wiem niestety na jak dlugo...zobaczymy czy sie da zmienic kolor ale funkcjonalnosc bedzie taka jak jest. Nie bedzie juz takie forum jakie bylo bo po prostu nie idzie, nie ma takiej mozliwosci.
    i bardzo dobrze - jestem fanką nowego!!!
    „Dziecko najwięcej miłości potrzebuje wtedy, gdy najmniej na nią zasługuje”
    Zuzia '02, Janek '04, Ewa '08




  12. #112
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matka.kobitka Zobacz posta
    Nie wiem czy nie mogę znaleźć, czy też nie ma opcji robienia kopii wiadomości?
    Da się robić kopie, ale już niestety nie jednym kliknięciem, jak wcześniej
    Trzeba wejść w odebrane, zaznaczyć wszystkie, pod wiadomościami jest przycisk "Wybrane wiadomości (liczba)" - i tam można zaznaczyć jako co chce się je pobrać. To samo w folderze wysłane (nie znalazłam nigdzie funkcji hurtowego pobierania wiadomości).


    W ogóle to po tych kilku dniach działania na tej wersji forum doszłam do wniosku, że jest ona jedną wielką pomyłką twórców. Nie wiem, jak w administrowaniu, może jest lepiej - ale dla użytkownika ZNACZNIE straciło na funkcjonalności. To, co mi przeszkadza najbardziej, to konieczność dodatkowego klikania prawie wszędzie :
    - Przy tytule wątku jest ikonka "Idź do pierwszego nieprzeczytanego posta" - niestety odsyła jedynie do ostatniej strony wątku, a tam trzeba kliknąć jeszcze raz w "Pokaż pierwszy nieprzeczytany" u góry strony
    - Żeby mieć pełną edycję postów, trzeba dwa razy kliknąć w Odpowiedz, albo zamiast tego wybrać (po Odpowiedz) edycję zaawansowaną
    - To, co mnie wkurza na maksa jeśli wyszukuję coś i zaznaczam, że ma wyświetlać jako posty, a nie tytuły wątków - to i tak wyświetla tytuły wątków, trzeba dopiero kliknąć w każdy z osobna, żeby przeniosło do odpowiedniego posta (wcześniej w wyświetlaniu jako posty pokazywało fragment każdego wyszukanego posta, od razu można było się zorientować, czy jest w nim to, czego się szuka)
    - To samo, co powyżej - w funkcji pokazywania postów danego użytkownika
    - Kopie prywatnych wiadomości trzeba teraz robić dookoła
    - A Szukaj to teraz jedna wielka porażka - nie dość, że w wersji domyślnej jest mocno okrojony i żeby dostać się do porządnych opcji wyszukiwania, trzeba sobie dodatkowo poklikać, to jeszcze nie znajduje połowy zapytań (wcześniej znajdował bez problemów). Wiem, że 3oko miał nad tym pracować, ale tak mnie naszło pytanie: A DLACZEGO WŁAŚCIWIE TRZEBA TO ROBIĆ? Rozumiem, że przy zmianie z phpBB na vBulletin mogło to być wymagane - ale przy uaktualnieniu wersji forum? Toż to prawdziwa porażka (autorów vBulletin, nie naszych adminów )...

    Żeby nie było, że tylko narzekam - ja doceniam pracę włożoną, ale mam nadzieję, że BARDZO szybko wyjdzie kolejne, przyjazne dla użytkowników uaktualnienie

  13. #113
    Chusteryczka Awatar ewadbr
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    UK
    Posty
    1,798

    Domyślnie

    też uważam, że ta wersja vBulletin jest strasznie kulawa
    nie ma to jak ulepszanie dobrego ....

    edit: oczywiście chodzi mi o twórców vBulletin
    Ostatnio edytowane przez ewadbr ; 10-02-2010 o 13:18 Powód: dopisek

  14. #114
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357

    Domyślnie

    Mi się coś popsuło Widzę porozsuwane okna postów, w niektórych miejscach mam puste przerwy mięzy postami, a jak są foty to nagle się ucinaja np. w połowie zdjęcia.

    I ten znaczek funkcji "raportuj zły post" przesunął się na środek dolnej linii.
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

  15. #115
    Chustofanka Awatar Akacja
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Syberia
    Posty
    168

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pomidore Zobacz posta
    Mi się coś popsuło Widzę porozsuwane okna postów, w niektórych miejscach mam puste przerwy mięzy postami, a jak są foty to nagle się ucinaja np. w połowie zdjęcia.

    I ten znaczek funkcji "raportuj zły post" przesunął się na środek dolnej linii.
    Mam tak samo.

  16. #116
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    Mnie nie przychodzą powiadomienia na e-mail, wczoraj było ok, dzisiaj nie dostałam ani jednego.
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  17. #117
    Chustomanka Awatar Wlaszczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,386

    Domyślnie

    Chyba tego nie było w tym wątku.
    W poprzednim forum była taka możliwość przeglądania wątków napisanych przez daną osobę. Wchodziło się w to z profilu. Teraz, gdy chcę znaleźć swoje wątki i wchodzę w swój profil widzę tylko "znajdź posty" (pod zdjęciem i kopertką "wyślij wiadomość").
    Czy Wy umiecie szukać wątki stworzone przez użytkownika?
    A jeśli, nie da się z tym nic zrobić to mam drugi problem. Gdy wyświetlają się już mi te napisane przeze mnie posty, to nie widzę, kto je stworzył. Jest tylko mój nick i to w dwóch miejscach. Pod tytułem i po prawej stronie pod nazwą forum w którym się mieści.

    Mam nadzieję, że nie zamotałam za bardzo.

  18. #118
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wlaszczka Zobacz posta
    Chyba tego nie było w tym wątku.
    W poprzednim forum była taka możliwość przeglądania wątków napisanych przez daną osobę. Wchodziło się w to z profilu. Teraz, gdy chcę znaleźć swoje wątki i wchodzę w swój profil widzę tylko "znajdź posty" (pod zdjęciem i kopertką "wyślij wiadomość").
    Czy Wy umiecie szukać wątki stworzone przez użytkownika?
    Ano tutaj wyszukiwanie wątków danego autora jest bardzo zamotane
    Wchodzisz w Zaawansowane wyszukiwanie, a tam, po prawej stronie ramki u góry jest opcja Szukaj inaczej --> wpisujesz nazwę użytkownika i obok niej wybierasz Szukaj tematów rozpoczętych przez użytkownika.

    A co do tego wyświetlania autora wątku, w którym jest Twój post, to mnie też denerwuje - i brak autora i w dodatku brak podglądu posta

  19. #119
    Chusteryczka Awatar zuo
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Wasza-wa ;)
    Posty
    2,295

    Domyślnie

    rozsuwaja mi sie posty - czasami /szczegolnie jak sa foty/
    jak wstawie emotka z listy po prawej - nie moge ZA NIM juz nic napisac - bo mnie nie wpuszcza...
    ale da sie z tym zyc

  20. #120
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zuo Zobacz posta
    rozsuwaja mi sie posty - czasami /szczegolnie jak sa foty/
    jak wstawie emotka z listy po prawej - nie moge ZA NIM juz nic napisac - bo mnie nie wpuszcza...
    ale da sie z tym zyc
    Zuolu miałam/mam to samo niestety. Rozjechane posty, z fotami uleczyła mi funkcja "widok zgodności" (u góry w pasku intern. obok ikoy "odśwież") albo odświeżenie strony.

    Po wtawieniu emoty nadal nie moge pisac dalej, wkurza mnie to strasznie

    No i baaaaaaardzo brakuje mi starego szukaja
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •