Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 120

Wątek: Parę rzeczy do poprawek (MOŻE PODOPISUJCIE W TYM WĄTKU WSZYSTKO, CO NIE DZIAŁA TAK JAK POWINNO?)

  1. #81
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jazzoo Zobacz posta
    Jak ja pisze nowy post to mi dolicza.
    Tobie nie dolicza w dalszym ciagu? Czy ktos jescze ma z licznikiem problemy?
    Przypominam tez ze jest 1 luty i zostaly skasowane watki na chustostraganie/bazarku pieluszkowym/w dziale REKLAMA/ Handmade...
    Wczoraj juz mi doliczalo, bylo ok. Nie mam tych pisanych w piatek (w weekend nie zagladalam na forum).

  2. #82
    Chusteryczka Awatar ewadbr
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    UK
    Posty
    1,798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jazzoo Zobacz posta
    Juz o tym pisalam... zielone forum bylo w wersji 3.7.4 a to jest wersja 4.0.1. Te dwie wersje nie sa jednakowe wiec musze poszukac nowy styl/skin/wyglad dla tej wersji forum.
    W tej chwili wesja 4.0.1 jest tak nowa ze nie ma za bardzo wyboru i jeszcze trzeba pamietac ze musa byc polski jezyk, co jeszcze bardziej ogranicza mozliwosci.

    Na razie bedzie ten wyglad co jest, nie wiem niestety na jak dlugo...zobaczymy czy sie da zmienic kolor ale funkcjonalnosc bedzie taka jak jest. Nie bedzie juz takie forum jakie bylo bo po prostu nie idzie, nie ma takiej mozliwosci.


    a nie można wrócić do poprzedniej wersji, czy musi być najnowsza

  3. #83
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewadbr Zobacz posta
    a nie można wrócić do poprzedniej wersji, czy musi być najnowsza
    Niestety nie mozna...z jakiegos powodu wypuszcaja nowe wersje.
    vBulletin juz dlugo powiadamial ze sa nowe wersje ale dopoki dzialala ta ktora mielismy to nie przechodzilismy, jak sie zaczelo juz cos sie dziac nie tak to bylismy zmuszenie...
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  4. #84
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    to napewno mozna porownac do programow ktore sie ma na komputerze, ktore co jakis czas powiadamiaja ze sa nowe pliki/upgrades (czy jakto tam sie nazywa) do sciaganiecia, i sie powinno miec najnowsza wersje zeby dzialal program tak jak powinien...tak mi sie wydaje, ale nie jestem ekspertem komputerowym
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  5. #85
    Chusteryczka Awatar ewadbr
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    UK
    Posty
    1,798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jazzoo Zobacz posta
    Niestety nie mozna...z jakiegos powodu wypuszcaja nowe wersje.
    vBulletin juz dlugo powiadamial ze sa nowe wersje ale dopoki dzialala ta ktora mielismy to nie przechodzilismy, jak sie zaczelo juz cos sie dziac nie tak to bylismy zmuszenie...

    Jazzoo, a można zmienić rozdzielczość wyświetlania forum*

    Z tego co widziałam, to nie tylko mi forum nie mieści się na ekranie*


    edit: a o co chodzi z tymi *, ja ich nie wpisuję....
    Ostatnio edytowane przez ewadbr ; 02-02-2010 o 13:10

  6. #86
    Chusteryczka Awatar sabcia
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Skoczów
    Posty
    2,549

    Domyślnie

    Jeżeli się powtarzam, to przepraszam, ja np. Nowo subskrybowane tematy mam po kliknięciu na "ustawienia" i tam pod datą i godziną nie wyświetla mi, kto ostatnio napisał.
    Chciałabym się jeszcze przyczepić do tła. IMO sygnatura się za mało wyraźnie od postu oddziela i czasem czytam jakiś post z rozpędu z sygnaturą, i się zastanawiam o co chodzi
    Zuzanna 06.07.2007
    Liliana 25.06.2009
    Doradca z Doświadczeniem®

  7. #87
    Chustomanka Awatar emmaline
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,457

    Domyślnie

    mi działa wszystko ok, jak na razie ( ztego co korzystałam )
    ale
    jakby można to chętnie poproszę nick zamienić kolorem z chustostatusem - bo teraz nick małowidoczny jest.
    Weronika Magdalena 09.10.09 http://weronikamagdalena.blog.pl

    czekamynaczerwcowegochłopca2017

  8. #88
    Chustomanka Awatar marjanna.b
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Aba, Nigeria
    Posty
    837

    Domyślnie

    Jazzoo - jeżeli chodzi o czysto wizualne poprawki (typu właśnie odróżnienie stopki od postu, powiększenie nazwy użytkownika, czy zmiana kolorów tła/pasków/czcionki) to mogę posprawdzać w których plikach i gdzie konkretnie zmiany trzeba ponanosić.
    O sygnaturce już pisałam wcześniej, powiększenie nazwy użytkownika to też tylko zmiana font-size, ewentualnie kolor.
    Bardzo proste i nie wymaga dużej wiedzy informatycznej (jak się wie gdzie i jak szukać )

    m.

  9. #89
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    653

    Domyślnie

    kurcze a ja wogole to mam problemy z zalogowaniem sie niby loguje sie a potem okazuje sie ze nie jestem jakies dziwne

  10. #90
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marjanna.b Zobacz posta
    Jazzoo - jeżeli chodzi o czysto wizualne poprawki (typu właśnie odróżnienie stopki od postu, powiększenie nazwy użytkownika, czy zmiana kolorów tła/pasków/czcionki) to mogę posprawdzać w których plikach i gdzie konkretnie zmiany trzeba ponanosić.
    O sygnaturce już pisałam wcześniej, powiększenie nazwy użytkownika to też tylko zmiana font-size, ewentualnie kolor.
    Bardzo proste i nie wymaga dużej wiedzy informatycznej (jak się wie gdzie i jak szukać )

    m.
    O, poprosze o pomoc. Ulatwi ogromnie...
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  11. #91
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rangiroa Zobacz posta
    kurcze a ja wogole to mam problemy z zalogowaniem sie niby loguje sie a potem okazuje sie ze nie jestem jakies dziwne
    mnie sie tez tak wczoraj zrobilo - podziekowalo za zalogowanie, a potem sie okazalo, ze mnie wcale nie ma. jak sie probowalam zalogowac od nowa to juz nie moglam, to paru probach w koncu doczytalam co mi wyswietla - komunikat, ze bylo bledne logowanie i mnie zablokowalo na 15 minut. dzis rano zalogowalam sie juz bez problemu...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #92
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    653

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_frania Zobacz posta
    mnie sie tez tak wczoraj zrobilo - podziekowalo za zalogowanie, a potem sie okazalo, ze mnie wcale nie ma. jak sie probowalam zalogowac od nowa to juz nie moglam, to paru probach w koncu doczytalam co mi wyswietla - komunikat, ze bylo bledne logowanie i mnie zablokowalo na 15 minut. dzis rano zalogowalam sie juz bez problemu...
    u mnie jest cos o przekierowaniu przeglarki, ze po logowaniu wlasnie nie przekierowuje

  13. #93
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    u mnie ewidentnie pomaga wcisniecie opcji "pamietaj mnie". bez tego mi wyswiela komunikt o nieprawidlowej nazwie uzytkownika...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  14. #94

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_frania Zobacz posta
    u mnie ewidentnie pomaga wcisniecie opcji "pamietaj mnie". bez tego mi wyswiela komunikt o nieprawidlowej nazwie uzytkownika...
    Oo, dzieki! Pomoglo. Nie chcialo mnie zalogowac, choc bylo napisane "dziekujemy za zalogowanie sie" - tak od wczoraj. A przed chwila wcisniecie opcji zapamietaj mnie rozwiazalo sprawe

  15. #95
    Chustofanka Awatar usia
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Sierpuchowo ;-)
    Posty
    217

    Domyślnie

    ja tylko bym chciała żeby dawało znaki o nowych wiadomościach, bo narazie nic mi się nie wyświetla że mam nowe dopiero jak wejde to widze że mam
    (*) 15.10.2007r (9tc)



  16. #96
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    653

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mama_frania Zobacz posta
    u mnie ewidentnie pomaga wcisniecie opcji "pamietaj mnie". bez tego mi wyswiela komunikt o nieprawidlowej nazwie uzytkownika...
    tez zauwazylam ze tak dziala zanim jeszcze Ty napisalas

  17. #97
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    HA!!! Znalazłam coś
    Załamywałam dziś ręce nad nowym szukajem i jego ograniczonością - aż w widoku zaawansowanego wyszukiwania wpadł mi w oko przycisk "Szukaj inaczej" (w prawym górnym rogu pola wyszukiwania) - i są wszystkie opcje, które były w starej wersji

    Tak, tak, wiem - to tylko ja się tym ekscytuję
    Ostatnio edytowane przez Meta ; 03-02-2010 o 18:14 Powód: literówka

  18. #98
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Meta Zobacz posta

    Tak, tak, wiem - to tylko ja się tym ekscytuję
    Normalnie jesteś moją idolką
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  19. #99
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    marjanna.b dziekuje za pomoc.

    3oko
    zmienil/pogrubil linje miedzy postem a suwaczkiem.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  20. #100
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Oj, ale chyba lekko przesadził






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •