Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Czy jest ktoś z Wyszkowa?

  1. #1
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie Czy jest ktoś z Wyszkowa?

    Pożyczyłam koleżance z miesięcznym synkiem jedną z naszych chust i bardzo by chciała, żeby ktoś jej pomógł z motaniem. Jest tu jakaś dobra dusza?
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  2. #2
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie

    Pochodzę z Wyszkowa, ale mieszkam w Warszawie. Jednakowoż co jakiś czas w Wyszkowie bywam, w weekendy.Teraz trudno mi powiedzieć kiedy pojedziemy, mąż mi się rozchorował i pogoda nie sprzyja, ale w ciągu 3 tygodni powinniśmy się wybrać, bo babcia za wnuczkami tęskni Jeśli nikt lokalnie się nie znajdzie, to ja chętnie pomogę kiedy tam będę.
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  3. #3
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    A to już się możesz ze Stynką skontaktować, bo to o nią chodzi
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •