Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36

Wątek: mini la la

  1. #21
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    kurcze, że też pielucha może się wpisywać w krag mody, normalnie miałam już tu nie wchodzic i nie pragnac już zadnej z pieluch, a tu prosze
    K. 2009M. 2012

  2. #22
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    121

    Domyślnie

    mini la le pokochalam miloscia pierwsza. mam jedna ze "starej" kolekcji i trzy z nowej. no i pragne miec wiecej...

    sa super zgrabne, chlonne, schna w przyzwoitym czasie. bardzo podoba mi sie ten bawelniany PUL zewnetrzny. teraz latem w tych upalach od samego patrzenia na warstwe zewnetrzna typu minky robi mi sie goraco.
    ---------------------------------
    Olek _2007 i Emilka_2009

  3. #23
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    81

    Domyślnie

    Dziewczyny, a te "nowe" równie dobre jak "stare". Bardzo mi się podobają te pieluszki i chciałam kupić jedną, ale przeczytałam w stosikowym wątku, że te nowe jakieś niedobre są... Napiszcie cosik proszę...

  4. #24
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Moja lalka doleciała i rzeczywiście potwierdziło się info od Was, że te nowe gumowate i wogóle jakieś wypłowiałe, ALE tylko do pierwszego prania. Meszek sprawiający takie wrażenie po praniu i ręcznym ścieraniu - zszedł, a pod spodem bawełniany rewelacyjny PUL. Żaden gumowaty, tylko taki "oddychający". Krój i wzór super! Zgrabne jak IB, a przy tym śliczne. Duży wkład, dla nie na plus, że wąski. DZiś testujemy na noc.

  5. #25
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bania Zobacz posta
    Dziewczyny, a te "nowe" równie dobre jak "stare". Bardzo mi się podobają te pieluszki i chciałam kupić jedną, ale przeczytałam w stosikowym wątku, że te nowe jakieś niedobre są... Napiszcie cosik proszę...
    na pewno zdjecia nowych mini lali maja kolory duzo zywsze niz sa one w rzeczywistosci. stad pewnie niektore uzytkowniczki moga byc zawiedzione nowa seria. jak dla mnie pul sprawuje sie bez zarzutu. no moze wkladki powinny byc troche szersze, ale ja akurat mam dziecko-szparag, wiec ta mala niedoskonalosc jest do zaakceptowania
    ---------------------------------
    Olek _2007 i Emilka_2009

  6. #26
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Filipinko a ścierałaś ten meszek? w mojej pieluszce pod meszkiem kryły się żywe kolory

  7. #27
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Filipinko a ścierałaś ten meszek? w mojej pieluszce pod meszkiem kryły się żywe kolory
    u mnie ten "meszek" zauwazylam tylko na tej pieluszce:



    ale myslalam, ze to ja nawalilam i byc moze wypralam ja w towarzystwie czegos wlochatego. w zadnej z moich pieluch kolor na zywo nie jest na pewno taki "zywy" jak na fotkach.

    sprobuje przy jakiejs sposobnosci sfotografowac pupe lub sama pieluche mojej malej.
    ---------------------------------
    Olek _2007 i Emilka_2009

  8. #28
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Obfoć proszę bo sobie właśnie ją zamówiłam
    Ja miałam meszek na birdcage forrest

  9. #29
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Obfoć proszę bo sobie właśnie ją zamówiłam
    Ja miałam meszek na birdcage forrest
    mam fotki. jedna w "akcj". jakos wydaje mi sie malo ostre to zdjecie, a probowalam kilka razy:



    oraz stara i nowa mini la la. no tu mi kolor tej nowej jakis duzo zywszy niz faktycznie jest:



    a ta trzecia z przewaga niebieskiego oczekuje na pranie, wiec jej nie fotografowalam
    ---------------------------------
    Olek _2007 i Emilka_2009

  10. #30
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Rzeczywiście bladawe. Birdcage forest taki nie jest. Obfoce jak wyschnie

  11. #31
    Chustomanka Awatar Malina
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    904

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bania Zobacz posta
    Dziewczyny, a te "nowe" równie dobre jak "stare". Bardzo mi się podobają te pieluszki i chciałam kupić jedną, ale przeczytałam w stosikowym wątku, że te nowe jakieś niedobre są... Napiszcie cosik proszę...
    Demona, ten pul nie moze byc bawelniany, bo jest poliestrowy, z zalozenia
    No wlasnie, moja oblazi za kazdym praniem. To cos wiecej niz meszek! Zebralam ten dzisiejszy i obfoce jego ilosc jak mi sie uda. Kolory pod nim wcale nie bardziej zywe.
    Chociaz faktycznie, juz jakby ciut mniej gumowa Zaczelam uzywac do piaskownicy ostatnio, nie zal mi bedzie, jak cos sie stanie, no i taka pancerna jest.
    Nowe wklady do mini lal mialy byc juz szyte w australii, tamte poprzednie szyte w chinach byly z niepranego bambusa, a on ma to do siebie, ze sie kurczy. Podobna niedorobka jest w cushie tushie, dlatego sie ten polar na wkladkach sie tak marszczy. Wkurza mnie to, bo obie pieluchy kosztuja sporo i sie nazywaja luksusowe, czy cos kolo tego I o ile starym lalom to wybaczam, to nowym nie moge! No i to sciaganie meszku za kazdym razem I naprawde mi szkoda, bo wyszlo na to, ze wlascicielka przyoszczedzila na jakosci pula i wyszlo co wyszlo. A same wzory naprawde bardzo mi sie podobaja.

    Filipinko, faktycznie wyblakle sa te kolory, ale jakos sie lepiej prezentuja niz ta moja. Chociaz moze za 100 pran tej mojej sie poprawi O ile kolory sie nei spiora calkowicie, bo sie spieraja od pierwszego prania
    W sumie
    http://www.przytulmniemamo.pl/

    Malinowka wrzesien 2009

  12. #32
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie mini la la- co myślicie o niej?

    Pragnę właśnie tej pieluszki...choć rzepów nie lubie.
    Macie może?Lubicie?Jak się wam sprawuje?

  13. #33
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,898

    Domyślnie

    Mnie bardzo rozczarowała. Kupiłam, bo piękna w istocie - i w realu tak samo śliczna jest, jak an zdjęciach. Ale nam uparcie przeciekała po tej bawełnie, którą jest obszyta, przy gumkach.
    Ale uczciwie muszę przyznać, że Aginia, która ją ode mnie kupiła na bazarku, była chyba zadowolona, więc może to tylko nam przeciekało?

  14. #34
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka Zobacz posta
    Mnie bardzo rozczarowała. Kupiłam, bo piękna w istocie - i w realu tak samo śliczna jest, jak an zdjęciach. Ale nam uparcie przeciekała po tej bawełnie, którą jest obszyta, przy gumkach.
    Ale uczciwie muszę przyznać, że Aginia, która ją ode mnie kupiła na bazarku, była chyba zadowolona, więc może to tylko nam przeciekało?
    to już 2 opinia dziś, że właśnie po tej bawelnie przecieka...a ja właśnie potrzebuję takiej która nie przecieka

  15. #35
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

  16. #36
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie

    dzięki bardzo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •