Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 149

Wątek: Przytulendarz 2010 - wielkie rozczarowanie?

  1. #21
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,732

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nemhain Zobacz posta
    Kalendarz raczej kupowały mamy z forum, które znają chusty i znają sklepy, nie sądzę żeby nowa mama która zastanawia się czy wydać 200 zł na chustę kupowała kalendarz żeby znaleźć sklep.
    Racja! tylko, że ja nabyłam kalendarz celem sprezentowania go komuś i w tym momencie reklama trafi do kogos, kto nie zna tych sklepów i producentów.
    A tak w temacie - pewnie macie rację, że mógłby być lepszy, ale ja się ciesze z samej inicjatywy! nastepny bedzie lepszy, jak twórcom nie zabraknie zapału
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  2. #22
    Chusteryczka Awatar lori
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,150

    Domyślnie

    na forum miłośników aparatów pentax, na którym jestem już kilka lat co roku robimy kalendarz
    na nim są nasze zdjęcia - użytkownicy nadsyłają swoje zdjęcia i jest głosowanie na 13 które znajdą sie w kalendarzu.
    może warto zrobić soc takiego u nas na 2011?
    http://milimoistudio.pl/ - Mili Moi Studio - fotografia rodzinna, dziecięca, portret
    https://milimoiwbeskidzie.wordpress.com/ - nasze przygody w Beskidzie

    F 2008 L 2010 K 2013 I 2015

  3. #23
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    Biedronko,ja w żadnym razie nie widzę w tekstach muchy gnojenia,a kalendarza nie widziałam,więc chyba jestem obiektywna.
    za to w Twoim poście widzę subiektywizm,żal nie na miejscu.
    jestem zdania,że: tylko dlatego,że ktoś coś pierwszy raz stworzył i chce za to pieniądze,nie należą mu się super ochy i achy.
    nie rozumiem personalizowania kalendarza,stwórca to nie to samo co jego wytwór.co ma do tego bycie "doulą"?
    ochy i achy miałby jakby to za darmo rozprowadzał (przy zakupach to nie jest za darmo-już uprzedzam ewentualne zarzuty),tu przykład radosnej twórczości,która za chwilę przeradza się w bazarek hendmejdowy.
    ktoś coś zrobił,dostał parę pochwał i mimo iż posiada to wady,zaczyna produkcję i sprzedaż.rozumiem,jeśli to byłby jakiś prototyp,urządzenie,które samo nosi,samo przewija etc.,ale sorki,kalendarze sa w każdym kiosku,wystarczy się na nich powzorować.
    może dlatego mi żal że tak jest "gnojony" że bardzo lubie Marysie i wiem że sie starała ...może to tylko było czyste zlecenie , a może włożyła w to kawałek serca ...chyba dlatego mi przykro .

    to tak jak by ktoś upiekł ciasto i nim kogoś poczęstował .
    Magdo a żal moge sobie miec ..może nawiet subiektywny bo na podłożu emocjonalnym napewno jest
    ot taka jestem ze chyba bardziej sercem mysle niż urzędowym suchym faktem .
    a wyrażać go mam prawo tak samo jak autor wątku .
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  4. #24
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Jak to się mówi pierwsze koty za płoty.
    Wyszły pewne niedociągnięcia, ale myślę, że za rok będzie lepiej.
    Asiu tak to jest, że jak jesteśmy z kimś związani emocjonalnie to jest nam przykro jeśli wychodzą tego typu sytuację. Też tak mam i często nawet jak się mocno nie zgadzam z tą osobą to i tak bronię jej
    I ja uważam, że mucha "nie gnoi" napisał swoje uwagi i chyba dobrze, bo sądzę, że producenci kalendarza będą chcieli dążyć do doskonałość i krytyka też się przyda. Mają teraz prawie cały rok na ulepszenie przytulendarza
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  5. #25
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lori Zobacz posta
    na forum miłośników aparatów pentax, na którym jestem już kilka lat co roku robimy kalendarz
    na nim są nasze zdjęcia - użytkownicy nadsyłają swoje zdjęcia i jest głosowanie na 13 które znajdą sie w kalendarzu.
    może warto zrobić soc takiego u nas na 2011?

  6. #26
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Myślę, że ewentualne rozczarowania byłyby mniejsze, gdyby treść kalendarza nie była tajemnicą. Wszyscy spodziewali się cudu, a wyszło coś raczej zwykłego.
    Gdyby jednak można było obejrzeć miniaturki zdjęć, układu kalendarza itd. przed kupnem, byłoby o wiele lepiej.






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  7. #27
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lori Zobacz posta
    na forum miłośników aparatów pentax, na którym jestem już kilka lat co roku robimy kalendarz
    na nim są nasze zdjęcia - użytkownicy nadsyłają swoje zdjęcia i jest głosowanie na 13 które znajdą sie w kalendarzu.
    może warto zrobić soc takiego u nas na 2011?
    Na nikonie też tak jest
    Tylko, że robiąc głosowanie tu na forum to chyba jako chustoforum musielibyśmy wydać
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  8. #28
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    hmmm ale mucha chwalił grafika



  9. #29
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Biedronka Zobacz posta
    może dlatego mi żal że tak jest "gnojony" że bardzo lubie Marysie i wiem że sie starała ...może to tylko było czyste zlecenie , a może włożyła w to kawałek serca ...chyba dlatego mi przykro .

    to tak jak by ktoś upiekł ciasto i nim kogoś poczęstował .
    .
    ciasto kupilam i moze mi nie smakowac i mi srednio smakuje.
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  10. #30
    Chustomanka Awatar saaudade
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    far far away
    Posty
    734

    Domyślnie

    Mnie się w pierwszej chwili spodobał, przejrzałam go pobieżnie i wydał mi sie sympatyczny. ALE! po pierwsze od razu brakło mi imienin, po drugie faktycznie odstrasza ilość reklam. Kalendarz kupiłam więc spodziewałabym się czegoś innego ewentulanie Twórcy mogli wrzucić na ostatnią stronę banery reklamowe. Dostęp pozostałby łatwy, a nie byłoby to tak agresywne. No i zgadzam się z muchą w kwestii zdjęć - naprawdę spodziewałam się jakiś super fotek, które mogą być ozdobą ściany, a są takie, że powiesiłam go za lodówką no i trochę doopa
    ALE! pozostaje mieć nadzieję, że Twórcy zasugerują się naszymi opiniami na przyszłość i będzie w 100%
    Hania- 2009, Marynia-2011, Zuzia-2014
    Moje miejsce na ziemi .... http://mojewichrowewzgorze.blogspot.com/

  11. #31
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grimma Zobacz posta
    ciasto kupilam i moze mi nie smakowac i mi srednio smakuje.

    myśle teraz że cena jest zbyt wysoka za niego .
    Gdybym go dostała w gratisie przy jakiś zamówieniu albo za połowe ceny to było by ok .

    Moze za rok będzie lepiej albo ktos zrobi swój ...jest pole do popisu .

    Troche sie uniosłam ....ot taka moja natura
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  12. #32
    Chustomanka Awatar mamka_klamka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,361

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mucha Zobacz posta
    Ja też dostałem go "gratis" ale przecież wiadomo, że nic nie jest gratis. Jeśli kupuję 10 pieluch a jedenasta jest gratis to czy ta jedenasta musi być równie dobra jak te 10 czy może być imitacją? Jeśli już w ofercie jest pieluszka + kalendarz gratis to czekasz na kalendarz a nie na katalog.



    PS
    fajne są te rysunki zwierzaków z dzieciakami
    Gratis jako próbka allbo gadżet reklamowy, promujący coś innego niż kupiłam.

    Co do PS to się zgadzam

  13. #33
    ChustoTata Awatar mucha
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,602

    Domyślnie

    Biedronko - nie wiem dlaczego piszesz o gnojeniu. Nie pisałem nic personalnego tylko w miarę precyzyjnie napisałem co jest nie tak z tym kalendarzem. To nie są niestety drobne niedociągnięcia, które można przemilczeć. Jak widać po postach sporo osób jest tego samego zdania. Zrozum, że to dzięki temu, że ktoś (ja) odważył się o tym napisać, twórcy mają szanse w przyszłym roku zrobić coś znacznie lepszego.
    Cytat Zamieszczone przez Biedronka Zobacz posta
    Reklamy pewnie były załaczone do kalendarza aby osoby "zielone" mogły łatwo znaleść sklep,dystrybutora który ma dane chusty,orginalne, odpowiednio tkane i piekne i aby miały wybór i wiedziały gdzie szukać .
    Często i gęsto trafiają tu dziewczyny które myślą że jednyną osobą która "produkuje "chusty jest Pani "Pentelka" z allegro albo Bebelulu .
    Mysle że fajnie że mogą dowiedzieć się wiecej i znaleść odpowiednią dla siebie i dowiedzieć się że chusta nie ejst jedyna pomoca do noszenia.
    jeśli to miała być pomocna dłoń/informacja to dlaczego pominięto wiele dobrych firm np Nati?

    Cytat Zamieszczone przez Biedronka Zobacz posta
    może dlatego mi żal że tak jest "gnojony" że bardzo lubie Marysie i wiem że sie starała ...może to tylko było czyste zlecenie , a może włożyła w to kawałek serca ...chyba dlatego mi przykro .

    to tak jak by ktoś upiekł ciasto i nim kogoś poczęstował .
    Magdo a żal moge sobie miec ..może nawiet subiektywny bo na podłożu emocjonalnym napewno jest
    ot taka jestem ze chyba bardziej sercem mysle niż urzędowym suchym faktem .
    a wyrażać go mam prawo tak samo jak autor wątku .
    jeśli kupujesz pieluszkę to nie jest ważne czy ktoś szył ją 30 minut czy 30 godzin i to z sercem - liczy się efekt.

    Cytat Zamieszczone przez erithacus Zobacz posta
    Myślę, że ewentualne rozczarowania byłyby mniejsze, gdyby treść kalendarza nie była tajemnicą. Wszyscy spodziewali się cudu, a wyszło coś raczej zwykłego.
    Gdyby jednak można było obejrzeć miniaturki zdjęć, układu kalendarza itd. przed kupnem, byłoby o wiele lepiej.
    dokładnie tak. To dziwne, że w necie nie można obejrzeć projektu. Przecież wiadomo, że nikt sobie sam nie wydrukuje kalendarza. No chyba, że producent specjalnie się nie chwali bo może choć częściowo zdaje sobie sprawę z tego o czym ja pisałem
    Cytat Zamieszczone przez nemhain Zobacz posta
    hmmm ale mucha chwalił grafika
    ?, chyba nie. choć sam skład jest ok tylko elementy do składu nie są ok
    Cytat Zamieszczone przez Biedronka Zobacz posta
    myśle teraz że cena jest zbyt wysoka za niego .
    Gdybym go dostała w gratisie przy jakiś zamówieniu albo za połowe ceny to było by ok .

    Moze za rok będzie lepiej albo ktos zrobi swój ...jest pole do popisu .

    Troche sie uniosłam ....ot taka moja natura
    Jeszcze raz napiszę, że to nie jest kalendarz z zawodowymi fotkami wiec nie powinien być sprzedawany jako "prawdziwy". Jeśli w księgarni przeglądam kalendarze to wiem, że TAKICH fotek to ja do końca życia nie zrobię. Jak przeglądam przytulendarz to spora część fotek jest na poziomie moich fotek ze spaceru. To za mało na prawdziwy produkt. To jest bardziej pamiątka dla osób, które są na fotkach i dla ich rodzin.
    http://www.leniwiec.eu strona mojego zespołu
    http://www.kamilamuczynska.blogspot.com blog z fotkami moich córek

    Doradca po kursie zaawansowanym Die Kinderwagenvernichtungsschule Dresden® (Drezdeńska Szkoła Unicestwiania Wózków®)

  14. #34
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mucha Zobacz posta
    .
    PS
    fajne są te rysunki zwierzaków z dzieciakami

    z tą grafiką chodziło mi o to



  15. #35
    słoneczny_blask
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Biedronka Zobacz posta
    ...
    Reklamy pewnie były załaczone do kalendarza aby osoby "zielone" mogły łatwo znaleść sklep,dystrybutora który ma dane chusty,orginalne, odpowiednio tkane i piekne i aby miały wybór i wiedziały gdzie szukać .
    Często i gęsto trafiają tu dziewczyny które myślą że jednyną osobą która "produkuje "chusty jest Pani "Pentelka" z allegro albo Bebelulu .
    Mysle że fajnie że mogą dowiedzieć się wiecej i znaleść odpowiednią dla siebie i dowiedzieć się że chusta nie ejst jedyna pomoca do noszenia.
    Ja się czuję jeszcze zielono i wciaż szukam nosidła idealnego. Fotki mnie więc bardzo zainteresowały, ale to nie zmienia faktu, że Mucha ma rację. Gdzieś już pisałam, że kalendarz wyglada tak, że oczekuje się po nim celu charytatywnego. Jak już go obejrzałam i przekazałam męzowi, to jego reakcja była: "to na tego Stasia?" (kilka dni wcześniej opowiadałam mu o Stasiu i jego dzielnej mamie Stasiu-lova.). Napewno kalendarz będzie ozdabiał mi ścianę. A załuję tylko, ze zapłaciłam za przesyłkę, bo Efunia ma przynieść kalendarze do KK

  16. #36
    Chustoguru Awatar petisu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    8,828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mucha Zobacz posta
    Biedronko - nie wiem dlaczego piszesz o gnojeniu. Nie pisałem nic personalnego tylko w miarę precyzyjnie napisałem co jest nie tak z tym kalendarzem. To nie są niestety drobne niedociągnięcia, które można przemilczeć. Jak widać po postach sporo osób jest tego samego zdania. Zrozum, że to dzięki temu, że ktoś (ja) odważył się o tym napisać, twórcy mają szanse w przyszłym roku zrobić coś znacznie lepszego.

    jeśli to miała być pomocna dłoń/informacja to dlaczego pominięto wiele dobrych firm np Nati?


    jeśli kupujesz pieluszkę to nie jest ważne czy ktoś szył ją 30 minut czy 30 godzin i to z sercem - liczy się efekt.


    dokładnie tak. To dziwne, że w necie nie można obejrzeć projektu. Przecież wiadomo, że nikt sobie sam nie wydrukuje kalendarza. No chyba, że producent specjalnie się nie chwali bo może choć częściowo zdaje sobie sprawę z tego o czym ja pisałem

    ?, chyba nie. choć sam skład jest ok tylko elementy do składu nie są ok

    Jeszcze raz napiszę, że to nie jest kalendarz z zawodowymi fotkami wiec nie powinien być sprzedawany jako "prawdziwy". Jeśli w księgarni przeglądam kalendarze to wiem, że TAKICH fotek to ja do końca życia nie zrobię. Jak przeglądam przytulendarz to spora część fotek jest na poziomie moich fotek ze spaceru. To za mało na prawdziwy produkt. To jest bardziej pamiątka dla osób, które są na fotkach i dla ich rodzin.

    Nikt nie został pominięty, do udziału trzeba się było zgłosić i zapłacić za reklamę.
    www.gugu-gaga.pl chusty Didymos i nosidła KiBi
    gugu-gaga.pl na Facebooku

    Łucja 23.03.06.&Milana 10.06.09.&Marshall 11.03.14.

  17. #37
    Weronika
    Guest

    Domyślnie

    a gdzie go można kupić? w zasadzie to po tych opiniach to wolałabym ograniczyć się do 'zobaczenia' go - ze zwykłej ciekawości

  18. #38
    Chusteryczka Awatar lola_22
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Katowice ;-)/Kraków
    Posty
    2,623

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez petisu Zobacz posta
    Nikt nie został pominięty, do udziału trzeba się było zgłosić i zapłacić za reklamę.
    ups
    to i sponsorzy i niemała cena ?
    Doradca noszenia w chuście po kursie podstawowym Trageschule Dresden®,
    już nie .pl ale wciąż zamotana


  19. #39
    Chustoguru Awatar yanettee
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8,342

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez petisu Zobacz posta
    Nikt nie został pominięty, do udziału trzeba się było zgłosić i zapłacić za reklamę.
    ja kalendarza nie mam i nie będe mieć

    ale... tak sobie pomyślałam czy to nie powinno być tak, że jeśli reklamodawca płaci za takie reklamy to kalendarz powinien być darmowy ?
    Lub jeśli kalendarz jest do kupienia za pewną kwotę to czy nie powinno w nim nie być reklam ?
    Nie wystarczy zarobić na jednej stronie reklamodawca/nabywca kalendarza?

    Ja też nie lubie jakoś za ulotki reklamowe płacić, nich płaci za nie ten kto sie chce zareklamować.
    Mama Kubusia i Basi

  20. #40
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam to miał być kalendarz doradców Trageschule ale żeby się w nim znaleźć to też trzeba było zapłacić.



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •