Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 45

Wątek: opis spotkania chustowego na lokalnym portalu. same negatywne komentarze

  1. #21
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    a ja tylko napiszę, że o chustach dowiedziałam się z artykułu w edziecku, pod artykułem oczywista komentarze- no to je sobie pczytałam i wiele było takich właśnie złośliwych, krzykliwych, straszących niewiadomo czym, obraźliwych itd - natomiast komentarze zwolenników i chustonoszących były spokojne, logiczne i tym przekonująe - dlatego postanowiłam, że to jednak jest fajne i warto się zainteresować bliżej...

    Kto ma rozum ten wie, jak go używać i durne komentarze go nie zniechęcą.

    A że ktoś nie ma prywatnego życia i spędza czas na wymyślaniu głupich tekstów? to jego problem. Interent niestety pełen jest śmieci, trzeba umieć oddzielić ziarno od plew
    Ostatnio edytowane przez Mayka1981 ; 26-01-2010 o 14:58 Powód: wygładziłam co nieco
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  2. #22
    Chusteryczka Awatar kasia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    karkonosze:)
    Posty
    2,059

    Domyślnie

    to dodam jeszcze reakcję mojej teściowej na widok artykułu z biuletynu jeleniogórskiego z naszymi zdjęciami (czy jak mu tam):
    - kasiu, czy ty chodzisz na JAKIEŚ SPOTKANIA?

    nie trzeba dodawać, że JAKIEŚ SPOTKANIA = SEKTA

  3. #23
    Chusteryczka Awatar wrapsodia
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Erlangen Niemcy /czasem Wawa/Jarosław/Klimontów
    Posty
    1,682

    Domyślnie

    DLATEGO JA NIE CZYTAM KOMENTARZY W NECIE
    Gosia, mama Toli (25/10/2008), dawniej mimezis

    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci



  4. #24
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie

    Nie otworzyła mi się strona, ale z tego co piszecie to chyba nic nie straciłam
    Mnie też się zdarza słyszeć negatywne komentarze, raz mnie jakas babina zaczęła szarpać, chyba mi chciała dziecko wyrwać i tym samym ratować je przed uduszeniem, albo innym niechybnym nieszczęściem
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  5. #25
    Chustomanka Awatar marushka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    ciągle w drodze (poznań-wawa)
    Posty
    1,402

    Domyślnie

    generalnie taki lajf - mogą sobie popisać bo są anonimowi w sieci - pewnie pod artykułami na temat zdrowiej żywności i seksu tantrycznego też wpisują się głównie tacy domorośli eksperci...
    mnie spotkało kilka nieprzyjemności, jeden facet w aucie (stał w korku gdy ja szłam chodnikiem) był nawet agresywny, ale chyba nie trzeba nosić w chuście żeby natknąć się na debila.
    Mery&Mariu->Fifi&Lilu
    http://www.dpp.warszawa.pl/

  6. #26
    Chusteryczka Awatar Sania
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Tychy/Katowice
    Posty
    1,726

    Domyślnie

    Te komentarze, to pikuś w porównaniu z tym, co piszą o chustach na kafeterii... Ale jakoś tak pod prąd z kafe trafiłam na chustoforum i już zostałam

    Polacy to taki przekorny ludek, że im więcej negatywnych opinii tym więcej ludzi się interesuje sprawą Więc w sumie to chyba dobrze, że niektórzy źle piszą...

  7. #27
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    Hmmmmm.....a wiecie , ze ja sie troche boje? Bo komentarze w necie to pikus. Jak mnie ktos zagaduje , ze sie dziecko dusi, albo ze bedzie miało krzywy kręgosłup to mu cierpliwie tłumacze, usmiecham sie, a jak widze , ze beton to sie nie wysilam tylko ide dalej. Natomiast był to na forum przypadek taki, ze jedna forumka opowiadała, jak stała na dzieckiem zamotanym przed przejsciem dla pieszych i z przejezdzającego samochodu sie wychylił koleś i sie darł : Nie jestes k.....a w Afryce(albo cos tym sensie). I ze był agresywny strasznie.
    ja sie boje czegos takiego. Bo jestem osobą raczej szybko reagujacą, zasób słów równiez posiadam jak potrzeba i mysle ,ze bym bierna nie była.
    I co? RZuci sie do mnie z łapami jakis typ? Bo mam dziecko w chuscie? \
    Oczywiscie sytuacja nie jest zbyt prawdopodobna, ale pamietam w opisie tamtej forumki, ze koles był naprawde agresywny.


  8. #28
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    pamiętam, to właśnie marushka o tej sytuacji wspomina kilka postów wyżej, bo to jej się przytrafiło. ale przyznam szczerze jest to jedyna taka typu sytuacja, o której słyszałam.
    co do komentarzy w internecie - dla tchórzy i frustratów jest to najlepsze medium, bo jest się anonimowym.
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  9. #29
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marushka Zobacz posta
    chyba nie trzeba nosić w chuście żeby natknąć się na debila.
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  10. #30
    Chustoholiczka Awatar pszczoła
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    3,950

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sania Zobacz posta
    Te komentarze, to pikuś w porównaniu z tym, co piszą o chustach na kafeterii... Ale jakoś tak pod prąd z kafe trafiłam na chustoforum i już zostałam

    A co piszą? Na cafe spędziłam 4 lata i nic o chustach nie pamiętam, ba!to stamtąd dziewczyny mnie skierowały tutaj

    A my się z cafe znamy??
    wspieram w rodzicielstwie

    Doradczyni Noszenia ClauWi®
    Doradczyni po kursie podstawowym Die Trageschule ®

  11. #31
    Chustomanka Awatar Hainaut
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Belgia (Walonia)
    Posty
    1,314

    Domyślnie

    hehe, przypomina mi sie powiedzonko: "Jestes glupi jak komentarz na onecie".
    Kim (2009) & Tim (2011) - i 5 Aniolkow

  12. #32
    Chustomanka Awatar marushka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    ciągle w drodze (poznań-wawa)
    Posty
    1,402

    Domyślnie

    no właśnie ten agresor śni mi się teraz troche- żadne tam fantazje czy coś takiego - mam bardziej kaca moralniaka, że nie zareagowałam - stanęłam jak słup soli i szczena mi opadła na cycki (zwłaszcza, że jechał z kobitą i miał fotelik z tyłu ) Na agresje trzeba reagować a teksty w necie - jako brzęczenie muchy zlewać
    Mery&Mariu->Fifi&Lilu
    http://www.dpp.warszawa.pl/

  13. #33
    Chusteryczka Awatar franciszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    53° 07' N 23° 10' E
    Posty
    2,554

    Domyślnie

    Staram się czytać między słowami, a jeśli jakiś temat wyda mi się interesujący, to drążę, drążę i drążę....
    I też miałam dziwne zdarzenie, na szczęście dość satyryczne... Chodząc z Młodą w MT na plecach na jarmarku staroci zaczepił nas facet (starszy, podpity, siedział i zabawiał swoich "klientów") tekstem:
    - O patrzcie, dziecko nosi jak murzynka...
    Odwróciłam się i niewiele myśląc odpaliłam:
    - Cyce mam jak Murzynka, to i noszę jak Murzynka - oczywiście gestem pokazałam swoje piersi
    No i facet zrobił się w kolorze buraka, publiczka się pośmiała, a my poszłyśmy dalej
    Aha, współczułam kilkorgu rodziców pchających wózki po piachu i konarach leśnej polany, na której jarmark zorganizowano

    M. X.08 [*] M. X.12

  14. #34
    Chustomanka Awatar marushka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    ciągle w drodze (poznań-wawa)
    Posty
    1,402

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez franciszka Zobacz posta
    - Cyce mam jak Murzynka, to i noszę jak Murzynka - oczywiście gestem pokazałam swoje piersi
    buahahahahaha
    od dzisiaj to także moja cięta riposta
    Mery&Mariu->Fifi&Lilu
    http://www.dpp.warszawa.pl/

  15. #35
    Chustomanka Awatar marushka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    ciągle w drodze (poznań-wawa)
    Posty
    1,402

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez franciszka Zobacz posta
    - Cyce mam jak Murzynka, to i noszę jak Murzynka - oczywiście gestem pokazałam swoje piersi
    buahahahahaha
    od dzisiaj to także moja cięta riposta
    Mery&Mariu->Fifi&Lilu
    http://www.dpp.warszawa.pl/

  16. #36
    Chusteryczka Awatar Sania
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Tychy/Katowice
    Posty
    1,726

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pszczoła Zobacz posta
    A co piszą? Na cafe spędziłam 4 lata i nic o chustach nie pamiętam, ba!to stamtąd dziewczyny mnie skierowały tutaj

    A my się z cafe znamy??

    Kurcze, nie pamiętam co to był za temat Ale generalnie były wypowiedzi standardowe - przeciwnicy z jakimiś bzdurnymi teoriami, że np. nie można nosić dzieci w pinie poniżej czwartego miesiąca i chustomamy spokojnie obalający każdy argument.

    Ja kafe czytam już długo, ale jakoś jeszcze nie jestem czarna

  17. #37
    ChustoTata Awatar mucha
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,602

    Domyślnie

    ja mam przygotowany tekst ale od roku nikt mnie nie zaczepił. Kiedyś na forum przeczytałem fajną wypowiedź i trochę ją podrasowałem i jak ktoś w "betonowy" sposób zarzuci mi dręczenie dziecka to powiem:
    - ja za karę tak związałem dziecko. Było bardzo niegrzeczne i podpaliło dziadkowi Czesławowi stodołę. Dziadek aż ze złości napisał o tym piosenkę. Zna Pan ten hit "płonie stodoła"?
    http://www.leniwiec.eu strona mojego zespołu
    http://www.kamilamuczynska.blogspot.com blog z fotkami moich córek

    Doradca po kursie zaawansowanym Die Kinderwagenvernichtungsschule Dresden® (Drezdeńska Szkoła Unicestwiania Wózków®)

  18. #38
    Chustomanka Awatar busia
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    1,499

    Domyślnie

    Mucha dobry tekst! Jeśli jednak w takiej chwili rodzi się w nas złość i agresja to lepiej będzie odpuścić bo to niczyja sprawa w jaki sposób przemieszczamy się z dziećmi a tłumaczenie 'betonowi' o co chodzi w chustowiązaniu może tylko sfrustrować. Ja na szczęście nie spotkałam się z żadną krytyką, no może moja mama dziwi się po co mi tyle chust ale ogólnie podoba jej się. A jeśli chodzi o komentarze do artykułu to wg mnie trzeba brać je przez palce, jak napisała zosinamama "co do komentarzy w internecie - dla tchórzy i frustratów jest to najlepsze medium, bo jest się anonimowym" I ja się z tym zgadzam! Kiedyś jeden z aktorów powiedział, że po tym co przeczytał o sobie w Internecie musiał udać się na duchową emigrację i znikł ze świata mediów na kilka miesięcy. Trzeba mieć dystans do tych złośliwości czy anty-chustowych osób, najważniejsze są nasze racje i przekonania!
    Beata, mama Zosi (15.02.2009) i Mikolaja (6.01.2011) , żona Łukasza

  19. #39
    Chustoguru Awatar JoShiMa
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Behemot Zobacz posta
    Tak to jest jak w temacie wypowiadają się laicy a w dodatku źle zapatrzeni na świat, byle skrytykować i obrazić kogos a i, robi się lepiej.Ich strata i nie ma sie co przejmować.
    Eee tam laicy. Zwykłe dzieci neostrady i pokemmony. Kto by sie nimi przejmował?

  20. #40
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    cały świat
    Posty
    1,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mucha Zobacz posta
    - ja za karę tak związałem dziecko. Było bardzo niegrzeczne i podpaliło dziadkowi Czesławowi stodołę. Dziadek aż ze złości napisał o tym piosenkę. Zna Pan ten hit "płonie stodoła"?
    uwielbiam ten tekst

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •