Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29

Wątek: MĂłj ulubiony Didek, to.... (rankingi bardzo subiektywne)

  1. #1
    Chusteryczka Awatar irla
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    華沙
    Posty
    1,874

    Domyślnie Mój ulubiony Didek, to.... (rankingi bardzo subiektywne)

    No własnie, którego Didymosa najbardziej lubicie i dlaczego? Zapraszam do zwierzeń - ranking i może Didkowe marzenia

    Miałam u siebie kilka Didków (indio szmaragdowe, rubinowe, wełniane jasne, konopne, pasiaki - lenę, lisę, katję). I tak myślę, że na razie moje faworytki to:

    1. Indio konopie - piękna chusta, swietnie nosi i jest taka letnia
    2. Katja - jednak kolorki i nośność, może faktycznie troche przypomina pasiak łowicki, ale ostatnio najczęściej w niej noszę
    3. Indio rubinowe - urzekł mnie jej bordowy kolor, sprzedaży do dzisiaj załuję
    4. Indio wełniane - bardzo fajna chusta, tyle, że wolę mniej wymagające w praniu, ale ta miękkość ehh
    5. Lisa - mam wrazenie, że najlepiej "trzymała" dziecko, może troszkę za ciemna, ale ma swój urok

    W planach do testowania lniany Didek i jakiś żakard - zobaczymy, czy ranking mi się zmieni

    Marzenie - NINO rubinowe
    By dziecko się uczyło, To dla dobra sprawy, Wpójmy mu, że Świat, cały, Jest bardzo ciekawy.
    Każda dziedzina wiedzy warta jest zachodu. Najlepiej gdy ich pozna, wiele już za młodu.

    by Anonim z sieci

    Tu i Teraz.


  2. #2
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie

    Trudno się zdecydować
    Chyba na razie żakardowe czerwone liście. Ta chusta jest tak śliczna, że wyciągam ją od czasu do czasu żeby ucieszyć oko
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Moj subiektywny ranking:

    Indio lila z bialym, moze dlatego, ze to nasze pierwsze indio, kupione gdy Orlando mial 3 miesiace i mam sentyment do tej chusty ale jest bardzo mieciutkie i takie jak flanelka

    Indio oberzyna z lnem, bardzo dobra nosnosc, uwielbiam tez ten kolor

    Martin, kocham te pasy, zawsze czulam sie naladowana pozytywna energia, kiedy nosilam w Martinie

    Nino antracyt z welna, super chusta na zime, teraz zaluje, ze sie jej pozbylam.... Przy nastepnym dziecku na pewno kupie to nino

    Lisa, bardzo dobra nosnosc, moja ulubiona Lisa do jeansow

    Nino koralle, wlasciwie nie powinno byc na ostatnim miejscu, lubie tak samo jak inne indio, moze ciut mniej niz to lila

  4. #4
    Chusteryczka Awatar polaquinha
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Łodź
    Posty
    2,478

    Domyślnie

    A ja chcę je wszystkie poznać




    "Najwspanialszym prezentem, ktorym mozesz obdarowac druga osobe,
    jest podarunek w postaci twojego oczekiwania sukcesu tej osoby"

    Abraham "Prawo Przyciagania"

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    krakow
    Posty
    147

    Domyślnie

    Irlaa - napisałaś "indio rubin" - czy miałaś na myśli indio rubinrot, czy indio rubin, dokładnie tak jak napisałaś? Czy to oznacza, że był kiedyś w ofercie didymosa taki kolor wlasnie? Specjalnie otworzyłam stronę didymosa, zeby sprawdzic, ale nie widze teraz w ich ofercie takiego koloru, a gdybym trafiła na takie ciemnobordowe indio, chyba bym oszalała z radości.

  6. #6
    Chustoguru Awatar petisu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    8,828

    Domyślnie

    Obecne rubinroty sa jasniejsze niz te sprzedawane jeszcze ostatniej jesieni. Nie wiem dlaczego.


    Ja na pierwszym miejscu mam Indio z jedwabiem, Pawie zaraz za nim (malo jeszcze nosilam) i Lisa.
    Koniecznie chce cos z welna, len nino.
    www.gugu-gaga.pl chusty Didymos i nosidła KiBi
    gugu-gaga.pl na Facebooku

    Łucja 23.03.06.&Milana 10.06.09.&Marshall 11.03.14.

  7. #7
    Chusteryczka Awatar irla
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    華沙
    Posty
    1,874

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fajerwerka_1
    Irlaa - napisałaś "indio rubin" - czy miałaś na myśli indio rubinrot, czy indio rubin, dokładnie tak jak napisałaś? Czy to oznacza, że był kiedyś w ofercie didymosa taki kolor wlasnie? Specjalnie otworzyłam stronę didymosa, zeby sprawdzic, ale nie widze teraz w ich ofercie takiego koloru, a gdybym trafiła na takie ciemnobordowe indio, chyba bym oszalała z radości.
    rubinowe = rubinrot
    poprawiłam na spolszczoną nazwę, co by nie mylić nikomu
    By dziecko się uczyło, To dla dobra sprawy, Wpójmy mu, że Świat, cały, Jest bardzo ciekawy.
    Każda dziedzina wiedzy warta jest zachodu. Najlepiej gdy ich pozna, wiele już za młodu.

    by Anonim z sieci

    Tu i Teraz.


  8. #8
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie

    ja miałam doczynienia tylko z moim żakardem Jonasem i bardzo go lubiłam.Na zdjęciach podobały mi sie indio i liście,natomiast po zobaczeniu na żywca bardzo mnie rozczarowały.Teraz choruję na pawie,ale takie farbowane u petisu.

  9. #9
    Chusteryczka Awatar polaquinha
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Łodź
    Posty
    2,478

    Domyślnie

    no, ja może nie "choruję" ale dzielnie składam pieniązki na pawie! Farbowane od petisu

    Może jedynie nie chciałabym zwykłego indio (choc kolory mają bajeczne np. taki koral -no po prostu nieprzyzwoicie mi się podoba) tylko takie z domieszkami




    "Najwspanialszym prezentem, ktorym mozesz obdarowac druga osobe,
    jest podarunek w postaci twojego oczekiwania sukcesu tej osoby"

    Abraham "Prawo Przyciagania"

  10. #10
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie

    hehehhehe widzę,że teraz tylko pawie będą na zdjęciach.

  11. #11
    Chusteryczka Awatar witbor
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,055

    Domyślnie

    Ja w sumie może nie powinnam się wypowiadać, bo miałam do czynienia z 3 didymosami w ogóle.
    Od początku mam Lisę - bardzo ją lubię i nawet się zastanawiałam czy nie sprzedać, bo już długo ją mam, ale pożyczyłam jakieś 2 miesiące temu koleżance i cały czas u niej jest. Jak do mnie wróci, będę ją traktowała jak nową chustę Bardzo mi się podoba zresztą - moja ulubiona wśród pasiastych
    Teraz głównie używam żakardowej Elise (od Lindy odkupiłam) - zawsze o niej marzyłam, bo szary z różem to moje ulubione zestawienie kolorów (od jakiegoś czasu) i przyznam, że na żywo jeszcze bardziej mi się podoba.
    Testowałam też ostatnio indio Flaminga i w sumie fajnie, chociaż ja tego splotu (od strony wizualnej) nie jestem fanką - taki trochę zbyt obrusik, tudzież ściereczka do naczyń (przepraszam wszystkie indiofanki )...
    A bardzo chciałabym mieć kiedyś Millefiori z jedwabiem i szare fale (znowu róż i szarość, hmmm... ). Śliczne są
    Wanda, mama Zofii, Malwiny, Mai, Franka, Antka, Marysi i Józefka oraz Anieli (6tc) i Szymona (17tc)

  12. #12
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    217

    Domyślnie

    ja się nie moge wypowiadać bo mam jednego didka którego baaardzo lubię. Czytam watek z zainteresowaniem - bo odczuwam wielką pokusę zakupu kolejnego didka No i się waham paski czy żakard (fale)? cięzka decyzja.. co radzicie? czy fale łatwo się haczą? (indio pod tym względem jest delikatne...) czy paski (jim konkretnie mi po głowie chodzi) mają lepszą nośność?
    --
    pozdrawiam
    kasia
    3 mrówki ('99, '01, grudzień '07)
    kasia, mama trójki ('99, '01, '07)

  13. #13
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie

    nie mam ,ani jednego zaciągnięcia na żakardzie.Trochę się spierają wg mnie.

  14. #14
    Chusteryczka Awatar irla
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    華沙
    Posty
    1,874

    Domyślnie

    kolorowe indio też sie spierają
    By dziecko się uczyło, To dla dobra sprawy, Wpójmy mu, że Świat, cały, Jest bardzo ciekawy.
    Każda dziedzina wiedzy warta jest zachodu. Najlepiej gdy ich pozna, wiele już za młodu.

    by Anonim z sieci

    Tu i Teraz.


  15. #15
    Chusteryczka Awatar kajkasz1
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Chojnice
    Posty
    1,644

    Domyślnie

    No właśnie, ja się też nie powinnam wypowiadać, bo dwa testowałam.
    Pod względem kolorów zawsze i nieodmiennie Iris. Dla następnego dziecia nówkę sobie sprawię w 100%. Zresztą na następnym potomku przećwiczę, jak mi się uda, wszystkie rodzaje Didków.
    No i marzą mi się konopie, ale to chyba już nie teraz. Żal inwestować taką kasę dla 2, 3 prób noszenia.
    Kajka, żona Macieja, blogująca mama trzech synów - stary blog , nowy blog



  16. #16
    Chustoholiczka Awatar aneta.s
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Bieruń :)
    Posty
    3,436

    Domyślnie

    hm.... ja mm tylko Jim-a i tylko w nim nosiłam ale jest cudowny więc bardzo sobie chwalę....
    Kamilek - 16 marca 2006
    Julianek -25 października 2007

    My soul is painted like the wings of butterflies...

  17. #17
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie

    Jako posiadaczka trzech didków się wypowiem. Szczęśliwa posiadaczka. Dałam mężowi do wyboru 5 chust na imieninowy prezent i wybrał indio!!!
    Przyszło wczoraj i do tego mam taką ulotkę, która mi pozwala kontemplować chusty np w wannie
    Wnioski:
    1. Fale fioletowe
    2. Indio ciemnoniebiesko-białe
    3. Katja
    4. Indio niebiesko-cynamonowe
    5. Fale czerwone
    6. Fale srebrne
    7. Fale sekwojowe
    8. Nino czerwone
    9. Nino natur
    10. Iris
    No i Pawie za klimat.
    Asia, mama Ignacego, Tosi, Dominika, Weroniki i Maksa


  18. #18
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    217

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aneta.s
    hm.... ja mm tylko Jim-a i tylko w nim nosiłam ale jest cudowny więc bardzo sobie chwalę....
    Aneta, a powiedz jak wypada jim w porównaniu z leosiem? cieńszy, sztywniejszy, mniejszy węzeł? będe wdzięczna za info - może mi pomoże w trudnym wyborze (bo teoretycznie mam zamiar swoją ostatnią chuste kupić )
    --
    pozdrawiam
    kasia
    3 mrówki ('99, '01, grudzień '07)
    kasia, mama trójki ('99, '01, '07)

  19. #19
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    a ja pokochalam dwukolorowe nino, te limitowane wersje
    mam pomaranczowe creamsicle, malachite i sa boskie
    przewiewne jak vatanaie, nosza super, moja nowa milosc

    uwielbiam nino z welna - ale w lecie mnie gryzie w ramiona, od zawsze welna mnie gryzla, ale chlodniejsza pora genialne, do noszenia nowordka super
    indio krokusa tez kocham
    i konopie

    i moje indio lampone z lnem - polecam do wyprobowania - duzo ciensze od konopi, podobne do jedwabiu na grubosc, a nosnosc genialna - chyba jakies indio z lnem didek teraz wypuscil
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  20. #20
    Chusteryczka Awatar irla
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    華沙
    Posty
    1,874

    Domyślnie

    teraz kilka lnianych jest/będzie (rozenholz/mandarine/quarz/ziegel)
    By dziecko się uczyło, To dla dobra sprawy, Wpójmy mu, że Świat, cały, Jest bardzo ciekawy.
    Każda dziedzina wiedzy warta jest zachodu. Najlepiej gdy ich pozna, wiele już za młodu.

    by Anonim z sieci

    Tu i Teraz.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •