Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Ma ktos chuste z Indii?

  1. #21
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    i tak odkad jestem matką dziecku, to zwolniłam....hehehhe

  2. #22

    Domyślnie

    Naszą Lenkę przywieźliśmy sobie właśnie z Indii za niedługo będzie roczek i powiem że przez cały nasz pobyt w różnych zakątkach Indii (codziennie gdzie indziej) nie widziałam ani jednej kobiety z chustą. Owszem noszą dzieciaki ale na rękach- a może to a źle trafiłam.

  3. #23
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez beannshie Zobacz posta
    Naszą Lenkę przywieźliśmy sobie właśnie z Indii za niedługo będzie roczek i powiem że przez cały nasz pobyt w różnych zakątkach Indii (codziennie gdzie indziej) nie widziałam ani jednej kobiety z chustą. Owszem noszą dzieciaki ale na rękach- a może to a źle trafiłam.
    no własnie wiem,ze tam wcale nie jest takie popularne to chustowanie. Moze powinnam dac kumpeli jedna chustę - niech im zawiezie...

  4. #24

    Domyślnie

    hihih to moze nie głupi pomysl rozkrecic tam chustowy biznes

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylvetta Zobacz posta
    Własnie przyszła do mnie kolezanka, która wysyłaja z pracy do Indii na 10 dni. Jedzie tam jakies biznesy załatwiac. Troche sie wygłupiła, bo zapytała co mi przywiezc.
    No własnie : Wie ktos cos na temat indyjskich chust do noszenia dzieci? A moze macie takowe?
    Jak wpisałam w net to mi cos takiego wyskoczyło:

    http://www.jarmarkiswiata.pl/chusty-...ci-c39p11.html

    Hmmm. wygladają całkiem fajnie. Mogłabym miec taka , nie powiem!
    One pewnei nie sa skosnokrzyzykowe, ale tam od czasu do czasu mogłabym w tym smignac.
    yeah

    edit: teraz sie rzuciłam na przewodnik bogato ilustrowany. Jest jedno zdjęcie dziecka w jakiejs chuscie, ale niewyrazne niestety. A inne dzieci to na rekach ale bez chust. No ale tam noszą chyba na potęgę, nie?

    jak dla mnie śliczna



  6. #26
    Chustonoszka Awatar farmerkowa
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Łomża
    Posty
    80

    Domyślnie

    co do chust w Indiach to siostra od pół roku tam siedzi i włóczy się po najdziwniejszych zakątkach i mówi że jeszcze nie widziała nikogo w chuście.
    obiecała że poszuka i że jak spotka jakąś chustującą mamę to natychmiast da znać i w ogóle dopyta gdzie się zadobyła....

  7. #27
    Chustomanka Awatar taDorotka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    729

    Domyślnie

    tak sie przyokazyjnie zapytam koleżanek:
    SKĄD właściwie POCHODZI CHUSTA-DŁUGA-WIĄZANA-TKANA-SKOŚNOKRZYŻOWO???
    albo ja jakas durna jestem albo nie mam czasu na pogawędki z wujaszkiem guglem, wiec poratujcie, pliss,
    bo mnie małżonek dręczy-to on chce wiedziec!
    WIE KTOŚ COŚ WIECEJ NA TEN TEMAT?




    ....a moze lepiej nowy wątek założyć?
    [CENTER]szara codzienność? nie u nas FRANCISZEK (2005), IGNACY (2007), HELENA (2009), ANIELKA (2012), BASIA (2014)KRZYSIO(2019),MACIEK (2023)CENTER]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •