Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: czy mam sie denerwować?

  1. #1

    Domyślnie czy mam sie denerwować?

    witam
    założenie było takie: kupuję elastyczną ,wiążę ,noszę małą ,jest super...
    jest ...inaczej... ,mała po włożeniu do kieszonki wytrzymuje jakieś no może 2-3 minuty potem jest krzyk a potem...
    poradźcie coś....
    desperat.

  2. #2
    Chustomanka Awatar tamyk
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Mikołów
    Posty
    1,098

    Domyślnie

    Może pokaż jakieś zdjęcie czy dobrze wiążesz? A dzieci często na początku się denerwują, bo to cos nowego. Motaj często, ale jak tylko się denerwuje to wyciagaj. Żeby się przyjemnie kojarzyło, może zabierz na spacer, albo w rzadko odwiedzane zakamarki domu. Ruch i kołysanie przede wszystkim I myśl pozytwywnie, mała czuje jak się denerwujesz
    Idusia grudzień 2008, Jasinek luty 2011, Lelo kwiecień 2014

  3. #3
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    hej
    powodów może być wiele:
    źle dociągnięta chusta
    cycoholizm
    za gorąco jej
    wkładasz za długo
    nie ruszasz się energicznie
    widzimisię córki,czyli "nie lubię po prostu elastyka a ty mamo,tato zastanawiaj się czemu"-moja córka uznawała od urodzenia do 3.mż tylko poziom przy cycku,więc musiałam ją nosić w chuście w ten sposób.
    spróbuj włożyć dziecko kołysząc się i potem natychmiast równym energicznym krokiem po domu chodzić,dość szybko.jak zaśnie to dopiero się zatrzymaj.
    musi być porządnie najedzona przedtem,przewinięta też.
    dzięki temu wykluczymy kilka powodów, jakiej firmy masz elastyka i czy ciasno go wiążesz na sobie?

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar glo
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    w podróży
    Posty
    4,021

    Domyślnie

    moj tez troszke na poczatku marudzil, bo to wielka nowosc byla dla niego. poza tym podejrzewam, ze ja bylam spieta ("zeby tylko sie udalo") i on to czul. u mnie pomagala muza - wlaczalam cos i tanczylam ze Stasiem w chuscie, troche mu spiewalam do ucha. od razu sie uspokajal.
    a moze malej jest za cieplo lub niewygodnie? moze ma cos w ubraniu, co uwiera albo za duzo warstw?
    powodzenia.
    ---
    znakow polskich chwilowo niet, pisze jedna reka.

  5. #5
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Nie denerwuj się, dziecko to wyczuwa. Wybierz najlepszy czas - nie wtedy kiedy chcesz uśpić tylko tak w międzyczasie, kiedy synek jest najedzony, ale nie przejedzony, nie jest spiący, rób to przed lustrem, kołysz się kiwaj, śpiewaj, daj smoczek. I nie denerwuj się, ajk się nie uda tym razem, uda sie następnym Powodzenia


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  6. #6
    Chustofanka Awatar Mama Żuka
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    309

    Domyślnie

    Odpowiedz jest prosta - Nie, nie masz się denerwować!
    Myślę, że jak tylko sztukę spokoju opanujesz, to będzie cudnie i Tobie i Dziecku.
    Powodzenia i pomyślnych motań





  7. #7
    Chustomanka Awatar dorcik81
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    1,303

    Domyślnie

    po pierwsze bez nerwów
    tak jak dziewczyny piszą powodów może być wiele,od niewygodnej pozycji(niedociągnieta chusta,żle rozłożone wewnętrzne poły),może dziecku jest po prostu za gorąco w końcu w elastyku ma na sobie dodatkowe trzy warstwy materiału albo za długo jesteś w jednej pozycji tzn. nie ruszasz się ( w przypadku mojej córy tak jest do tej pory)
    starsza 27.11.2008
    młodsza 28.12.2010
    -Niektórzy ludzie są podli ,bo kłamią!- krzyknął Lubiński -A inni są jeszcze bardziej podli ,bo mówią prawdę- odparł doktor.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •