Strona 178 z 231 PierwszyPierwszy ... 78128168170171172173174175176177178179180181182183184185186188228 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,541 do 3,560 z 4605

Wątek: Pruszków i okolice /od Ursusa po Żyrardów/

  1. #3541
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    nie-e
    boszszsz... to co JA wtedy robiłam, że tego nie odnotowałam?

  2. #3542
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    172

    Domyślnie

    Iza, tak, ta pielęgniarka ze zdrowych dzieci, ale i dr Piwowarczyk, do której chadzamy. Tam w ogóle mam wrażenie fajne babeczki siedzą. Ale wy też tam chadzacie? Bo ja dziś usłyszałam, co prawda od pani od szczepień, że jestem u nich jedyną mamą noszącą w chuście, chociaż podobno wcześniej jakieś dziewczyny o "zdrowotność" noszenia w chuście pytały. Chyba, że do tej pory po prostu nikt się nie przyznał
    Kurczę, jak strrrrasznie żałuję, że nie dam rady do Was jutro dojechać...Ale byłabym w wersji optymistycznej za 15 czwarta...może następnym razem...miłego spotkania

    Berenike, teoretycznie można się uczulić na wszystko, podobno na ryż też się zdarza, ale faktycznie sprawdziłabym jednak najpierw mleko modyfikowane, ewentualnie jakieś nowe mydło? - również używane przez Ciebie - ubranko? zabawkę? coś innego, co dziecia pcha do pyszczka, bo podejrzewam, że na razie świat poznaje na razie głównie zmysłem smaku, a i palce rodziców są smakołykiem; a może po prostu zęby idą i ślini się na okrągło - to jednak podrażnia skórę, zwłaszcza, że teraz zimno - Jasiek ślinił się jak wściekły bernardyn ze 2 miesiące przed pierwszym zębem i zdarzały mu się syfy ewidentnie z tym związane, chociaż starałam się delikatnie osuszać pycho
    Ostatnio edytowane przez Lena O. ; 12-12-2011 o 15:43 Powód: uzupełnienie
    Mama Jaśka zwanego Gałganem (18.04.2011), żona Niedźwiedzia i tylko trochę szalona współlokatorka 4 kotów

  3. #3543
    Chustomanka Awatar Me'shell
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    warszawa, włochy
    Posty
    855

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi. Zobacz posta
    a wcześniej?
    Hmmmm, mogę albo wcześniej przyjechać (ok.11) i zostać do 14, albo przyjechać o 12:30 i zostać do 16.
    Zosia 25.02.2010
    Tosia 25.01.2013


  4. #3544
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Me'shell Zobacz posta
    Hmmmm, mogę albo wcześniej przyjechać (ok.11) i zostać do 14, albo przyjechać o 12:30 i zostać do 16.
    no tak, to sprawa wydaje się oczywista.

  5. #3545
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    No to ja nie wiem jak z tym jutrem u mnie będzie bo z jednej strony mam coś pilnego do napisania a z drugiej teściowa jedzie na spotkanie ze znajomą do Warszawy i z dzieckiem w domu chyba tego nie napiszę...

    A tak w ogóle to dziś się dziś zapieluchowałyśmy wielorazowo Już schnie mi wszystko i mam tylko nadzieję, że mąż po powrocie z pracy to dobrze zniesie...
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  6. #3546

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez choco Zobacz posta
    LM a tam jest jakaś rezerwejszyn dla nas? jakieś hasło trzeba podawać?
    Nie ma żadnej rezerwacji, tam może się znaleźć inne towarzystwo, a nie tylko my, choć zakładam, że tłumów nie będzie.
    Możecie po prostu powiedzieć, że Wy "na to spotkanie, co koleżanka w zeszłym tygodniu dzwoniła"
    Ja będę od 12.30,ale nie wykluczone, że dłużej niż 2 h, bo nie śpieszy mi się nigdzie.
    As a mother you learn what it is to be both martyr and devil. Rachel Cusk

  7. #3547
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    Lena O. - no wiesz.. akurat na szczepieniach to nas często nie widują Ale jeśli już byłam (ważyć się bywałąm), to zawsze w chuście. Nawet o tym gadałyśmy zawsze.. nie pamiętają

    My chodzimy do dr Abramskiej. Ona ma bardzo trzeźwe podejście do wielu spraw ale ostatnio obiecałąm, że Gaję na coś w końu zaszczepię, więc może na dzieciach zdrowych się pojawie jednak

    a jak się te dziewczyny o zdrowotność pytały, to jaką uzyskały odpowiedź?

    ubawiłam się tekstem "ślinić się jak wściekły bernardyn"

    egla - niezłe tempo
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  8. #3548

    Domyślnie

    Iza, fotelik mamy, więc wezmę nasz Daj mi w takim razie znać na komórkę zanim wyjdziesz

    mi., ani Ciebie, ani Izy bym do wódek z zakąskami nie przyrównywała tylko sytuację.

    Co do rzekomej alergii - policzki znowu normalne. W takim razie - będę obserwować. Najważniejsze, że Mała w ogóle ten kleik zjadła, to dla nas i dla niej nowość

  9. #3549
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez IzaBK Zobacz posta
    egla - niezłe tempo
    No bo teściowa mi pomagała wypakować się z samochodu i wypatrzyła wiadro wraz z zawartością bo pokrywka spadła. To co się miałam z nim po kątach chować? Wrzuciłam z jej pomocą całość do pralki i jeszcze pokazałam jak mało proszku na to potrzeba. No ale zindoktrynowałam kobietę i mam nadzieję, że mnie dziś przed swoim osobistym synem obroni Najważniejszy był argument "jaka ta oszczędność"
    Z tym jutrem to naprawdę sorry dziewczyny ale ja na bank nie będę. Promotor ma dostać pracę do przyszłego wtorku i wali się pali ale muszę skorygować nieco. Dobija mnie ten doktorat. Albo zwyciężę ja albo on. Jednak wolę pierwszą wersję
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  10. #3550
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    gdybyś używała konopii w pieluchach, to pierz w płynie, a nie w proszku

  11. #3551
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    172

    Domyślnie

    Iza - odn. Twojego pytania:

    a jak się te dziewczyny o zdrowotność pytały, to jaką uzyskały odpowiedź? :


    no właśnie, że nie wiedziały co odpowiedzieć, więc chętnie oglądały skserowaną przeze mnie instrukcję obsługi - generalnie się spodobało
    Ostatnio edytowane przez Lena O. ; 12-12-2011 o 19:07 Powód: coś mi nie wyszło z cytatem:-(
    Mama Jaśka zwanego Gałganem (18.04.2011), żona Niedźwiedzia i tylko trochę szalona współlokatorka 4 kotów

  12. #3552
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    A ja ciągle zakonspirowana Położyłam spać dziewczynki i czekam aż mąż się zorientuje, że coś dziwnego nam się na dole suszy. Ja nie wiem jak facet może nie zauważyć całej suszarki pełnej dziwnych białych obiektów... A stracha mam, oj mam jak mało kiedy Bo miałam wyraźny zakaz a mimo to kupiłam. O pouchu też nie wie, ledwie zniósł świadomość zakupu nosidła......... Aaaaa.....
    Jak się nie zorientuje do rana to dobrze będzie i jutro mu pokażę Kasię zapieluchowaną
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  13. #3553
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    Lena - może powinnam w przychodni pogadankę o kręgosłupie strzelić? hmmm
    egla - i jak było?

    strasznie się biję z myślami, czy przybyć dziś
    1. Gaja nie jest do końca zdrowa, czasem pokasłuje i pociąga noskiem
    2. dziś w przedszkolu jest Mikołaj o 13
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  14. #3554

    Domyślnie

    Iza, to może rzeczywiście lepiej się nie męczyć? Bo Mikołaja ominąć nie można!

  15. #3555
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez IzaBK Zobacz posta
    Lena - może powinnam w przychodni pogadankę o kręgosłupie strzelić? hmmm
    strzel

    Cytat Zamieszczone przez IzaBK Zobacz posta
    strasznie się biję z myślami, czy przybyć dziś
    1. Gaja nie jest do końca zdrowa, czasem pokasłuje i pociąga noskiem
    2. dziś w przedszkolu jest Mikołaj o 13
    obawiam się, że niełatwy to wybór...

    Berenike - jeśli masz chęć na długą wizytę w Gro, a Iza jednak zdecyduje się nie jechać, to ja mogę podskoczyć po Ciebie. tylko drugi fotelik w rezultacie nie został wstawiony...

    edit: a ja się zorientowałam, że TAM nie ma jedzenia i teraz zapach obiadowy w domu
    Ostatnio edytowane przez mi. ; 13-12-2011 o 10:38

  16. #3556
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    Magda, BARDZO DZIĘkUJĘ za propo podwiezienia Berenike, to mi ułatwia decyzję jakakolwiek by nie była.. no myślę dalej
    nie cierpię takich kumulacji
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  17. #3557
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    Iza - my nadal z Kasią w konspiracji Mąż tylko z uśmiechem dziś zapytał czy to ja kupiłam ten ekologiczny proszek, co stoi na pralce bo zapomniałam schować Nappy Fresh Może się dziś odważę mu to wszystko pokazać
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  18. #3558
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez IzaBK Zobacz posta
    Magda, BARDZO DZIĘkUJĘ za propo podwiezienia Berenike, to mi ułatwia decyzję jakakolwiek by nie była.. no myślę dalej
    nie cierpię takich kumulacji
    spoko, tylko ja za jakieś 45 minut wybywam, więc dajcie znać w miarę szybko. no i raczej smsem...

  19. #3559
    Chustomanka Awatar Ania Bober
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    859

    Domyślnie

    Ja już spakowana na wyjazd do Grodziska. Mały tylko śpi jeszcze mi na brzuchu... jak się obudzi i zje mnie, to ruszamy. Pewnie będzie z atrakcjami, bo skoro teraz się wyspał, to w drodze może być ciężej... a to godzinka drogi jakby nie było.
    byłam: Anna Dobrowolska

    STUDIO FOTOGRAFICZNE: http://www.studioniezapominajka.pl
    BLOG: http://www.blog.studioniezapominajka.pl
    FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA: http://www.annaijan.pl


  20. #3560
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    to ja teraz obczajam dojazd

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •