Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Otulacze Imse Vimse doradźcie

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    265

    Domyślnie Otulacze Imse Vimse doradźcie

    Dziewczyny,
    mam jeden otulacz IV rozmiar L 9-12 kg, Kuba ma teraz 7 mc i waży prawie 10 kg
    chcę dokupić jeszcze jeden otulacz IV i zastanawiam się czy nie kupić XL (11-14kg) czy któraś ma ten otulacz i może powiedzieć, czy jest bardzo duży lub dużo większy od rozmiaru L.
    Używam otulaczy głównie do tetry, ale też dużych formowanek.
    to co nie bać się i zamówić rozmiar XL IV?

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    567

    Domyślnie

    Sporo było o otulaczach
    Ja bym brała większe, a to dlatego, że miałam w domu NB i S i róznica prawie żadna. A w wełence przeszkoczyłam jeden rozmiar (miałam NB i kupiłam odrazu M) i też bez problemu przeszłam. Mam nadzieję, że piętro wyżej jest tak samo z rozmiarami

  3. #3
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Strzałeczka

    Wg mnie zależy które otulacze, bo białe pul wydają się mniejsze niż np kolorowe zoo. tak miałam przy S i M. Czyli np teraz chodzimy już w białym pul M a nadal w kolorowym zoo S..Balbisia waży 7 z hakiem
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  4. #4
    Chustomanka Awatar Pasiata
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków/ Bochnia
    Posty
    766

    Domyślnie

    Moja Tośka waży ponad 10kg (ile dokładnie to nie wiem, bo kontrola u pediatry przed nami a na poprzedniej 3 miesiące temu ważyła 10,1kg...). Używamy równolegle IV L i XL (oba bawełniane) - Lka jest ok z tetrą a XLki używamy na noc ze składaną frotową i tylko czasami z tetrą (wtedy jest luźna, ale nie na tyle, żeby nie utrzymać pieluchy na miejscu
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi® - konsultacje, warsztaty, pogadanki www.pasiata.pl
    Tosia 20.10.2008, Wojcieszek 30.03.2011

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    265

    Domyślnie

    super, wielkie dzieki
    to kupie XL, u mnie podobnie L z tetra ale juz wieksza formowanka nie bardzo wiec XL bedzie chyba lepszy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •