Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Chusta w gazecie

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    422

    Domyślnie Chusta w gazecie

    Ponieważ dzisiaj czuję się fatalnie i mam zamiar powygrzewać się trochę w łóżeczku to kupiłam sobie gazetkę do poczytania - najnowszy numer "Mamo To Ja"... jest tak pamiętnik napisany przez mamę Camilli... jakie było moje zaskoczenie kiedy przeczytałam tam, że pojechali kupić sobie chustę... z opisu wychodzi mi nawet że to chusta wiązana

    Ps. mamo Camilli jeśli jesteś na tym forum to pamiętniczek świetnie się czytało
    Moje szczęście urodziło się 3 września


  2. #2
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    ja też widziałam wczoraj zobaczyłam u Kad tą gazetkę z Braćmi Koala no i kupiłam, choć nie lubię tych pisemek
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  3. #3
    Chustoguru Awatar petisu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    8,828

    Domyślnie

    Mama Camilli jest na moim forum.
    www.gugu-gaga.pl chusty Didymos i nosidła KiBi
    gugu-gaga.pl na Facebooku

    Łucja 23.03.06.&Milana 10.06.09.&Marshall 11.03.14.

  4. #4
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    64

    Domyślnie Elle

    Przeglądałam dziś stare wydanie Elle (wrzesień 2007) i natknęłam się na arykuł mamy bliźniaczek - redaktorki Elle - Krystyny Romanowskiej, "Mamy czas" ilustrowany rodzinnym zdjęciem: autorka z mężem i niemowlakami w chustach wiązanych (koala?). zdjęcie b. ładne Podpis: "Dzieci bezpieczne w chustach, mozna się romantycznie złapać za ręce". Niestety nie mogę znaleźć artykułu w internecie.
    Mama Tereski (24 grudnia 2005) i Klary (26 lutego 2008)

    Poszukiwacze rzeczy

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    PoznaĂą/Plewiska
    Posty
    83

    Domyślnie

    W marcowym Dziecku w co najmniej trzech miejscac jest wzmianka o chustach:
    - w artykule "Wyprawka dla początkujących" piszą, by wstrzymać się z kupnem nosidełka a rozważyć zakup chusty, która jest bardziej komfortowa,
    - w artykule "Prawie jak dorosły" piszą, że nadal może się przydać chusta do noszenia niemowlęcia, tylko dlaczego napisali, ze rozkrok na plecach jest zyt duzy?
    - a w artykule "Mocne plecy" podkreślają, że kręgosłup niemowlęcia nawykł do ułożenia w literkę C i tak nalezy go ukladac na ręku lub w chuście, dalej każą nosic okrakiem na biodrze lub na brzuchu
    No, to tyle co ja znalazlam po pierwszym przeczytaniu gazetki. Fajnie, ze coraz więcej się pisze o chustach.
    Aga mama Ani, 29.07.2007

    Czekamy na marcowego chuÂścioszka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •