Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Wątek: odszczekuję- kółkowa :)

  1. #1
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie odszczekuję- kółkowa :)

    Zawsze twierdziłam,że kółkowa to raz,że niewygodna,- dwa, że trudna- trzy, że mój kręgosłup tego nie zniesie.
    No cóż... Miś ma etap wiszenia na mnie,więc kupiłam na szybko chustę od Vombati...

    wpadłam!
    jest megawygodnie, megafajnie...trochę jeszcze trudno.. ale trenujemy ostro

    jako,że wątek bez zdjęc...




    ja wiem,że kółka za nisko,że nie podociągana... ale jest super i tak

  2. #2
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,801

    Domyślnie

    brawooooo
    tez jstem wielka fanką kołkowych
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    SUPER! nooo to może ja tez niebawem sie przekonam bo póki co mam takie same podejście jak Ty mialaś do tej pory hihi

  4. #4
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    No cóż, ja juz dawno sie przekonałam. Bez kółkowej nie ma życia - z auta do żłobka, z powrotem do auta, znowu z auta do przedszkola po starszaka, znowu z auta na bazarek po bułki, do auta, z auta znowu do domu itd., itd. Dla mnie genialny wynalazek!!!


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  5. #5
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    tez sobie bez kółkowej nie wyobrazam. Zwłaszcza,ze jak paskowka pisze, samochód-przedszkole-samochó-szkoła-samochód-sklep....taka moja codziennośc....
    Ja uwielbiam od pierwszego razu babylonie.

  6. #6
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    To ja czekam z niecierpliwością na testową Vombati i też, mam nadzieję, z przyjemnością odszczekam
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  7. #7
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    swieta racja, kolkowa rulez!
    ja zakochalam sie w kolkach po testowaniu natek (ups, recenzje mialam napisac) i tez nie wyobrazam sobie krotkich wypadow bez kolkowej

  8. #8
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie

    dziewczyny
    ja już też sobie nie wyobrażam !

    kółkową Vombati miałam pożyczoną na swój ślub, ale mi nie podpasowała. wiem teraz, że miałam ją nie na tym ramieniu, na którym mi jest wygodniej...

  9. #9
    Chusteryczka Awatar agatkie
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,800

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez silver Zobacz posta
    dziewczyny
    ja już też sobie nie wyobrażam !

    kółkową Vombati miałam pożyczoną na swój ślub, ale mi nie podpasowała. wiem teraz, że miałam ją nie na tym ramieniu, na którym mi jest wygodniej...
    Silver, ale staraj się zmienić od czasu do czasu ramię. Ja wiem, że to jest trudne i zawsze jest wygodniej na jednym. Jednak dla własnego i Misiowego zdrowia postaraj się
    Certyfikowany Doradca noszenia ClauWi®


  10. #10
    Chustofanka Awatar tumtum
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    463

    Domyślnie

    Też jestem wielką fanką kółkowej! Oprócz krótkich wypadów do-i-z-auta z powodzeniem stosujemy do usypiania w ciągu dnia - właśnie ze względu na łatwość motania i wymotania
    Ostatnio awaryjnie wiązałam na biodrze tkaną i przekonałam się, że nie jest tak łatwo jak w kółkowej. Mimo że teoretycznie byłam dobrze przygotowana . Nie udało mi się dociągnąć tak jak chciałam, a co gorsza - nie udało mi się przełożyć młodej do łóżka bez obudzenia.
    Podpisuję się więc obiema rękami pod powyższym: kółkowa rulez !!!

  11. #11
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    Miałam okazję zamotać się porządną kółkowa i zachorzyłam.
    Teraz zbieram na kółkowe indio
    Pasi Wam

  12. #12
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Nie powiem - lubię kółkową.
    Początki były jednak trudne - wymaga to solidnego treningu.

  13. #13
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,801

    Domyślnie

    przyznam sie szczerze ze opanowałam kołkowa do perfekcji, natomiast długiej nadal nie moge poskromic do konca
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  14. #14
    Chustomanka Awatar Hainaut
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Belgia (Walonia)
    Posty
    1,314

    Domyślnie

    Dziewczyny, a jak Wy to robicie, ze Wam sie dobrze "mota" w kolkowej?
    Ja mam jedna i poki co stosuje wylacznie do usypiania w dzien - gora 30 min mysle, ale wciaz jest zle. Ciagne ten material i ciagne i mam wrazenie, ze go najpierw rozedre, zanim uda sie naprawde dociagnac. Do tego kilko mi za kazdym razem "zjezdza" i ogolnie jest niewygodnie. W rezultacie musze mloda podtrzymywac naprawde mocno jedna reka...
    Kim (2009) & Tim (2011) - i 5 Aniolkow

  15. #15
    Chustomanka Awatar Kirah
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Zielonki/Kraków
    Posty
    1,059

    Domyślnie

    kółkowe rządzą!

    testowa Vombati jest właśnie u mnie

  16. #16
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kaszuby
    Posty
    1,113

    Domyślnie

    Kółkowa to moja ulubiona, zwłaszcza latem. Cały czas lepiej mi się ją dociąga niż wiązaną...

  17. #17
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kaszuby
    Posty
    1,113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hainaut Zobacz posta
    Dziewczyny, a jak Wy to robicie, ze Wam sie dobrze "mota" w kolkowej?
    Ja mam jedna i poki co stosuje wylacznie do usypiania w dzien - gora 30 min mysle, ale wciaz jest zle. Ciagne ten material i ciagne i mam wrazenie, ze go najpierw rozedre, zanim uda sie naprawde dociagnac. Do tego kilko mi za kazdym razem "zjezdza" i ogolnie jest niewygodnie. W rezultacie musze mloda podtrzymywac naprawde mocno jedna reka...

    Jak dociągam material na kółku to lekko podnoszę dziecko pod pupę i tak się udaje.

  18. #18
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,801

    Domyślnie

    pamietaj zeby zawsze ciagnac materiał na boki a nie do góry i dół
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  19. #19
    Chustomanka Awatar jujama
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    okolice Legionowa :)
    Posty
    1,328

    Domyślnie

    Ja dopiero po trzeciej kółkowej wiedziałam jaka mi najbardziej odpowiada. Jakie ramię, jaka długość.
    Teraz w zasadzie prawie wyłącznie kółkowa. Zwłaszcza w drodze powrotnej ze spaceru. Wymęczę ich tak, że nie mają siły iść
    A poza tym na chwilę po domu, jak się chcemy przy innych pracach poprzytulać, auto - to wiadomo.
    Nauczyłam się wiązać po po obejrzeniu płytki Tummy2Tummy. Skupiłam się wtedy na kółkowej, przygotowaniu kółek, poprawianiu błędów. Przydają mi się te triki.
    Ważne jest ułożenie materiału w kółkach przed założeniem. To chwilka, a ułatwia bardzo pracę.
    JUlcza (16.04.2006), JAcusiowa (9.05.2008) i MAćkowa (14.12.2012) mama Magda
    http://jama-jujamy.blogspot.com/

  20. #20
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Wydaje mi sie,ze trzeba potestować kółkowe.ja zaczynałam od babylonii, przetestowałam inne, by...do babylonii wrócic. Odpowiada mi to ramie i małe kółka. Wiem juz,ze nie dla mnie kółka L jak w wiekszosci chust (w wiekszosci dydymosów) i dla mojego ramienia ramie w babylonii, tylko oni tak maja. nie dogadałam sie z płaskim ani takim jak w didymosie ani ala SBP (zakładkowe).
    I tez nosze duzo w kółkowej.Zwłascza,ze moja Stef uwielbia widziec i uwielbia na boku. Próbowalam motac długa,ale po pierwsze sie nie nauczyłam, a po drgie-na wypady z i do auta- długa to za duzo zachodu.

    SWIETNA alternatywa jest tez SCOOTABABY, na ramie, szybko sie zakłada,ale ma jeszcze pas, który odciąza ramiona.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •