Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Czy podoba sie wszystkim rarytasy?

  1. #1
    Chustofanka Awatar Nagar
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Ukraina
    Posty
    225

    Domyślnie Czy podoba sie wszystkim rarytasy?

    Dziewczynki, prosze bardzo, gadulcie ze mna
    U nas tutaj wszystcy powariowali po starym nino, osobliwie pink-grey i sand.
    Na wszystkim foram spotkam sie kolezanek z odpowiednim ISO.
    Kolorzy nino szaro-rozowe i pearl (jak nino sand) nabiera swoja popularnosc i od tego producenci robia swoja promocje - sa oczekiwane dla nas jest ZARA w tych kolorach (jak to mild) i motylki Nati. Ale tego nie wystarcze. Nie chcie przedluzac historie o tym szaro-zoltym nino za koszmarny koszt, ale cos posrod nas wystapilo.
    Moze jeszcze nie dojszla do chustomaniakow.
    Czy mamy mode na chusty w takich kolorach?
    Jak sadzicie?
    http://naturalno.com.ua/ - sklep internetowy - chusty NATI, LENNYLAMB, ubrania dla karmijacych mam, kosmetyki naturalne
    Liza 12 lipca 2006 roku i Iwanek 16 lutego 2009 roku.

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie osobiście bardziej od pinkgrey podoba się pearlgrey, ale nie aż tak żeby za nie fortunę dać
    http://www.mein-kleiderschrank.de/in...egory&catid=69
    A jak wygląda szaro-zółte nino? masz fotkę?
    Myślę, że tych chust u nas w PL nikt nie ma, przynajmniej nikt się jeszcze nie chwalił
    Generalnie wolimy chusty z domieszkami a te są czysto bawełniane.
    Ale kto wie, kto wie, może i do nas ten szał na stare nino zawita
    Podobnie jest z rybkami o które wszyscy za granicą się zabijają a u nas nikt ich nie chciał
    Ostatnio edytowane przez Ania z Tulikowa ; 10-01-2010 o 18:07

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar Ruda
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    to tu to tam :)
    Posty
    3,181

    Domyślnie

    a mnie sie nino po prostu nie podoba ale tak samo mowilam o innych chustach a jak tylko w łapki mi wpadły to zdanie zmienilam
    Hania - 01.01.2007 r.
    http://okiemrudej.wordpress.com/

  4. #4
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kachna Zobacz posta
    a mnie sie nino po prostu nie podoba ale tak samo mowilam o innych chustach a jak tylko w łapki mi wpadły to zdanie zmienilam

    A u mnie constans- nino mi sie nie podoba. Fuj, penisy jak nic


    Ale co ja czytam????MOTYLKI NAti? czyli wszyscy wiedza a ja nie????

    Wydaje mi sie,ze kolor szaro-rózowy tych nino jest piekny. Jest deficyt chust w pieknym popielu z połaczeniem. A chust pudroworózowych w stylu maruyamy nie ma wcale.

  5. #5
    Chustofanka Awatar Nagar
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Ukraina
    Posty
    225

    Domyślnie

    U nas tez napewno nikt nie maje tych rarytasnych chust. Ale wydarzylo ze moja kolezanka prosi mnie, znajdz do niej zinka. Ja do nia mowi, a czym o Ci podoba? jest gruby, szary taki. Odpowiada mi, ze jest straszny rarytas i musi miec go.

    Rozumiem, ze nie wszystki chusty nam podoba,ale mam pomysl ze zbiorac chusty w stosik jest mozliwie jezeli oni podoba, czy nie tak?
    http://naturalno.com.ua/ - sklep internetowy - chusty NATI, LENNYLAMB, ubrania dla karmijacych mam, kosmetyki naturalne
    Liza 12 lipca 2006 roku i Iwanek 16 lutego 2009 roku.

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    Tak tak motylki nati Chyba będą co myślicie ? Bo ja na nie czekam

    A z tymi rarytasami to myślę sobie, że jest tak, że każde forum ma swoje "mody" i każdy chce je mieć. U nas tak jest z kilkoma chustami, ale o tych o których piszesz ja nawet nie słyszałam. Tak jak Ania napisała, u nas chyba najbardziej jako rarytasy poszukiwane są chusty z domieszkami
    Ostatnio edytowane przez MartaS ; 10-01-2010 o 18:27
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  7. #7
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Mi się nino podoba, żadnych penisów tam nie widzę (głodnemu zawsze chleb na myśli), to szaro różowe jest na pewno bardzo ładnei baaardzo trudno dostępne jak większośc starych nino, ja je widziałam tylko na zdjęciach (niestety).

  8. #8
    Chustofanka Awatar Nagar
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Ukraina
    Posty
    225

    Domyślnie

    Spoko ale wiesz kiedy wychodzisz od odrazu mozesz zobaczyc ISO: Zink (jest bardzo modny - ale dla mnie kwestia gustu), Pearl-Grey - fajne kolorzy, ale tez zwykla bawelna...i nic... Sand - tak chusta ze lnem, ale tez nie kostuje do 1000 EUR. W Rosji byl wysprzedany jeden ekzemplar Pink-Grey za 1000 USD...
    A rybki mi tez bardzo podoba (ale nie wszystki
    http://naturalno.com.ua/ - sklep internetowy - chusty NATI, LENNYLAMB, ubrania dla karmijacych mam, kosmetyki naturalne
    Liza 12 lipca 2006 roku i Iwanek 16 lutego 2009 roku.

  9. #9
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Sand to jest chyba w ogóle nie do zdobycia, a cena na pewno kosmiczna, może w tym roku didek wypuści jakieś fajne nino np.z lnem

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •