Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 80

Wątek: Buty na śliską nawierzchnię

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,081

    Domyślnie Buty na śliską nawierzchnię

    Dziewczyny, kurtka na zimę to jedna sprawa, a odpowiednie buty to druga
    U nas w mieście Łodzi odśnieżaniem alei reprezentacyjnej Pietryny nikt się nie frasuje, a co dopiero mniejszych ulic czy alejek parkowych!
    I jak tu nosić, nie zamartwiając się o zaliczenie gleby z ukochanym cudem na brzuchu? Lecieć na pupę, tylko jak potem wstać? Moje standardowe oficerki skórzane ładne są i ciepłe, ale poślizgnąć się w nich nie trudno... Jakie obuwie nosicie do chusty w śniegi i lody?
    Widziałam Noriska ma fajne norweskie antywywrotki... Rozmyślam właśnie nad górskimi butami wspinaczkowymi? Any ideas?

  2. #2
    Chusteryczka Awatar ostroszyc
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    2,373

    Domyślnie

    U nas też z odśnieżaniem klęska. Używam trekingowych Aku za kostkę, idę jak czołg zaspy i poślizgi nam niestraszne, muszę tylko uważać na potknięcia.

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    też polecam trekingowe .U nas ślisko jak cholera bo nie nieszkam w mieście gdzie są szlai posypywane piachem i solą , ale ja sune spokojnie z maluchem na plecach
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  4. #4
    Chustomanka Awatar neverendingstory
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    1,190

    Domyślnie

    ja chodzę w badurach trekingowych - są super a poza tym na spacery w terenie (jak nie po betronie) biorę kije trekingowe.
    moje lwice: Jadzia -05.08.2000, Justynka - 15.08.2009

  5. #5
    Chusteryczka Awatar ostroszyc
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    2,373

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez neverendingstory Zobacz posta
    na spacery w terenie (jak nie po betronie) biorę kije trekingowe.
    A takie kije różnią sie od tych od nordic walking? Bo właśnie dziś wpadłam na pomysł że przydałyby mi sie podpieracze i nie wiem jakie byłyby dobre... Hehe na razie nie mam żadnych i zastanawiam sie czy nie wziąć kija od mopa

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    A ja wam miałam o butach pisać i wątek zakładać, ale trochę się bałam, że będę niechcianą reklamę na forum robić Bo chciałam zareklamować buty, które ostatnio kupiłam i są suuuper. Cieplutkie (do -20 - w ostatnie mrozy w samych rajstopach byłam i nogi mi nie zmarzły) łatwo się wkładają, na płaskiej podeszwie, ja je zakładam też do spódnicy Idealne do noszenia w chuście. A chciałam je zareklamować, bo firma ta, jak sami napisali, ma mały budżet na reklamę, więc się nie reklamuje. I żebyście mnie nie posądziły, że jestem importerem albo coś tych butów - nie jestem. Po prostu trafiłam na buty idealne i spokojnie mogę wam je polecić:

    http://www.icebug.pl/buty-cortina.htm
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  7. #7
    gosia1974
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MartaS Zobacz posta
    A ja wam miałam o butach pisać i wątek zakładać, ale trochę się bałam, że będę niechcianą reklamę na forum robić Bo chciałam zareklamować buty, które ostatnio kupiłam i są suuuper. Cieplutkie (do -20 - w ostatnie mrozy w samych rajstopach byłam i nogi mi nie zmarzły) łatwo się wkładają, na płaskiej podeszwie, ja je zakładam też do spódnicy Idealne do noszenia w chuście. A chciałam je zareklamować, bo firma ta, jak sami napisali, ma mały budżet na reklamę, więc się nie reklamuje. I żebyście mnie nie posądziły, że jestem importerem albo coś tych butów - nie jestem. Po prostu trafiłam na buty idealne i spokojnie mogę wam je polecić:

    http://www.icebug.pl/buty-cortina.htm

    Fajne te buciki. Ile kosztują? Można je gdzieś przez net kupić?

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    Ja je w intersporcie widziałam najpierw na żywo i mi się spodobały, ale rozmiaru nie było i kupowałam tutaj:

    http://www.sklep.jrsport.pl/c/pl/36_...ng/icebug.html

    ale widzę, że już ich nie ma Zapłaciłam 309 plus przesyłka.

    Na allegro widziałam, ale bez misia.
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  9. #9
    Chustofanka Awatar ursus_arctos
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Vantaa, Finlandia
    Posty
    178

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MartaS Zobacz posta
    A ja wam miałam o butach pisać i wątek zakładać, ale trochę się bałam, że będę niechcianą reklamę na forum robić Bo chciałam zareklamować buty, które ostatnio kupiłam i są suuuper. Cieplutkie (do -20 - w ostatnie mrozy w samych rajstopach byłam i nogi mi nie zmarzły) łatwo się wkładają, na płaskiej podeszwie, ja je zakładam też do spódnicy Idealne do noszenia w chuście. A chciałam je zareklamować, bo firma ta, jak sami napisali, ma mały budżet na reklamę, więc się nie reklamuje. I żebyście mnie nie posądziły, że jestem importerem albo coś tych butów - nie jestem. Po prostu trafiłam na buty idealne i spokojnie mogę wam je polecić:

    http://www.icebug.pl/buty-cortina.htm
    mialam dokladnie o tych samych butkach IceBug pisac. sa imo GENIALNE, naprawde. ja mam inny model, takie: http://www.icebug.pl/buty-icebug-active.htm
    ale patent jest w podeszwie, ma takie kolce ktore wczepiaja sie nawet w lod i nie ma szans sie poslizgnac. troche dziwny dzwiek wydaja jak sie chodzi w srodku, po sklepie na przyklad no i nie polecalabym chodzenia w nich po domu po drewnianych podlogach.
    moje kosztowaly cos kolo 100 euro.
    jak dla mnie- idealne buty zimowe, a ja mam zime taka, ze hej (wczoraj minus 25). maz tez w IceBug smiga.
    Ostatnio edytowane przez ursus_arctos ; 04-01-2010 o 13:06

    Doula
    Doradczyni po kursie podstawowym Die Trageschule ®

  10. #10
    gosia1974
    Guest

  11. #11
    Chustomanka Awatar lillyofthevally
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Świętochłowice
    Posty
    784

    Domyślnie

    a ja Ecco polecam
    POWRÓT DO NASZEGO ŚWIATA DLA MOJEGO ANTKA:


    http://www.chusty.info/forum/showthr...958#post551958

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    a... gosiu jkbyś zamawiała sobie to uważaj na rozmiarówkę. Ja noszę normalnie 38,ale w tych butach 38 było dużo za duże. Wzięłam 37 i myślę, że jakbym wzięła 36 to też by było dobrze.
    Przy IceBug znalazłam jeden mankament - są ciepłe, czyli jak wybieram się na przykład w nich na zakupy to jest za gorąco. Są stanowczo na chłodne dni.
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  13. #13
    gosia1974
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MartaS Zobacz posta
    a... gosiu jkbyś zamawiała sobie to uważaj na rozmiarówkę. Ja noszę normalnie 38,ale w tych butach 38 było dużo za duże. Wzięłam 37 i myślę, że jakbym wzięła 36 to też by było dobrze.
    Przy IceBug znalazłam jeden mankament - są ciepłe, czyli jak wybieram się na przykład w nich na zakupy to jest za gorąco. Są stanowczo na chłodne dni.
    dzięki bardzo za info

  14. #14
    Chustofanka Awatar ursus_arctos
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Vantaa, Finlandia
    Posty
    178

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MartaS Zobacz posta
    Przy IceBug znalazłam jeden mankament - są ciepłe, czyli jak wybieram się na przykład w nich na zakupy to jest za gorąco. Są stanowczo na chłodne dni.
    te z serii "Active" sa ciensze, wiec w sklepie np. ok, cieplo, ale do wytrzymania. i przy minus 20 na zewnatrz noga nie marznie. te z serii "winter" musza byc naprawde mega cieplutkie

    Doula
    Doradczyni po kursie podstawowym Die Trageschule ®

  15. #15
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    185

    Domyślnie

    oglądałam te buty chyba wcześniej w sklepie i też wydawały mi sie super, ale faktycznie rozmiary są dużo większe od naszych polskich; ja mam 36 i najmniejszy (36) był za duży

  16. #16
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    Dziękuję serdecznie za założenie tego wątku, opis butów i namiary na odpowiednie strony Dzięki Wam już złożyłam zamówienie i czekam na przesyłkę. Mam nadzieję, że będę równie zadowolona Miałam dotychczas problem ze znalezieniem odpowiednich butów głównie ze względu na to, że moja stópka podpada pod męską rozmiarówkę
    Ewa - mama Martyny (27.05.2008 r.), Jeremiego (26.06.2009 r.) i Konstantego (04.03.2012 r).

  17. #17
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie

    Własnie pilnie szukam czegoś w tym stylu dla siebie. Myslałam o trekkingowych badurach
    http://photos02.allegroimg.pl/photos...8/72/860187293

    Ale MartaS zaciekawiłaś mnie tymi Icebugami.

    Możesz mi napisać jak wysoki jest cały but z cholewką?
    I czy cholewka na górze jest szeroka , dopasowana czy luźna?
    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


  18. #18
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    Moje mają całej wysokości ok. 26 cm. One są wąskie na górze, takie przylegające do łydki, bo mają wszytą gumkę.
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  19. #19
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie

    A tę gumkę można regulować? Mam dość masywne łydki i boje się że się nie dopnę, na górze.
    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


  20. #20
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    Hmm, moja droga, dawno się tak nie przyglądałam żadnym butom jak tym No gumka jak to gumka jest wszyta i już. Buty są zapinane na suwak, a gumka nie jest jakaś mega rozciągliwa. Ze mnie jest chuchro, więc i łydki cienizna, ale jak chcesz to poproszę jutro moją mamę, żeby przymierzyła (ona ma dopiero masywne łydki !) i powiem Ci czy było jej wygodnie.
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •