Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Powiadomienie na e-mail

  1. #1

    Domyślnie Powiadomienie na e-mail

    Próbuję wyłączyć, bo mi poczta sie zapycha, a jakoś mi to nie idzie, wciąż mam maile o odpowiedziach na tematy, które czytałam/pisałam coś a już dawno nie wchodzę
    Jak to zrobić???

  2. #2
    Chusteryczka Awatar goska@
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    1,779

    Domyślnie

    W panelu kontrolnym masz liste subskrybcji
    klikasz wybrane tzn zaznaczasz kwadracik a pozniej jedziesz w dół i tam wybierasz usun subskrybcje

    powinna zadziałac
    Ostatnio edytowane przez goska@ ; 30-12-2009 o 10:06
    Wiktoria 27.07.2001
    Alicja 31.12.2007




    http://roszpunkowo.blogspot.com/ moje dłubanki




  3. #3
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,792

    Domyślnie

    Panel uzytkownika - zaawansowane ustawienia, a tam bodajze druga rubryka od gówy:

    Domyślny tryb powiadamiania o postach
    Jeżeli założysz temat na forum albo napiszesz post w temacie innego użytkownika możesz automatycznie dodać go do listy śledzonych tematów. Wybierz tryb powiadamiania o nowych postach w ramach śledzonego tematu. Nie subskrybuj Baz powiadomienia na email Automatyczne powiadomienie na email Codzienne powiadomienie na E-Mail Cotygodniowe powiadomienie na E-Mail Domyślny tryb powiadamiania o postach:wybierz "nie subskrybuj"
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  4. #4
    Chustonoszka Awatar Nurella
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    68

    Domyślnie

    Podbijam temat. Może ktoś mi wytłumaczy jak usunąć te nieszczęsne powiadomienia, bo sposób opisany przez Mayka1981 zastosowałam i to kilkukrotnie, potwierdziłam zmiany i nadal mi zapycha skrzynkę...

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nurella Zobacz posta
    Podbijam temat. Może ktoś mi wytłumaczy jak usunąć te nieszczęsne powiadomienia, bo sposób opisany przez Mayka1981 zastosowałam i to kilkukrotnie, potwierdziłam zmiany i nadal mi zapycha skrzynkę...
    Ja miałam w kazdym z tych maili na samym dole "wyłącz subskrypcję" albo odsubskrybuj wszystkie wątki z forum i przez naciśnięcie przekierowalo mnie na strone forum i już


  6. #6
    Chustonoszka Awatar Nurella
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    68

    Domyślnie

    Kornflejka- sprawdziłam to, zastosowałam i... nic. No albo jakaś niegramotna jestem, albo u mnie coś nie działa. A skrzynkę jak mi zapychało tak i zapycha...

  7. #7
    Chustonoszka Awatar Nurella
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nurella Zobacz posta
    Kornflejka- sprawdziłam to, zastosowałam i... nic. No albo jakaś niegramotna jestem, albo u mnie coś nie działa. A skrzynkę jak mi zapychało tak i zapycha...
    Oki. Chyba się jednak udało, ale każdy wątek osobno, a nie wszystkie razem. Na razie nic nie przychodzi, ale zobaczymy, bo może nikt teraz nie pisał?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •