Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: nati z wełną-ktokolwiek widział ktokolwiek wie

  1. #1
    Chustomanka Awatar taDorotka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    729

    Domyślnie nati z wełną-ktokolwiek widział ktokolwiek wie

    cudna jest, to wiem bo od dni paru mam limitowanego fioletowego pasiaczka /aliona-BUZI!)/. ma ona 37% wełny merynosów co nadaje jej niesamowitości miękkości. mam tylko pytanie do wełnolubnych - czy przypadkiem wiecie, jak sie to zachowuje w lecie? nie ugotuje mi to dzieciowinki?
    Ostatnio edytowane przez taDorotka ; 30-12-2009 o 03:36
    [CENTER]szara codzienność? nie u nas FRANCISZEK (2005), IGNACY (2007), HELENA (2009), ANIELKA (2012), BASIA (2014)KRZYSIO(2019),MACIEK (2023)CENTER]

  2. #2
    Chusteryczka Awatar macierzanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,436

    Domyślnie

    Do lata daleko. Na upały najlepszy jedwab, ale ja nosiłam w wełnie (indio) i było mi lepiej niż w bawełnie.



  3. #3
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Mi się zdarzyło w upały motać Lenę w wełnianą grecję i nie zauważyłam nadmiernego ogrzewania. Wełna ma bardzo fajne właściwości - jak jest zimno, to grzeje, a jak jest gorąco, jest przewiewna i nie zatrzymuje przegrzanego powietrza przy ciele.
    Ja nie nosiłam zbyt dużo w wełnie w upałach z innego powodu - przy pewnych temperaturach pocimy się w każdej szmacie, nawet w jedwabiach - a częste pranie ręczne wełnianej chusty jakoś nie jest moim ukochanym zajęciem na piękne letnie wieczory

  4. #4
    Chustomanka Awatar taDorotka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    729

    Domyślnie

    o, i juz po argumencie (dla m.) zeby na lato cos nowego kupic...
    [CENTER]szara codzienność? nie u nas FRANCISZEK (2005), IGNACY (2007), HELENA (2009), ANIELKA (2012), BASIA (2014)KRZYSIO(2019),MACIEK (2023)CENTER]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •