Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Sprawdzicie kieszonkĂŞ?

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    317

    Domyślnie Sprawdzicie kieszonkę?

    Nie jestem pewna czy jest ok. Mam wrażenie, że Hania mi się jakoś wychyla. Staram się dociągnąć górę, ale boję się, że jej się będzie szyja obcierać... Poza tym ona strasznie chce ręce wyciągać, przekręca głowę jakby chciała zobaczyć co ma za plecami ale jest na to jeszcze za mała (3 mies)?









    ale jak usnęła to się przytuliła...


    Z góry dziękuję za odpowiedzi

  2. #2
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    115

    Domyślnie

    Aniu, ja bym zwinęła w wałeczek to co zostaje na górze. i chyba ciut za luźno, może dlatego się wychyla? a może pupcia za mało wpadła w chustę? ale niech się specjaliści wypowiedzą

    śliczna chusta, i Wam w niej ślicznie!! i Hania jak urosła!! i bardzo się cieszę, że tak Wam dobrze idzie to chustowanie bo generalnie jest super!! (a tata też się mota?)
    Kubuś - 08.10.2003, Iga - 18.09.2007

    "żaden wariat nie jest wariatem jeśli przyjmiemy jego racje"

  3. #3
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    na trzecim zdjęciu widać, że kolanka są za nisko a to oznacza że pupa nie wpadła dobrze w kieszonkę. po dobrym dociągnięciu wiązania pomaga taki trik jaki pokazuje mamaalexa: mając łydki dziecka między kciukiem a palcem wskazującym, przyciągasz zwinięte poły chusty pod pupą do siebie palcem wskazującym i serdecznym. dobrze wtedy czuć to wpadanie w kieszonkę. automatycznie prawidłowo ułoży się kręgosłup.

    ze zwijaniem górnej krawędzi zgadzam się też.

    generalnie dociągnij - naprawdę mocno - dziecko nie może "odpaść" od ciebie przy pochylaniu do przodu.

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    317

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny. Niedługo w Lublinie będą warsztaty z annąmamąalexa więc mam nadzieję się wszystkich trików nauczyć A do tego czasu będę udoskonalać swoją kieszonkę z pomocą forum
    aniac - mam nadzieję, że się spotkamy w sobotę? A tata się chyba trochę chusty boi bo na razie tylko mi dopinguje.
    Tylko krzywo patrzy, że za duo na forum siedzę....

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    115

    Domyślnie

    a to tak samo jak nasz
    Kubuś - 08.10.2003, Iga - 18.09.2007

    "żaden wariat nie jest wariatem jeśli przyjmiemy jego racje"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •