Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 77

Wątek: sanki a chusta. gdzie są dzieci z sankami?

  1. #21
    Chusteryczka Awatar Gertruda
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Las koło Łodzi
    Posty
    2,701

    Domyślnie

    My się jeszcze nie wyposażyliśmy w sanki Tzn sanki są mojego m. ale bez oparcia, oparcie zamówione i jedzie do nas...mam nadzieję, że przyjedzie zanim śnieg się stopi U nas w parku wczoraj sporo dzieci na sankach widziałam do południa jak byłam z małym na niesankowym spacerze, i aż mi smutno było, że my bez sanek spacerujemy...
    Starszy 18.12.2008 Młodszy 02.01.2011

    Podpisz się i ratuj maluchy!!!!

  2. #22
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Kornelia nie lubi sanek Siedzi skrzywiona i tylko czeka aż wrócę do domu

  3. #23
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    Mamy sanki,byliśmy i była chmara dzieci.Najpierw poszły z lampionami na roraty,a potem na jedynej we wsi górce szaleństwo i nawalanka.Przypomniało mi się moje dzieciństwo w górach,ech...

  4. #24
    Chustofanka Awatar Mama Żuka
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    309

    Domyślnie

    Melduję, że i wczoraj i dzisiaj odbyło się nasze saneczkowe szaleństwo
    Wczoraj innych saneczkowiczów brak, dziś spotkana jedna koleżanka.

    A oto Żukowy zjazd:





  5. #25
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mucha Zobacz posta
    czy sanki nie są zimowym substytutem wózka, czy chustowemu talibowi wypada wozić dziecko w sankach? Ponieważ jestem jedynym znanym sobie chustotalibem więc sam sobie odpowiedziałem, że sanki są ok
    Są ok bo służą rekreacji tak jak łyżwy, rower itd a nie "spacerowaniu bo z dzieckiem trzeba spacerować"

    Cytat Zamieszczone przez mucha Zobacz posta
    Oczywiście tuż po pracy wyszliśmy na spacer na sanki na wały przeciwpowodziowe.
    NIE WOLNO CHODZIĆ PO WAŁACH PRZECIWPOWODZIOWYCH

    No chyba ze macie tam taką specjalną ścieżkę że jednak chodzić wolno - ale u nas w okolicy na wałąch wszelakich są znaki że nie wolno bo si ę niszczą...

    Cytat Zamieszczone przez mucha Zobacz posta
    Wczoraj na całych wałach oprócz nas były 2 osoby (a było jeszcze jasno)!!! Gdzie są dzieci na sankach? Czy one zjeżdżają w tym czasie na wirtualnych sankach na kompie?
    Hmmm może jeszcze sanki jadą z allegro? A innych rodziców z dziećmi nie widziałeś? Tak sobie niesankowo chodzących? Bo wczoraj to ja byłam chyba jedna jedyna z dzieckiem na mieście, dzisiaj też

    My sanki kupimy z kolejnej wypłaty czyli w styczniu

    Suuper fotki zimowe btw
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  6. #26
    Chustoholiczka Awatar martalicja
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    UK
    Posty
    4,312

    Domyślnie

    To u nas dzieciary szaleją na sankach. Ba, na workach z sianem zjeżdżają z górek, ciągają siebie nawzajem Powrót do korzeni. Jak toto zasuwa!!

    Podjazd pod uliczkę moich rodziców tak rozjeździli i wyślizgali, że samochody ledwo wjeżdżają

    U nas śnieg jest od kilku dni, więc zaliczyliśmy już sanki kilkakrotnie. jednak ewidentnie Damiś woli nóżki, sanki go przerażają, mimo małej prędkości. Starszy lubi za to jak ktoś go ciąga szybko i robi ostre zakręty
    Mnie tylko ten dość mocny mróz i lodowaty wiatr zniechęcają
    B 2004. D 2008. M 2010. J 2012
    moje fotografie https://www.facebook.com/Martasframes/
    Miejsce w sieci https://martasframes.com/

  7. #27
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    Pamietam jak zasuawałam z "góry " pod moim blokiem! mamtka sie darła godzine z balkonu: Syyyylwia, ale dla mnie liczył sie tylko śnieg i megaprędkosci osiągane na tym sprzęcie.
    A teraz fakt- dzieci na sankach coraz mniej. No bo jak tu jechać na sankach jak ma sie czipsy w jednej a kole w drugiej rece?

    pewnie za rok to będę Blankę ciągać na sankach az padnę!!!

  8. #28
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    OT ale muszę to napisać

    sylvetta nie pisz już ani słowa! masz cudną liczbę postów aż szkoda zepsuć

  9. #29
    Chusteryczka Awatar nianja
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,762

    Domyślnie

    też się zastanawiam gdzie te dzieciaki, wróciłyśmy z parku i nie spotkałyśmy tam nikogo! my wprawdzie nie sankowo dziś bo jeszcze sanki zakopane w garażu.

  10. #30
    Chustomanka Awatar dagis
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    se
    Posty
    542

    Domyślnie

    jak to gdzie ??
    w szkole/przedszkolu/zlobku
    a po na kendo, angielskim, hiszpanskim, chinskim, jodze, garncarstwie, karate, warsztatach kreslarskich albo innym voo doo

  11. #31
    Chusteryczka Awatar wrapsodia
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Erlangen Niemcy /czasem Wawa/Jarosław/Klimontów
    Posty
    1,682

    Domyślnie

    a my właśnie dziś pod choinką znaleźliśmy sanki! wielka radość a potem wielki smutek jak się okazało że sanki są bez oparcia. Dziś wypróbowane i nie da rady takimi jechać z rocznym dzieciem trzeba czekać aż teraz mądry mikołaj dorobi oparcie...
    Gosia, mama Toli (25/10/2008), dawniej mimezis

    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci



  12. #32
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ulala.v Zobacz posta
    OT ale muszę to napisać

    sylvetta nie pisz już ani słowa! masz cudną liczbę postów aż szkoda zepsuć
    kurde, zepsułam no......

  13. #33
    Chustonoszka Awatar farmerkowa
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Łomża
    Posty
    80

    Domyślnie

    a u nas odkąd spadł śnieg sanki codziennie to podstawa. Z Igim wychodzimy na spacerek wózkowy ok 12-13 łazikujemy po skrzypiącym śniegu do 15 a pod wózkiem oczywiście "jabłuszko" do zjeżdżania i lecimy po Kacperka do przedszkola. No i jeszcze musowo godzinka na górce pod blokiem. Co prawda sąsiaedzi stukają się w głowę patrząc na 3miesięcznego Igora w wózku na spacerze podczas wielkiego śniegu ale co tam. Dzisiaj pobiliśmy samych siebie i z racji że Igi ok 15 odmówił spania w wózku po Kacperka poszliśmy już w chuście. Tak więc dziś Kacperek szalał na górce a Igi obserwator siedział w chuście. Było extra tylko szkoda że tak mało dzieci na górce ...

  14. #34
    Chustoholiczka Awatar brikola
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    3,607

    Domyślnie

    u nas śniegu narazie nie za wiele, ale od wczraj jak się tylko pojawił-wszystkie dzieci z sąsiedztwa od rana oblegają górkę

    jak dla mnie sanki to oczywistość i nie są substytutem wózka, przecież to frajda nad frajdy i do tego rzadka, bo nie zawsze jest tyle śniegu na chodnikach!

  15. #35
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    Tia...Jula poszła dziś na na sanki sama+koleżanki,bo uznała,że takie zjeżdżanie z młodym to żadna frajda.No i wróciła z fifą wielkości winogrona pod okiem i obdrapaną gębą,jak zbój jakiś.Co się stało??"Sanki tak zasuwały,że nie wyrobiła i wpadła w wysokie osty"No żesz.....!
    Ale jak patrzę na nią,to nie mam siły się wkurzać,bo całe popołudnie przeżywa,że nie będzie teraz mogła się Mikołajowi(wielka miłość) pokazać

  16. #36
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    Sanki fajna sprawa, tym brdziej ze mieszkałam koło mega górki i mama wysyłała tatę, który zabieral sanki , mnie pod ramie i do domu zanosił bo innej siły nie było na mnie.
    Moja córka chyba nie ma tej frajdy, bo jak wczoraj wywróciła sie z sanek na śnieg to płakała - a sięgała rączką ciekawskie nasienie
    Pierwszy raz jak mała była na spacerze saneczkowym to piszczała z radości,
    drugim razem potraktowała to jako standard a frajdę miała jak mama biegła

    Ot teraz uwielbiam jak śnieg mi skrzypi pod butami

  17. #37
    Chustofanka Awatar u_lcia
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    józefów / warszawa
    Posty
    151

    Domyślnie

    a nie boicie się a taki mróz wyłazić z dzieciami? (u mnie =11, -14) ja znam dwie wersje - do -5 lub -10 z dzieckiem. i o ile z 4-miesięczną wylazłabym, to 2-letnią nie bardzo wiem jak ubrać. no igada cały czas to się boję że gardło załatwi.. ale własciwie chetnie bym poczłapała...

  18. #38
    Chustomanka Awatar dominika79
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,384

    Domyślnie

    i u nas sanki zaliczone

    u-lcia u nas dzisiaj w pewnym momencie dochodziło do -17

    wiesz co - nie ma pogody która zatrzymała by mnie w domu (noo dobra ulewa tyou oberwanie chmury i tajfun jaki miał miejsce w wakacje ) ale ten deszcz to tylko z powodu MNIE samej a nie dziecka jak Maciek był mały to nawet ulewa mnienie zatrzymała.. jakos zestarzałam się

    Hania 18 miesiecy ubrana była w : bodzy z długim rekawem + koszulka z krótkim + ciepła kurtka + rajstopy + getry + ocieplane ortalionowe spodnie + rekawiczki + skarpety wełniane (na te rekawiczki bo rekawiczki takie lipne cienkie polarowe, niania nam zbubiła porzadne) + czapka polarowa gruba ciepła i to wszystkoe ( tak tak - swetra nie było bo Hanka sie rusza a kurta ciepła naprawde - puchowa ) -melduje poza policzkami cieplutka była w srodku po 1.5 godzinie spaceru sankowego
    H- 28.06.2008 r., M -05.06.2001 r.


    mojdom13.blogspot.com

    http://http://www.chusty.info/forum/...ad.php?t=46784pieluszki wielorazowe

    ---> w razie zapchania skrzynki pw---> dosr@poczta.wp.pl

  19. #39
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Kacper już kolejny dzień szalał dziś na śniegu. Sanki poszły w ruch. A najbardziej spodobało mu się rzucanie na śnieg i turlanie
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  20. #40
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    hihihi ja nawet do szkoły wożę dzieci na sankach co nawet ciekawie wygląda.....matka pociągowa i czwórka dzieci na sankach
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •