Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 86

Wątek: nowe Pieluszki Formowane Tetro - recenzje

  1. #41
    Chustoholiczka Awatar aliona
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    mieszkam w Łodzi, gdzie nawet bieganie psom szkodzi
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    tak czytam sobie te recenzje tetro i zastanawiam się jak to możliwe, że moja wcale nie zesztywniała
    mimo twardej wody!
    nie jest wprawdzie tak miękka jak przed pierwszym praniem
    (była jak puszek ), ale nie mogę powiedzieć żeby była twarda.
    jest naprawdę bardzo przytulaśna

    i chciałam jeszcze dodać, że bardzo odciska się ta gumeczka wszyta z tyłu w pasie. nie jestem w stanie tak zawiązać pieluszki żeby siedziała odpowiednio pewnie na pupie i gumka się nie odciskała
    (na moim dziecięciu zwykle odciskają się gumeczki wielorazówek, ale w tetro wybitnie)
    złotowłosa i trzy misie
    <3 <3 <3

  2. #42
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    40

    Domyślnie

    moja raz prana wiec o sztywnosci jeszcze nie moge napisac ale zalozylam mojej starszej corce niby odpieluchowanej ale teraz przezywa etap zazdrosci i zdarza jej sie posikac ze zlosci...
    na szczescie miala tetro bez otulacza i ...rajstopki byly suche a ma prawie 2,5 roku wiec wielki plus
    kolor bardzo ladny zakladanie wymaga troche wprawy ale to jest do opanowania
    Helenka 05.11.2009 Zuzia 20.09.2007

  3. #43
    Chustomanka Awatar moniaaa
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Islandia
    Posty
    867

    Domyślnie

    co do moich doświadczeń Kolorki super, co do sztywnięcia to hmm niekoniecznie, jak się nimi jak wyschnie troszke porusza na boki to miękną, używam raczej rzadko póki co, chociaż leżą i wyglądają wspaniale
    ale myślę że wiosną jak pogoda będzie ładniejsza to juz na pupce będą dużo częściej
    na noc wkłądam dodatkową wkłądkę i jest spoko

    Polecam!! przede wszystkim dla dzieci juz poruszających się

  4. #44
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    Pieluszka bardzo fajna, piękne kolorki, bardzo dobrej jakości flanelka, fajne rozwiązanie z troczkami, ładnie chłonie, jak na flanelkę i mokra flanelka od skóry nie przeszkadza dziecku.
    Niestety nie dla nas. Poza tym pieluszka zawiązana i wywinięta z przodu robi się taka twarda i sztywna na brzuszku.
    Krój jak dla nas zbyt wąziutki. Wolimy szersze.
    No i gumki dość mocno odciskały się na brzuszku.
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  5. #45
    Chustonówka Awatar NiLLi
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    48

    Domyślnie

    Ja też używam Tetro Synek ma trochę ponad 7 m-cy. Lubię je, bo są bardzo zgrabne i z otulaczem Flip pupa nie wygląda na wielką. Ubieram je tylko w domu. Więcej niż 1-2 siku nie wytrzyma, więc trzeba często zmieniać pieluszkę, ale to nie jest wielki problem.
    Kolorki faktycznie przesłodkie. Zawiązywanie nie sprawia problemów.

    Niestety synkowi też się odciska z tyłu gumka.

    Co do sztywności. Mam 4 kolory. Ten żółty (lemon...) pozostał milusi i mięciusi. Najtwardsze zrobiły się niebieskie. Nie wiem z czego to wynika. Może flanela trochę inna. Po rozciągnięciu trochę miękną, ale te żółte nie dość, że po praniu pozostają miękkie, to materiał też pozostał milusi. A w niebieskie całe jakieś takie sztywne.

  6. #46
    Chustonówka Awatar NiLLi
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    48

    Domyślnie

    Hehe... teraz sprawdziłam, nie żółta pieluszka, tylko ta zielonkawa, ale chyba wiadomo, o którą chodzi

  7. #47
    Chustomanka Awatar ewinka
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    691

    Domyślnie

    A ja czekam na moją tetro i też będę pisać

  8. #48
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Ja tez wlasnie zamowilam i jestem ciekawa jak sie sprawdza!

  9. #49
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Nasze tetro juz przetestowane po raz pierwszy. O sztywnosci/miekkosci nie moge wiec jeszcze nic napisac, ale dla nas sa super! Troczki sa swietnym rozwiazaniem i mozliwosc zrobienia zakladki w dol u mojego 2 miesiecznego synka swietnie sie sprawdzila. Uzywallismy ich razem z wkladkami z microfibry okolo 3 godzin i 2 nawet nie przesiakly! Dla nas po prostu super. Latem bedziemy uzywac bez otulacza!!!
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

  10. #50
    Chustomanka Awatar emmaline
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,457

    Domyślnie

    no to ja mam taką obrazkową recenzję Sorry za ilość zdjęć, ale jak się małż dorwał do aparatu, to nacykał trochę ):
    http://picasaweb.google.com/karolina.ulacha/Czapka#
    Weronika Magdalena 09.10.09 http://weronikamagdalena.blog.pl

    czekamynaczerwcowegochłopca2017

  11. #51
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie

    Ja mam 5 pieluszek tetro zakupinych z myślą o starszej, 18-miesięcznej córce z perspektywą szybkiego zakończenia pieluchowania. Ogólnie są piekne i chłonne, podobają nam się (nawet mężowi), ale te sznureczki faktycznie troszkę za krótkie, ciężko zawiązać kokardkę, najlepiej na węzeł, a to zaś ciężko odwiązać Ale i tak kusi mnie by dokupić kolejne kolorki, których nie mam (mania kolekcjonowania ładnych rzeczy); widziałam nawet czarną, ale zastanawiam się czy nie będzi farbowac i czy jej specjalnie nie trzebaby prac osobno?!
    Jesteśmy więc zadowolone i na dowód wkleję zdjęcie ( mam nadzieję,że mi się uda)

    I jeszcze pytanie do Kingi ( nie wiem czy tu powinnam, ale zależy mi by przeczytała): ano, zalogowałam się już jakiś czas temu na forum bezpieluch. pl; wypociłam 2 długie wiadomości ( jedna to przywitanie, 2 pytanie o program w TVP 2) z chęcią uczestniczenia aktywnie w rozmowach itd. Napisane było, że wiadomości zostały przyjęte, ale muszą być jeszcze zaazkceptowane przez moderatora. ... I nic od tego czasu, sprawdzam codziennie, czy już to jest, a wciąż widzę stare posty, a moich wciąż nie ma. Czy to forum jeszcze działa, Pani Kingo? Chciałabym "pouczestniczyc" czasem w dyskusjach, ale czy jest sens? Pozdrawiam serdecznie

  12. #52
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam Wszystkich! A czy te pieluszki nie spadają z pupy baaardzo ruchliwego dziecięcia? Czy te troczki dają radę wszystko utrzymać?

  13. #53
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie


    Wkleiłam zdjęcia-gotowa reklama Tetro ( a przy okazji testuję wklejanie zdjęć

    Hania (02.10.2008)
    Marta(03.12.2009)
    Ludwik (16 10.2013)


  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wika Zobacz posta
    I jeszcze pytanie do Kingi ( nie wiem czy tu powinnam, ale zależy mi by przeczytała): ano, zalogowałam się już jakiś czas temu na forum bezpieluch. pl; wypociłam 2 długie wiadomości ( jedna to przywitanie, 2 pytanie o program w TVP 2) z chęcią uczestniczenia aktywnie w rozmowach itd. Napisane było, że wiadomości zostały przyjęte, ale muszą być jeszcze zaazkceptowane przez moderatora. ... I nic od tego czasu, sprawdzam codziennie, czy już to jest, a wciąż widzę stare posty, a moich wciąż nie ma. Czy to forum jeszcze działa, Pani Kingo? Chciałabym "pouczestniczyc" czasem w dyskusjach, ale czy jest sens? Pozdrawiam serdecznie
    Jeju, jeju, dopiero dzisiaj tutaj dotarłam, przepraszam.
    Jasne, że jest sens! Kurczę, coś musiało nie zadziałać z powiadomieniami... sprawdzimy co się stało i mam nadzieję uda nam się rozwiązać problem
    A panią to ja się jeszcze długo nie zamierzam czuć )) Kinga mi wystarczy ))
    Kinga Cherek,
    - Autorka książki i eBooka: www.bezpieluch.pl
    - Producent chust: www.chusta.pl
    - Producent pieluszek wielorazowych i chust: www.tetro.pl
    - www.szkolachustonoszenia.pl

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wika Zobacz posta

    Wkleiłam zdjęcia-gotowa reklama Tetro ( a przy okazji testuję wklejanie zdjęć
    Ale suuuper pupiszony!!!
    Dziękuję Wam wszystkim za recenzje!
    i czekam na więcej
    Kinga Cherek,
    - Autorka książki i eBooka: www.bezpieluch.pl
    - Producent chust: www.chusta.pl
    - Producent pieluszek wielorazowych i chust: www.tetro.pl
    - www.szkolachustonoszenia.pl

  16. #56
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Ja musze przyznac ze polubilam bardzo patent z troczkami i sama go wykorzystalam w mojej formowance wlasnej reki (oczywiscie na wlasny urzytek wylacznie). Nie to co oryginal ale dziala! No i nic sie nie przyczepia do siebie jak rzepy...
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

  17. #57
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kinga Zobacz posta
    Jeju, jeju, dopiero dzisiaj tutaj dotarłam, przepraszam.
    Jasne, że jest sens! Kurczę, coś musiało nie zadziałać z powiadomieniami... sprawdzimy co się stało i mam nadzieję uda nam się rozwiązać problem
    A panią to ja się jeszcze długo nie zamierzam czuć )) Kinga mi wystarczy ))
    Cieszę się, KINGO, że wszystko wyjaśnione, mam nadzieję, że forum mi posłuży i nowa porcja pieluch tetro ( mają wkrótce przyjść) też. Pozdrawiam serdecznie

    Hania (02.10.2008)
    Marta(03.12.2009)
    Ludwik (16 10.2013)


  18. #58
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Podhale
    Posty
    53

    Domyślnie

    hmmm tak sobie czytam te recenzje i może też się skuszę. One są śliczniuchne i szkoda by mi było chować je pod otulaczykiem. Może faktycznie na lato...

  19. #59
    Chustofanka Awatar Weraho
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    329

    Domyślnie

    Ja uwazam, ze system troczkow w tetro sparwdza sie super. pieluszka nie ma prawa spaść, nic sie nie dzieje nawet przy ruchliwym malcu. Mam tez troczkowa storchenkinder i tu musze przyznać, system troczkow zawodzi, ale tamta pieluszka ma inny kroj i inne troczki...
    A najlepiej wiazać troczki na polkokardkę-trzyma mocniej niż kokardka i latwiej rozwiazać niz podwojny supel.
    Mama Marysi, Zosi i Michałka

  20. #60
    Chusteryczka Awatar marcy
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,927

    Domyślnie

    To ja też się dopiszę: tetro generalnie u nas się sprawdza, lubię te pieluszki za łatwość zakładania - troczki są proste w obsłudze. Po praniu rzeczywiście sztywnieją, ale ja je pare razy skręcam, tak jakby się pranie wykręcało i robią się spowrotrem miękkie. Tak jak już ktoś wcześniej zauważył, miękkość pieluszki zależy od koloru - najmilsze są zółto zielome, potem pomarańczwe a na końcu turkusowo-brązowe. Chciałam wyprobować na moim 2 latku też ale niestety na długość nam pieluszki brakło. Gumki u nas nie bardzo obciskają, choć na poczatku róznie bywało, teraz się chyba wyrobiły. Kolorki są świetne, ale po praniu pieluszki tracą sporo jeśli chodzi o wygląd. Minusem dla mnie jest to że w porównaniu do kiszonek bardzo długo schną i w 2 po kilku praniach zaczął się pruć szew w tym półokrągłym miejscu koło troczków, ale da się to samemu zeszyć, nawet jak ktoś taka noga do igły jak ja.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •