Strona 23 z 37 PierwszyPierwszy ... 13151617181920212223242526272829303133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 740

Wątek: girasolomanki:)))

  1. #441
    Chustomanka Awatar margaretka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    923

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez La Chica Bonita Zobacz posta
    To w takim razie została ścięta krótsza, bo od początku była już taka krótka (nówkę kupiłam), a szmaty piorę zgodnie z informacją na metce. Mam nadzieję, że kolejne moje Girasole będą dłuższe, a raczej takie, jak być powinny
    Mój ardent miał dokładnie 4,56, tylko nie wypowiem się odnośnie prania, bo byłam już którąś właścicielką z kolei.

  2. #442
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    widzę, że już Ola odpowiedziała

  3. #443
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aniika Zobacz posta
    Tak sie zastanawialam, ze jesienne polki to tylko w sprzedazy bazarkowej ecru i raz zolty watek, a np. toffi to nie uswiadczysz. Dziewczyny trzymaja fla potomnych, czy poszly w swiat??
    U mnie to chyba właśnie na to wygląda (mam toffee)... Nie noszę w niej ostatnio, bo jednak w porównaniu z innymi, jesienna polka to nie jest demon nośności... Ale uwielbiam ją za te kolory, do kompletu mam pieluchę z polkową spódniczką i frędzlami (ale ecru), smyczkę, opaska już leci... No lubię ją i już!

    Cytat Zamieszczone przez matysia Zobacz posta
    ...mam pytanie jak nosza wasze Girasole, bardzo mi się co po niektóre podobaja, ale jak u nich z nosnościa?
    Jak wyżej. Z wsadem 11kg nie jest źle, ale to nie mistrzostwo świata... Zresztą, wiadomo - wszystko jest względne...
    Ale kiedyś jesienną polkę stawiałam wyzej w tym rankingu... Pewnie mała była lżejsza...
    Ostatnio edytowane przez metis1 ; 07-02-2012 o 10:47 Powód: LIT.
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  4. #444
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    Muszę się pochwalić nowym nabytkiem
    Post #112:
    http://chusty.info/forum/showthread....52#post1622252
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  5. #445
    Chustomanka Awatar buka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Kato
    Posty
    885

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aniika
    Buka fajna masz polke, bo to jesienna polka jest?
    Tak sie zastanawialam, ze jesienne polki to tylko w sprzedazy bazarkowej ecru i raz zolty watek, a np. toffi to nie uswiadczysz. Dziewczyny trzymaja fla potomnych, czy poszly w swiat??
    Tak to jesienna polka z czerwonym wątkiem, rzadko spotykana, wylowilam ja tu jakimś cudem - od truscaffki. Jedynym jej minusem jest to, że okazała się 4,2 ;(
    Będę się chyba przymierzać do toffi, albo ecru, teraz mam mam smaki na polkę większą ilością zieleni

    Cytat Zamieszczone przez jagienkat
    Ale cudna fotka!!
    a dziekujemy

    Cytat Zamieszczone przez matysia
    Przepiekne zdjęcie i wy pięknie wygladacie, ale mam pytanie jak nosza wasze Girasole, bardzo mi się co po niektóre podobaja, ale jak u nich z nosnościa?
    Podobno wprawiona bojowniczka w każdej szmacie poniesie, nawet w szaliku dziś to na forum przeczytałam a tak na serio - nie jest źle. Całe lato nosiłam 10 kg kloca w girasolu flamenco i nie narzekałam. Polka teraz nosi 12 kg i bardzo ją sobie chwalę. One są dość elastyczne i miękkie, rzadko udaje się tę chustę źle związać, tak żeby się coś wrzynało, daje miłe uczucie poduszeczek na ramionach moim zdaniem jade plum nosi lepiej, mniej odczuwam ciężar, choć nie jest to jakaś kolosalna różnica, po rpostu jade tak nie spręzynuje, tak to odczuwam. Z kolei przy nati diament bawełnianej girasole noszą jak marzenie. Podobnie nosi leoś, tez to uczucie poduszeczek, ale nie wiem dlaczego zdecydowanie gorzej mi go wiązać, grubszy, bardziej czepliwy - czy coś...

  6. #446

    Domyślnie snow rainbow

    czytalam watek do mniej wiecej wiosny zeszlorocznej,nie mam dosc czasu..naturalnie szukam girasola i zamarzyl mi sie teczowy..snow rainbow.czy nadal jest absolutnie niedostepny?czy moze cos sie w tej materii zmienilo?bom nowa i niewtajemniczona ...

  7. #447
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    o ile mi wiadomo nadal są dwa pasiaki i jeden diament w Polsce ale czy na sprzedaż to trzeba by się było dopytać właścicielek

  8. #448
    Chustonoszka Awatar ren
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Warszawa, Natolin
    Posty
    82

    Domyślnie

    dołączam do grona Girasolomanek
    zakochałam się w kilku limitkach - wśród nich jest oczywiście niezrównana Amitola, którą już udało mi się zdobyć, ale chętnie przygarnęłabym również Snow Flame, Ardent, Donau i pewnie kilka innych

  9. #449
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    witamy w klubie zarażonych

  10. #450
    Chustomanka Awatar Georgina
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,174

    Domyślnie

    Ja się zakochałam w opuncji i noszę w niej już prawie rok przepiękna chusta.
    Postanowiłam zostawić ją sobie, nawet gdy nie będę już nosić. Kiedyś dam ją mojej córce, jeśli będzie miała swoje własne dzieciątko i będzie chciała nosić.





    Bubu 7.9.2010

  11. #451
    Chusteryczka Awatar macierzanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez La Chica Bonita Zobacz posta
    Muszę się pochwalić nowym nabytkiem
    Post #112:
    http://chusty.info/forum/showthread....52#post1622252
    I do mnie podąża to cudo



  12. #452
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    163

    Domyślnie

    Dziewczyny! Szukam amitoli. Jakiejkolwiek. Znaczy obojętny rozmiar i (nie)używalność.
    Na używaną nie mogę trafić. Wiecie może czy i gdzie można kupić "nówkę" online.
    Wszystkie sklepy, które wygooglowałam nie mają


    "Rzeczy, które posiadasz w końcu zaczynają posiadać ciebie..."


  13. #453
    Chustomanka Awatar nemirowskaya
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    RAJCZA/śląskie
    Posty
    1,158

    Domyślnie

    Dopisuję się... Jaki czas temu uwiadomiłam sobie, że nie potrafiłabym rozstać się z naszą Xelą.
    Córka dostanie w posagu
    Zuzanna (16.02.2011), Lilianna (27.05.2014)
    "W obawie, by śmierć nie wydarła dziecka, wydzieramy dziecko życiu; nie chcąc by umarło, nie pozwalamy żyć." J.Korczak

  14. #454
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosia z badylem Zobacz posta
    Dziewczyny! Szukam amitoli. Jakiejkolwiek. Znaczy obojętny rozmiar i (nie)używalność.
    Na używaną nie mogę trafić. Wiecie może czy i gdzie można kupić "nówkę" online.
    Wszystkie sklepy, które wygooglowałam nie mają


    4,20 meters Fuchsia 81,00 €
    4,60 meters Sombra Rosado 89,00 €
    5,20 meters Fuchsia 99,00 €
    6,00 meters Fuchsia 114,00 €

    http://www.slingomama.nl/en/girasol-...l-amitola.html

  15. #455
    Chustonoszka Awatar ren
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Warszawa, Natolin
    Posty
    82

    Domyślnie

    chciałam się pochwalić, że mam już trzy limitki girasola: amitola, donau i kółkową snow flame
    wszystkie kupione tu, na chustostraganie. do szczęścia brakuje mi już tylko kółkowego ardenta (widziałam, że MyGirasol szył takie z czarnymi kółkami i ramieniem zakładkowym) - nie orientujecie się do kogo uderzyć celem zakupu?




    Mój blog:
    ronja.pl

  16. #456
    Chustomanka Awatar wisienka103
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    okolice miasta Kraka
    Posty
    641

    Domyślnie

    Dziewczyny, piszę tutaj, bo Wy pewnie będziecie wiedzieć najlepiej. Kupiłam na allegro girasola kółkowego. Sprzedawca napisał, że on od nowości był kółkowy. Kiedy chusta przyszła zdziwiło mnie, że nie ma metki wszytej. Możliwe to, że oryginalna kółkowa bez metki czy ktoś przerobił wiązaną? Kolor chusty jest girasolowy: koktajl ogrodowy. Co o tym myślicie?
    Kubuś 2012 Wojtuś 2014

    Piszę bez polskich znaków

  17. #457
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    raczej szyty z wiązanki, girasol zawsze wszywa swoją metkę, chyba, że jest jeszcze jedna możliwość - ktoś ją wypruł bo mu przeszkadzała

  18. #458
    Chustonówka Awatar ames
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    9

    Domyślnie

    i ja dołączam do was
    póki co Girasolka żadnego nie posiadam,ale jestem w nich zakochana!!Moim marzeniem jest Symphuo i Earthy Rainbow,Amitolą też nie pogardzę jak i pewnie innymi jeszcze nie do konca odkrytymi.
    Zaraziłam się przez awatarek pewnej forumki z wd (ren?), zaczęłam szperać i oczom mym ukazała się feria kolorów
    póki co pozostaje mi wzdychać do pięknych chust i czekać na okazję kiedyś,gdzieś...

    pozdrawiam!

  19. #459
    Chusteryczka Awatar Gabriela1999
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    2,487

    Domyślnie

    A do mnie idzie pocztą Meksykańska Opuncja

  20. #460
    Chustonoszka Awatar ren
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Warszawa, Natolin
    Posty
    82

    Domyślnie

    hej, ames tak, to ja na bazarku na pewno wcześniej czy później upolujesz wszystko o czym marzysz - ja w ciągu zaledwie 2 miesięcy mam już stąd 3 girasolki




    Mój blog:
    ronja.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •