Strona 31 z 37 PierwszyPierwszy ... 21232425262728293031323334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 620 z 740

Wątek: girasolomanki:)))

  1. #601
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    O tak, VV
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  2. #602
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie


    Mlodej sie zachcialo.
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  3. #603
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1

    Domyślnie

    Drogie Fanki Girasola,

    chciałabym zapytac, czy moze ktoras z mam nie chciałaby odsprzedac jakiegos girasolka? Interesuje mnie dlugosc w kole 4m i kolorek dla dziewczynki. Bardzo prosze o informacje, czy cos sie znajdzie.
    Dodam tylko, ze jestem tu totalnie nowa na forum i chcialabym czasem skorzystac z Waszych doswiadczen w chustonoszeniu. Ostatni raz mialam w chuscie syna kilka lat temu, ale wtedy mialam didymosa a teraz zachorowalam na girasola, dlatego prosze o jakies propozycje.

    Serdecznie pozdrawiam,

  4. #604
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    Chantel załóż wątek na chustostraganie w dziale "kupie" - bo to jedyne miejsce na forum gdzie można oferować chusty poszukującym (patrz regulamin). A dział "sprzedam" też przejrzyj-moze znajdziesz interesująca Cię ofertę

    Klikam z Tapatalk


  5. #605
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chantel Zobacz posta
    Drogie Fanki Girasola,

    chciałabym zapytac, czy moze ktoras z mam nie chciałaby odsprzedac jakiegos girasolka? Interesuje mnie dlugosc w kole 4m i kolorek dla dziewczynki. Bardzo prosze o informacje, czy cos sie znajdzie.
    Dodam tylko, ze jestem tu totalnie nowa na forum i chcialabym czasem skorzystac z Waszych doswiadczen w chustonoszeniu. Ostatni raz mialam w chuscie syna kilka lat temu, ale wtedy mialam didymosa a teraz zachorowalam na girasola, dlatego prosze o jakies propozycje.

    Serdecznie pozdrawiam,
    Fajnie, że zamarzył Ci się Girasol.
    Poszukaj w wątkach sprzedażowych, tutaj: http://www.chusty.info/forum/forumdi...p/107-Sprzedam albo daj ogłoszenie, że chcesz kupić Girasola tutaj: http://www.chusty.info/forum/forumdi...109-Kupi%C4%99
    Nowe Girasole możesz kupić tu http://www.chusty.info/forum/showthr...rtuje-jutro!!!

  6. #606
    Chustopróchno Awatar Andzia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Walia/ UK
    Posty
    10,995

    Domyślnie

    Nie mam zielonego pojęcia o grubości.
    Kto mi powie tej chuście w opcji diamond lub s-k bliżej do LL z bambusem czy do Rapalu.
    Tylko takie znam



  7. #607
    Chustopróchno Awatar Andzia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Walia/ UK
    Posty
    10,995

    Domyślnie

    nikt mi nie poradzi? :/



  8. #608
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Girasol od rapalki na pewno jest o wiele bardziej miekki a ll nie mialam. Nie mialam tez girasola diamond. Może jakos konkretniej zapytaj? Tzn jaki model z jakim splotem? Ktos sie na pewno znajdzie

  9. #609
    Chustopróchno Awatar Andzia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Walia/ UK
    Posty
    10,995

    Domyślnie

    Pytam konkretniej.
    Wyjdzie niebawem chusta Kujawiaczek w nowym grupszym splocie skośnokrzyżowym i możliwe że w diamond.
    Nie wiem który będzie lepszy. Do porównania mam tylko te dwie wyżej wymienione chusty.



  10. #610
    Chustomanka Awatar zewelinal
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Lubuskie
    Posty
    710

    Domyślnie

    agina napisala w watku o kujawiaczku ze chusta sk bedzie bardziej nosna, mam diamentowego girasola i jest miekki i kochany, jest cienki dobrze nosi 10 kg, ciezko porownywac bo to zupelnie rozne chusty
    09.02.2011
    03.04.2013

  11. #611
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zewelinal Zobacz posta
    agina napisala w watku o kujawiaczku ze chusta sk bedzie bardziej nosna, mam diamentowego girasola i jest miekki i kochany, jest cienki dobrze nosi 10 kg, ciezko porownywac bo to zupelnie rozne chusty
    jakiego masz diamenta?

  12. #612
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zewelinal Zobacz posta
    agina napisala w watku o kujawiaczku ze chusta sk bedzie bardziej nosna, mam diamentowego girasola i jest miekki i kochany, jest cienki dobrze nosi 10 kg, ciezko porownywac bo to zupelnie rozne chusty
    Pisałam, że slyszałam że diamenty mniej nośne sama diamentowego girasola nigdy nie mialam wiec nie ręcze za tę opinie dzirwczyny noszą w s/k i kilkulatki tak wiec sie da a kujawiaczek bedzie wypuszczony w jeszcze pogrubionej wersji s/k wiec dedukujac z nośnościa nie powinno być problemów.
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  13. #613
    Chustomanka Awatar zewelinal
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Lubuskie
    Posty
    710

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    Pisałam, że slyszałam że diamenty mniej nośne sama diamentowego girasola nigdy nie mialam wiec nie ręcze za tę opinie dzirwczyny noszą w s/k i kilkulatki tak wiec sie da a kujawiaczek bedzie wypuszczony w jeszcze pogrubionej wersji s/k wiec dedukujac z nośnościa nie powinno być problemów.
    Chcialabym tego kujawiaczka takiego wymeczonego juz. Pewnie trzeba bedzie go polamac.
    09.02.2011
    03.04.2013

  14. #614
    Chustomanka Awatar zewelinal
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Lubuskie
    Posty
    710

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Judyta Zobacz posta
    jakiego masz diamenta?
    GlaMoor, chcesz pomacac?
    09.02.2011
    03.04.2013

  15. #615
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zewelinal Zobacz posta
    GlaMoor, chcesz pomacac?
    jak będę miała kogo zawiązać

    a propo kujawiaczka, jeżeli będzie tak fajny jak mój Rasta (pierwsza wersja, warkoczykowa) to bym go kochała bardzo! Nawet z tak dużym nadbagażem jaki mam teraz jak wiązałam 13kg to był luksus. Szkoda, że Fabian nie chce się wiązać, z taką chustą to sama przyjemność.. Kto by pomyślał, że będzie mi tego brakować, zamiast się cieszyć, że dźwigać nie muszę...

  16. #616
    Chustomanka Awatar zewelinal
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Lubuskie
    Posty
    710

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Judyta Zobacz posta
    jak będę miała kogo zawiązać

    a propo kujawiaczka, jeżeli będzie tak fajny jak mój Rasta (pierwsza wersja, warkoczykowa) to bym go kochała bardzo! Nawet z tak dużym nadbagażem jaki mam teraz jak wiązałam 13kg to był luksus. Szkoda, że Fabian nie chce się wiązać, z taką chustą to sama przyjemność.. Kto by pomyślał, że będzie mi tego brakować, zamiast się cieszyć, że dźwigać nie muszę...
    Ty go przypadkiem nie chcialas sprzedac? No ciekawa jestem kujawiaczka. Pewnie szybko pojawi sie na bazarku bo komus nie podpasuje. Leci do mnie harmony. Ciekawe jak sie wiaze 80 cm szerokosci.
    09.02.2011
    03.04.2013

  17. #617
    Chustoholiczka Awatar amst
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    4,830

    Domyślnie

    Gdzieś widziałam (starość nie radość) tabelkę z nazwami girasoli tych "standardowych"
    Wiem że w różnych krajach przyjęły się nazwy zwyczajowe jak u nas: koniczynka, kakaowiec itp.

    Ktos pomoże?

  18. #618
    Chustomanka Awatar Ola
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Gdańsk Oliwa
    Posty
    1,026

    Domyślnie

    na blogu 5 lata temu starałam się zebrać takie nazwy, pewnie nie udało mi się znaleźć wszystkich, ale zawsze coś
    http://exclusivegirasol.blogspot.com.../label/regular


    Cytat Zamieszczone przez amst Zobacz posta
    Gdzieś widziałam (starość nie radość) tabelkę z nazwami girasoli tych "standardowych"
    Wiem że w różnych krajach przyjęły się nazwy zwyczajowe jak u nas: koniczynka, kakaowiec itp.

    Ktos pomoże?
    Ola mama Nawojki'06 Mieszka'00 Matiego'97 Jaśminy'93 Emanuela'91
    "Małe kocha bo potrzebuje Duże potrzebuje bo kocha"
    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci
    Reprezentant firmy Girasol® w Polsce
    Exclusive Girasol chusty
    handmade by Ola torby etc.
    ED

  19. #619
    Chustofanka Awatar lawinia
    Dołączył
    Oct 2013
    Miejscowość
    B.
    Posty
    338

    Domyślnie

    Dołączam do klubu
    Na stanie mam póki co tylko kółkowy owocowy koktajl, ale "idzie" juz do mnie light rainbow I szukam amitoli, może ktoś ma?
    I mam pytanie, czy bardzo sie różni amitola yellow od azarfan? Ktos wie? Nie umiem znaleźć zdjęcia porównawczego. Marzy mi sie żółta nic, ale w sklepie dostępna jest tylko azarfan.. Wydaje sie być po prostu mniej nasycona kolorystycznie ale moze ktos wie więcej.

  20. #620
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    116

    Domyślnie

    Zaznaczę sobie, bo powoli się do jakiegoś girasola przymierzam.

    /z telefonu pisane/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •