Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 3456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 299

Wątek: MT pathi by alcia_MT

  1. #201
    Chusteryczka Awatar Jóna
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Jastrzębie - Zdrój
    Posty
    1,804

    Domyślnie

    Czas na nas:


    Mała na plecach u tatusia
    Alu, dzięki Tobie mój mąż przekonał się do noszenia, chusty wiązać nie chciał, a MT owszem. I to jest wystarczający powód by pałać do niego miłością wielką

    To nasze pierwsze MT było więc porównania nie mam ale:
    Kolory, wzory cudne, zwłaszcza motylki - piękne
    Pasy świetnie wypełnione, mięciutkie, ciężaru córci (9, 300kg) zupełnie nie czułam. Spokojnie daliśmy radę wiązac i ja 162cm i mąż 189cm wzrostu, mi dużo zostało więc obwiązałam się jeszcze raz wokół bioder i było nam wszystkim wygodnie.
    U mnie mała prawie od razu zasypiała, zagłówek i kapturek sprawdziły się bardzo dobrze.
    U tatusia córa podziwiała świat z wyższego piętra
    Pewnie mogłabym napisać więcej gdybym miała porównanie z innymi, ale ogólne wrażenia mamy bardzo pozytywne.

  2. #202
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Dadzia, bardzo się cieszę, że mąż posmakował noszenia. I dzięki za miłe słowa pod adresem nosidełka

    I miło fotkę zobaczyć ))
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  3. #203
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Spoko - teraz dopiero zauważyłam Twoja recenzję. I dzięki wielkie za tak miłe słowa!

    A kapturki -ja też za nimi nie przepadam, ale niektórzy ich potrzebują..
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  4. #204
    Chustofanka Awatar spoko
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    279

    Domyślnie

    alcianosidła i wykonawca zasługują na miłe słowa, więc nie ma za co jesteś świetna w tym co robisz - rób to dalej

  5. #205
    Chusteryczka Awatar mamaLiKa
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    sercem na Ursynowie ;)
    Posty
    1,791

    Domyślnie

    skończyliśmy testować większe MT, więc czas na recenzję

    Przyznam, że to pierwsze MT z jakim miałam doczynienia, wcześniej nosiliśmy się w ergonomikach, tak więc ciężko mi porównywać komfort noszenia.
    Generalnie nosidło optycznie piękne i wykonane super staranie. Ładnie wypełnione pasy oraz dodatkowo materiał tuż przy nóżkach, tak żeby nie uwierało malucha, podobnie materiał w okolicach karczku.
    Mam wrażenie, że fakt, iż pasy zrobione są ze sztruksu, trochę utrudniał dociąganie, choć może jest to też kwestia wprawy.
    Nosidło rozmiarowo idealne dla mojej pociechy ok 12 kg, rozm. 86. Nosiłyśmy się i z przodu i na plecach. Na krótszych dystansach bez problemowo, przy dłuższym noszeniu jednak odczuwałam ciężar dziecka.
    Mimo, iż jestem bardzo wysoka, pasy naramienne niestety dużo za długie, co utrudniało mi szybkie wiązanie, bo ciągle gdzieś mi się te pasy między nogami plątały. Dla mnie to był minus, tym bardziej, że nie chciałam MT pobrudzić, ale domyślam się, że skoro MT nie szyte jest dla jednej osoby tylko do testów, długie są "na zapas".
    Jeszcze raz dziękuję za możliwość testowania, miło było przez te 3 dni pokazywać się w takim małym arcydziele sztuki



  6. #206
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    małopolska
    Posty
    73

    Domyślnie


    Przede wszystkim dziękuję za możliwość testowania
    Wszystko super -bardzo staranne wykonanie, mięciutkie wypełnienia tam gdzie być powinny. Mam tylko mieszane odczucia co do sztruksu - z jednej strony fajnie się nosi bo jest mięciutki (nie obiera się jak niektóre materiały), ale jakoś tak na pasach widać po nim zużycie (zwłaszcza w miejscu wiązania takie jakby przetarcia, więc nie wiem jak by się sprawdzał przy intensywnym użytkowaniu). Super patent z torebeczką-przywieszeczką . Co do kapturka to jednak wolę zapinany na napki, a nie wiązany. Dla mnie pasy naramienne mogły by być krótsze, ale to już kwestia uzgodnienia przy zamówieniu. I jeszcze co widać na zdjęciu jakoś tak nie do końca przekonał mnie ten 'zagłówek' -nie podoba mi się że tak odstaje -chyba już wolałabym bez niego.

  7. #207
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze

    A co do "zużycia" sztruksu na wiązaniach - ten sztruks się nie wyciera, przetestowany na setkach osób. Po prostu sztruks ma włoski, więc jak się go wiąże, czasem "przyczeszą" się na bok i widać ślady. Ale nie jest to trwałe.
    Sztruks ma swoje wady i zalety, jak bawełna. JA reasumując - zawsze wybrałabym na pasy jednak sztruks, bo dla mnie zalety przeważają. Ale to rzecz gustu i uzgodnienia przy zamówieni (przy okazji - jak długość pasów)
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  8. #208
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Irlandia
    Posty
    14

    Domyślnie

    Dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerze w hybrydzie od alci pierwszy spacer wykonał tatuś i był mega zadowolony. Ja miałam przyjemność jako druga i córcia po 5 min zasnęła
    pierwsze wrażenie : pięknie uszyte , dokładnie starannie.
    Pasy:dobrze wypełnione wystarczająco długie chociaż mogłyby być trochę krótsze ale co tam sami chcieliśmy długie
    Materiał sztruks: bardzo miękki i delikatny, super po prostu
    Chyba nie ma rzeczy które bym chciała zmienić kapturek również małą osłonił przed wiatrem

    Kochamy naszą hybrydę

  9. #209
    Chustomanka Awatar Meppel
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Gdanisko/Toruń
    Posty
    791

    Domyślnie

    Witam.
    Testowałam większego MT. Miałam przyjemność używać go i przy 3,5 latku i 1,5.
    MT jest bardzo dokładnie uszyty, błyski w oczach sowy to wisienka na torcie
    Bardzo odpowiadała mi przerwa bez wypełnienia w pasie naramiennym. Nosidło świetnie odejmuje kilogramy dzieci, choć moje dzieci nie są ciężkie (max 14,5kg). Panel na szerokość dla Młodszego był idealny. Bardzo odpowiadała mi szerokość pasów naramiennych, mam MT i w nim troszkę szersze pasy - te zdecydowanie lepsze
    Minusy: nie wiem czy moje dzieci są jakieś specjalnie wysokie, bo wg mnie nosidło ma za krótki panel dla 1,5 rocznego. O Starszym to już w ogóle nie będę pisać. Młodszy miał pasy dokładnie zakrywające ramię , tak na wysokość dołu pachowego, w zasadzie nie mógł umieścić ręki ani nad pasem ani pod. Nosiliśmy się i tak, bo jak spał to nie przeszkadzał. Zakładam, że to niedopasowanie w nosidle szytym na miarę nie ma szansy zaistnieć.

    Dziękuję za możliwość testowania.
    MT dla siostry z motywem ludowym - cudny
    Tymianek 4 wrzesień 2008
    Tomił 23 wrzesień 2010













  10. #210
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    dzięki za komentarze

    mamaagatki - niech się dobrze nosi!
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  11. #211
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Kraków / Nisko
    Posty
    577

    Domyślnie

    Testowaliśmy większe MT, idealne dla 14 miesięczniaka, rozmiar 92, ok.12kg.
    Pewnie powtórzę to, co pisały poprzedniczki, ale skoro będę pisać tylko dobrze, to chyba nie problem?

    Nosidło jest prześliczne, pięknie wykonane, mimo, że przeszło już przez wiele rąk, nie widać po nim zupełnie śladów użycia. Sztruks rzeczywiście pierwsza klasa.

    To pierwsze nosidło, w którym panel tak fantastycznie otula malucha - nawet przy rączkach na wierzchu ciągle przylegał dokładnie do malucha, więc byłam spokojna o jego ułożenie. Poza tym świetnie mi się dziecko w tego MT wpasowało i ułożyło tak, że obydwoje byliśmy zadowoleni.

    Nosidło jest bardzo kompaktowe, idealnie mieści się w ekosiatce, nic nie wystaje. Pasy wypełnione w sam raz, choć dla mnie naramienne odrobinę za szerokie.

    Ogólnie MT idealny, ciekawa jestem tylko jak w takim sztruksie nosi się latem.

    Bardzo dziękuję za możliwość testowania.

  12. #212
    Chustofanka Awatar Sihaya
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    356

    Domyślnie

    Jesteśmy po testach mniejszego MT- chyba nie doceniam mojego dziecka zapisując się w kolejkę, bo mi wyrosło z nosidła zanim się doczekaliśmy naszej kolejki. W każdym razie i tak chciałam je "pomacać"

    Podoba mi się materiał, bo nie wygląda jak taki klasyczny(?) sztruks w grube prążki i nie obłazi kłaczkami. Jestem kolejną osobą na liście, na nosidło wygląda jak nówka (a w różnym stanie dostawałam już testowe produkty).
    BARDZO podoba mi się częściowy wypełnienie góry panela, który pozostaje lekko sztywny i nie marszczy się przez to na łopatkach. Wygląda na to, że podeprze śpiącą głowę na tyle, że można chodzić bez kapturka.
    Odpowiada mi też szerokość, na jakiej pasy są wszyte w panel (choć mam za małe nosidło, ale dziecko raczej szczupłe)- pozycja dziecka jest dobra- nie wygląda jakby było zaczepione brodą o plecy jak rączki trzyma na dole.
    Ładnie wypełnione są brzegi przy kolanach, oraz pasy- nie są mocno nabite, dzięki temu nosidło jest lekkie i daje się zwinąć do torebki- szekli go nie usztywniają- tego nie lubię w naszym ergonomiku. Jednocześnie pasy są wygodnie, nic nie zapowiada, że będą się wrzynały w ramiona.
    Pasy to kwestia indywidualnego rozmiaru, więc długość pomijam.
    Generalnie córkę (11kg, 83cm) wsadziłam na chwilę w domu- panel bardzo ładnie się ułożył po pupą i na barkach, mimo że nogi nie były do końca podparte, to widać było że dziecku jest wygodnie, wtuliła się ładnie w moje plecy.
    Nad jakością wykonania nie będę się rozpływać, bo już będzie za sodko jest starannie i schudnie

    Jedna rzecz mi się marzy- troczki, które pozwolą zwinąć nosidło i zarzucić przez ramię jak torbę, albo jakiś cieniutki, cylindryczny pokrowiec- przy dziecku, które chodzi, nie lubię mieć siat, siatek i torebek- muszę mieć wolne ręce i nosidło kompaktowo przy sobie, jak się szkodnik zmęczy albo zbiesi.

    Dziękuję
    Ostatnio edytowane przez Sihaya ; 03-04-2012 o 15:09

  13. #213
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Dzięki! Bardzo mi miło czytać takie słowa Cieszę się, że sie dobrze testowało
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  14. #214
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    GB
    Posty
    445

    Domyślnie

    A to my:



    Jesteśmy już po kilku spacerach- nosidło robi furorę hihi wpada w oko. Starannie wykonane, dopracowany każdy szczegół- nie ma do czego się przyczepić. Nosi się świetnie zarówno z przodu jak i z tyłu, nie czuć ciężaru. Po prostu jest the best! jeszcze raz dziękuję za to cudo
    a zdjęcia troszkę ciemne wyszły
    Ostatnio edytowane przez fajna_women ; 11-04-2012 o 13:36

  15. #215
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    54

    Domyślnie

    Oto moja rezcenzja po testowaniu nosidła. Nosiłam synka 9 kg, w wieku 8 m-cy, rozmiar 68/74. Ja mam 168 cm wzrostu, rozmiar 38Plusy: b. ładna stylistyka, pasy fajnie wypełnione, nic nie uciskało i nie gniotło. Na brzuchu nosiło mi się w nim rewelacyjnie - Byłam na ponad godzinnym spacerze. Mały po kilku minutach pieknie zasnął (choć to nie była pora jego drzemki). Wiązanie dobrze trzymało. Mały był stabilny. Minusy: Nie podoba mi sie rozwiązanie kapturka - gdy jest przyczepiony i nie załozony głupio te wiszące wstążki wyglądają - chyba lepiej sprawdziłoby się rozwiązanie na jakiś gumkach ze stoperami do regulacji - zeby to faktycznie miało kształt kapturka a nie chustki. Pasy naramienne były dla mnie zdecydowanie za długie - musiałam sie dodatkowo okręcac nimi wokół pasa, żeby mi się po ziemi nie ciągnęły. Nosilam synka na plecach ale nie wiem z jakich powodów było mi bardzo niewygodnie - ciągnął mnie kark, po chwili aż mnie głowa rozbolała. Mały tez zachwycony nie był.dziekuje za mozliwosc testowania







  16. #216
    Chustomanka Awatar marglena
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    585

    Domyślnie

    MT większe; tester - rok i 2 m-ce, 13 kg, r.80-86

    Jak tylko rozpakowałam MT, to mój synek zażyczył sobie od razu je przetestować zamotałam go z przodu, zachwycony przytulił się do mnie i o mało nie usnął. Widać było,że bardzo przypadło mu do gustu:
    dobrze otulało jego ciałko, zagłówek dobrze podtrzymywał kark, mięciutkie i śliczniutkie
    naramienniki dobrze wypełnione, szerokość odpowiednia, długość w sam raz dla mnie, panel ok
    MT jest o wiele lepsze, niż to nasze od innej forumki (nie powiem której).

    Na spacerze syn usnął mi na plecach, nie czułam się komfortowo, miałam wrażenie,że mi zaraz wyleci (przechylał się do tyłu i na bok), nie wiem czy to kwestia wiązania czy nosidła brakowało mi jakiegoś podwiązania (przytrzymania główki), kapturka.

    Dziękuję za możliwość testowania.
    W. 2007, S. 2011, H. czerwiec 2017

  17. #217

    Domyślnie

    Wreszcie trafiliśmy na coś dla nas.

    Testowaliśmy większego MT. Młody ma 10 msc, 12,5 kg, ubranka 86 cm.

    Bardzo lubimy chusty, ale szukaliśmy czegoś szybszego i testowaliśmy mnóstwo nosideł i dopiero z tym MT się dogadaliśmy. Już myślę o zamawianiu.

    Recenzuję konkretniej.
    Bardzo fajny delikatny i mocny sztruks, dobra nośność, nawet przy naszym ciężkim dziecku.
    Kolory rzecz gustu, aplikacje bardzo starannie wykonane, szczególnie hafty.
    Panel bardzo dobrze się dopasowywał, przylegał do dziecka.
    Pasy naramienne fajne szerokie, super wypełnienie, z tym, że dla mnie pod pachą było trochę za dużo, odstawała mi ręka (może można mniej wypełnić na końcu), dla M. było ok.
    Dociąganie trudniejsze niż w chuście, ale myślę, że to kwestia wprawy.

  18. #218
    Chustomanka Awatar pyzata
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Kalisz
    Posty
    842

    Domyślnie

    z żalem pożegnałam dziś większe MT czas więc na recenzję:
    Wkład testowy: 14 miesięcy, 80 cm wzrostu, 11 kg wagi. Testująca: 170 cm wzrostu, waga - powiedzmy średnia
    Zacznę od tego, że nie nosiłam wczesniej w MT, po prawdzie mówiąc, widziałam takowe tylko na zdjęciach, więc to nasz absolutny debiut. Nosimy tylko w ergonomikach, chusty dla nas za skomplikowane...MT Pathi to absolutny strzał w dziesiątkę!!! Strona wizualno estetyczna nosidła ważna jest, bo już od pierwszego spojrzenia robi wrażenie. Zadaje się szyku w takim cudeńku, patrzący podziwiają, jest kolorowo i zgrabnie. Sztruks znakomity, zdziwiłam się, że ślady tego testowania, długiego już przecież, są znikome. Idealnie jak dla mnie wyprofilowany panel, zwłaszcza zagłówek i pod nóżkami, mięciutko i tak po prostu otulająco. Pasy wypełnione jak dla mnie w sam raz, o odpowiedniej szerokości, nieco za długie (można się zaplątać). Bardzo dobrze się dociąga, mimo, że materiał, jak to sztruks, śliski nie jest. Ma to też taką zaletę, że to, co dociągnięte ma być, to jest, nic się nie zsuwa i nie obwisa w trakcie użytkowania.
    Dziękujemy serdecznie za możliwość testowania, bo była to prawdziwa przyjemność!!!
    Martynka zwana Pyzą styczeń 2009; Hania zwana Zbójcerzem marzec 2011

  19. #219
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Wieki mnie nie było na forum (dużo pracy, brak czasu). Dzięki za kolejne głosu z placu boju
    A zadowolonym klientkom życzę miłego noszenia
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  20. #220
    Chustomanka Awatar wrotka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    K-Koźle
    Posty
    789

    Domyślnie

    tak nam się złożyło, że w jednym czasie dostaliśmy do testowania dwa MT (dwóch różnych producentów) Jak dla mnie oba były fajne, ale małż mój zachwychał się tylko dużym MTpathi
    Zastanawiamy się nad kupnem czegoś- właśnie dla męża, który nie lubi wiązać sie w szmaty więc jego opinia jest cenniejsza- więcej nosił. Nasza córa ma prawie 10 miesięcy, 9 kilo wagi (rozm 74/80) i duże nosidło było lekko za duże, jednak po małej kosmetycznej poprawce (podwinęłam pas biodrowy, co skróciło cały panel ) dało się nosić. Fajny ten sztruks- nam bardzo odpowiadał, pasy wypełnione i co było ważne- dobrze rozłożone- w sensie, jak małż mój zakładał nosidło, to pasy nie zachodziły mu na szyję, tylko grzecznie siedziały na ramionach, gdzie z resztą ich miejsce. Panel piękny. Dla mnie motyw kwiecisty dla panów sowa z odwrotu kapturka nie testowałam, bo do nas nie dotarł mogłam tylko pooglądać guziczki do których się go mocowało. Ja osobiście zmieniłabym tylko jedno: góra panelu dość mocno odstawała, ja chyba bym go ścieła na płasko pozatym było super.
    ogólnie: Nam świetnie się sprawdziło i na wypad do sklepu i na dłuższą wycieczkę.

    dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez wrotka ; 31-05-2012 o 23:06
    córa 2011 i synek 2014

    Lepiej zapytać się i być głupim przez 5 minut, niż nie zapytać i być głupim przez całe życie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •