Strona 1 z 15 12345678911 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 299

Wątek: MT pathi by alcia_MT

  1. #1
    Chustomanka Awatar Tau777
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,179

    Domyślnie MT pathi by alcia_MT

    Kilka dni temu w godzinach mocno wieczornych (jak to bywa u mojego listonosza) dotarl do mnie alciowy MT. Oczywiscie aniolkowo-mikolajkowo-gwiazdorowy prezent dla tatusia .

    M na delegacji, to ja szybciutko zawiazalam Michaska w mietka i krotkie testowanie, tuz przed spaniem.
    Sam sie wiaze, cudownie przylega do ciala dziecka (na pupce i na pleckach), rozmiar idealnie dopasowany, no i taki mieciutki i milutki
    Pas biodrowy i ramienne idealnie wypelnione. Fajnie, ze wypelnienie nie zaczyna sie od samego panela!
    Pasy sa strasznie miekkie dzieki czemu latwo sie dociaga (mam male dlonie i przy sztywniejszych pasach bylo mi zdecydowanie trudniej).


    Teraz moze na temat samego odszycia - wszystko ladnie, dokladnie, rowniutko!
    Nie spodziewalam sie ze alci uda sie tak wiernie odwzorowac nadeslany przeze mnie rysunek. Alcia jestes wielka! Ty i Twoja maszyna

    MT jest dokladnie taki jak sobie wymarzylam na prezent dla Michala. Nic bym w nim nie zmienila!

    Problem mam tylko z zaglowkiem. Przyzwyczajona do manduki i chust, jest mi on hmm zbedny , ale i z tym sobie poradzilam ladnie wywijac na zewnatrz .

    Tak nam jest wygodnie:


    Ostatnio edytowane przez Tau777 ; 31-01-2010 o 21:49

  2. #2
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Dziękuję za szczegółową recenzję I cieszę się, że wrażenia są tak pozytywne!

    A przy okazji mam prośbę do pozostałych osób, które miały okazję używać moich nosideł - wypowiedzcie się na temat tego jakie są Wasze wrażenia
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  3. #3
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie

    Ale przeoczenie!
    Przecież my też mamy Alciowego Mietka!Z dwoma kapturami, chustką i saszetką

    Nasze wrażenia:


    MT jest uszyty przepięknie, ozdobne ściegi, aplikacje, wszystko bardzo staranne, miłe oku- IMO bardzo profesjonalne
    • Noszę ja, rozmiar S i mąż, rozmiar XXL i obojgu nam jest wygodnie
    • Fantastycznie odejmuje ciężar, Córka waży 10kg, w MT na plecach mogę Ją nosić bardzo długo bez zmęczenia
    • Pasy są lekko wypełniane, nic się nigdzie nie wrzyna- komfortowo się układają, trzymają się ramion (nie zjeżdżają na szyję)
    • Raz starannie założonego MT nie trzeba poprawiać nawet jeśli Dziecko się wierci nic się nie luzuje
    • Mamy w zestawie dwa kapturki ale chyba niestandardowe,uszyte na moje specjalne życzenie-podobne do takich jakie są w bluzach, są ŚLICZNE ale UWAGA, nie używamy ich na razie, zagłówek doskonale spełnia swoją rolę i przytrzymuje śpiącą główkę- mamy MT dwuwymiarowy więc myślę, że kapturki wejdą w użycie, jak Córka urośnie i główka będzie zdecydowanie nad zagłówkiem
    • Saszetka do MT jest w ciągłym użyciu, trzymam w niej komórkę, portfel, bilety...mam zawsze pod reką i nie muszę grzebać w przepastnej torbie- mamy większą niż zwykle Alcia szyje bo chciałam żeby pomieściłą pieluszkę wielorazową- żebym mogłą wychodzić z domu BEZ TORBY lubię to rozwiązanie
    • Mt używam codziennie w domu, wrzucam Córkę na plecy i gotuję, sprzątam, wieszam pranie i usypiam na przedpołudniową drzemkę
    • Mt używam na wyjścia, do sklepu
    • Mt używa mój mąż na długie wycieczki np po górach


    Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu

    Dziękujemy!



  4. #4

  5. #5
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    b.szczelna - cieszę się bardzo, że masz tak pozytywne wrażenia I dzięki za komentarz! :*
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  6. #6
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,781

    Domyślnie

    Nasz MT też alciowy! Orginalna nie będę, już w Handmade piałam z zachwytu, MT piękny, starannie odszyty, itp.,itd.Nosimy z M obydwoje, nawet mój tata nosił, tylko noszę się z zamiarem wrzucenia fot bo nie jestem pewna czy dobrze wiążemy. No właśnie, jak mam się czepaić, to przydałaby się może na stronie foto instrukcja zakładania. Wiem, że w necie jest ich pełno, ale mam wrażenie, że efekt końcowy różni się w zależności od rodzaju.
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  7. #7
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zochmama Zobacz posta
    przydałaby się może na stronie foto instrukcja zakładania
    wiem wiem, już ponad pół roku ją robię.. i wiecznie czasu brak, odkładam na później. Ale zawsze konsultacje on-line chętnie prowadzę
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  8. #8
    Chustonoszka Awatar Lukrecja
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    72

    Domyślnie

    i ja mam MT od alci!

    Nosi się go świetnie, robi ogromne wrażenie i wszyscy pytają się mnie skąd mam to cudo!
    Gdy zaczniemy się nosić w alciowym MT na dobre, myślę, że chusta pójdzie w odstawkę.
    W ogóle nie mam do czego się przyczepić, cały Mietek urzeka mnie codziennie na nowo! Fajnie, że go mam
    mama Dawidka (23.05.2007) i Michałka (28.07.2009)
    Jako rodzice zawsze musimy mieć skrzydła wystarczająco duże,
    aby otoczyć nimi dzieci
    i osłonić je przed krzywdą czy bólem.
    To figuruje w naszym kontrakcie z Bogiem,
    kiedy bierzemy na siebie odpowiedzialność za ich życie.

    Jonathan Carroll

  9. #9
    Chusteryczka Awatar goska@
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    1,779

    Domyślnie

    Miałam wielką przyjemność testować Mt i jestem pod ogromnym wrażeniem !!
    Pieknie odszyty ,starannie wypełniony co prawda byl dla Nas troche za mały ,ale to juz kwestia doboru przy zamawianiu ciezko wysyłac do Testów kilka rozmiarów

    Za całokształt 5 z wielkim plusem

    Dziekuje za możliwość testowania
    Wiktoria 27.07.2001
    Alicja 31.12.2007




    http://roszpunkowo.blogspot.com/ moje dłubanki




  10. #10
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    9,765

    Domyślnie

    teraz ja. wczoraj puscilam mt do anmuszki, i z ciezkim sercem to zrobilam, bo potrzymalabym go pare dni dluzej
    przez moje rece przeszlo pare mt. lepszych i gorszych.
    ten jest lepszy, duuuzo lepszy niz inne.
    1.szycie jest swieyne, staranne i dokladne. bardzo mi sie podobaja czerwone szlaczki - zdobienia na pasach.
    2. odpinany kapturek - duza zaleta. ci, ktorzynie lubia zaglowkow, kapturkow moga sobie w kazdje chwiligousunac. ja akurat lubie i nam sie przydaja kapturki w razie spacerowej drzemki Tomka.
    3. dlugie sznureczki przy zaglowku - tak dlugie, ze nie musza nie wiadomo jak wyginac rak do tylu, zeby je chwycic. zawsze wystarczy mi reki, zeby spokojnie je uchwycic i zawiazac tam, gdzie trzeba.
    4. wypenienie pasow jest na odpowiedniej dlugosci i szerokosci. pasy nie zwijaja sie, nie roluja, swieynie odciazaja ramiona. i co dla mnie wazne - maja odpwiednia dlugosc.
    5. bylam pewna, ze MT bedzie mial za maly/niski panel dla nas - jakie bylo moje mile zaskoczenie, gdy wsadzilam Toma na plecy i panel otulil synka elegancko.
    6. wyciecia w panelu - tez zaleta, w newralgicznych miejscach, gdzie panel sie troche jakby zalamuje na dziecku, tego matreialu nie ma za duzo.jest tak jak trzeba.

    reasumujac- nosilo mi sie w nim swietnie moje 12 kg szczescie. nic sie wrzyna, nie uwiera, bardzodobrze odciaza kregoslup i ramiona. polecam goraco.

    zastanawia mnie tylko ta kieszonka czy torebka - nie moglam dojsc, gdzie ja mam umiescic, bo mt sie w niej nie zmiesci (nawet nie probowalam go tam umieszczac )

    to tyle tak na goraco.

    Alciu, bardzo dziekuje za mozliwosc testowania.

    matka czworga
    i psa


  11. #11
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez węgielek Zobacz posta
    zastanawia mnie tylko ta kieszonka czy torebka - nie moglam dojsc, gdzie ja mam umiescic, bo mt sie w niej nie zmiesci (nawet nie probowalam go tam umieszczac )
    Dziękuję za obszerny komentarz i miło mi, że MT sprawdzał się dobrze
    A co do saszetki - kurcze nie wpadłam na to, by opisać do czego służy Zakładamy ją na pas biodrowy (kiedy jest taka potrzeba) i można w niej trzymać klucze, komórę, czy co tam trzeba. To taki mój patent na podręczne drobiazgi - sama jestem użytkownikiem MT i kiedyś zawsze brakowało mi czegoś takiego - nieraz latałam do sklepu z dzieciakiem na plecach - z kluczami i telefonem w ręce.. bo z torebką przy MT mi nie wygodnie. A saszetka rozwiązuje te problemy i dla mnie to bardzo wygodna rzecz na krótkie spacery.
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  12. #12
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    9,765

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alcia_MT Zobacz posta
    Dziękuję za obszerny komentarz i miło mi, że MT sprawdzał się dobrze
    A co do saszetki - kurcze nie wpadłam na to, by opisać do czego służy Zakładamy ją na pas biodrowy (kiedy jest taka potrzeba) i można w niej trzymać klucze, komórę, czy co tam trzeba. To taki mój patent na podręczne drobiazgi - sama jestem użytkownikiem MT i kiedyś zawsze brakowało mi czegoś takiego - nieraz latałam do sklepu z dzieciakiem na plecach - z kluczami i telefonem w ręce.. bo z torebką przy MT mi nie wygodnie. A saszetka rozwiązuje te problemy i dla mnie to bardzo wygodna rzecz na krótkie spacery.
    ooo widzisz, to swietny pomysl. ja tez nie lubie torebkigdy mam na sobie chusty albo MT

    matka czworga
    i psa


  13. #13
    Chustomanka Awatar anmuszka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    1,345

    Domyślnie

    Czas na naszą recenzję. No więc to też nie był nasz pierwszy MT więc zdanie mam już wyrobione.
    1. bardzo staranne odszycie. Super pomysł z tym ozdobnym ściegiem. Nie dość że piękny to dobrze trzyma.
    2. panel dość sztywny i dobrze wypełniony dzięki czemu porządnie podtrzymuje. Podobało mi się też że pasy są mocno wypełnione. Dzieki temu nic sie nie wrzyna.
    3. zagłowek też sztywny dzieki czemu podtrzymuje dobrze głowke. Fajny patent z tym odpianym kapturkiem. jak ktos ma ochote to go uzywa a jak nie potrzeba to nie.
    4. pasy odpowiedniej dlugosci nic sie nie plątało a ja jestem dosc skromnej postury.
    5. jedyne co mi przeszkadałaby w tym MT to pranei chemiczne. Ale mysle ze to dlatego zeby nei zniszczyc w pralce tych slicznych aplikacji?
    6. torebeczki nie przetestowalam w pożądany sposob bo moje dziecie nie dało sie wyniesc na zewnątrz a w domku torebeczka jest zbędna.

  14. #14
    Chustomanka Awatar dorcik81
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    1,303

    Domyślnie

    jestem tuż po testach
    Mt bardzo ładnie uszyty,dopracowany każdy szczegół,ładne ściegi zdobiące pasy strona wizualna
    teraz troszkę o wiązaniu i noszeniu...
    mięciutki sztruks bardzo ułatwia dociągane mt,nawet po dłuższym spacerze bardzo dobrze trzyma co od wrażeń po noszeniu...pozytywne aczkolwiek jak dla mnie pasy mogłyby być szersze i bardziej wypełnione
    dziękuję za możliwość testowania
    starsza 27.11.2008
    młodsza 28.12.2010
    -Niektórzy ludzie są podli ,bo kłamią!- krzyknął Lubiński -A inni są jeszcze bardziej podli ,bo mówią prawdę- odparł doktor.


  15. #15
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    no to teraz i ja (spóźnione strasznie, przepraszam!)

    MT piękny, dopracowany, chociaż chłop stwierdził że jak "dla ruskiej baby" w sensie taki strojny
    pasy fajnie wypełnione. ale- ja ogólnie nie lubię mejtajów, chciałam testować głównie dlatego żeby się przekonać- i niestety nie umiem, MUSZĘ mieć sztywny pas biodrowy

    mimo tego iż nie lubię MT to ocena BDB- za wykonanie, ładność oraz wygodę dziecka, Czakowi się dobrze w nim siedziało nie opadał, nie trzeba było poprawek, łatwo się dociągał. ściegi po prostu piekne

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  16. #16
    Chustonoszka Awatar cass82
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    jasło
    Posty
    86

    Domyślnie

    MT piękny
    Jest to mój pierwszy MT więc ciężko mi porównać z innymi. Ale nie muszę porównywać gdyż Alicjowy MT jest dla mnie idealny. Miękkie wypełnienie, nic nie uciska przy czym super się dociąga i dziec mi nie opada. A i szybko się zakłada, a to dla mnie teraz podstawa gdyż jesteśmy na etapie spacerów półchodzących-półsiedzących, tzn. mała uczy się chodzić i często na spacerze wyciągam ją z MT aby sobie pochodziła, a jak się zmęczy to siup do MT i sekunda i zawiązany.
    A najbardziej podoba mi się aplikacja i obszycia - starannie i ślicznie . dzięki

  17. #17
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    Miałam testowe MT i mam swoje własne
    Testowe było trochę za małe za to materiał bardziej mi podpasował
    Pasy super wypełnione, panel dobrze trzyma.
    Sama nie noszę w MT. Czasami w domu na szybko. Jakoś jeszcze nie przypadł mi do gustu. Wolę chusty.
    Za to już dwa razy założył MT mąż. Dziś sam wyszedł z propozycją. Dla niego idealny. Pasy górne może trochę za długie, bo dwa razy się owija. I narzeka, ze go ramiona bolą ale myślę, że to raczej kwestia wprawy, bo u mnie nic się nie wrzyna.
    Aplikacje bardzo starannie wykonane. Pomysł z bolidem w 100% trafiony, bo to ma "męski wygląd"
    Jakoś materiału bardzo dobra. Wizualnie nie mogę się zdecydować czy wolę ciemny, czy jasny. Oba śliczne
    Damianowi jest w nim bardzo wygodnie i spokojnie sobie z góry obserwuje świat

    Kapturka i saszetki jeszcze nie miałam okazji wypróbować.
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  18. #18
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Olsztyn
    Posty
    14

    Domyślnie

    Ja również posiadam MT od Alci i bardzo sobie chwalę Wygodny, ładnie wykończony, miękki, dziecko lubi w nim zasypiać, łatwo się wiąże. Ogólnie rzecz biorąc POLECAM

  19. #19
    Chustomanka Awatar szokam
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,125

    Domyślnie

    a co zrobić, żeby móc przetestować? mam 2-latka, który nie był od dawna w niczym noszony. chenie kupiłabym mu MT, ale nie wiem, czy w ogóle da sie wsadzić. a może ktoś z Lodzi ma pożyczyć?

  20. #20
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Dzięki za kolejne opinie

    szokam - tu się możesz dopisac do kolejki testowej:
    http://www.chusty.info/forum/showthr...zerwowej/page7
    Choć zanim by przyszła Twoja kolej, minęłoby przynajmniej z pół roku. Dlatego może lepiej spróbuj pożyczyć od kogoś MT. Może idź sobie na jakieś spotkanie Łódzkie - klub kangura lub coś w tym stylu?
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •