Pokaż wyniki od 1 do 20 z 299

Wątek: MT pathi by alcia_MT

Widok wątkowy

  1. #1
    Chustomanka Awatar Tau777
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,179

    Domyślnie MT pathi by alcia_MT

    Kilka dni temu w godzinach mocno wieczornych (jak to bywa u mojego listonosza) dotarl do mnie alciowy MT. Oczywiscie aniolkowo-mikolajkowo-gwiazdorowy prezent dla tatusia .

    M na delegacji, to ja szybciutko zawiazalam Michaska w mietka i krotkie testowanie, tuz przed spaniem.
    Sam sie wiaze, cudownie przylega do ciala dziecka (na pupce i na pleckach), rozmiar idealnie dopasowany, no i taki mieciutki i milutki
    Pas biodrowy i ramienne idealnie wypelnione. Fajnie, ze wypelnienie nie zaczyna sie od samego panela!
    Pasy sa strasznie miekkie dzieki czemu latwo sie dociaga (mam male dlonie i przy sztywniejszych pasach bylo mi zdecydowanie trudniej).


    Teraz moze na temat samego odszycia - wszystko ladnie, dokladnie, rowniutko!
    Nie spodziewalam sie ze alci uda sie tak wiernie odwzorowac nadeslany przeze mnie rysunek. Alcia jestes wielka! Ty i Twoja maszyna

    MT jest dokladnie taki jak sobie wymarzylam na prezent dla Michala. Nic bym w nim nie zmienila!

    Problem mam tylko z zaglowkiem. Przyzwyczajona do manduki i chust, jest mi on hmm zbedny , ale i z tym sobie poradzilam ladnie wywijac na zewnatrz .

    Tak nam jest wygodnie:


    Ostatnio edytowane przez Tau777 ; 31-01-2010 o 21:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •