Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 299

Wątek: MT pathi by alcia_MT

  1. #101
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    ślicznie
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  2. #102
    Chustofanka Awatar madzior
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Pruszków
    Posty
    286

    Domyślnie

    jestem właśnie na świeżo po testowaniu MT z kogutkiem.
    Pierwsze wrażenie "oczne" - piękne kolory, fiolet na stronie z kogutkiem okazał się dużo ciemniejszy i to lepiej strona z haftem motylim bardzo mnie zachwyciła i mimo iż mam synka nosiliśmy właśnie haft na wierzchu.

    Pas biodrowy - wypełnienie dobre i wystarczające. Mi podoba sie, że nie jest wypełniony na całej długości, bo łatwiej zawiązać węzełek. Może mógłby być ciutek szerszy, ale to chyba kwestia indywidualnego dopasowania zamówienia.
    Panel: dobrze usztywniony, a jednocześnie dobrze otula. Mój synek lubi mieć rączki ponad pasami (bo woli już teraz być na plecach) i tu długość była super-akurat! Panel nie wbijał mu się pod rękoma w paszki, a jednocześnie nie bałam sie że przy wygibasach wypadnie.
    Szerokość panelu też była oki, bo mój 2 latek już nawet jak materiał nie dochodzi do kolanek sam utrzymuje "żabkę".
    Pasy ramienne: miękkie, nie wżynały się. Ja wiążąc na plecach krzyżuję pasy na klatce i było mi wygodnie. Nie wżynały się w szyję, nic nie uciskało.
    Noszenie: byliśmy na spacerze ok godziny i nie czułam ciężaru. Nie musiałam nic poprawiać ani dociągać.

    Bardzo podoba mi sie materiał - sztruks jest mięciutki, delikatny, a jednocześnie pasy nie ślizgają się. Mam wrażenie, że jest to materiał dobry na każdą porę roku. W lato nie będzie za gorąco.

    Super pomysł z torebeczką na drobiazgi doczepianą do pasa biodrowego!! Można tam schować kapturek - jego nie testowalismy akurat.

    Bardzo dziękuję za mozliwosć testowania!!!
    Ostatnio edytowane przez madzior ; 11-04-2011 o 00:12
    mama Jakub-usia (21.04.2009)

  3. #103
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    210

    Domyślnie

    Moje spostrzeżenia po teście mniejszego MT.
    Ponieważ wiele dobrego z czym się zgadzam o tym MT zostało napisane poniżej i by nie naruszyć "praw autorskich" napiszę krótko
    Nosiłam 3 dni codziennie min. 2 godziny 6 miesięczniaka 7,5 kg 75 cm wzrostu - od urodzenia niemal chustowanego więc z miny i po tempie w jakim zasypiał w tym MT wnioskuję że mu baaaardzo odpowiadało!
    Raz nawet małż mój spróbował ponosić ale jakoś się nie przekonał - zakochał się na warsztacie w manduce i koniec tematu

    Ogólne moje wrażenie : lekkość noszenia, plus za "dodatki" (kieszonka i "falochron"- to moje nazwy własne) przyjemny materiał, ciekawa kolorystyka panelu zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki, jest i jasno i kolorowo i ciemniej - dla każdego coś miłego wg mojej skali 1 do 10(1 najniżej, 10 najwyżej) wystawiam 9!

    Panel: super żywe kolory czysto letnie, przyjemny w dotyku i noszeniu materiał, ciekawa kolorystyka i wzory panelu (słonik i kwiatki) zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki, jest i jasno i kolorowo i ciemniej - dla każdego coś miłego wysokość zagłówka ok, choć i tak głównie go wywijałam bo mały ciekawy świata, ale za to jak tylko zasnął świetnie go zakrywał!
    wg mojej skali 1 do 10(1 najniżej, 10 najwyżej) wystawiam 10!
    Pasy: przydałoby się dłuższe wypełnienie pasu biodrowego - lubię czuć konkret na całej długości pasa, materiał sztruks mi odpowiada (mój mąż stwierdził że się ślizga - zaznaczam to jego opinia po 15 min noszenia ale chciał bym to napisała to piszę. Pasy naramienne dobrze wypełnione, długość ok, materiał odpowiedni, dobrze się wiążący, nie spada i nie naddaje podczas noszenia!
    wg mojej skali 1 do 10(1 najniżej, 10 najwyżej) wystawiam 8!

    Dziękuję za możliwość testowania
    Żona Krzysia od 30.07.2005

    Mama Franka od 22.09.2010 i Janka od 30.11.2012

  4. #104
    Chusteryczka Awatar Aniamama
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    bydgoszcz\fordon
    Posty
    1,578

    Domyślnie

    Ja napisze wrażenia po testowaniu ergo większego
    ja nosiłam mało, pasy naramienne są dla mnie za szerokie i takie sztywne że mi za ramiona wystają, fajnie że mogę sobie sama odpiąć i zapiąć sprzączke na plecach,po zapięciu klamer dzieć przykleił sie do mnie na mur beton co mi się podobało ,Zosi już mniej.Cięzaru nie czulam ale strasznie mi pasy naramienne przeszkadzały miałam wrazenie ze mi się zaraz zsuną.Panel jak zwykle śliczny.
    mąż marudził ale jak mu dopasowałam pasy to powiedział że fajnie , ma 198cm wzrostu i to nosidło jest dla niego suuupppeer , jeden minus jak się okazało nie mógł sobie sam odpiąć sprzaczki na plecach no i powiedział ze woli mt.
    Dziękujemy za mozliwość testowania , już zamawiamy większego MT boz mniejszego Zosia wyrosła.

  5. #105
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za opinię Meitaiowych testerów miło czytać takie recenzje!

    A co do ergo - bardzo dziękuję Aniu za wszystkie uwagi - będę wszystkie zbierać, analizować rzetelnie na koniec i wnosić ew. poprawki do projektu.. dlatego każdy szczególik jest dla mnie ważny. Chciałam dopytać o szerokość pasów - pisałaś, że dla Ciebie za szerokie - czy jesteś budowy wąskoramiennej i potrzebujesz pasy węższe, czy uważasz, że ogólnie pasy są za szerokie? One są tylko 0,5-1cm szersze niż w MT (i to za sprawą sugestii niektórych osób testujących moje MT), dlatego pytam.. czy pasek spinający nie spełnia dobrze swojej funkcji i w tym Twoim zdaniem problem?
    A że mązż sobie nie mógł sprzączki odpiąć na plecach - chodzi o to, że ten rodzaj zapięcia mu nie odpowiada, czy po prostu..yyy.. mały ma zasięg rąk na plecy, że się tak wyrażę?
    Dzięki!
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  6. #106
    Chusteryczka Awatar Aniamama
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    bydgoszcz\fordon
    Posty
    1,578

    Domyślnie

    Alicja ja jestem wąskoramienna jak to ładnie ujełaś i wole mt bo materiał sie ładnie układa a w ergo jest grubszy i przeszyty paskiem i pewnie dlatego , u mąza zasięg rąk mu nie pozwolił odpiąć , cienias ja sobie poradziłam .U mnie chodzi pewnie o grubość tych pasów no mt wygrał.Czekamy z niecierpliwością.

  7. #107
    Chusteryczka Awatar Vernea
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,432

    Domyślnie

    No to i ja się zebrałam, żeby napisać opinię. Testowałam MT większe.
    Wrażenia wizualnie: "pozytywne" to za mało powiedziane. Mt prześliczny, uwielbiam takie kolory, bardzo starannie wykonany, z dbałością o szczegóły, wyczuciem. Super.
    Wrażenia noszącego: Ja generalnie bardziej chustowa, czy ostatnio ergonomiczna, niż mejtajowa, ale byłam pozytywnie zaskoczona. Praktycznie 12 kilosów mojego Kluchona ponoszonego z przodu nie było odczuwalne, z tyłu zamotać się nie dał. Ale za to miętuś przeszedł testy plecowe na trzylatce z wagą 13-14 kilogramów. Oczywiście był na nią przymały, ale młoda była zadowolona i wyleźć nie chciała.
    Jak dla mnie pasy naramienne mogłyby być trochę szersze i nawet niekoniecznie grubiej wypełnione. Po prostu minimalnie szersze. Pas biodrowy ok. Nic mnie nie uciskało. Bardzo fajny był materiał na pasach bo świetnie się wiązało, dociągało.
    Bardzo mi się podobał panel. Chociaż troszkę sztywniejszy (chyba przez te aplikacje) to naprawdę fajnie się dopasował. Wysokość była taka, że mój roczniak spokojnie mógł mieć wyciągnięte rączki i nic go nigdzie nie uciskało. A, no i jeszcze do panela. Nie wiedziałam, którą stronę zrobić od zewnątrz tak mi się obie podobały
    Dziękuję bardzo za możliwość testowania.
    www.nosimydziecko.pl chusty do noszenia dzieci, nosidełka ergonomiczne
    www.vernandnea.pl rodzinny sklep internetowy
    www.pluszowapileczka.pl internetowy sklep z zabawkami


    Moje cztery Szczęścia: 2008, 2010, 2012, 2017

  8. #108
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Aniamama - oki, dzięki za wyjaśnienie

    Vernea - baaaardzo mi miło, że Ci się tak MT spodobał )))
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  9. #109
    Chusteryczka Awatar Vernea
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,432

    Domyślnie

    Bardzo mi się podobał Tym bardziej, że w moich kolorkach
    www.nosimydziecko.pl chusty do noszenia dzieci, nosidełka ergonomiczne
    www.vernandnea.pl rodzinny sklep internetowy
    www.pluszowapileczka.pl internetowy sklep z zabawkami


    Moje cztery Szczęścia: 2008, 2010, 2012, 2017

  10. #110
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,486

    Domyślnie

    przetestowałam pieknie uszyty i cudnie ozdobiony mniejszy mejtajek staranność wykonania mnie rozłożyła na łopatki,
    pasy wypełnione jak dla mnie akurat, nic sie nie wpijało nie gniotło, poza tym pasy naramienne nie spadały z moich chudych ramion, było to chyba najwygodniejsze nosidło jakie testowałam i w idealnie Adaśkowym rozmiarze
    a co do panela to nie wiem jak to sie ma do "sztuki" ale kiedyś przymierzałam nosidło (jakaś samoróbka u koleżanki to była) które miało na panelu malutkie zaszewki, tak ze dupka sama wpadała, zielona w temacie mt jestem i nie wiem czy tu sie tak stosuje ale to było całkiem wygodne rozwiązanie

  11. #111
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Testowałam ergo większe, z pieskiem.
    Na początek jeszcze napiszę, że synek ma nieco ponad 2 lata, wzrost około 92 cm, waga 12,5 kg. Nosiłam z przodu i z tyłu.

    Nosidło starannie wykonane, każdy najmniejszy szew dopracowany do perfekcji Aplikacja również.
    Pasy naramienne dla mnie w sam raz, było mi bardzo wygodnie. Pas biodrowy podobnie, płynna regulacja. (chociaż muszę przyznać, że jak zobaczyłam nosidło i pasy naramienne, a właściwie grubość wypełnienia, to obawiałam sie bólu ramion - nic takiego nie miało miejsca, wręcz przeciwnie, po dwóch godzinach noszenia nie czułam w ogóle ciężaru synka).
    Szerokość panela w sam raz na synka, było mu bardzo wygodnie. Wysokość również ok. Zdziwił mnie zagłówek, ale odwinęłam i było ok. Na pewno przyda się jeśli dziecko zaśnie, nam się nie zdarzyło w trakcie testowania. Podobała mi się ta sztywność panela (mamy tuli, tam jest dużo cieńszy), dla mnie to plus
    Jedyna uwaga - pasek spinający pasy naramienne. Jak dla mnie mógłby być nieco wyżej, tzn żeby była możliwość podciągnięcia go jeszcze 1-2 cm wyżej. Wprawdzie dałam radę zapiąć i odpiąć, w regulacji przeszkadzało mi trochę to, że pasek nowy i jeszcze niewyrobiony, ale ja wolałabym mieć jeszcze te 2 cm zapasu (górą mam mniejszy zasięg rąk, jak to ładnie ujęłaś wyżej, dołem sięgam spokojnie, ale np. mój mąż zapina górą, nie dołem, więc może ta uwaga komuś się przyda )

    No i na koniec historyjka

    W piątek, po zakończeniu testów wybierałam sie na pocztę żeby wysłać nosidło dalej. Mówię do synka, że wezmę go do chusty i pójdziemy na pocztę. A Grześ woła, że do chusty nie, on chce nosidło. No ok, mówię i niosę tuli nasze. A testowe nosidło leżało przygotowane do spakowania. Dziecko pokazuje, że chce to z pieskiem. Ja mówię, że idziemy je wysłać do pani a pójdziemy w tym drugim. No i synek w płacz, że on chce w tym z pieskiem (niech to będzie recenzją mojego synka ) Później jeszcze wspominał to nosidło, w sensie, że chce do nosidła z pieskiem

    Dziękuję za możliwość testowania i piszę pw w sprawie nosidła dla nas

  12. #112
    Chusteryczka Awatar Aniamama
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    bydgoszcz\fordon
    Posty
    1,578

    Domyślnie

    Alicjo to ja wklejam fotki mt który dla mnie zrobiłaś jest idealne kocham je bardzo.



  13. #113
    Chusteryczka Awatar kasia
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    karkonosze:)
    Posty
    2,059

    Domyślnie

    krótko i zwięźle:
    bardzo fajny MT nosimy się już bardzo rzadko, w sumie myślałam, że mała nie da się ponieść, ale dziś nadarzyła się okazja i jestem pod wrażeniem! szczególnie dlatego, że jest to mięciutki mejtajek i nie wierzyłam, że da radę matyśce (2 lata, ok. 14 kilo). panel nieco wąskawy jak dla małej, ale wysokość dobra, rączki trzymała sobie matysia nad pasami. jak dla mnie plusem są pasy naramienne - idealna szerokość i wypełnienie. pas biodrowy takoż wykonanie na 6, mała zachwycona i motylkiem i kurą lekkie, kompatybilne, mieści się w torebce, łatwo składa. z żalem puszczam dalej, mogłoby u nas zostać


  14. #114
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,229

    Domyślnie

    miałam przyjemność przetestować mniejsze MT więc teraz pora na recenzję

    - MT urzekł nas od początku swoim wyglądem- zrobiony bardzo starannie, pięknie wykonane aplikacje, przyjemny materiał
    - nosiło mi się wygodnie zarówno z przodu jak i na plecach, pasy wypełnione odpowiednio- nic się nie wrzynało, łatwo mi było dociągnąć pas biodrowy, z czym w niektórych mt mam problem, bo mi się źle układa;
    - oryginalny kształt panela dla mnie stanowił nieznaczny minus, gdyż dla nas panel na dole był akurat na szerokość, jednak był ciut za wysoki, a profilowany panel uniemożliwiał nam skrócenie przez podwinięcie; choć akurat do spania wysokość była ok
    - bardzo fajnie wypełniony wysoki zagłówek to kolejny plus tego mt
    - uroczym dodatkiem jest torebeczka na pas biodrowy z kapturkiem, która zmieści jeszcze kilka drobiazgów, co jest niewątpliwą zaletą podczas krótszych wyjść lub gdy nie ma potrzeby brać torebki/plecaka
    - dla mnie największym minusem tego mt było umiejscowienie aplikacji słonia na panelu- była ona za wysoko i kiedy podczas spaceru córa nie spała, miałam opuszczony zagłówek i słoń był praktycznie nie widoczny- wystawały kawałki stóp; ja bym proponowała tę aplikację wyhaftować troszkę niżej; i to jest jedyna zmiana jakiej bym dokonała w tym mt

    podsumowując- z chęcią bym zakupiła takie mt dla siebie zdecydowanie polecam

    niestety nie miałam jak zrobić zdjęć

  15. #115
    Chusteryczka Awatar ostroszyc
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    2,373

    Domyślnie

    Testuję ergo większe.
    I jak zwykle mam zapytanie co robię nie tak Bo jak wrzucam Małego na plecy to panel nie rozkłada się równo od pupy po kark dziecka, tylko tak jakby był nadmiar na samym dole, fałduje się pod pupą przy pasie biodrowym i dzieć siedzi na pomarszczonym materiale jakoś nie mogę wyciągnąć mu tego materiału spod pupy... Jak przyjdzie M to poproszę żeby mi pomógł ale chyba powinnam umieć to zrobić sama. Hm...

    (Mogę być forumową testerką nosideł ze specjalnością: co użytkownik może zrobić źle)
    Ostatnio edytowane przez ostroszyc ; 06-05-2011 o 12:41
    Mały B: 2009
    Mała T: 2012

  16. #116
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze!

    Ostroszyc, musiałabym widzieć jak zakładasz. Ale powinnaś najpierw zapiąć pas biodrowy, potem ułożyć sobie dziecko nad nim, tuż nad nim - czasem w tym momencie ludzie kładą dziecko za wysoko i dzieje się właśnie to co opisałaś.
    Po ułożeniu dziecka tuż nad pasem - zakładasz panel na nie i w tym momencie jeszcze warto sobie podskoczyć jakby parę razy, by dziecko dobrze "wpadło".
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  17. #117
    Chusteryczka Awatar ostroszyc
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    2,373

    Domyślnie

    Już po testowaniu, co stwierdzam z dużym żalem i mój M też.
    Było to najwygodniejsze nosidło ergo jakie mieliśmy okazje nosić. Młody już prawie nienośliwy, M. woli wózek a to ergo włożył, dzieć wskoczył na plecy i poooszliiii..... w pole, na prawie 2 godziny

    Ja na początku miałam problem z rozciągnięciem panela pod pupą dziecka, ale on jest mocno niezależny, po włożeniu na plecy przemieszcza się czasem i robi "hopki" i rzeczywiście wtedy muszę nad tym chwilę popracować.

    Teraz konkrety:
    Dla mnie nosidło było trochę za duże. Skrócone maksymalnie szelki i tak były ciut za długie. Przez to pasek "piersiowy" wypadał troszkę za nisko. Ale mimo to było mi wygodnie
    Pas biodrowy też dla mnie ciut za luźny. Ale to wszystko przy szyciu na wymiar jest do dopasowania.

    Olbrzymi plus (zdanie moje, M.-a i Czarnej_Żaby: ciężar dziecka pięknie wpada w pas biodrowy, nie wisi na ramionach dzięki czemu jest naprawdę komfortowo!
    Bardzo podobało mi się że miejsce wszycia szelek w panel (to dolne, pod pachą) jest dość nisko, podtrzymuje stabilnie panel i nie uciska ramion.

    Natomiast mam wątpliwości co do jednego elementu - mianowicie klamer, szczególnie tych przy pasie biodrowym. Dociągnięty pas poluzowuje się, nie wiem czy to kwestia klamry czy zbyt śliskiego pasa.
    Żeby klamry trzymały przełożone są "na lewą stronę", czyli zewnętrzną stroną do ciała. Z tym że wtedy trudno jest je dociągnąć bo trzymają z kolei zbyt mocno.
    Mam też wrażenie że klamerki na szelkach - te od skracania szelek, powinny być wszyte "do góry nogami". Jest tam miejsce na włożenie palca, dzięki czemu łatwo można poluzować szelki.

    Porównałam klamry przy nosidle z klamrami w moim plecaku, jest tak:

    Klamra biodrowa - założona "normalnie" trzymała moim zdaniem trochę za słabo:

    Więc założyliśmy ją odwrotnie, zresztą tak założona do nas przyszła od poprzedniej testującej:


    Klamry pasów naramiennych są tak:


    I przesuwają się niezbyt łatwo (chodzi o skracanie, bo trzymają dobrze). Nie jestem pewna czy u góry tej klamerki nie widać miejsca na włożenie palca, tak jak w moim plecaku?

    Może gdyby ją zamontować "do góry nogami" przesuwałaby się łatwiej?

    Ale to takie nasze spekulacje, nie znam się - po prostu tak sobie pokombinowaliśmy.

    A podsumowując - genialnie wyważone, pięknie wykonane nosidło które trzeba koniecznie szyć na miarę Mój wielki M stwierdził "wreszcie nosidło dla mnie", ja czułam się w nim super mimo luzów a Dzieć nie chciał zejść z pleców żadnemu z nas.
    Ostatnio edytowane przez ostroszyc ; 10-05-2011 o 17:54
    Mały B: 2009
    Mała T: 2012

  18. #118
    Chustomanka Awatar czarna_zaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    1,144

    Domyślnie

    Dopiszę bo wrzuciłam na chwilę, korzystając z uprzejmości Ostroszyc. Najpierw krytyka- pasy na klamrach ciężko chodzą, a pas piersiowy jest zbyt dosłownie "piersiowy"-mój mleczny biust był nieszczęśliwy
    Trochę za długie pasy ramienne, ale ja tak mam w każdym nosidle, bom kurdupel,o!
    Ogólnie jest boskie, super wygodne, lubię ten nieco sztywniejszy panel. I jak Ty to robisz, że tak cudnie przenosi ciężar na biodra? Lepiej niż manduka
    Jak sprzedam nubigo to machnę PW

  19. #119
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    testowałam mniejszego Mt
    no i nie ma minusów
    bardzo ładny,starannie uszyty,obskoczyłam sklep i przedszkole w ciągu godziny i nie czułam nigdzie niewygody,ani na ramionach, ani w pasie
    fajny zagłowek,dla mnie osłona przed lekkim wiaterkiem
    torebeczka tez ok ogólnie 5+
    nie nosiłam jeszcze na placach,ale na pewno spróbuję
    o...już nosiłam,po lesie,super wygodne,idealnie dopasowane,wogóle nie czuć ciężaru,dzieć waży 8,5kg

    i facecik też szczęśliwy
    Ostatnio edytowane przez ewaibartek ; 15-05-2011 o 12:23
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  20. #120
    Chustoholiczka Awatar Dorocie
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    było Warszawa, teraz Żyrardów
    Posty
    3,848

    Domyślnie

    mniejszy MT był dla mojej dużej rocznej córki na styk, czyli taki akurat
    PIĘKNY! Naszyty kwiatowy wzór, staranność uszycia, dbałość o detale, wyprofilowany panel, wygodne pasy, wszystko to sprawia że wszystkie babcie na placu zabaw patrzyły z podziwem jak się motałyśmy W takim mietku można "zarazić" noszeniem.
    Polecam!
    Różyczka'10 Anielka'13 (*) Jaś'15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •