Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 1234567891012 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 299

Wątek: MT pathi by alcia_MT

  1. #21
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Dzisiaj z mega smutkiem odesłałam testowego MT.
    Ze smutkiem, bo mam wrażenie że dla nas był szyty.
    Po wyjęciu z koperty - łał!!! Cuuuuuudo!!!
    Czegoś równie pięknie odszytego nie widziałam. Dbałość w najdrobniejszym szczególe.
    Garść konkretów:
    - fantastycznie wypełnione pasy (zarówno naramienne, jak i pas biodrowy), jak i idealna ich długość
    - doskonale wypoifilowane miejsca na pupkę (Tymiś idealnie się "kompnował")
    - materiały - silne, ale jednocześnie fajnie współpracujące
    - kolorystyka - kwitesencja wyczucia barwy (doskonałe połączenie)
    - z kieszonki i kapturka nie korzystałam - wystarczająco wysoki jest panel ( zagłówek bardzo dobrze przytrzymywał główkę nawet w momencie, gdy synek zasnął).

    Mogłabym pisać i pisać. Napiszę więc króciutko - MT d o s k o n a ł y !!!
    Są tylko dwie wady: za krótko był u mnie i nie jest na sprzedaż (a na losowanie nie liczę, bom pechowa).

    DZIĘKUJĘ za możliwość testowania!!!

  2. #22
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    annya - lejesz miód na uszy
    Dzięki za szczegółowy opis. Miło mi, że MT tak się u Ciebie sprawdził
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  3. #23
    Chustoholiczka Awatar pszczoła
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    3,950

    Domyślnie

    Przepraszam za zwłokę, testowałam jeszcze przed Alcią...ale cos mi z komputerem nie po drodze ostatnio.

    MT bardzo mi sie podobał, bardzo starannie odszyty, piękna aplikacja (ta mniej bogata); elegancki wręcz. Aż mi metka Pathi do niego nie pasowała, bo jest taka punkowa w porównaniu do klasy miętka Ale to drobiazg.

    Nosiło mi się dobrze, ale nie wiem, czy mojej córze tez było wygodnie. Mam wrażenie, że panel, mimo dwurozmiarowości, nie był dobrze wyprofilowany, za szybko się zwężał i przez to nie podtrzymywał jej nózek. A może ona po prostu juz za duża (20 m-cy, 11 kg, wzrost nieznany). W każdym razie to mi nie pasowało, bałam się, że pasy ją ugniatają-zamiast iść po panelu, szły jej po nóżkach. Z drugiej zaś strony panel był wysoki, czasami musiałam go wręcz zawijać, żeby dać małej rączki swobodnie wyjąć. Może ona niewymiarowa jakaś jest, ta moja córcia, ale tak to u nas wyglądało.
    Poza tym bez zarzutów. Pasy super, nie za grube, ale i odpowiednio miękkie, komfort dla ramion
    Panel super się dociągał, pasy nie były ani za śliskie, ani zbyt tępe, w sam raz. Pas biodrowy bardzo wygodny, nie uwierał mnie, spełniał swoją rolę bez zarzutu.

    Z kapturka i torebki nie korzystałam. Aczkolwiek gdybym miała go dłużej, torebka na pewno byłaby dobrym rozwiązaniem na jakieś spacery bez zakupów (wtedy bez mojej torby ani rusz ).


    Jeszcze raz dziękuję za możliwość testowania!
    wspieram w rodzicielstwie

    Doradczyni Noszenia ClauWi®
    Doradczyni po kursie podstawowym Die Trageschule ®

  4. #24
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie

    dla nas tez MT byl zbyt maly, dziecie tak jak u pszczoły

    nosidlo piekne, zrobione z sercem i olbrzymia starannoscia

    panel nie tyle wypelniony, co z tych sztywniejszych raczej

    jak dla mnie pasy zbyt waskie, ale dla drobnej astenicznej osobki na pewno bylyby super
    w ogole z pasami mialam klopot, bo obecnie wole niewypelnione i szerokie, a alciowy MT ma waskie i mocno wypelnione
    ale to kwestia gustu

    torebka super

    pod rozwage

  5. #25
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny za rzetelne opinie
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  6. #26
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Tak jeszcze jedna uwaga odnośnie rozmiaru - ciężko byłoby uszyć nosidło, które idealnie pasowałoby na każde dziecko z zakresu wiekowego 6m-2,5l. Starałam się zrobić tak, by każde dziecko dało się ponosić w tym nosidle, ale wiadomo, że to nie to samo, co rozmiar dobrany indywidualnie pod konkretne dziecko. Np. - w za wąskim panelu da sie ponosić starsze dziecko.. ale młodsze w za szerokim, to już nie bardzo.
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  7. #27
    Chusteryczka Awatar djdag
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Poznań/Kiekrz
    Posty
    1,716

    Domyślnie

    Po wyjęciu MT z koperty szczęka mi opadła - jest przepiękny. Naprawdę dzieło sztuki, wszystkim się bardzo podobał, a sąsiadka (mama 2-miesięczniaka) 3 razy mnie o niego pytała. Niestety był za mały na Martę, więc ciężko mi się wypowiadać nt. nośności, wygody itp. Natomiast jestem pewna, że gdyby był szyty na wymiar, to byłabym zadowolona Gratuluję talentu.

  8. #28
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie

    szybko , sprawnie i na temat - poszlo nam omowienie szczegolow
    piekna szczegolowa robota
    pasy mam dluzsze bo sobie takie zazyczylam
    pasy na ramionach wypelniona super
    pozyczylam kolezance i tym samym i ona zapragnela MT by Alcia

    maz nosi , jestesmy bardzo zadowolenie

  9. #29
    Chusteryczka Awatar Behemot
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    2,763

    Domyślnie

    Przyszedł i się zakochałam. Robota piękna i misterna. Po prostu cudeńko. Zaczęliśmy się nosić. Pełna entuzjazmu .Pierwszy wypad był trochę krótki, więc wszystko było okej. dziecka nie czułam. natomiast po drugi dłuższym zaczęłam odczuwać 11 kg na plecach. Myślę, że wole jednak pasy niewiele grubsze-nie wrzynałyby mi się tak, natomiast wypełnienie oki.Jednakże MT trochę za małe czyt. za wąskie na Nikodema i pewnie odczucia tez takie (gdyby był dopasowany pewnie i nośność byłaby inna). Wysokość w porządku-mógł łapki sobie swobodnie wyciągnąć i ja też wolę wyższe. Zagłówek zawsze można odgiąć. Długość pasów też.Jestem standardowych rozmiarów, dlatego też takie pasy nam wystarczyły. Natomiast, co do sztywności MT-pierwszy raz takiego miałam i spodobało mi się. Z torebki i kapturka nie korzystałam ale to dobry dodatek.
    Szkoda,ze za mały bo nie posłałbym dalej Sztuka ... użytkowa na 5
    Nikodem-12.01.2009-Skarb mój największy
    Karmiłam piersią 3 lata 3 tygodnie i 2 dni

  10. #30
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za kolejne opinie
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  11. #31
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    Jestem szczesliwa posiadaczka MT by Alcia. Generalnie cala rodzina jestesmy zachwyceni! Najmlodsza - bo uwielbia dzikie zabawy bedac na plecach, tata - bo uwielbia dzikie zabawy majac mala na plecach, ja - bo MT jest przepiekny, i megawygodny.
    Uszyty pieknie, wyglada bardzo profesjonalnie. Wypelnienie pasow naramiennych w sam raz dla mnie (superchudej dziewczyny) i dla taty (duzego chlopaka). Saszetka sie sprawdza bardzo fajnie, duuuze udogodnienie jak dla mnie Aplikacje wykonane przepieknie, mimo sredniej jakosci wzoru przez nas dostarczonego efekt jest naprawde niesamowity! Pieknie obszyte wszystkie pasy, kapturek dziala - wczoraj pierwszy raz od kilku miesiecy Alia zasnela noszona, wlasnie w MT! No i nawet najdziksze zabvawy z tata nie sa w stanie poruszyc dziecka zamotanego, nawet przy przewrocie do gory nogami mala nie wysuwala sie ani na milimetr. Oceniamy naszego MT na 5 z duzym +
    a oto krotka historia pierwszych dni MT z nami:

    nawet w bezruchu Alia jest zadowolona - w chuscie niewykonalne " o, takie mam ladne MT"


    zabawa z balonem zaczela sie raczej spokojnie
    ale potem byly skoki, przewroty, loty i inne przeszkody a tak wygodnie idziemy na spacerek


    jeszcze raz dziekuje bardzo za wykonanie tego pieknego MT, i za bardzo przyjemny kontakt w trakcie wykonywania! nadal nie wierze, ze takie cudo powstaje w ciagu zaledwie dwoch dni....

    (aha, JJ BARDZO Ci dziekuje za "zarazenie" nas miloscia do Alciowych MT!)
    Ostatnio edytowane przez buggins ; 04-06-2010 o 12:01


    Aga, mama Alii

  12. #32
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez va Zobacz posta
    jak dla mnie pasy zbyt waskie, ale dla drobnej astenicznej osobki na pewno bylyby super
    w ogole z pasami mialam klopot, bo obecnie wole niewypelnione i szerokie, a alciowy MT ma waskie i mocno wypelnione
    ale to kwestia gustu
    ja się jeszcze chciałam odnieść do szerokości moich pasów..
    Wcześniejsza szerokość była wynikiem moich własnych doświadczeń i uważałam ją za idealną. nie jestem osobą szczupłą - r42.
    Po tym komentarzu pomyślałam, że uszyję szersze pasy w moim nowym nosidle i sprawdzę, czy rzeczywiście takie byłyby lepsze, ale jednak nie przychylam się ku tej opinii

    Pasy były szersze niż moje dotychczasowe o jakieś 2cm i ewidentnie zbyt szerokie jednak. Przeszkadzało mi to mocno, więc pozostaję przy swoich dotychczasowych wymiarach pod tym względem.
    W razie potrzeby zawsze osoby tęższe, bądź ze swoimi szczególnymi przyzwyczajeniami mogą poprosić o inne wymiary, niż robię standardowo - dla mnie to żaden problem. Jednak standardowo będzie jak było...
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  13. #33
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    buggins - dopiero teraz doczytałam Twój komentarz.. I bardzo bardzo mi miło, że jesteście tacy zadowoleni Dzięki za zdjęcia - zawsze miło popatrzeć na dzieciaki w moich wyrobach
    Niech się Wam dobrze nosi
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  14. #34
    Chustonoszka Awatar junona
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Częstochowa
    Posty
    134

    Domyślnie

    Mamy MT by Pathi już od kilku dni, przetestowaliśmy, więc czas coś napisać .
    Wrażenie ogólne bardzo pozytywne. To jest nasz pierwszy MT, więc nie mam się za bardzo do czego odnieść, ale chwilowo MT by Pathi u nas rządzi i chusty poszły w kąt .
    Jest zrobiony bardzo artystycznie, ładne zestawienie materiałów, ładne staranne wykończenia. Znajomi są zachwyceni, cały czas ktoś mnie pyta gdzie go kupiłam.
    Panel jest dobrze wypełniony, tak samo pasy, nosi mi się bardzo wygodnie, zarówno z przodu i z tyłu, wygodniej niż chustę. W końcu mogę zawiązać dziecko na plecach, co z chustą wciąż mi się jeszcze nie udaje.
    Zamawialiśmy MT dwurozmiarowy i niestety nie do końca wiem jak mam wykorzystać tę dwurozmiarowość, bo panel jest trochę za długi jak na moje dziecko (na przyszły sezon będzie idealny). Czytałam niby w opisie, ale nie doszłam właściwie do tego jak mam go zawiązać żeby był w tym rozmiarze na teraz.
    Jedyną moją wątpliwością jest trwałość sztruksu, którym powlekane są pasy i druga strona, mam nadzieję, że nie powyciera się zbyt szybko, bo chciałabym, żeby MT został z nami na dłużej i jeszcze drugie dziecko zaliczył .
    Z zakupu jestem zadowolona i innym też polecam .


  15. #35
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    junona- o trwałość sztruksu się nie martw - spokojnie jeszcze drugie dziecko w nim ponosisz. A co do dwurozmiarowości - już piszę na pw.
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

  16. #36
    Chustoholiczka Awatar aliona
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    mieszkam w Łodzi, gdzie nawet bieganie psom szkodzi
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    MT odleciał, czas na recenzję

    - wygląda bajecznie! dużo ładniej w rzeczywistości niż na zdjęciach.
    majstersztyk wykonania, piękne aplikacje.
    - bardzo fajny delikatny, mięciuchny w dotyku sztruksik, lekko śliski ale nie za bardzo. ja w ogóle nie lubię sztruksu jako takiego, ale ten mnie urzekł.
    nie wiem tylko czy nie będzie się szybko wycierał.
    -z przodu nosiło mi się genialnie! dużo wygodniej niż w chuście. z resztą ja już dawno z przodu w chuście nie noszę, ale dzieć akurat miał zły humor przed snem i potrzebował przytulanka brzuś do brzusia no i było bombastycznie! tak mi się pięknie ułożył i zasnął, że ach. noszeniem z przodu w tym mietku jestem zachwycona! cudownie otula i idealnie układa sie na dziecku.
    - no to żeby nie było za wesoło, to na plecach noszenie mi nie wyszło za bardzo, ale zdecydowanie przez moją nieumiejętność poprawnego wiązania na plecach
    (mam bardzo mało doświadczenia z mt).
    miałam wrażenie, że panel jest za wąski dla nas (ale raczej nie, skoro z przodu było ok ), jakoś nie mogłam umieścić młodego tak żeby panel ładnie okrywał boczki i był od kolanka do kolanka.
    niby przy takim dużym dzieciu (rok i 8 miechów) to już nie jest istotne, ale ja lubię jak jest od kolanka do kolanka. zapomniałam zmierzyć panel. tak z czystej ciekawości żeby wiedzieć.
    jednak wiązanie na plecach lepiej mi wychodzi w chuście, w mt nie mogłam tak ładnie przykleić do siebie dziecia.
    - szerokość pasów idealna! ja jestem osobnikiem drobnym i wąskoramiennym te pasy były jak dla mnie stworzone.

    podsumowując, bardzo fajny mt, żałuję, że nie mogłam dłużej go pomęczyć i potrenować wiązania na plecach, pewnie w końcu bym się naumiała.
    bardzo chciałabym mieć go na własność.
    złotowłosa i trzy misie
    <3 <3 <3

  17. #37
    Chusteryczka Awatar aurora
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2,180

    Domyślnie

    Ode mnie słów parę:

    Cieszyłam się jak dzika, kiedy zobaczyłam, że powędruje do mnie MT mniejszy, zielono-sztruksowo-ptakowy. Bardzo w moim klimacie. Cieszyłam się również, że byłam pierwszą testowaczką, bo miałam okazję zobaczyć, jak się taki zupełnie nowy MT zachowuje. Testy na 9 i pół miesięcznym Bartku, 9 kilo żywej wagi, ubranka nosi na 74/80. Panel idealnej szerokości, nieco sztywny, co jest zasługą ptakowej aplikacji. Mniemam, że noszenie tę niedogodność niweluje. Pasy fajnie poszerzają panel w razie potrzeby, ale mam wrażenie, że były dla mnie ciut za szerokie. Noszę rozmiar 38 i mam raczej wąskie ramiona, a ciekawa jestem, czy zwężenie pasów wpłynęłoby na jakość noszenia. O wykonaniu powiem tylko, że jest PIĘKNE! Z kapturka nie korzystałam wcale, bo zagłówek dobrze potrzymywał główkę podczas snu, a pomysł z torebką bardzo trafiony na szybkie wyjścia! Pomieściła: telefon, klucze, pieniądze, chusteczki, dwie siatki na zakupy, pomadkę ochronną i parę kamyczków zebranych na spacerze

    Teraz wrażenia z noszenia:
    - z przodu nosiłam do szybkiego spacyfikowania syna, MT sprawdził się znakomicie
    - z tyłu na dłuższe spacery i, uwaga, nosiło mi się lepiej niż w chuście!
    - po raz pierwszy mój mąż, na pytanie o wrażnia, powiedział: "Podoba mi się" i pozwolił się zamotać na plecach (on z chustowych w kieszonce z przodu), niestety, tu zdjęcia brak
    - po raz pierwszy przy testowanym produkcie miałam poczucie, że jest on bardzo mój, i czułam się dziwnie pakując go do wysyłki następnej forumowiczce. Mój mąż na to: "Zostaw go sobie, powiedz, że kupujesz" Chciałabym

    Mała fotorelacja, szkoda, że nie ma zdjęć "wyjściowych".



    Kiedy dzieci są małe, daj im korzenie, a kiedy są duże, daj im skrzydła.

  18. #38
    Chusteryczka Awatar Leika
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,755

    Domyślnie

    Miałam przyjemność testować większe nosidło MT.

    MT zachwyca już na pierwszy rzut oka - jest piękne, uszyte z miękkiego sztruksu, nic nie obciera; od razu widać, że jest solidnie zrobione. Bardzo podobały mi się ozdobne obszycia
    MT jest wygodne, łatwo się wiąże i nic nie wrzyna.

    Świetny pomysł z saszetką na drobiazgi Wielce przydatny gadżet.

    Z mojej strony tylko dwie uwagi - pasy naramienne były trochę za szerokie i za długie; ale podejrzewam, że to wymóg uniwersalności MT wypuszczonego na testy
    Starszy Syn (VIII.2006), Córka (I.2009) i młodszy Syn (XI.2011)

    http://moje-dzieciaki.blogspot.com/

    We are what we think. All that we are arises with our thoughts.
    With our thoughts we make the world.
    Buddha



  19. #39
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Ząbki
    Posty
    164

    Domyślnie

    Dawno testowałam, ale dziś dopiero znalazłam trochę czasu na recenzję.
    Testowałam większego MT.
    Kolory nie moje i dlatego nie pieję z zachwytu. Ale.
    Nosiło mi się bardzo wygodnie. Szerokość pasów idealna, wypełnienie mocno je usztywnia co nie do końca mi pasowało na początku, ale dzięki wypełnieniu nie czułam 11 kilo na moich ramionach.
    Panel idealnie dopasowywał się do plecków mojej Małej, nic nie odstawało, niczego nie było za dużo. Otulał i układał się idealnie. Kieszonka-SASZETKA BOMBA! Dołożyłabym tylko rzep by nic nie wyskoczyło ...
    Jak pakowałam MT do wysyłki synek powiedział, "Ale mamo, jeszcze nie możesz oddawać jeszcze nie sprawdziłaś kapturka!" i tak było ... Nie miałam okazji sprawdzić go w użyciu, ale 1. idealnie, że jest odpinany, 2. świetnie, że sznureczki są tak długie bo to bardzo ułatwia złapanie ich i wiązanie.
    Niestety testowałam w upały - i stwierdzam, że nie jest to MT który wzięłabym na wyprawę do Afryki. Ten sztruks grzeje bardzo. Płótno bambusowe lub lniane byłoby idealne... na tą pogodę oczywiście.

    Wykończenie - przepiękne, dopracowane, absolutnie bez zastrzeżeń.

    Myślę, że gdyby był w moich kolorach i gdyby przyleciał do mnie na testy chłodniejszą porą byłabym zachwycona.
    Masz niesamowity talent Alciu i zazdroszczę precyzji!
    Dziękuję za możliwość testowania.

  20. #40
    Chustomanka Awatar alcia_MT
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Oświęcim
    Posty
    1,251

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za kolejne jakże miłe dla ucha recenzje :*
    Mama Kai (11.2004) i Leny (06.2007)
    Nosidełka MT: www.pathi.pl , wszystkie fotki moich MT tutaj: https://picasaweb.google.com/alciaa/MeiTaiMojeWyroby Funpage: https://www.facebook.com/pages/Pathi-noside%C5%82ka-azjatyckie-Mei-Tai/143627059026080?ref=hl <--- POLUB, PROSZĘ.. .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •