Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Kolejna perełka z allegro

  1. #21
    Chustofanka Awatar manika
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Będzborg
    Posty
    208

    Domyślnie

    Ja przy mojej starszej wisiadła używałam jak wychodziałam na dwór. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko , że był to rok 99 i o chusta to zero słychu ;/ Ale za to w domku nosiłam mała w dwóch arafatkach zszytych ze sobą bo moja córka chciała byc na rekach cały czas i jakoś tak na biodro ja sobie wiązałam .. Jak sobie przypomnę co z tą moja małą wyprawiłam to mnie aż głowa boli i czasem jeszcze wyżuty sumienia gryzą Pocieszajace tylkojest to że pannica wyrosła wielka , zdrowa że hohohoh ... Ale wtedy fajnie by było jak by mnie ktoś uświadomił co do wisiadła .Dobrze że mój synek ma już matkę starszą i mądrzejszą

  2. #22
    Chustomanka Awatar choco
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1,412

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alcia_MT Zobacz posta
    Dziewczyny - a ja mam do Was prośbę tak przy okazji;
    Ostatnio moja bliska koleżanka kupiła coś tego właśnie pokroju i pokazała mi to, żebym się wypowiedziała, czy to odpowiednie dla dziecka czy nie. Powiedziałam, że absolutnie, ale chciałabym ją jeszcze zaspamować linkami na wszelki wypadek, żeby na pewno wybiła to sobie z głowy.
    Gdzie można poczytać racjonalną krytykę takich wisiadeł? Wiecie, jakieś dobre źródło, wiarygodne dla kogoś spoza forum.. Byłabym wdzięczna za podpowiedź
    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    http://klubkangura.com.pl/kangur/wolisznosidlo.pdf plus Zawitkowski i hanti w TVN, link chyba gdzies w "chusty tu i tam".
    http://dziendobrytvn.plejada.pl/26,2...sci_detal.html

    Alcia, doszło bardzo dziękuję
    aga mama tatiany '09 i tamary '12

  3. #23
    Chustomanka Awatar busia
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    1,499

    Domyślnie

    Wątek o tej perełce już był niedawno. Ja napisałam pytanie na temat bezpieczeństwa i wygody noszenia przodem do świata. Oto co otrzymałam w odpowiedzi:

    "WitamNosidełko jest w 100 % bezpieczne. Dziecko nie jest noszone na kroczu tylko siedzi w nosidełko, poza tym dziecko mozna nosić zarówno przodem do świata jak i tyłem gdyby nie chciała Pani dostarczać dziecku nowych wrażeń aczkolwiek nie widzę w tym nic złego. Sprzedaliśmy już kilka set nosidełek z każdego koloru i mamy mnóstwo pozytywnych komentarzy od szczęśliwych mam. Nie zawsze to co drogie musi być dobre i odwrotnie to co tanie- słabej jakości. Poza tym jeżeli zdecydowała by sie Pani na zakup a dziecko nie czułoby sie w nosidełku wygodnie to może Pani zwrócić towar w ciągu 10 dni, a my zwrócimy Pani pieniążki. Zalecam do poczytania komentarzy, sa one najlepszym dowodem na to, że nasz towar jest wysokiej jakości.
    Pozdrawiam Hurt3"

    Ja kiedyś miałam sen, być może proroczy Otóż w tym śnie próbowałam przekonać jakiegoś męczyznę, który miał dziecko w wisiadle przodem do świata, że dziecko wisi na kroczu itp.Pamiętam wyraźne zdziwienie tego człowieka. Ale to był tylko sen, a może znak że czas się przełamać?
    Beata, mama Zosi (15.02.2009) i Mikolaja (6.01.2011) , żona Łukasza

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •