Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: pielucha zdjeta

  1. #41
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Beskid Niski
    Posty
    5,289

    Domyślnie

    Przygotuj się AJu na to, że wszystko jeszcze możliwe
    Córka moja robiła wszystko do nocnika między 11 a 16 m-cem. Potem jej się odwidziało i nocnik ma w głębokim poważaniu. W pampersach mi lata na co dzień, bo wielorazówki tych litrów nie wytrzymują.

    Cytat Zamieszczone przez lynette Zobacz posta
    Ane, zdaje się, że nasze maluchy są "bliźniętami".
    Ciekawe, czy są do siebie podobni. Bardzo dawno temu intrygowały mnie astrologiczne bliźnięta, aż w liceum poznałam chłopaka urodzonego tego samego dnia, co ja. Charakterologiczny kontrast totalny. On był głośny, rozgadany, ruchliwy, wieczny gospodarz klasy, zawsze w centrum uwagi. A ja dokładnie przeciwnie.
    2007, 2009, 2016

  2. #42
    Chustoguru Awatar lynette
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,646

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ane Zobacz posta
    Przygotuj się AJu na to, że wszystko jeszcze możliwe
    Córka moja robiła wszystko do nocnika między 11 a 16 m-cem. Potem jej się odwidziało i nocnik ma w głębokim poważaniu. W pampersach mi lata na co dzień, bo wielorazówki tych litrów nie wytrzymują.


    Ciekawe, czy są do siebie podobni. Bardzo dawno temu intrygowały mnie astrologiczne bliźnięta, aż w liceum poznałam chłopaka urodzonego tego samego dnia, co ja. Charakterologiczny kontrast totalny. On był głośny, rozgadany, ruchliwy, wieczny gospodarz klasy, zawsze w centrum uwagi. A ja dokładnie przeciwnie.
    Ane, wizualnie może nawet trochę? Mój też blondynek.
    Mikołaj 2001, Wojtek 2004, Adam 2007

  3. #43
    Chustomanka Awatar swebe
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    ochota
    Posty
    532

    Domyślnie

    i jak dziewczyny? sa sukcesy? Hela jest odpieluchowana, piekni eko0munikuje, ze chce i to i tamto, jest smiesznie bo siedzac na nocniku mowi nam czy kupa jest duza czy mala
    sporadyczne wpadki nas nie doluja ( bylo nawet zalane lozeczko ) nawet na spacerze jak robi w pieluche to mowi!
    myslalam ze bedzie trudniej ale okazalo sie super proste. cierpliwosc poplaca!
    -----Helena 10 12 2007-----

  4. #44
    Chustoguru Awatar lynette
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,646

    Domyślnie

    Ze żłobka wraca suchy W domu wpadki się zdarzają, ale młody bardzo dużo pije. Pielucha idzie tylko do spania, ale i tak w większości przypadków wstaje z suchą. Dzięki dziewczyny za wsparcie!
    Mikołaj 2001, Wojtek 2004, Adam 2007

  5. #45
    Chustofanka Awatar AJ
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    396

    Domyślnie Muszę, bo się uduszę!

    Alem dumna z mojego roczniaka
    Od kiedy biega bez pieluchy nadal utrzymują się około 2 "nienocniczki" dziennie. Ale widać, że każdy dzień jest inny - jednego wołał na ostatnią chwilę, innego dużo wczesniej (np trzy wysadzenia zanim siusiu się pojawiło), raz trzymał bardzo długo, innym razem siusia co chwile po troszeczku. Coraz częsciej wracamy z suchą pieluchą ze spacerów. Do spania w dzień już wogóle nie zakładam, bo nie była potrzebna . Ale najbardziej mnie zdziwiło, że zaczął wołać w nocy Trzy noce wszystko w nocniczku, jedna noc z jednym siusiu w pieluszkę, dziś nadal sucho
    Oj, jaka dumna jestem.
    A co więcej, wczoraj zajmowała się nim teściowa, która sceptycznie podchodziła do mojego pomysłu zdjęcia pieluszki ("no, może by mu na trochę założyć, bo ona sobie nie poradzi..." ). A po wczorajszym dniu zamówiła kilka kompletów ubrań i ze dwie! pieluszki na wyjścia. Znaczy, że nie tylko ja taka w syna wpatrzona.

    Powiedzcie, że się uda odpieluchować roczniaka
    A. mama J. (13.12.2008) i T. (15.11.2010)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •