Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 74

Wątek: najpiękniejsze chwile rodzica

  1. #41
    Chustoholiczka Awatar guzik
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    5,852

    Domyślnie

    Jedna z piękniejszych chwil, to taka, gdy moja córcia buziakiem rano chce mnie obudzić(udaję, że śpię i czekam, co zrobi) Cudna jest wtedy i ten uśmiech
    Marysia16.09.2010, (*)2011,Ryś 2.09.2019, Helenka 7.05.2021

  2. #42
    Chustonówka Awatar Kefka
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Krakowie
    Posty
    46

    Domyślnie

    hmmmm - piękne dla mnie każde chwile z moimi dziećmi są piękne (również te kiedy spokojnie zasypiają - rozumiem jadorote też mam trójke ), gromadzę w sercu również te chwile, które są totalnie wyjątkowe typu pierwsze spotkanie z nimi, pierwsze uśmiechy, kroki... i takie, które są niezwykłe tylko dla mnie...

  3. #43
    Chustomanka Awatar misia83_83
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Wroclaw/Galway
    Posty
    699

    Domyślnie

    Boze...ale sie poryczalam....

    Nie bede oryginalna piszac,ze moment polozenia mi na piersi moich synow byl najcudowniejszy. Patrzyli mi wtedy prosto w oczy...

    I spac z nimi uwielbiam. Jak sa zwinieci w klebek i wtuleni we mnie tak ufnie.

    I usmiech rano jak tylko otworza oczy ...

    I wzrusza mnie sam fakt,kiedy starszak wola..'Mamuusiaaaaa'

    I duzo tego jeszcze jest

    Mucho- tekst o gwiazach jest cudowny...

  4. #44
    Chustomanka Awatar jadorota
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Wielkopolska
    Posty
    567

    Domyślnie

    No trochę byłam w wisielczym nastroju pisząc, że jak śpią, to najpiękniejsze chwile. Wiadomo, moje zycie wypełnione jest pięknymi chwilami. Gdby tak nie było, nie decydowałabym się mieć drugiego i trzeciego Bąbla.
    Dorota i trzech muszkieterów '03, '05, '11


  5. #45
    Chustonoszka Awatar traschka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    91

    Domyślnie

    dla mnie najpiekniejszy jest pierwszy poranny uśmiech. Malutka budzi się pierwsza, po chwili zaczyna marudzić, a kiedy tylko powiem jej "dzień dobry" obdarza mnie najcudowniejszym usmiechem. Pomimo głodu, który pewnie ją obudził i mokrej pieluchy, zawsze znajdzie chwilę na tę krótką, dopiero od niedawna świadomą, radość.

  6. #46

    Domyślnie

    Dla mnie najpiękniejszym momentem jest chwila zaraz po obudzeniu się Wojtusia, kiedy przeciera oczka i patrzy na mnie tymi swoimi ciekawskimi oczkami i uśmiecha się od ucha do ucha
    Ostatnio edytowane przez zachustowany ; 11-08-2011 o 09:05

  7. #47
    Chustomanka Awatar carissima
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Oborniki Śl
    Posty
    755

    Domyślnie

    Z każdym kolejnym dniem życia Emilki odkrywamy coraz to więcej takich pięknych chwil... Wczoraj mówiłam do męża, że nie wiedziałam, że z każdym dniem można być coraz bardziej zakochanym w swoim dziecku. Każdy jej uśmiech, radosne popiskiwanie, przewracanie się z pleców na brzuch, pierwszy "prawdziwy" posiłek, fikanie nogami z radości, pluskanie wodą na basenie, wystawianie swoich dwóch pierwszych zebolów, patrzenie na nas po przebudzeniu.....
    oj mogłabym wymieniać ciągle i ciągle....

  8. #48
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    855

    Domyślnie

    Dla mnie piękne jest to że moje córunie są z nami....że są zdrowe.....''kocham cię mamusiu'' lub ''jestes najlepsza mamą na swiecie''' z ust starszej i usmiech młodszej gdy mnie widzi
    MAMA-Wiktorii 18.02.2007 Katarzyny 29.03.2011 Kornelii 19.05.2021

  9. #49
    Chustonoszka Awatar hypnozis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Wesoła
    Posty
    63

    Domyślnie

    Dla mnie nie ma nic piękniejszego niż bezzębny, świadomy uśmiech mojego dziecka i to jak łaskotany w szyjkę zaczyna rechotać Jak się uśmiech, to w tym momencie nie ma nic innego, świat nie istnieje, zatrzymuje się, znika...myślę, że wiecie, co mam na myśli
    Magda, mama Wojtusia.12.04.2011 i Gosi 17.08.2013 i Mai 27.01.2018

  10. #50
    Chustofanka Awatar Naniby
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków/Zakopane
    Posty
    406

    Domyślnie

    A wczoraj Szymek jadl drugie sniadanko co chwile odrywal sie od cycusia i chichrał jak zwariowany Dzieci sa niesamowite, kazdy dzien jest okazja do kolejnych wzruszen

  11. #51
    Chustomanka Awatar pyzata
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Kalisz
    Posty
    842

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Naniby Zobacz posta
    A wczoraj Szymek jadl drugie sniadanko co chwile odrywal sie od cycusia i chichrał jak zwariowany Dzieci sa niesamowite, kazdy dzien jest okazja do kolejnych wzruszen
    Tak, to jest cudowne, moja Hania też lubi pouśmiechać się do cycusia, cały świat przestaje wtedy dla mnie istnieć...
    Martynka zwana Pyzą styczeń 2009; Hania zwana Zbójcerzem marzec 2011

  12. #52
    Chustofanka Awatar cinkowa
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    okolice Grodziska Maz.
    Posty
    158

    Domyślnie

    mnie wzrusza to, że nieważne co robi Lena, jak bardzo jest na czymś skupiona i czymś zainteresowana, to co chwilę rzuca na mnie okiem szukając mojego spojrzenia... a jak już je odnajdze to na jej maleńkiej twarzyczce pojawia się wielki bezzębny uśmiech, któremu towarzyszy pisk i potoki wylewającej się śliny

    no i karmienie piersią jest oczywiście bezkonkurencyjnym powodem wzruszeń!


  13. #53
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    uwielbiam moje dzieci, ale ...
    najpiekniejsze chwile rodzica dla mnie wtedy, kiedy wreszcie moje maluchy pojda spac wieczorem a ja moge robic co mi sie podoba

  14. #54

    Domyślnie

    oryginalna nie bede - usmiechy i buziaki gdy udaje rankiem, ze jeszcze spie, zachwyt nad kazdym kwiatkiem czy kamyczkiem
    a wczoraj bylysmy na grzybach i przechodzac pod nisko zwisajacyymi galeziami mowie do mlodej na plecach "przytul sie" a ona oprocz przytulenia podarowala mi siarczystego buziaka w kark

  15. #55
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pania Zobacz posta
    uwielbiam moje dzieci, ale ...
    najpiekniejsze chwile rodzica dla mnie wtedy, kiedy wreszcie moje maluchy pojda spac wieczorem a ja moge robic co mi sie podoba
    Paniu, !

    Dziś podczytywałam ten wątek, jak Potwory pobudziły się nawzajem przed piątą rano (drugą noc z rzędu !) i kołatało mi się po głowie; o co tu chodzi wszystkim z tym rozkosznym momentem po przebudzeniu ?!

    A serio, wiem o co chodzi, uwielbiam Potwory moje cudne, choć czasem naprawdę ich nie ciepię.

    A wątek jest dla mnie zbyt wymagający...

    Już parę razy z rzędu przymierzałam się do napisania tu, ale to bez sensu... Epistoła zajęłaby parę stron, a i tak miałabym poczucie niedosytu...

    Co chwila, w wątkach okołodzieciowych i nie tylko, przemycam wyznania o najpiękniejszych chwilach rodzicielstwa.

    Rozsiewam je po całym forum- tym, i jeszcze po dwóch innych, na których się udzielam .


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  16. #56
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    miasto
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    otoz to
    ja wole niektorych rzeczy nie ubierac w slowa
    za to jak wiadomo - narzekanie najlatwiej zwerbalizowac

  17. #57
    Chustoholiczka Awatar Padthai
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław, Kłodzko
    Posty
    3,204

    Domyślnie

    Mucha - pieknie napisane. Kazdemu zycze takiego taty.

    Dla mnie najbardziej wzruszajace jest kiedy moje dzieci siedza przytulone glowami do siebie i "czytaja", kiedy pomagaja sobie w wielkim niesprawiedliwym nieszczesciu i kiedy dziela sie miedzy soba jednym jedynym najlepszym ciastkiem na swiecie, i kiedy budza sie i biegna do siebie przytulac sie. A takie mocne wspomnienie to drugi porod, cc z koniecznosci. Bardzo sie balam, bo poprzedni byl paskudny. Na stole zlapal mnie atak astmy i nie moglam zaczerpnac powietrza, dowalili mi jakis srodkow. Przestalam kumac o co biega. Wsrod szumu uslyszalam jakis glos, musialam sie skupic:
    - pani Aniu, pani Aniu.... ma pani corke
    i poczulam na policzku cieplo, to byla moja Asia. Plakalam jak bobr.Nie spodziewalam sie corki.
    Tomek (III.07) Asia (X.09)

    Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule® Dresden
    http://fotelik.blox.pl/html

  18. #58
    ChustoTata Awatar mucha
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,602

    Domyślnie

    i kolejna najpiękniejsza chwila - Helena powiedziała do mnie: tatusiu jesteś moją kolekcją gumowych misiów . Czy można piękniej wyrazić to uczucie?
    http://www.leniwiec.eu strona mojego zespołu
    http://www.kamilamuczynska.blogspot.com blog z fotkami moich córek

    Doradca po kursie zaawansowanym Die Kinderwagenvernichtungsschule Dresden® (Drezdeńska Szkoła Unicestwiania Wózków®)

  19. #59
    Chusteryczka
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,631

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mucha Zobacz posta
    Czy można piękniej wyrazić to uczucie?
    Misiek, Ty Jesteś jak Cencik...
    To pierwsze zdanie /ZDANIE/ mojej Córy
    Misiek to tato
    Cencik to Cekin - pies, którego Młoda kocha ponad wszystko


  20. #60
    Chustomanka Awatar horpyna
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Zielone Płuca Polski
    Posty
    1,432

    Domyślnie

    mója córcia podbiegła dziś do mnie, przytuliła się do mojej nogi i zanim zdążyłam ją wziąć na ręce usłyszałam "tocham mamusiu" no poryczałam się ze wzruszenia
    Gabuszka (02.2010) i Wituś (02.2013)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •