Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Co po elastyku?

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    UK
    Posty
    10

    Domyślnie Co po elastyku?

    Witam!

    Dziewczyny , pomozcie bo sie wykoncze Mam elastyka Moby - kocham go i moj Witula i moj maz darza go tym samym uczuciem Pojawil sie jednak problem - moje dziecie nienawidzi wozka wiec caly czas musze go nosic.Motanie nie stanowi juz dla mnie problemu - ale elastyk przestaje juz byc wygodny. Pol biedy jak spacerujemy cala rodzinka - maz wtedy chustuje a ja zajmuje sie Bartkiem. Gorzej jak wychodze z nimi sama - Bartka pakuje w wozek, Wita w chuste i ruszamy.Niestety Witek juz troche wazy, dlugi jest i spacery nie sa juz dla mnie przyjemne - dzwiganie plus pchanie 2,5 latka to dla mnie wyzwanie. Witek po 10 min zasypia a jest juz na tyle duzy ze nie mam jak go ulozyc, jest mi nieporecznie i ciezko po paru chwilach. I co teraz? Co mi polecacie? Mozna go juz na plecy? Moze MT? Jak tak to jakie zeby troche ponosic??
    Wit ma ok 73 cm, wazy ok 8400 gr. Nie siada sam wiec go jeszcze nie sadzam- ale mysle ze jest juz bardzo blisko Nowa chuste mialabym za miesiac wiec mysle ze MT juz by byla odpowiednia
    Ja mam 170 cm, 57 kg, malz 176 i 80 kg

  2. #2
    Chusteryczka Awatar sabcia
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Skoczów
    Posty
    2,549

    Domyślnie

    Długa wiązana, 4,6m albo MT i na plecy, bo to już kawał chłopa a ty go jeszcze z przodu tachasz i to w elastyku? Szalona
    Zuzanna 06.07.2007
    Liliana 25.06.2009
    Doradca z Doświadczeniem®

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    No szalona W elastyku do tej pory, nono
    A może nosidło ergonomiczne?
    Ja jak zaczęłam nosić na plecach doceniłam wygodę jaką daje to wiązanie w szczgólności gdy trzeba pchać wózek z przodu Nie mam doświadczenia jeśli chodzi o MT, ale nosidło najłatwiej jest zainstalować na plecach. I najdłużej posłuży
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  4. #4
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861

    Domyślnie

    Bondolino hehe a tak poważnie to albo długa wiązana jeszcze na jakiś czas a potem MT czy ergonomik albo od razu MT albo ergonomik
    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    UK
    Posty
    10

    Domyślnie

    o prosze , to nawet nie wiedzialam ze taka szalona jestem Dzieki dziewczyny - podjelam decyzje chce MT. Tylko oczywiscie nie mam pojecia jak sie zabrac do pomiarow - musze forum przepatrzyc dokladnie

  6. #6
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,792

    Domyślnie

    łee tam zaraz szalona - znam dziewczynę co nosi córkę prawie 10kg w elastyku i jej wygodnie dziewczyny chyba zaślepione tkanymi coś nie mogą tych elastyków przeboleć, hehe

    Powodzenia w zakupach tudzież szyciu
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  7. #7
    Chustofanka Awatar AJ
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    396

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mayka1981 Zobacz posta
    dziewczyny chyba zaślepione tkanymi coś nie mogą tych elastyków przeboleć, hehe
    Ja wiem czy zaślepione. Kochałam elastyczną z całego serca jak młody był młody i mały. Teraz mały już jest dużo mniej, a dodatkowo ruchliwy bardzo. I jakoś nie wyobrażam sobie jak on w elastycznej próbowałby mnie ujeżdżać podskakując na spacerach
    Podziwiam

    A co to Twojego pytania, to dla mnie chusta tkana ma jeden ważny minus, jak młody zaśnie - brak kapturka (bo nam głowa opada). Co prawda, to wychodzi głownie przy noszeniu na plecach. Ale myślę, że przerzucenie na plecy to kwestia czasu. Więc jak się zdecydujesz na MT, to o kapturku pamiętaj
    A. mama J. (13.12.2008) i T. (15.11.2010)

  8. #8
    Chustofanka Awatar kaka-llina
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Rochester/Kent/UK
    Posty
    286

    Domyślnie

    faktycznie twarda jesteś moje ma dopiero 3 m-ce i juz w elastyku mi jakoś niewygodnie.. ( ale to chyba chustoświrstwo i tyle)
    Alicja ( 18 08 09) Stasiu (13 09 12)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •