Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 196

Wątek: Al Melle

  1. #61
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    i właśnie dlatego chciałabym żeby producent był "MOCNO" zaznajomiony z tematem chust i wiązań, żeby takich baboli w instrukcjach nie wstawiał ... ale to pewnie moje widizmisie...

  2. #62
    Chustoguru Awatar mmadzik
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,766

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cobra Zobacz posta
    o właśnie, że nie - sama przeżyłam szok - http://www.loveyduds.com/wrap_instructions - ten link zamieściłam też w dziale instrukcji noszenia - idę zobaczyć czy ktoś może coś odpisał
    Bzdura... A w instrukcji do mojego Moby jest wiązanie z elastyka przodem do świata (i inne piękne wiązania - na plecach chyba też) - i co, też mam uznać, że to, co w instrukcji jakiejkolwiek to świętość i przodem do świata zacząć nosić?...

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aurora Zobacz posta
    To ja na szybko.

    Po pierwsze, czekałam na ujawnienie

    Po drugie, miałam wczoraj w rękach chustę Almelle. Jeden tata przyniósł ją na spotkanie (warsztaty), obejrzał te chusty, które były prezentowane i powiedział: "widzę, że chusta, którą kupiłem, jest zła". Miał tę chustę w kolorowe paski, z materiału, z którego Tetro szyje też swoje pieluszki. To, co miałam w ręku, nadawało się może na prześcieradło, ale przecież w prześcieradle też można nosić, jak się dobrze dociągnie Zaznaczę jeszcze, że spotkanie było prowadzone przez doradcę, a nie przestawiciela konkretnej firmy.

    Po trzecie, gdyby wydane 50 zł na Waszą chustę było dobrze wydanymi 50 zł, uwierz mi, dziewczyny chwaliłyby się tym na prawo i lewo. Czasem jednak drożej znaczy lepiej. To tak jakby kupić malucha zamiast Mercedesa i narzekać, że komfort jazdy nie ten, nie wspominając o bezpieczeństwie.

    Cześć, akurat teraz trafiłem na post o chustach Allmelle. To własnie ja jestem tatą o którym wspomina Aurora. Rzeczywiście kupilismy z żona chustę przez Allegro, niespecjalnie interesując się wcześniej rodzajami chust, firmami i tak dalej. Rzeczywiście skusiła nas cena, bo wydatek kilkudziesięciu złotych to niewielkie ryzyko. Jeśli chusta nie sprawdzi się - trudno.

    przed zorgaznizowanymi przez Aurorę warsztatami nie mieliśmy nawet pojęcia, ze jest tyle różnych rodzajów chust. niestety w porównaniu do innych firm chusta Allmelle wypada słabo, choć mieliśmy wczęsniej zamotaną córeczkę i wydawało sie nam, że jest całkiem nieźle. od kilku dni mamy chustę innej firmy i róznica jest kolosalna. nawet jeśli mówimy tylko o moim komforcie noszenia - a skoro moja 3 tygodniowa córka nie może jeszcze ocenić chusty, śmiem twierdzić, że skoro mój komfort jest większy to i jej również.

    Cena chust jest kusząca, ale jeśli nie zostanie poprawiona jakość chust - wówczas chusta nie obroni się - proszę o tym pamiętać.

  4. #64
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,911

    Domyślnie

    Almelle poszerzyła ofertę http://allegro.pl/niepowtarzalne-mei...330094673.html
    Za darmo takiego brzydkiego bym nie chciała, jak się sprawuje- nie wiem.
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  5. #65
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    mei tai mi sie nie podoba, no ale zawsze to tania alternatywa dla drozszych mietków. uważam, że to akurat jwest ok lepsze jak chusty z prześcieradła. ale i tak wolałabym uszyć u krawcowej za ta cenę, chyba że sie mylę(co do ceny?)?
    K. 2009M. 2012

  6. #66
    Chustomanka Awatar dorcik81
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    1,303

    Domyślnie

    zdecydowanie wolę mt szyte przez nasze dziewczyny,te są dopiero niepowtarzalne
    starsza 27.11.2008
    młodsza 28.12.2010
    -Niektórzy ludzie są podli ,bo kłamią!- krzyknął Lubiński -A inni są jeszcze bardziej podli ,bo mówią prawdę- odparł doktor.


  7. #67
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,806

    Domyślnie

    A mnie się nawet podoba - no tylko ten pieluszkowy panel nie za bardzo... ALe peniwe z drugiej strony jest jednolicie czarny - mojemu M by się taki podobał
    I czy ja widzę twista pod pupą? Tego też nie lubię osobiście, ale co się bedę dalej czepiać...
    I wymiary jak na większe dziecko, to czemuż ach czemuż fotki bez żywych modelek?
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  8. #68
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    a ja myślę, że zanim coś ocenimy, warto by było mieć to w ręce. Szkoda, że AlMelle się już nie pojawia na forum (bo przynajmniej ja na jej posty współczesne już nie trafiam) bo może by wrzuciła jednego na testy. Wyroby forumek znamy a tego nie. Panel w paski ... no przynajmniej nie sówki (wiem, wiem, z gustem się nie dyskutuje ) bo ja akurat nie lubię infantylnych wzorków hehehe... Mnie tylko zastanawia jedno - splot rypsowy jest bardzo mocnym splotem ale też i dość sztywnym... Ciekawe jak to pracuje w tym mt - myślę, że wiele zależy tutaj od przeszyć... Potestowałabym, oj potestowała... bo cena kusząca

  9. #69
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    dla mnie to najzwyklejszy mietek, nie super wygodny dla dziecka i rodzica, prosty wzór i nie dopasuje się idealnie do dziecka; może i starannie odszyty ale wg mnie to jedyna jego zaleta.
    Co do ceny to można upolowac super cacuszka, dla mnie cena też nie jest przyjazna a bardziej tak by złapac klienta który chce miec mt a się po prostu nie zna;
    przykre ale ja tak właśnie to widzę

    acha albo ja ślepa ale nie widzę żadnego wcięcia (jak z opisu) i wyobraźcie sobie nosic starszaka w tym mt bez wypełnionego pasa biodrowego, no powodzenia

    ja stara mietkonoszka nie kupiłabym tego mt
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  10. #70
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    dla mnie ten miętek wygląda jak żywcem wyjęty z przepisu na szycie oppamamy ....

  11. #71
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    3,219

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    dla mnie ten miętek wygląda jak żywcem wyjęty z przepisu na szycie oppamamy ....
    bingo
    dobrze by było, gdyby producent, który wchodzi z danym produktem pierwszy raz na rynek, dał solidną informację nt. sposobu szycia. Tzn. interesowałoby mnie w opisie jak głęboko wszyte są pasy w panel i jak głęboko panel wchodzi w pas biodrowy.
    Ostatnio edytowane przez Gavagai ; 21-11-2010 o 09:54

  12. #72
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    Wydaje mi się, jednak, że Marta pisała, że podaje go dla celów niekomercyjnych ...

  13. #73
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    3,219

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    Wydaje mi się, jednak, że Marta pisała, że podaje go dla celów niekomercyjnych ...
    Tyż prawda...

  14. #74
    Chustomanka Awatar martajotka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    podpoznańska Szreniawa
    Posty
    610

    Domyślnie

    Właśnie wypatrzyłam, że AlMelle się intensywnie "rozgościła" na niemieckim eBay'u. Chyba poszukam opinii o nich na tamtejszych forach chustowych.
    Ostatnio edytowane przez martajotka ; 28-11-2010 o 11:24
    Marta, mama świetnych dzieciaków: Igora i Ani

    W Poznaniu też nosimy!

    Nasz wytapetowany świat

  15. #75
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martajotka Zobacz posta
    Właśnie wypatrzyłam, że AlMelle się intensywnei "rozgościła" na neimeickim eBay'u. Chyba poszukam opinii o nich na tamtejszych forach chustowych.

    o ile mi wiadomo co niemiecki rynek lubi jej chusty

  16. #76
    Chustomanka Awatar dorcik81
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    1,303

    Domyślnie

    a to ciekawostka...
    starsza 27.11.2008
    młodsza 28.12.2010
    -Niektórzy ludzie są podli ,bo kłamią!- krzyknął Lubiński -A inni są jeszcze bardziej podli ,bo mówią prawdę- odparł doktor.


  17. #77
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,806

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cobra Zobacz posta
    o ile mi wiadomo co niemiecki rynek lubi jej chusty

    taaa i bejbibjorniki i inne cuda... to chyba ebay ale nie SUT
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  18. #78
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    no mnie też dziwiło, że tyle polskicg chust eksportujemy do kraju będącego "zagłębiem chustowym" ale cóż... BTW skoro dziewczyny z tego forum noszą dzieci w sari, to chyba jednak bezpieczniejsze są chusty AlMelle

  19. #79
    Chusteryczka Awatar Gertruda
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Las koło Łodzi
    Posty
    2,701

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    dla mnie to najzwyklejszy mietek, nie super wygodny dla dziecka i rodzica, prosty wzór i nie dopasuje się idealnie do dziecka; może i starannie odszyty ale wg mnie to jedyna jego zaleta.
    Co do ceny to można upolowac super cacuszka, dla mnie cena też nie jest przyjazna a bardziej tak by złapac klienta który chce miec mt a się po prostu nie zna;
    przykre ale ja tak właśnie to widzę

    acha albo ja ślepa ale nie widzę żadnego wcięcia (jak z opisu) i wyobraźcie sobie nosic starszaka w tym mt bez wypełnionego pasa biodrowego, no powodzenia

    ja stara mietkonoszka nie kupiłabym tego mt
    Dankin a o jakie wcięcie ci chodzi?? Takie na nóżki?? w panelu??

    Nosiłaś kiedyś w MT bez wypełnionego pasa biodrowego??
    Starszy 18.12.2008 Młodszy 02.01.2011

    Podpisz się i ratuj maluchy!!!!

  20. #80
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grizolda Zobacz posta
    Dankin a o jakie wcięcie ci chodzi?? Takie na nóżki?? w panelu??

    Nosiłaś kiedyś w MT bez wypełnionego pasa biodrowego??
    no ja też nie wiem o jakie wyciecie chodzi. Ja nosze pyze w mt by irenka - ono jest bez wypelnien (ma szerokie pasy ale dla mnie ciut za szerokie) i nie widze problemow. Hop-tye tez nie ma wypelnienia... i szczerze mowiac jeszcze nie spotkalam wypelnionego mt (a macalam tez mt choco i dwa na warsztatach)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •